Italiaanse pers gaat door het lint over Charles De Ketelaere

482
Italiaanse pers gaat door het lint over Charles De Ketelaere

Dinsdag kwamen opnieuw verschillende landgenoten in de Champions League, maar dé Belgische prestatie kwam op naam van Charles De Ketelaere. Die voerde namens Atalanta BC een ware show op tegen Young Boys Bern. In de Italiaanse pers zijn de reacties dan ook lyrisch. 

De club uit Bergamo is bezig aan een puik seizoen tot dusver. In de Serie A bekleedt Atalanta momenteel de tweede plek en ook in de Champions League staat het er goed voor. Zo werd de heenronde van League Phase afgesloten met een verdienstelijke 8 op 12. Dinsdag kon dan ook een grote stap richting de volgende ronde gezet worden.

LEES OOK: De Ketelaere scoort na 10 maanden en doet opvallende bekentenis

Twee goals, drie assists

Daarvoor moest de ploeg van coach Gian Piero Gasperini wel de drie punten gaan pakken op het veld van Young Boys Bern. En daar slaagde Atalanta met vlag en wimpel bij. Zo kregen de Zwitsers een 1-6-pandoering voor de broek. En daarbij was een absolute hoofdrol weggelegd voor De Ketelaere.

De Rode Duivel brak de wedstrijd mee open met een assist, waarna hij Atalanta zelf ook op 1-2 zette. Dat was echter niet voldoende. Nog voor het einde van de eerste helft had CDK al een hattrick aan assists achter zijn naam staan. En in de tweede periode wist hij ook zijn doelpuntenproductie te verdubbelen.

Welcome to the CDK-show

Een glorieuze prestatie, de Italiaanse pers reageert dan ook lyrisch. Bij La Gazzetta dello Sport heeft men het bijvoorbeeld over een 'Geniale De Ketelaere' en krijgt hij een score van 8.5 op 10. Bij Sky Italia krijgt hij zelfs nog een half puntje meer, wat hem de titel van 'MVP van de Match' oplevert. "Welcome to the CDK-show", kopt men dan weer bij TuttoMercatoWeb.

Het lokale Bergamo News heeft het over een 'De Ketelaere van een andere planeet'. "Een prestatie die terecht een plaats krijgt in de geschiedenis van Atalanta", klinkt het. Bij de Italiaanse tak van Eurosport vat men zijn optreden samen met één woord. "Briljant. Zonder angst voor overdrijving: dit was de beste match van zijn carrière", schrijft men. "Twee goals, drie assists. Petje af", besluit Calciomercato.

De Ketelaere verdient een belangrijkere rol bij de Rode Duivels ...

Meest recent

'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

7
7
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

26
26
'Droomtransfer Tresoli: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

68
68
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

273
273
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

166
166
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

80
80
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

28
28
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

110
110
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

28
28
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

143
143
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

384
384
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

48
48
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

411
411
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

177
177
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

188
188
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

566
566
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

160
160
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

170
170
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

774
774
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

192
192
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

113
113
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

154
154
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

38
38
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

89
89

Meer sportnieuws