Alles voor titel? KRC Genk willigt wens van Fink in

door
Alles voor titel? KRC Genk willigt wens van Fink in

KRC Genk verloor afgelopen weekend met zware cijfers van Union SG. Desondanks staan de Limburgers nog steeds alleen aan de leiding en blijven ze dus op titelkoers. Tijdens de korte winterbreak zal de club dan ook niets aan het toeval overlaten.

De viervoudige landskampioen begon met de nodige vraagtekens aan het huidige seizoen. Tijdens de zomermercato had Genk immers afscheid moeten nemen van verschillende sterkhouders. Onder meer Maarten Vandevoordt, Bilal El Khannouss, Mark McKenzie en Matias Galarza trokken andere oorden.

Daarnaast werd met Thorsten Fink een nieuwe trainer aangetrokken en werden ook verschillende nieuwe spelers naar de Cegeka Arena gehaald. Maar ondanks die vele veranderingen begonn Genk uitstekend aan het seizoen. Momenteel staat het zelfs met vijf punten voorsprong alleen op kop in het klassement.

LEES OOK: Hayen zet Genk naar zijn hand: smaakmaker doet boekje open

Fink vraagt om stage

Ondanks de ruime nederlaag in het Dudenpark, blijft Genk dus goed op koers om voor de titel te gaan. Bovendien wordt het integenstellling tot verschillende concurrenten gespaard van de fysieke en mentale belasting die met het Europees voetbal gepaard gaat. De sterren staan dus gunstig in de Limburgse mijnstad.

Fink wil echter niets aan het toeval overlaten. Ondanks een winterstop van slechts twee weken tijd, wou de Duitse trainer voor de start van de tweede seizoenshelft nog op stage gaan. En de club besloot om die wens in te willigen. Zo meldt Het Belang van Limburg dat Racing begin januari naar Spanje zal trekken.

Ultrakorte trip naar Spanje

Vlak na de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League, krijgen de spelers een zestal dagen vrij. Vervolgens worden op 2 januari de trainingen hervat op Spaanse bodem. Meer bepaald in stageoord Algorfa. De stage duurt wel maar tot 6 januari. Het lijkt dan ook vooral de bedoeling om de sfeer en onderlinge relaties binnen de selectie verder te optimaliseren. Veel tijd voor doorgedreven fysieke en tactische trainingen is er immers niet.

Genk hoort bij de drie grootste titelkandidaten ...

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

7
7
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

29
29
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

302
302
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

270
270
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

155
155
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

211
211
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

62
62
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

538
538
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

199
199
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

378
378
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

569
569
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

207
207
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

381
381
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

179
179
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

157
157
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

153
153
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

74
74
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

252
252
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

74
74
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

326
326
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

225
225
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

232
232
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

445
445
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

526
526
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

81
81

Meer sportnieuws