Kranten zien Club-tweetal schitteren: "Dé man in vorm"

door
Kranten zien Club-tweetal schitteren:

In de Champions League is Club Brugge er niet in geslaagd om met de volle buit aan de haal te gaan op bezoek bij Celtic FC. Enkele Brugse missers en een afgekeurd doelpunt zorgden uiteindelijk voor een 1-1-gelijkspel. Toch speelde Blauw-Zwart al bij al een meer dan degelijke partij.

Het elftal van coach Nicky Hayen was sterk aan de partij op Celtic Park begonnen. Blauw-Zwart zette goed druk en zorgde voor het eerste doelgevaar van de wedstrijd. Bovendien kreeg het ook een helpende hand toegestoken. Zo kwamen de Bruggelingen op voorsprong na een grandioze flater in de Schotse defensie.

LEES OOK: Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Verdienstelijke match

Na de pauze was het dan weer minder bij Club. Celtic wist dan ook langszij te komen via een knap doelpunt van Daizen Maeda. Vervolgens zag Blauw-Zwart dan weer een goal afgekeurd worden wegens nipt buitenspel. Dat was meteen het laatste noemenswaardige wapenfeit van de hele wedstrijd: 1-1-eindstand.

Bij de eindafrekening zal moeten blijken of Club hiermee een punt won of er twee verspeelde. Maar over het algemeen mag de Belgische kampioen terugblikken op een verdienstelijke match. Verschillende spelers haalden ook individueel een hoog niveau. Vooral het Brugse middenveld kwam erg sterk voor de dag.

Duo heerst op middenveld

Dat blijkt ook uit de beoordelingen van de kranten. Zo wordt met lof gezwaaid naar Ardon Jashari, die steeds sterker voor de dag komt. "De man in vorm. Laat Club Brugge van achteruit beter voetballen en zorgt bij momenten voor drang naar voor. Nam in de tweede helft een paar keer goed de druk weg", schrijft Het Laatste Nieuws. "We zagen hem geen enkele slechte pass geven. Beresterk. Hij domineerde het middenveld. Is niet meer uit de ploeg te denken", vult Het Nieuwsblad aan.

En ook Jashari's maatje op het middenveld, maakte een goede beurt. Zo was Raphael Onyedika na zijn Europese schorsing meteen weer op de afspraak. "O zo rustig aan de bal. Wegdraaien, een kort passje, een diepe bal: Onyedika deed het allemaal met evenveel flair", aldus HNB. "Terug uit schorsing en heel berekend deze keer. Goed aan de bal en goed als breker. ’t Zal hem deugd doen na die nare avond in San Siro vorige maand", besluit HLN.

Wie is momenteel de belangrijkste speler voor Club?

Meest recent

Union gered voor VAR: Mazzu haalt messcherp uit

Union SG heeft niet bepaald het beste weekend achter de rug. Terwijl de eerste achtervolgers telkens ...

5
5
Grote schlemiel bij verliezend Bayern: Kompany reageert

Bayern München heeft zaterdagnamiddag een kruis moeten maken over een ongeslagen seizoen in de ...

29
29
Club vol voor flankaanvaller: JPL-sensatie naar Brugge?

Met middenvelder Félix Lemaréchal wist Club Brugge KV zaterdag zijn eerste ...

301
301
'Hasi grijpt in: twee grote slachtoffers in basiself'

Na twee opeenvolgende nederlagen in de competitie, wil RSC Anderlecht zo snel mogelijk aankopen met ...

326
326
Drie wissels bij Antwerp: aanwinst meteen in basis

Antwerp FC werd vorig weekend stevig met de voeten op de grond gezet door FCV Dender. En zondag ...

45
45
De Mil laat zich gelden: sterkhouders klappen uit de biecht

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

487
487
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge laat zich gaan, optater Kompany'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

212
212
'Fredberg strikt ex-sterkhouder van Anderlecht'

Jesper Fredberg werkte twee jaar voor RSC Anderlecht. De Deen bezorgde RSCA nét geen titel en ...

152
152
STVV vindt wéér parel: Vrancken onder de indruk

STVV won met 1-2 van La Louvière en liep zo twee punten in op leider Union SG. De Truienaars ...

128
128
Anderlecht heeft ruwe diamant: Hasi velt oordeel

RSC Anderlecht haalde sinds januari 2025 héél veel spelers in huis. Ook bij RSCA ...

369
369
Diakhon onder stoom: "Door hen lukt het nu wél"

Bij Club Brugge komt Mamadou Diakhon steeds meer boven water. De winger van 9 miljoen euro doet het ...

352
352
Hubert verklaart zeer matige prestatie van Union SG

Als Union SG dit seizoen weer de titel wil winnen, zal het toch stilaan beter moeten gaan ...

76
76
"Teleurgesteld dat ik geen kans kreeg bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren een aantal talenten. De Brusselaars zagen een ...

168
168
'Monsterdeal Union SG: Liverpool krijgt gouden kans'

Union SG heeft zich in de Champions League regelmatig kunnen tonen. Eén speler heeft daar ...

242
242
Goudklompen in de JPL: RSCA, Club & co tellen hun geld

Er is méér dan genoeg talent in België. Het is een positief teken dat er steeds ...

150
150
'KRC Genk heeft 'vervanger' Sadick nu al beet'

KRC Genk heeft het financieel goed voor elkaar, maar de Limburgers moeten jaarlijks voor tientallen ...

506
506
Brandon Mechele breekt stilzwijgen met emotioneel nieuws

Club Brugge won gisteren na een waar spektakelstuk met de nodige moeite van Zulte Waregem. Bij ...

854
854
Lukaku als voorbeeld: grote RSCA-droom leeft weer

Bij RSC Anderlecht hebben ze een geweldige jeugdopleiding en de Brusslaars zijn een garantie op ...

166
166
‘Anderlecht slaat hard toe: MLS-topper staat al klaar’

Anderlecht heeft z’n oog laten vallen op een jonge verdediger uit de MLS. Linksvoetig, ...

774
774
Forbs en Diakhon beiden verrast: "Heel raar"

Club Brugge won verdiend met 4-3 van Zulte Waregem. Blauw-Zwart slikt nog veel te veel tegengoals, ...

435
435
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

220
220
STVV als voorbeeld: straffe cijfers spreken boekdelen

STVV is een club die al jaren een gezond financieel beleid levert. Geen gekke aankopen, maar ...

155
155
Verhaeghe krijgt kritiek: "daar begon de ‘miserie’"

Club Brugge kent voorlopig een wisselvallig seizoen. Voorzitter Bart Verhaeghe scoorde de afgelopen ...

502
502
Hubert versus Hasi: een héél opvallende balans

David Hubert en Besnik Hasi zijn de laatste twee trainers van RSC Anderlecht. Is die wissel van de ...

225
225
Broederstrijd in OHL-Union: "Mama zal blij zijn, wij niet"

De partij tussen OH Leuven en Union was voor velen een speciale wedstrijd. Beide trainers hadden ...

39
39

Meer sportnieuws