Italiaanse pers gaat door het lint over Charles De Ketelaere

482 stemmen
Italiaanse pers gaat door het lint over Charles De Ketelaere

Dinsdag kwamen opnieuw verschillende landgenoten in de Champions League, maar dé Belgische prestatie kwam op naam van Charles De Ketelaere. Die voerde namens Atalanta BC een ware show op tegen Young Boys Bern. In de Italiaanse pers zijn de reacties dan ook lyrisch. 

De club uit Bergamo is bezig aan een puik seizoen tot dusver. In de Serie A bekleedt Atalanta momenteel de tweede plek en ook in de Champions League staat het er goed voor. Zo werd de heenronde van League Phase afgesloten met een verdienstelijke 8 op 12. Dinsdag kon dan ook een grote stap richting de volgende ronde gezet worden.

LEES OOK: 'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Twee goals, drie assists

Daarvoor moest de ploeg van coach Gian Piero Gasperini wel de drie punten gaan pakken op het veld van Young Boys Bern. En daar slaagde Atalanta met vlag en wimpel bij. Zo kregen de Zwitsers een 1-6-pandoering voor de broek. En daarbij was een absolute hoofdrol weggelegd voor De Ketelaere.

De Rode Duivel brak de wedstrijd mee open met een assist, waarna hij Atalanta zelf ook op 1-2 zette. Dat was echter niet voldoende. Nog voor het einde van de eerste helft had CDK al een hattrick aan assists achter zijn naam staan. En in de tweede periode wist hij ook zijn doelpuntenproductie te verdubbelen.

Welcome to the CDK-show

Een glorieuze prestatie, de Italiaanse pers reageert dan ook lyrisch. Bij La Gazzetta dello Sport heeft men het bijvoorbeeld over een 'Geniale De Ketelaere' en krijgt hij een score van 8.5 op 10. Bij Sky Italia krijgt hij zelfs nog een half puntje meer, wat hem de titel van 'MVP van de Match' oplevert. "Welcome to the CDK-show", kopt men dan weer bij TuttoMercatoWeb.

Het lokale Bergamo News heeft het over een 'De Ketelaere van een andere planeet'. "Een prestatie die terecht een plaats krijgt in de geschiedenis van Atalanta", klinkt het. Bij de Italiaanse tak van Eurosport vat men zijn optreden samen met één woord. "Briljant. Zonder angst voor overdrijving: dit was de beste match van zijn carrière", schrijft men. "Twee goals, drie assists. Petje af", besluit Calciomercato.

De Ketelaere verdient een belangrijkere rol bij de Rode Duivels ...

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

88
88
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

24
24
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

25
25
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

79
79
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

74
74
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

62
62
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

110
110
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

45
45
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

142
142
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

115
115
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

163
163
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

369
369
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

241
241
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

72
72
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

771
771
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

492
492
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

519
519
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

379
379
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

692
692
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

340
340
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

520
520
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

139
139
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2187
2187
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

186
186

Meer sportnieuws