Karlsson en nieuwe verdediger? De Condé schept duidelijkheid

door
Karlsson en nieuwe verdediger? De Condé schept duidelijkheid

KRC Genk gaat in de wintermercato geen topspeler van de hand doen, tenzij er een echt monsterbod komt. De Limburgers willen zich wel gaan versterken. Head of Football Dimitri De Condé sprak bij TVL Sportcafé duidelijke taal over de komende wintermercato.

De Condé kreeg de vraag of het een drukke mercato gaat worden. "Dat weet ik niet. De spelersgroep weet dat we iedereen bij elkaar willen houden. Er is met geen enkele speler een akkoord dat we gaan meewerken met een transfer in januari als er een goed bod komt, wat in het verleden wel al eens het geval was", was hij zeer duidelijk.

LEES OOK: 'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

Linksachter naar KRC Genk

Er komt wel versterking bij. Racing Genk zoekt naar een linksachter. Her en der werd ook gewag gemaakt van de komst van een extra flankaanvaller, waarbij de naam van Bologna-speler Jesper Karlsson viel. Dat blijkt niet echt een piste te zijn voor deze mercato. 

"Wij gaan ons eventueel versterken op de linksachter, waar er slechts een enkele bezetting is. Daarnaast moet je vooral kijken wat je zelf hebt. Sor heeft wat blessureleed en we gaan kijken hoe dat evolueert, maar iemand als Sternberg klopt ook stevig op de deur. We hebben dan ook nog Oyen die terugkeert en hopelijk een belangrijke joker is."

Arokodare niet weg

Tot slot was er de vraag of Tolu Arokodare zal blijven. In de zomer was Trabzonspor al concreet, maar dat weigerde de spits. Op dit moment worden er meer en meer clubs uit de Premier League aan hem gelinkt. 

"Tolu mag niet weg. Hij is onze trainer ook zeer dankbaar en gaat Fink en Genk niet zomaar verlaten", was De Condé daar zeer duidelijk over. De Limburgers willen dit jaar minstens een Europees ticket pakken en meestrijden voor bekerwinst en uiteraard ook voor de titel.

Zal Genk dit jaar een prijs winnen?

Meest recent

'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

18
18
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

119
119
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

91
91
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

118
118
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

249
249
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

312
312
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

25
25
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

73
73
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

195
195
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

38
38
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

79
79
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

68
68
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

210
210
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

262
262
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

1026
1026
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

53
53
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

619
619
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

376
376
AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

152
152
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt

Na veel vijven en zessen keurde de Pro League eerder deze week een wijziging aan de quota voor ...

153
153
Club Brugge zkt. keeper: 10 opvolgers voor Mignolet

Nog één keer knallen in de play-offs, om dan door de grote poort te vertrekken. Dat ...

901
901
Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

692
692
Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

280
280
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

168
168
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

96
96

Meer sportnieuws