'Strijd barst los: Belgische clubs willen Zweedse ster'

106 stemmen
'Strijd barst los: Belgische clubs willen Zweedse ster'

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs speuren al de transfermarkt af op zoek naar opportuniteiten. Volgens Zweedse media staat Max Larsson op het lijstje van verschillende Belgische clubs.

Larsson is een 21-jaige Zweedse linksback die nog tot 2026 onder contract staat bij Vasteras SK. De vleugelspeler aast komende wintermercato echter op een stap hogerop en naar verluidt lonken verschillende Belgische en Nederlandse clubs naar de Zweed.

LEES OOK: 'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Concurrentie

Buiten Belgische en Nederlandse clubs zouden ook Scandinavische clubs in de markt zijn voor Larsson. Dit seizoen was hij goed voor twee assists in 26 competitiewedstrijden op het hoogste niveau in Zweden.

Zijn marktwaarde bedraagt 900.000 euro dus de linksback zal niet voor een appel en een ei op te halen zijn. Voorlopig is het nog niet duidelijk om welke Belgische clubs het zou gaan. Men verwacht dat Larsson deze winter een transfer zal maken.

Wintermercato

Verschillende Belgische clubs zullen komende wintermercato de transfermarkt opgaan. Bij Anderlecht is het vooral uitkijken naar de eerste transferperiode onder Olivier Renard. Club Brugge vreest dan weer een vertrek van verschillende sterkhouders. Eerder werden beide clubs al genoemd voor Vince Osuji, ook actief in Zweden.

KRC Genk en Antwerp willen niet verzwakken en bij clubs zoals Cercle Brugge en Union SG is er duidelijk nog werk aan de winkel. Bij die eerstgenoemde zal ook aanvalsleider Kevin Denkey vertrekken. Groen-Zwart zoekt naar een waardige vervanger.

Verwacht jij vuurwerk van de Belgische clubs komende wintermercato?

Meest recent

Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

2
2
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

1
1
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

31
31
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

79
79
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

109
109
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

88
88
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

23
23
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

79
79
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

93
93
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

85
85
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

111
111
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

192
192
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

35
35
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

141
141
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

307
307
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

365
365
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

343
343
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

65
65
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

63
63
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

325
325
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

196
196
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

112
112
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

125
125
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

90
90
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

53
53

Meer sportnieuws