Castagne slikt kritiek op Tedesco in: "Klopt niet"

door
Castagne slikt kritiek op Tedesco in:

De Rode Duivels sluiten zondagavond hun campagne in de groepsfase van de Nations League af met een uitwedstrijd tegen Israël. Daarin moeten ze nog rechtstreekse degradatie uit de A-liga zien af te wenden, maar dat zal met een flink vertimmerd elftal moeten gebeuren.

LEES OOK: Lammens geeft extra reden: "Daarom trok ik naar Man Utd"

Castagne leek Tedesco te bekritiseren...

Heel wat spelers waren al afgehaakt voor de match van donderdag tegen Italië en straks zullen ook nog eens Lukaku, De Cuyper, Theate, Onana en Lavia ontbreken. Daarmee zal er heel wat ervaring en leiderschap wegvallen en dus moet Domenico Tedesco puzzelen.

De bondscoach moest onder meer op zoek naar een nieuwe aanvoerder en daarvoor is de keuze gevallen op Timothy Castagne. Voor de 28-jarige rechtsachter is het de eerste keer dat hij de band mag dragen. Op een opmerkelijk moment bovendien, want enkele dagen geleden leek hij de bondscoach nog stevig te bekritiseren.

...maar ontkent dat nu

Dat ontkent Castagne nu echter. "Als jullie zeggen dat je in dat interview tussen de lijnen kon lezen, dan klopt dat niet", verklaarde hij aan La Dernière Heure. "Lees dat interview eens terug. Ik heb niets over de tactiek gezegd, enkel over de supporters en de intensiteit."

"Als je de titel leest, dan zou je dat misschien kunnen denken. Maar als je de context bekijkt, dan weet je dat dat niet zo was. Waarom het dan wel beter ging na 30 minuten ondanks dat we niets veranderd hebben. We hebben gewoon beter onze momenten gekozen om naar voor te trekken. En Italië nam minder risico's na de 0-1."

Geloof je de uitleg van Castagne?

Meest recent

Volgende Belgische topcoach? Martens pakt fraaie prijs

De voorbije jaren lijkt er een nieuwe generatie Belgische trainers op te staan. Vincent Kompany ...

3
3
Baro doet Gent-fans straffe belofte bij verjaardagsfeest

AA Gent vierde de voorbije dagen al uitgebreid zijn 125ste verjaardag en dat deed het ook in stijl. ...

18
18
Standard weer kampioen: François stelt deadline

Standard nam in de zomer een frisse start, met een nieuwe eigenaar en een nieuw organigram. CEO ...

39
39
'Vedette bezorgt Pocognoli enorme opdoffer'

Sébastien Pocognoli kende een moeizame start bij AS Monaco met gelijke spelen in zijn eerste ...

24
24
Nieuwe procedureslag: datum voor klacht Standard-Antwerp

Het is intussen twee weken geleden dat de partij tussen Standard en Antwerp ontaardde. De partij ...

51
51
Fans Westerlo zijn woedend en eisen reactie

KVC Westerlo verloor met 3-2 van Beerschot en is de enige eersteklasser die werd uitgeschakeld in de ...

29
29
Hasi komt met pijnlijke verklaring over zomeraanwinst

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Olivier Renard maakte daarin geen geweldige ...

140
140
VRT velt verrassend oordeel na veroordeling Ruben Van Gucht

Sportanker Ruben Van Gucht kwam deze week opnieuw in het nieuws, maar niet omwille van een ...

205
205
Smaakmakers Anderlecht en Standard laten Duivels links liggen

Congo kijkt heel erg naar België voor het selecteren van spelers voor de nationale ploeg. Twee ...

170
170
DAZN voert druk op: donkere wolken boven Pro League

Het conflict tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen beroeren. De situatie dreigt stilaan ...

228
228
Extra troef voor Anderlecht: Hasi dumpt vaste titularis

De zenuwen staan strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar zaterdag KV Mechelen op bezoek komt. Nu ...

127
127
Emotionele stap Racing Genk gaat door merg en been

In de Cegeka Arena is niet elke muur bedoeld om te juichen. Er is er ook één die stil ...

78
78
Wat een transformatie: De Ketelaere laat Italië ontploffen

Bij Atalanta knettert het — coach Jurić tikt publiekslieveling Carnesecchi publiekelijk op de ...

326
326
Wils verschaft update uit bomvolle ziekenboeg Antwerp

Antwerp spoelde de schamele twee op 21 door met een deugddoende kwalificatie voor de achtste finale ...

48
48
Hayen glundert: gigantische opsteker voor Club Brugge

In de 1/16 finale van de Croky Cup deed Club Brugge wat het moest doen tegen derdenationaler ...

327
327
Croky Cup: speeldata achtste finales bekendgemaakt

De afgelopen dagen werden de 1/16 finale van de Croky Cup afgerond, waarna meteen ook de loting voor ...

81
81
Conflict met DAZN escaleert: Pro League in alle staten

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 13 op het programma. Voorlopig zijn de ...

300
300
Marc Coucke in complete shock: Keiharde uithaal zindert na

Marc Coucke, de kleurrijke ondernemer en eigenaar van RSC Anderlecht, beleeft momenteel een periode ...

225
225
Lammens gaat viraal: “Toekomstige Man Utd-legende!”

Senne Lammens is op korte tijd uitgegroeid tot een fenomeen bij Manchester United. Bij zijn transfer ...

80
80
Deschacht maakt korte metten met Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen. Paars-Wit kreeg het hard te verduren ...

204
204
Stijn Stijnen haalt ongezien uit: “Slangen in het voetbal”

Stijn Stijnen was in het verleden de doelman van Club Brugge en de Belgische nationale ploeg, maar ...

150
150
Fink met luxeprobleem bij KRC Genk: wie van de twee?

KRC Genk neemt het zondag op tegen Westerlo. Thorsten Fink gaf een persconferentie en sprak onder ...

179
179
Drama onthuld: DAZN duwt Telenet diep in de put

De oorlog tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders blijft voortduren. Er is nog steeds geen ...

1234
1234
Besnik Hasi snoeihard voor één Anderlecht-speler

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen in de Jupiler Pro League. Besnik Hasi ...

273
273
Union komt met geweldig nieuws én flinke waarschuwing

Union blijft maar verbazen. Het veroverde vorig seizoen de titel, staat dit seizoen na twaalf ...

70
70

Meer sportnieuws