Kranten zien Club-tweetal schitteren: "Dé man in vorm"

723
Kranten zien Club-tweetal schitteren:

In de Champions League is Club Brugge er niet in geslaagd om met de volle buit aan de haal te gaan op bezoek bij Celtic FC. Enkele Brugse missers en een afgekeurd doelpunt zorgden uiteindelijk voor een 1-1-gelijkspel. Toch speelde Blauw-Zwart al bij al een meer dan degelijke partij.

Het elftal van coach Nicky Hayen was sterk aan de partij op Celtic Park begonnen. Blauw-Zwart zette goed druk en zorgde voor het eerste doelgevaar van de wedstrijd. Bovendien kreeg het ook een helpende hand toegestoken. Zo kwamen de Bruggelingen op voorsprong na een grandioze flater in de Schotse defensie.

LEES OOK: Club Brugge mag nu al dromen van stevige CL-opsteker

Verdienstelijke match

Na de pauze was het dan weer minder bij Club. Celtic wist dan ook langszij te komen via een knap doelpunt van Daizen Maeda. Vervolgens zag Blauw-Zwart dan weer een goal afgekeurd worden wegens nipt buitenspel. Dat was meteen het laatste noemenswaardige wapenfeit van de hele wedstrijd: 1-1-eindstand.

Bij de eindafrekening zal moeten blijken of Club hiermee een punt won of er twee verspeelde. Maar over het algemeen mag de Belgische kampioen terugblikken op een verdienstelijke match. Verschillende spelers haalden ook individueel een hoog niveau. Vooral het Brugse middenveld kwam erg sterk voor de dag.

Duo heerst op middenveld

Dat blijkt ook uit de beoordelingen van de kranten. Zo wordt met lof gezwaaid naar Ardon Jashari, die steeds sterker voor de dag komt. "De man in vorm. Laat Club Brugge van achteruit beter voetballen en zorgt bij momenten voor drang naar voor. Nam in de tweede helft een paar keer goed de druk weg", schrijft Het Laatste Nieuws. "We zagen hem geen enkele slechte pass geven. Beresterk. Hij domineerde het middenveld. Is niet meer uit de ploeg te denken", vult Het Nieuwsblad aan.

En ook Jashari's maatje op het middenveld, maakte een goede beurt. Zo was Raphael Onyedika na zijn Europese schorsing meteen weer op de afspraak. "O zo rustig aan de bal. Wegdraaien, een kort passje, een diepe bal: Onyedika deed het allemaal met evenveel flair", aldus HNB. "Terug uit schorsing en heel berekend deze keer. Goed aan de bal en goed als breker. ’t Zal hem deugd doen na die nare avond in San Siro vorige maand", besluit HLN.

Wie is momenteel de belangrijkste speler voor Club?

Meest recent

'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

51
51
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

143
143
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

165
165
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

65
65
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

43
43
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

171
171
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

31
31
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

88
88
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

174
174
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

668
668
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

87
87
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

131
131
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

186
186
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

170
170
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

66
66
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

115
115
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

131
131
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

221
221
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

445
445
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

146
146
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

249
249
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

41
41
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

186
186
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

33
33
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

191
191

Meer sportnieuws