'Megatransfer op komst: Rodri flirt openlijk met grootmacht’

door
'Megatransfer op komst: Rodri flirt openlijk met grootmacht’

Rodri won onlangs nog de Ballon d’Or en bij Man City blijkt de Spanjaard onmisbaar. Pep Guardiola en consorten verloren na lange tijd nog eens vier keer op rij na de blessure van de middenvelder. Nu huivert Guardiola want Rodri flirtte openlijk met een Europese grootmacht.

Succescoach Guardiola verlengde zijn contract bij Man City en zal na de blessure van Rodri nog over de middenvelder willen beschikken. Na een sterk EK werd hij al genoemd bij een monstertransfer. Vooral Real Madrid zou in de markt zijn. Rodri zelf staat verrassend genoeg open om te onderhandelen.

LEES OOK: 'Guardiola pikt bij Barcelona: gigantisch bedrag klaar'

Openlijk flirten

Rodri geeft Man City een klap in het gezicht en flirt openlijk met Real Madrid tijdens El Larguero, een podcast van het Spaanse Cadena SER. “Als Real Madrid je belt, de beste en meest succesvolle club in de geschiedenis… Dat maakt je trots, en doet moet je luisteren. Dat is duidelijk. Je moet daar dan aandacht voor hebben”, klinkt het.

De Spaanse middenvelder heeft nog een contract tot 2027 bij Man City en de Engelse topclub zal hem graag willen behouden. Net zoals Guardiola hoopt de club het contract van Rodri te verlengen. De winnaar van de Gouden Bal denkt na zijn blessure mogelijk aan een nieuwe uitdaging. Bij Man City heeft hij alles gewonnen wat er te winnen valt.

Zware blessure

Rodri zal nu echter eerst denken aan de revalidatie van zijn zware knieblessure. In september sloeg het noodlot toe waardoor de Spaanse international heel het seizoen niet meer in actie zal kunnen komen. Bij Man City zijn ze plots op de sukkel door de afwezigheid van de controleur en men verwacht dat Guardiola de wintemercato zal opgaan.

🔥 Wat iedereen nu leest

Boskamp verrast met een geheim dat hij al jaren draagt
Boskamp verrast met een geheim dat hij al jaren draagt
Jean-Marie Pfaff breekt volledig:
Jean-Marie Pfaff breekt volledig: "Kapot vanbinnen"

Rodri moet de overstap maken naar Real Madrid...

Meest recent

'Terugkeer Ito maakt slachtoffer bij Genk'

KRC Genk is nog niet klaar op de zomerse transfermarkt. De Limburgers willen onder meer een ...

0
0
'Straffe Jashari-onthulling: Verhaeghe grijpt persoonlijk in'

Aanstaande woensdag opent Club Brugge KV zijn campagne in de voorrondes van de Champions League op ...

248
248
'Seksschandaal ontploft bij Real Madrid: 2,5 jaar cel'

We maakten al melding van het feit dat Achraf Hakimi in een verkrachtingszaak moet vrezen voor een ...

82
82
'Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over vertrek Dolberg'

RSC Anderlecht speelde donderdag een ronduit belabberde wedstrijd op het veld van BK Häcken, ...

141
141
'Club speelt met vuur: bizarre beslissing op transfermarkt'

In aanloop naar het Europese duel tegen RB Salzburg heeft Club Brugge geen goede beurt gemaakt. ...

494
494
'Frutos flikt het en haalt ex-speler Anderlecht'

Nicolas Frutos heeft bij La Louvière heel wat oude bekenden van RSC Anderlecht gehaald. ...

102
102
'Renard raast door: Anderlecht strikt wéér een spits'

RSC Anderlecht blijft maar doorrazen op de transfermarkt. Olivier Renard en Tim Borguet gaan ...

274
274
Vanaken boos: "Dit is goedkoop en moet eruit!"

Club Brugge heeft vanavond zijn eerste nederlaag geleden op het veld van KV Mechelen. Blauw-Zwart ...

391
391
KV Mechelen stuurt Club Brugge met kater richting CL

KV Mechelen ontving vanavond Club Brugge. Altijd een interessant duel en ook deze keer was het dat. ...

241
241
Transfer Genk: “Híj belichaamt waar wij voor staan”

KRC Genk maakt de afgelopen maanden werk van heel wat contractverlengingen van jonge gasten. De club ...

235
235
Vanderbiest verklapt: “Er speelt iets rond hém”

Bij KV Mechelen zullen er wellicht nog wat spelers gaan vertrekken. De Maneblussers praten over een ...

195
195
Club Brugge in de problemen bij KVM: "Hij is een catastrofe"

KV Mechelen en Club Brugge hebben vanavond de tweede speeldag in de Jupiler Pro League op gang ...

577
577
STVV deelt transferboodschap mee na vertrek Bertaccini

STVV heeft Adriano Bertaccini verkocht aan RSC Anderlecht. De Kanaries verdienen miljoen euro's aan ...

144
144
OH Leuven slaat stevig toe: "Getekend tot 2029"

Oud-Heverlee Leuven is allerminst klaar op de transfermarkt. David Hubert verwacht nog wel het een ...

54
54
Spanning stijgt: plannen met Witsel liggen op tafel

Een tweetal maanden geleden droomden de fans van Standard luidop van een terugkeer van Axel Witsel. ...

279
279
Häcken-pandoering zorgt voor explosie in Lotto Park

De crisis loert om de hoek bij RSC Anderlecht. En het is amper 1 augustus. We haalden ruim een week ...

753
753
'Droomtransfer Lukebakio op til: topclub meldt zich'

Dodi Lukebakio kent een zeer mooie buitenlandse carrière. De flankaanvaller krijgt weinig ...

98
98
KV Mechelen - Club Brugge: Hayen voert twee wissels door

KV Mechelen en Club Brugge openen vanavond de tweede speeldag van de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart ...

238
238
Bom in Ligue 1: PSG-ster 15 jaar de cel in?

De afgelopen jaren zijn héél wat voetballers in contact gekomen met het gerecht. Daar ...

212
212
Ajax helpt Club Brugge met slimme transferzet

Ajax heeft een nieuwe aanwinst voorgesteld en dat zullen ze in Brugge zeer graag horen. De ...

289
289
Bertaccini heeft beet: toptransfer eindelijk officieel

De kogel is door de kerk: Adriano Bertaccini is een speler van RSC Anderlecht. Dat maakte de club ...

307
307
‘Anderlecht niet klaar: Renard smeedt nog transferplannen’

RSC Anderlecht is ferm aan het uitpakken op de zomertransferperiode. Anderlecht zal na het fiasco in ...

376
376
KAA Gent zweet peentjes: Leko al ferm onder druk

KAA Gent ging op de eerste speeldag van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League met 3-1 onderuit ...

296
296
Zulte Waregem haalt nieuw goudhaantje binnen

Zulte Waregem hoopt dit seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De kampioen van ...

147
147
‘Club Brugge verbaast met vreemde Jashari-beslissing’

De soap rond Ardon Jashari is een dagelijkse bezigheid op de zomermercato. AC Milan duwt ferm door ...

1763
1763

Meer sportnieuws