Kranten zien Club-tweetal schitteren: "Dé man in vorm"

723 stemmen
Kranten zien Club-tweetal schitteren:

In de Champions League is Club Brugge er niet in geslaagd om met de volle buit aan de haal te gaan op bezoek bij Celtic FC. Enkele Brugse missers en een afgekeurd doelpunt zorgden uiteindelijk voor een 1-1-gelijkspel. Toch speelde Blauw-Zwart al bij al een meer dan degelijke partij.

Het elftal van coach Nicky Hayen was sterk aan de partij op Celtic Park begonnen. Blauw-Zwart zette goed druk en zorgde voor het eerste doelgevaar van de wedstrijd. Bovendien kreeg het ook een helpende hand toegestoken. Zo kwamen de Bruggelingen op voorsprong na een grandioze flater in de Schotse defensie.

LEES OOK: 'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Verdienstelijke match

Na de pauze was het dan weer minder bij Club. Celtic wist dan ook langszij te komen via een knap doelpunt van Daizen Maeda. Vervolgens zag Blauw-Zwart dan weer een goal afgekeurd worden wegens nipt buitenspel. Dat was meteen het laatste noemenswaardige wapenfeit van de hele wedstrijd: 1-1-eindstand.

Bij de eindafrekening zal moeten blijken of Club hiermee een punt won of er twee verspeelde. Maar over het algemeen mag de Belgische kampioen terugblikken op een verdienstelijke match. Verschillende spelers haalden ook individueel een hoog niveau. Vooral het Brugse middenveld kwam erg sterk voor de dag.

Duo heerst op middenveld

Dat blijkt ook uit de beoordelingen van de kranten. Zo wordt met lof gezwaaid naar Ardon Jashari, die steeds sterker voor de dag komt. "De man in vorm. Laat Club Brugge van achteruit beter voetballen en zorgt bij momenten voor drang naar voor. Nam in de tweede helft een paar keer goed de druk weg", schrijft Het Laatste Nieuws. "We zagen hem geen enkele slechte pass geven. Beresterk. Hij domineerde het middenveld. Is niet meer uit de ploeg te denken", vult Het Nieuwsblad aan.

En ook Jashari's maatje op het middenveld, maakte een goede beurt. Zo was Raphael Onyedika na zijn Europese schorsing meteen weer op de afspraak. "O zo rustig aan de bal. Wegdraaien, een kort passje, een diepe bal: Onyedika deed het allemaal met evenveel flair", aldus HNB. "Terug uit schorsing en heel berekend deze keer. Goed aan de bal en goed als breker. ’t Zal hem deugd doen na die nare avond in San Siro vorige maand", besluit HLN.

Wie is momenteel de belangrijkste speler voor Club?

Meest recent

Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

10
10
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

41
41
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

148
148
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

105
105
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

57
57
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

193
193
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

73
73
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

226
226
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

88
88
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

58
58
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

16
16
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

40
40
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

97
97
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

468
468
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

95
95
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

80
80
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

224
224
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

88
88
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

76
76
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

139
139
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

44
44
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

68
68
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

409
409
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

72
72

Meer sportnieuws