Italiaanse pers gaat door het lint over Charles De Ketelaere

door
Italiaanse pers gaat door het lint over Charles De Ketelaere

Dinsdag kwamen opnieuw verschillende landgenoten in de Champions League, maar dé Belgische prestatie kwam op naam van Charles De Ketelaere. Die voerde namens Atalanta BC een ware show op tegen Young Boys Bern. In de Italiaanse pers zijn de reacties dan ook lyrisch. 

De club uit Bergamo is bezig aan een puik seizoen tot dusver. In de Serie A bekleedt Atalanta momenteel de tweede plek en ook in de Champions League staat het er goed voor. Zo werd de heenronde van League Phase afgesloten met een verdienstelijke 8 op 12. Dinsdag kon dan ook een grote stap richting de volgende ronde gezet worden.

LEES OOK: Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

Twee goals, drie assists

Daarvoor moest de ploeg van coach Gian Piero Gasperini wel de drie punten gaan pakken op het veld van Young Boys Bern. En daar slaagde Atalanta met vlag en wimpel bij. Zo kregen de Zwitsers een 1-6-pandoering voor de broek. En daarbij was een absolute hoofdrol weggelegd voor De Ketelaere.

De Rode Duivel brak de wedstrijd mee open met een assist, waarna hij Atalanta zelf ook op 1-2 zette. Dat was echter niet voldoende. Nog voor het einde van de eerste helft had CDK al een hattrick aan assists achter zijn naam staan. En in de tweede periode wist hij ook zijn doelpuntenproductie te verdubbelen.

Welcome to the CDK-show

Een glorieuze prestatie, de Italiaanse pers reageert dan ook lyrisch. Bij La Gazzetta dello Sport heeft men het bijvoorbeeld over een 'Geniale De Ketelaere' en krijgt hij een score van 8.5 op 10. Bij Sky Italia krijgt hij zelfs nog een half puntje meer, wat hem de titel van 'MVP van de Match' oplevert. "Welcome to the CDK-show", kopt men dan weer bij TuttoMercatoWeb.

Het lokale Bergamo News heeft het over een 'De Ketelaere van een andere planeet'. "Een prestatie die terecht een plaats krijgt in de geschiedenis van Atalanta", klinkt het. Bij de Italiaanse tak van Eurosport vat men zijn optreden samen met één woord. "Briljant. Zonder angst voor overdrijving: dit was de beste match van zijn carrière", schrijft men. "Twee goals, drie assists. Petje af", besluit Calciomercato.

De Ketelaere verdient een belangrijkere rol bij de Rode Duivels ...

Meest recent

'Anderlecht gaat vol voor oude bekende'

Anderlecht wacht nog steeds op zijn nieuwe sportief directeur, maar ondertussen moet er ook al ...

10
10
'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

87
87
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

27
27
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

489
489
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

56
56
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

54
54
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

285
285
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

66
66
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

332
332
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

364
364
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

55
55
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

168
168
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

145
145
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

81
81
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

39
39
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

271
271
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

54
54
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

47
47
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

224
224
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

124
124
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

317
317
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

235
235
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

309
309
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

727
727
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

292
292

Meer sportnieuws