Kranten zien Club-tweetal schitteren: "Dé man in vorm"

door
Kranten zien Club-tweetal schitteren:

In de Champions League is Club Brugge er niet in geslaagd om met de volle buit aan de haal te gaan op bezoek bij Celtic FC. Enkele Brugse missers en een afgekeurd doelpunt zorgden uiteindelijk voor een 1-1-gelijkspel. Toch speelde Blauw-Zwart al bij al een meer dan degelijke partij.

Het elftal van coach Nicky Hayen was sterk aan de partij op Celtic Park begonnen. Blauw-Zwart zette goed druk en zorgde voor het eerste doelgevaar van de wedstrijd. Bovendien kreeg het ook een helpende hand toegestoken. Zo kwamen de Bruggelingen op voorsprong na een grandioze flater in de Schotse defensie.

LEES OOK: Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Verdienstelijke match

Na de pauze was het dan weer minder bij Club. Celtic wist dan ook langszij te komen via een knap doelpunt van Daizen Maeda. Vervolgens zag Blauw-Zwart dan weer een goal afgekeurd worden wegens nipt buitenspel. Dat was meteen het laatste noemenswaardige wapenfeit van de hele wedstrijd: 1-1-eindstand.

Bij de eindafrekening zal moeten blijken of Club hiermee een punt won of er twee verspeelde. Maar over het algemeen mag de Belgische kampioen terugblikken op een verdienstelijke match. Verschillende spelers haalden ook individueel een hoog niveau. Vooral het Brugse middenveld kwam erg sterk voor de dag.

Duo heerst op middenveld

Dat blijkt ook uit de beoordelingen van de kranten. Zo wordt met lof gezwaaid naar Ardon Jashari, die steeds sterker voor de dag komt. "De man in vorm. Laat Club Brugge van achteruit beter voetballen en zorgt bij momenten voor drang naar voor. Nam in de tweede helft een paar keer goed de druk weg", schrijft Het Laatste Nieuws. "We zagen hem geen enkele slechte pass geven. Beresterk. Hij domineerde het middenveld. Is niet meer uit de ploeg te denken", vult Het Nieuwsblad aan.

En ook Jashari's maatje op het middenveld, maakte een goede beurt. Zo was Raphael Onyedika na zijn Europese schorsing meteen weer op de afspraak. "O zo rustig aan de bal. Wegdraaien, een kort passje, een diepe bal: Onyedika deed het allemaal met evenveel flair", aldus HNB. "Terug uit schorsing en heel berekend deze keer. Goed aan de bal en goed als breker. ’t Zal hem deugd doen na die nare avond in San Siro vorige maand", besluit HLN.

Wie is momenteel de belangrijkste speler voor Club?

Meest recent

Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

105
105
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

146
146
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

133
133
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

91
91
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

221
221
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

230
230
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

165
165
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

74
74
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

43
43
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

508
508
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

368
368
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

607
607
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

374
374
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

113
113
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

126
126
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

453
453
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

170
170
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

273
273
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

117
117
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

278
278
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

485
485
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

207
207
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

77
77
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

594
594

Meer sportnieuws