Karlsson en nieuwe verdediger? De Condé schept duidelijkheid

door
Karlsson en nieuwe verdediger? De Condé schept duidelijkheid

KRC Genk gaat in de wintermercato geen topspeler van de hand doen, tenzij er een echt monsterbod komt. De Limburgers willen zich wel gaan versterken. Head of Football Dimitri De Condé sprak bij TVL Sportcafé duidelijke taal over de komende wintermercato.

De Condé kreeg de vraag of het een drukke mercato gaat worden. "Dat weet ik niet. De spelersgroep weet dat we iedereen bij elkaar willen houden. Er is met geen enkele speler een akkoord dat we gaan meewerken met een transfer in januari als er een goed bod komt, wat in het verleden wel al eens het geval was", was hij zeer duidelijk.

LEES OOK: 'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

Linksachter naar KRC Genk

Er komt wel versterking bij. Racing Genk zoekt naar een linksachter. Her en der werd ook gewag gemaakt van de komst van een extra flankaanvaller, waarbij de naam van Bologna-speler Jesper Karlsson viel. Dat blijkt niet echt een piste te zijn voor deze mercato. 

"Wij gaan ons eventueel versterken op de linksachter, waar er slechts een enkele bezetting is. Daarnaast moet je vooral kijken wat je zelf hebt. Sor heeft wat blessureleed en we gaan kijken hoe dat evolueert, maar iemand als Sternberg klopt ook stevig op de deur. We hebben dan ook nog Oyen die terugkeert en hopelijk een belangrijke joker is."

Arokodare niet weg

Tot slot was er de vraag of Tolu Arokodare zal blijven. In de zomer was Trabzonspor al concreet, maar dat weigerde de spits. Op dit moment worden er meer en meer clubs uit de Premier League aan hem gelinkt. 

"Tolu mag niet weg. Hij is onze trainer ook zeer dankbaar en gaat Fink en Genk niet zomaar verlaten", was De Condé daar zeer duidelijk over. De Limburgers willen dit jaar minstens een Europees ticket pakken en meestrijden voor bekerwinst en uiteraard ook voor de titel.

Zal Genk dit jaar een prijs winnen?

Meest recent

KV Mechelen ruikt nu al de jackpot: "Hij is een meerwaarde"

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en staat bijzonder knap vijfde. De fans dromen ...

13
13
Hasi wil ook scalp van Union: "Daar komen ze tekort"

RSC Anderlecht speelt zondag in een uitverkocht Lotto Park de Brusselse derby tegen Union SG. Besnik ...

41
41
Hubert over situatie bij Anderlecht: "Zie je wel…"

Union SG neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Voor David Hubert is dat toch een speciale ...

102
102
Blessuregolf bij AA Gent: Leko steekt hand in eigen boezem

Na een magere vijf op 15 hoopt AA Gent zondag tegen STVV nog eens aan te knopen met de zege. ...

40
40
Hasi speelt open kaart over hete hangijzers Anderlecht

Na de negen op negen tegen KV Mechelen, Club Brugge en La Louvière hoopt RSC Anderlecht ...

92
92
Haroun moet puzzelen: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Antwerp stelde donderdag Joseph Oosting voor als opvolger van Stef Wils, maar op bezoek bij Club ...

232
232
Vermeeren ontploft: WK-plan van Garcia wankelt

Bij de Rode Duivels tekent zich stilaan een clash van formaat af tussen twee jonge zessen. Arthur ...

85
85
Pro League dumpt DAZN: Proximus & Telenet op vinkenslag

Ondanks de contractbreuk met de Pro League zal DAZN tot het einde van het seizoen de uitzendingen ...

427
427
'Plottwist bij RSCA: Renard hakt opvallende knoop door'

Na drie opeenvolgende zeges wacht zondag een volgende test voor RSC Anderlecht, dat dan Union over ...

214
214
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

62
62
DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

229
229
Pro League klaagt DAZN aan: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

192
192
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

231
231
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

168
168
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

452
452
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

385
385
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

251
251
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

58
58
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

121
121
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

168
168
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

69
69
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

314
314
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

199
199
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

234
234
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

100
100

Meer sportnieuws