Ontslag bij Rangers? Clement spreekt duidelijke taal

door
Ontslag bij Rangers? Clement spreekt duidelijke taal

Het zijn woelige tijden voor Philippe Clement. Hij werd de voorbije weken naar voor geschoven als een potentiële bondscoach voor de Rode Duivels, maar ontkende die geruchten stellig. Bij Rangers vergaat het hem echter momenteel ook niet al te best.

De resultaten vallen dit seizoen tot dusver immers tegen. In de Schotse Premiership staat Rangers na twaalf wedstrijden pas op de derde plaats, met al elf punten achterstand op aartsrivaal en leider Celtic. Daardoor wordt de positie van Clement al enkele weken openlijk in vraag gesteld.

LEES OOK: Philippe Clement krijgt staande ovatie in Engeland

Clement vreest niet voor toekomst bij Rangers

Bovendien stelde Rangers met Patrick Stewart net een nieuwe CEO aan. Dat doet de speculaties alleen maar toenemen, zeker omdat Clement door zijn nieuwe baas meteen opgetrommeld werd voor een gesprek.

Maar twijfelen aan zijn positie doet Clement niet. "Ik heb een goed gesprek gehad met de nieuwe CEO, maar niet meer dan dat. Ik ben niet bezig met mijn toekomst", verklaarde hij aan The Scottish Sun. "Ik ben bezig met het team en met het halen van resultaten. We hebben een goed gesprek gehad over het voorbije jaar en mijn ervaringen binnen de club, maar zo'n gesprek zal Patrick met iedereen binnen de club hebben."

Resultaten moeten beter

Clement erkende wel dat het beter moet. "Ik wil nooit excuses gebruiken. Wat er binnen de club ook gaande is, wij moeten winnen", gaf hij aan. "We zijn bezig met die cultuur te creëren in de kleedkamer en ik zie op dat vlak een goede evolutie. Maar nog niet in de resultaten die we nu neerzetten."

Daardoor kan Clement donderdag toch maar beter winnen op OGC Nice, anders zal zijn stoel in de Schotse pers alleen maar meer gaan wankelen. In de Europa League doet Rangers het nochtans niet zo slecht. Ze sprokkelden al zeven punten en staan daarmee twaalfde in de league phase.

Zal Clement Rangers uit deze dip krijgen?

Meest recent

'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

3
3
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

8
8
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

37
37
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

86
86
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

88
88
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

87
87
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

48
48
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

36
36
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

172
172
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

529
529
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

94
94
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

62
62
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

78
78
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

264
264
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

164
164
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

173
173
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

55
55
Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

242
242
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

59
59
Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

115
115
Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Club Brugge heeft een moeilijke maand achter de rug en kon slechts één van zijn vijf ...

585
585
Voeten terug op de grond: Anderlecht géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

223
223
'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

139
139
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

298
298
Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

512
512

Meer sportnieuws