Italiaanse pers gaat door het lint over Charles De Ketelaere

door
Italiaanse pers gaat door het lint over Charles De Ketelaere

Dinsdag kwamen opnieuw verschillende landgenoten in de Champions League, maar dé Belgische prestatie kwam op naam van Charles De Ketelaere. Die voerde namens Atalanta BC een ware show op tegen Young Boys Bern. In de Italiaanse pers zijn de reacties dan ook lyrisch. 

De club uit Bergamo is bezig aan een puik seizoen tot dusver. In de Serie A bekleedt Atalanta momenteel de tweede plek en ook in de Champions League staat het er goed voor. Zo werd de heenronde van League Phase afgesloten met een verdienstelijke 8 op 12. Dinsdag kon dan ook een grote stap richting de volgende ronde gezet worden.

Twee goals, drie assists

Daarvoor moest de ploeg van coach Gian Piero Gasperini wel de drie punten gaan pakken op het veld van Young Boys Bern. En daar slaagde Atalanta met vlag en wimpel bij. Zo kregen de Zwitsers een 1-6-pandoering voor de broek. En daarbij was een absolute hoofdrol weggelegd voor De Ketelaere.

De Rode Duivel brak de wedstrijd mee open met een assist, waarna hij Atalanta zelf ook op 1-2 zette. Dat was echter niet voldoende. Nog voor het einde van de eerste helft had CDK al een hattrick aan assists achter zijn naam staan. En in de tweede periode wist hij ook zijn doelpuntenproductie te verdubbelen.

Welcome to the CDK-show

Een glorieuze prestatie, de Italiaanse pers reageert dan ook lyrisch. Bij La Gazzetta dello Sport heeft men het bijvoorbeeld over een 'Geniale De Ketelaere' en krijgt hij een score van 8.5 op 10. Bij Sky Italia krijgt hij zelfs nog een half puntje meer, wat hem de titel van 'MVP van de Match' oplevert. "Welcome to the CDK-show", kopt men dan weer bij TuttoMercatoWeb.

Het lokale Bergamo News heeft het over een 'De Ketelaere van een andere planeet'. "Een prestatie die terecht een plaats krijgt in de geschiedenis van Atalanta", klinkt het. Bij de Italiaanse tak van Eurosport vat men zijn optreden samen met één woord. "Briljant. Zonder angst voor overdrijving: dit was de beste match van zijn carrière", schrijft men. "Twee goals, drie assists. Petje af", besluit Calciomercato.

JOUW MENING TELT:
De Ketelaere verdient een belangrijkere rol bij de Rode Duivels ...

Meest recent

'Anderlecht maakt werk van terugkeer verloren zoon'

Door de toevoeging van Lucas Bigla en Silvio Proto aan de technische staf van Besnik Hasi zit de ...

84
84
'Essevee vangt jackpot: goudhaantje levert nóg meer op'

Zulte Waregem hervatte bijna twee weken geleden als eerste eersteklasser de trainingen. De ...

24
24
'STVV pakt stevig uit met voormalige Beerschot-sensatie'

STVV stevent af op een drukke zomer, want om diverse redenen zijn tal van spelers op weg naar de ...

40
40
'Wilmots op dreef: Standard strikt oude bekende Anderlecht'

Marc Wilmots laat er geen gras over groeien bij Standard, dat na de aanstelling van Mircea Rednic ...

88
88
'Renard druk in de weer: Anderlecht verleidt verdediger'

RSC Anderlecht staat op het punt om al een vierde zomeraanwinst vast te leggen, maar de ...

152
152
'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

630
630
'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

88
88
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

379
379
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

87
87
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

1162
1162
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

676
676
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

477
477
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1686
1686
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

730
730
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

638
638
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

514
514
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

216
216
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

147
147
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

132
132
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

192
192
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

99
99
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

570
570
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

200
200
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

422
422
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

70
70

Meer sportnieuws