Karlsson en nieuwe verdediger? De Condé schept duidelijkheid

door
Karlsson en nieuwe verdediger? De Condé schept duidelijkheid

KRC Genk gaat in de wintermercato geen topspeler van de hand doen, tenzij er een echt monsterbod komt. De Limburgers willen zich wel gaan versterken. Head of Football Dimitri De Condé sprak bij TVL Sportcafé duidelijke taal over de komende wintermercato.

De Condé kreeg de vraag of het een drukke mercato gaat worden. "Dat weet ik niet. De spelersgroep weet dat we iedereen bij elkaar willen houden. Er is met geen enkele speler een akkoord dat we gaan meewerken met een transfer in januari als er een goed bod komt, wat in het verleden wel al eens het geval was", was hij zeer duidelijk.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

Linksachter naar KRC Genk

Er komt wel versterking bij. Racing Genk zoekt naar een linksachter. Her en der werd ook gewag gemaakt van de komst van een extra flankaanvaller, waarbij de naam van Bologna-speler Jesper Karlsson viel. Dat blijkt niet echt een piste te zijn voor deze mercato. 

"Wij gaan ons eventueel versterken op de linksachter, waar er slechts een enkele bezetting is. Daarnaast moet je vooral kijken wat je zelf hebt. Sor heeft wat blessureleed en we gaan kijken hoe dat evolueert, maar iemand als Sternberg klopt ook stevig op de deur. We hebben dan ook nog Oyen die terugkeert en hopelijk een belangrijke joker is."

Arokodare niet weg

Tot slot was er de vraag of Tolu Arokodare zal blijven. In de zomer was Trabzonspor al concreet, maar dat weigerde de spits. Op dit moment worden er meer en meer clubs uit de Premier League aan hem gelinkt. 

"Tolu mag niet weg. Hij is onze trainer ook zeer dankbaar en gaat Fink en Genk niet zomaar verlaten", was De Condé daar zeer duidelijk over. De Limburgers willen dit jaar minstens een Europees ticket pakken en meestrijden voor bekerwinst en uiteraard ook voor de titel.

Zal Genk dit jaar een prijs winnen?

Meest recent

Tottenham ondergaat ongeziene vernedering bij Atletico

De heenwedstrijden van de achtste finales van de Champions League zijn meteen goed voor spektakel. ...

1
1
'Tielemans verbaast iedereen met transfer na WK'

Wanneer de Rode Duivels komende zomer op het WK staan, zal Youri Tielemans in principe de ...

34
34
Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

In de Champions League ontving Galatasaray om 18u45 Liverpool in eigen huis. De Turken hoopten na de ...

53
53
Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

22
22
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

32
32
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

43
43
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

39
39
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

19
19
'Anderlecht schiet in actie: eerste zomertarget bekend'

Dankzij de aanstelling van Jérémy Taravel als T1 koopt RSC Anderlecht tijd om alsnog ...

386
386
Fink schenkt klare wijn: transfercoup bij KRC Genk?

Met nog twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie staat KRC Genk buiten de top zes ...

105
105
Schreuder verrast: niet naar Anderlecht, wél naar het WK

Behoudens een verrassing maakt Jérémy Taravel het seizoen gewoon vol als hoofdcoach ...

110
110
'Rampscenario voor Anderlecht: korting op De Cat?'

Nathan De Cat weigert voorlopig om zijn toekomst langer aan RSC Anderlecht te verbinden, en dus ...

361
361
Horror bij Belgische cultclub: Bom ontploft door sabotage

Kent u hem nog: François De Keersmaecker? De olijke ex-voorzitter van de Belgische ...

55
55
'Totale leegloop bij Club Brugge: zomer van 150 miljoen'

Club Brugge hoopt zich de komende maanden koste wat het kost opnieuw tot landskampioen te kronen. ...

466
466
'Anderlecht loopt blauwtje: De Cat weigert contract'

Voor zover het nog nodig was gaf Nathan De Cat afgelopen zondag tegen Club Brugge nog maar eens zijn ...

548
548
Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Het is crisis aan de zee en dat heeft ook Karl Vannieuwkerke geweten. Eén van de sterke ...

113
113
Nieuwe T1 voor Essevee van volgend seizoen al bekend?

Zulte Waregem koos ervoor om Sven Vandenbroeck de laan uit te sturen na desastreuze resultaten en de ...

292
292
'Club Brugge grijpt genadeloos in bij Shandre Campbell'

Club Brugge doet nog volop mee voor de titel, maar er wacht nog eerst een interlandperiode. ...

276
276
Van der Elst ziet nu al kampioen: verrassend oordeel

De titelstrijd in de Jupiler Pro League gaat dit seizoen tussen Union SG, STVV en Club Brugge. ...

308
308
De Cat krijgt ultieme transferraad: “Hij moet naar daar”

Nathan De Cat is gespreksonderwerp nummer 1 in het Lotto Park. Het 17-jarige supertalent behoort ...

196
196
Trump verbaast weer met uitspraken: "Anders afgemaakt"

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ligt zwaar onder vuur. Er zijn problemen met de ...

69
69
Goots maakt Antwerp compleet af: onbegrip over één man

Patrick Goots is een clubicoon van Royal Antwerp FC. De voormalige aanvaller volgt zijn oude club ...

182
182
Rigaux doet boekje open over transfersituatie Tresoldi

Nicolo Tresoldi verkeert in bloedvorm bij Club Brugge. Afgelopen speeldag was de goaltjesdief weer ...

254
254
‘Spectaculaire terugkeer Tessa Wullaert in de maak’

Tessa Wullaert is één van de grootste voetbalsterren die het Belgische vrouwenvoetbal ...

197
197
Club Brugge pakt weer uit met contractverlenging

Club Brugge is volop bezig met de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen werd er weer ...

214
214

Meer sportnieuws