Kranten zien Club-tweetal schitteren: "Dé man in vorm"

door
Kranten zien Club-tweetal schitteren:

In de Champions League is Club Brugge er niet in geslaagd om met de volle buit aan de haal te gaan op bezoek bij Celtic FC. Enkele Brugse missers en een afgekeurd doelpunt zorgden uiteindelijk voor een 1-1-gelijkspel. Toch speelde Blauw-Zwart al bij al een meer dan degelijke partij.

Het elftal van coach Nicky Hayen was sterk aan de partij op Celtic Park begonnen. Blauw-Zwart zette goed druk en zorgde voor het eerste doelgevaar van de wedstrijd. Bovendien kreeg het ook een helpende hand toegestoken. Zo kwamen de Bruggelingen op voorsprong na een grandioze flater in de Schotse defensie.

LEES OOK: ‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Verdienstelijke match

Na de pauze was het dan weer minder bij Club. Celtic wist dan ook langszij te komen via een knap doelpunt van Daizen Maeda. Vervolgens zag Blauw-Zwart dan weer een goal afgekeurd worden wegens nipt buitenspel. Dat was meteen het laatste noemenswaardige wapenfeit van de hele wedstrijd: 1-1-eindstand.

Bij de eindafrekening zal moeten blijken of Club hiermee een punt won of er twee verspeelde. Maar over het algemeen mag de Belgische kampioen terugblikken op een verdienstelijke match. Verschillende spelers haalden ook individueel een hoog niveau. Vooral het Brugse middenveld kwam erg sterk voor de dag.

Duo heerst op middenveld

Dat blijkt ook uit de beoordelingen van de kranten. Zo wordt met lof gezwaaid naar Ardon Jashari, die steeds sterker voor de dag komt. "De man in vorm. Laat Club Brugge van achteruit beter voetballen en zorgt bij momenten voor drang naar voor. Nam in de tweede helft een paar keer goed de druk weg", schrijft Het Laatste Nieuws. "We zagen hem geen enkele slechte pass geven. Beresterk. Hij domineerde het middenveld. Is niet meer uit de ploeg te denken", vult Het Nieuwsblad aan.

En ook Jashari's maatje op het middenveld, maakte een goede beurt. Zo was Raphael Onyedika na zijn Europese schorsing meteen weer op de afspraak. "O zo rustig aan de bal. Wegdraaien, een kort passje, een diepe bal: Onyedika deed het allemaal met evenveel flair", aldus HNB. "Terug uit schorsing en heel berekend deze keer. Goed aan de bal en goed als breker. ’t Zal hem deugd doen na die nare avond in San Siro vorige maand", besluit HLN.

Wie is momenteel de belangrijkste speler voor Club?

Meest recent

Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

76
76
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

127
127
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

34
34
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

59
59
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

514
514
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

340
340
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

191
191
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

277
277
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

706
706
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

303
303
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

306
306
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

371
371
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

165
165
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

147
147
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

89
89
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

282
282
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

296
296
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

62
62
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

455
455
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

376
376
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

563
563
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

52
52
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

487
487
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

66
66

Meer sportnieuws