Rode Duivel velt oordeel over Tedesco: “Heel eerlijk…”

door
Rode Duivel velt oordeel over Tedesco: “Heel eerlijk…”

De Rode Duivels gingen met de billen bloot tegen Israël. In de slotfase werd het nog 1-0 waardoor de manschappen van bondscoach Domenico Tedesco afdropen. Na afloop gaf gelegenheidsaanvoerder Timothy Castagne een reactie. 

Castagne liet zich na de wedstrijd tegen Italië nog negatief uit over de tactiek van Tedesco, al ontkende de vleugelverdediger nadien dat het geen aanval was. Nu springt Castagne in de bres voor bondscoach Tedesco.

LEES OOK: ‘Jorthy Mokio incasseert enorme mokerslag bij Ajax’

Duidelijke taal

Castagne vindt dat de zure nederlaag niet de schuld is van Tedesco. “Als je heel eerlijk bent, kan je toch niet zeggen dat dit de fout van de coach is. Hij gebruikte een systeem waarin we in het verleden al speelden. We hebben gewoon niet genoeg gecreëerd en domweg kansen weggegeven. Dan kan je niet zeggen dat het aan de tactiek lag.”

De verdediger vindt dat er ook in de spiegel moet worden gekeken door de spelers. “Het is niet altijd de fout van de trainer. Iedereen moet zijn verantwoordelijkheid nemen. Ik moet beter doen, iedereen moet beter doen. Dit ligt niet bij één persoon. We gaan niet met de vinger wijzen naar één speler omdat we een goal slikken in de slotfase.”

Matte prestatie

De kapitein van dienst zag uiteraard ook wel dat het ondermaats was tegen Israël. “In het algemeen leverden we een te matte prestatie af. We hebben niet genoeg gecreëerd. We wisten wel wat druk te zetten, maar we lieten hen vertrouwen opdoen. Ze hebben een paar goede spelers en die konden er iets te makkelijk doorheen voetballen. Het was niet genoeg. We moeten hieraan werken en verder bouwen. We hebben een ploeg met veel jongeren die nog niet of weinig hebben samengespeeld", citeert Het Nieuwsblad.

🔥 Wat iedereen nu leest

Boskamp verrast met een geheim dat hij al jaren draagt
Boskamp verrast met een geheim dat hij al jaren draagt
'DAZN zorgt voor onrust: rampscenario gevreesd'
'DAZN zorgt voor onrust: rampscenario gevreesd'

Was de nederlaag tegen Israël de schuld van Tedesco?

Meest recent

'Straffe Jashari-onthulling: Verhaeghe grijpt persoonlijk in'

Aanstaande woensdag opent Club Brugge KV zijn campagne in de voorrondes van de Champions League op ...

65
65
'Seksschandaal ontploft bij Real Madrid: 2,5 jaar cel'

We maakten al melding van het feit dat Achraf Hakimi in een verkrachtingszaak moet vrezen voor een ...

71
71
'Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over vertrek Dolberg'

RSC Anderlecht speelde donderdag een ronduit belabberde wedstrijd op het veld van BK Häcken, ...

101
101
'Club speelt met vuur: bizarre beslissing op transfermarkt'

In aanloop naar het Europese duel tegen RB Salzburg heeft Club Brugge geen goede beurt gemaakt. ...

428
428
'Frutos flikt het en haalt ex-speler Anderlecht'

Nicolas Frutos heeft bij La Louvière heel wat oude bekenden van RSC Anderlecht gehaald. ...

94
94
'Renard raast door: Anderlecht strikt wéér een spits'

RSC Anderlecht blijft maar doorrazen op de transfermarkt. Olivier Renard en Tim Borguet gaan ...

260
260
Vanaken boos: "Dit is goedkoop en moet eruit!"

Club Brugge heeft vanavond zijn eerste nederlaag geleden op het veld van KV Mechelen. Blauw-Zwart ...

362
362
KV Mechelen stuurt Club Brugge met kater richting CL

KV Mechelen ontving vanavond Club Brugge. Altijd een interessant duel en ook deze keer was het dat. ...

234
234
Transfer Genk: “Híj belichaamt waar wij voor staan”

KRC Genk maakt de afgelopen maanden werk van heel wat contractverlengingen van jonge gasten. De club ...

220
220
Vanderbiest verklapt: “Er speelt iets rond hém”

Bij KV Mechelen zullen er wellicht nog wat spelers gaan vertrekken. De Maneblussers praten over een ...

187
187
Club Brugge in de problemen bij KVM: "Hij is een catastrofe"

KV Mechelen en Club Brugge hebben vanavond de tweede speeldag in de Jupiler Pro League op gang ...

561
561
STVV deelt transferboodschap mee na vertrek Bertaccini

STVV heeft Adriano Bertaccini verkocht aan RSC Anderlecht. De Kanaries verdienen miljoen euro's aan ...

142
142
OH Leuven slaat stevig toe: "Getekend tot 2029"

Oud-Heverlee Leuven is allerminst klaar op de transfermarkt. David Hubert verwacht nog wel het een ...

54
54
Spanning stijgt: plannen met Witsel liggen op tafel

Een tweetal maanden geleden droomden de fans van Standard luidop van een terugkeer van Axel Witsel. ...

273
273
Häcken-pandoering zorgt voor explosie in Lotto Park

De crisis loert om de hoek bij RSC Anderlecht. En het is amper 1 augustus. We haalden ruim een week ...

742
742
'Droomtransfer Lukebakio op til: topclub meldt zich'

Dodi Lukebakio kent een zeer mooie buitenlandse carrière. De flankaanvaller krijgt weinig ...

98
98
KV Mechelen - Club Brugge: Hayen voert twee wissels door

KV Mechelen en Club Brugge openen vanavond de tweede speeldag van de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart ...

238
238
Bom in Ligue 1: PSG-ster 15 jaar de cel in?

De afgelopen jaren zijn héél wat voetballers in contact gekomen met het gerecht. Daar ...

210
210
Ajax helpt Club Brugge met slimme transferzet

Ajax heeft een nieuwe aanwinst voorgesteld en dat zullen ze in Brugge zeer graag horen. De ...

287
287
Bertaccini heeft beet: toptransfer eindelijk officieel

De kogel is door de kerk: Adriano Bertaccini is een speler van RSC Anderlecht. Dat maakte de club ...

307
307
‘Anderlecht niet klaar: Renard smeedt nog transferplannen’

RSC Anderlecht is ferm aan het uitpakken op de zomertransferperiode. Anderlecht zal na het fiasco in ...

376
376
KAA Gent zweet peentjes: Leko al ferm onder druk

KAA Gent ging op de eerste speeldag van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League met 3-1 onderuit ...

293
293
Zulte Waregem haalt nieuw goudhaantje binnen

Zulte Waregem hoopt dit seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De kampioen van ...

146
146
‘Club Brugge verbaast met vreemde Jashari-beslissing’

De soap rond Ardon Jashari is een dagelijkse bezigheid op de zomermercato. AC Milan duwt ferm door ...

1753
1753
Bekende voetbaltrainer redt twee meisjes van de dood

Een geweldig verhaal in de marge van het voetbal: voormalig Inter-trainer Andrea Stramaccioni heeft ...

100
100

Meer sportnieuws