Italiaanse pers gaat door het lint over Charles De Ketelaere

door
Italiaanse pers gaat door het lint over Charles De Ketelaere

Dinsdag kwamen opnieuw verschillende landgenoten in de Champions League, maar dé Belgische prestatie kwam op naam van Charles De Ketelaere. Die voerde namens Atalanta BC een ware show op tegen Young Boys Bern. In de Italiaanse pers zijn de reacties dan ook lyrisch. 

De club uit Bergamo is bezig aan een puik seizoen tot dusver. In de Serie A bekleedt Atalanta momenteel de tweede plek en ook in de Champions League staat het er goed voor. Zo werd de heenronde van League Phase afgesloten met een verdienstelijke 8 op 12. Dinsdag kon dan ook een grote stap richting de volgende ronde gezet worden.

LEES OOK: Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Twee goals, drie assists

Daarvoor moest de ploeg van coach Gian Piero Gasperini wel de drie punten gaan pakken op het veld van Young Boys Bern. En daar slaagde Atalanta met vlag en wimpel bij. Zo kregen de Zwitsers een 1-6-pandoering voor de broek. En daarbij was een absolute hoofdrol weggelegd voor De Ketelaere.

De Rode Duivel brak de wedstrijd mee open met een assist, waarna hij Atalanta zelf ook op 1-2 zette. Dat was echter niet voldoende. Nog voor het einde van de eerste helft had CDK al een hattrick aan assists achter zijn naam staan. En in de tweede periode wist hij ook zijn doelpuntenproductie te verdubbelen.

Welcome to the CDK-show

Een glorieuze prestatie, de Italiaanse pers reageert dan ook lyrisch. Bij La Gazzetta dello Sport heeft men het bijvoorbeeld over een 'Geniale De Ketelaere' en krijgt hij een score van 8.5 op 10. Bij Sky Italia krijgt hij zelfs nog een half puntje meer, wat hem de titel van 'MVP van de Match' oplevert. "Welcome to the CDK-show", kopt men dan weer bij TuttoMercatoWeb.

Het lokale Bergamo News heeft het over een 'De Ketelaere van een andere planeet'. "Een prestatie die terecht een plaats krijgt in de geschiedenis van Atalanta", klinkt het. Bij de Italiaanse tak van Eurosport vat men zijn optreden samen met één woord. "Briljant. Zonder angst voor overdrijving: dit was de beste match van zijn carrière", schrijft men. "Twee goals, drie assists. Petje af", besluit Calciomercato.

De Ketelaere verdient een belangrijkere rol bij de Rode Duivels ...

Meest recent

‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

26
26
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

23
23
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

205
205
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

177
177
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

52
52
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

36
36
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

118
118
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

467
467
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

243
243
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

51
51
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

80
80
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

54
54
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

31
31
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

389
389
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

315
315
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

123
123
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

30
30
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

199
199
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

127
127
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

77
77
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

109
109
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

205
205
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

451
451
'Union brengt exit bij Genk in stroomversnelling'

De wintermercato gaat zijn laatste weekend in en dus mogen er nog pittige discussies verwacht worden ...

447
447
‘Comebackbom bij Club Brugge? Fans slikken dit niet’

Plots duikt er naam op die voor verbazing en frustratie zorgt bij Club Brugge. Eén vraag ...

799
799

Meer sportnieuws