Karlsson en nieuwe verdediger? De Condé schept duidelijkheid

door
Karlsson en nieuwe verdediger? De Condé schept duidelijkheid

KRC Genk gaat in de wintermercato geen topspeler van de hand doen, tenzij er een echt monsterbod komt. De Limburgers willen zich wel gaan versterken. Head of Football Dimitri De Condé sprak bij TVL Sportcafé duidelijke taal over de komende wintermercato.

De Condé kreeg de vraag of het een drukke mercato gaat worden. "Dat weet ik niet. De spelersgroep weet dat we iedereen bij elkaar willen houden. Er is met geen enkele speler een akkoord dat we gaan meewerken met een transfer in januari als er een goed bod komt, wat in het verleden wel al eens het geval was", was hij zeer duidelijk.

LEES OOK: 'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

Linksachter naar KRC Genk

Er komt wel versterking bij. Racing Genk zoekt naar een linksachter. Her en der werd ook gewag gemaakt van de komst van een extra flankaanvaller, waarbij de naam van Bologna-speler Jesper Karlsson viel. Dat blijkt niet echt een piste te zijn voor deze mercato. 

"Wij gaan ons eventueel versterken op de linksachter, waar er slechts een enkele bezetting is. Daarnaast moet je vooral kijken wat je zelf hebt. Sor heeft wat blessureleed en we gaan kijken hoe dat evolueert, maar iemand als Sternberg klopt ook stevig op de deur. We hebben dan ook nog Oyen die terugkeert en hopelijk een belangrijke joker is."

Arokodare niet weg

Tot slot was er de vraag of Tolu Arokodare zal blijven. In de zomer was Trabzonspor al concreet, maar dat weigerde de spits. Op dit moment worden er meer en meer clubs uit de Premier League aan hem gelinkt. 

"Tolu mag niet weg. Hij is onze trainer ook zeer dankbaar en gaat Fink en Genk niet zomaar verlaten", was De Condé daar zeer duidelijk over. De Limburgers willen dit jaar minstens een Europees ticket pakken en meestrijden voor bekerwinst en uiteraard ook voor de titel.

Zal Genk dit jaar een prijs winnen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

95
95
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

8
8
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

79
79
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

872
872
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

95
95
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

27
27
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

81
81
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

169
169
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

48
48
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

98
98
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

40
40
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

37
37
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

142
142
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

72
72
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

261
261
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

65
65
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

74
74
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

19
19
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

85
85
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

76
76
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

109
109
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

502
502
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

38
38
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

85
85
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

264
264
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

47
47

Meer sportnieuws