Alles voor titel? KRC Genk willigt wens van Fink in

door
Alles voor titel? KRC Genk willigt wens van Fink in

KRC Genk verloor afgelopen weekend met zware cijfers van Union SG. Desondanks staan de Limburgers nog steeds alleen aan de leiding en blijven ze dus op titelkoers. Tijdens de korte winterbreak zal de club dan ook niets aan het toeval overlaten.

De viervoudige landskampioen begon met de nodige vraagtekens aan het huidige seizoen. Tijdens de zomermercato had Genk immers afscheid moeten nemen van verschillende sterkhouders. Onder meer Maarten Vandevoordt, Bilal El Khannouss, Mark McKenzie en Matias Galarza trokken andere oorden.

Daarnaast werd met Thorsten Fink een nieuwe trainer aangetrokken en werden ook verschillende nieuwe spelers naar de Cegeka Arena gehaald. Maar ondanks die vele veranderingen begonn Genk uitstekend aan het seizoen. Momenteel staat het zelfs met vijf punten voorsprong alleen op kop in het klassement.

LEES OOK: Crisis in Genk? Smets met de handen in het haar

Fink vraagt om stage

Ondanks de ruime nederlaag in het Dudenpark, blijft Genk dus goed op koers om voor de titel te gaan. Bovendien wordt het integenstellling tot verschillende concurrenten gespaard van de fysieke en mentale belasting die met het Europees voetbal gepaard gaat. De sterren staan dus gunstig in de Limburgse mijnstad.

Fink wil echter niets aan het toeval overlaten. Ondanks een winterstop van slechts twee weken tijd, wou de Duitse trainer voor de start van de tweede seizoenshelft nog op stage gaan. En de club besloot om die wens in te willigen. Zo meldt Het Belang van Limburg dat Racing begin januari naar Spanje zal trekken.

Ultrakorte trip naar Spanje

Vlak na de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League, krijgen de spelers een zestal dagen vrij. Vervolgens worden op 2 januari de trainingen hervat op Spaanse bodem. Meer bepaald in stageoord Algorfa. De stage duurt wel maar tot 6 januari. Het lijkt dan ook vooral de bedoeling om de sfeer en onderlinge relaties binnen de selectie verder te optimaliseren. Veel tijd voor doorgedreven fysieke en tactische trainingen is er immers niet.

Genk hoort bij de drie grootste titelkandidaten ...

Meest recent

Crisis in Genk? Smets met de handen in het haar

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers zijn dit seizoen weer razend ...

26
26
Verhaeghe pakt uit met primeur over nieuw Club-stadion

Club Brugge is al jarenlang aan het proberen om een nieuw stadion op poten te zetten en dat blijkt ...

167
167
Goed nieuws voor Club: Monaco ziet steunpilaar nog uitvallen

Club Brugge zal er meteen moeten staan in de Champions League. Het treft dit seizoen immers de ...

85
85
De Sart vindt eindelijk nieuwe Belgische club

Terwijl de transfermarkt in principe gesloten is, vallen er toch nog enkele Belgische ...

39
39
'Witte rook op komst: Messi beslist over toekomst'

Er werd de voorbije maanden al druk gespeculeerd over de toekomst van Lionel Messi. De Argentijnse ...

91
91
Mourinho beschuldigd van bizar 'complot' na nieuwe job

Het lijkt erop dat José Mourinho snel weer aan de slag zal gaan. Amper enkele weken na zijn ...

50
50
Nieuw knaljaar voor Charleroi? "Creëren iets buitengewoons"

Vorig seizoen wist Charleroi vriend en vijand te verbazen door met goed voetbal uiteindelijk een ...

42
42
Monaco-coach spreekt na hallucinante ervaring

Club Brugge begint straks om 18u45 aan zijn eerste opdracht in de league phase van de Champions ...

103
103
Lies Vandenberghe treft vrouw Van Gucht recht in het hart

VTM-sportanker Lies Vandenberghe en voormalig kampioene Blanka Vlasic lijken op het eerste gezicht ...

300
300
Verheyen snoeihard: "Die speler redt het niet bij Club"

Club Brugge speelt vanavond tegen AS Monaco. Als ze net als vorig jaar door willen gaan naar de ...

388
388
Crisis lonkt bij KRC Genk: Heynen trekt stevig van leer

KRC Genk moet zich dringend gaan bezinnen. Het verloor na een zeer zwakke prestatie met 0-1 van ...

343
343
Hoe vergaat het deze ‘Monaco-helden’ van Club Brugge?

Club Brugge speelt vanavond in eigen huis tegen AS Monaco. Een ploeg die ze in Brugge in principe ...

140
140
Bart Verhaeghe ontploft: "Dit gerucht klopt niet"

Het draait momenteel niet geweldig bij Club Brugge. In de competitie overtuigen ze zeker niet en ...

239
239
Dreun voor Club Brugge: Vanaken-probleem loopt uit de hand

Club Brugge worstelt met een paradox: Hans Vanaken is minder metronoom, maar beslist nog wél ...

383
383
Kompany doorbreekt stilzwijgen over ontslag Vandenhaute

Vincent Kompany wist met Bayern München Chelsea met 3-1 naar huis te sturen. Een vlotte zege ...

447
447
'Feest bij Standard: floptransfer vertrekt alsnog’

Standard gaat mogelijk alsnog een uitgaande transfer afronden. De Rouches zouden volgens ...

100
100
Na Mignolet-saga: flatert Club alweer met ervaren pion?

Club Brugge zadelt zich onbegrijpelijk zélf op met de nodige problemen. Er is de ...

314
314
‘Transferbom onthuld: De Bruyne weigerde opvallende lokroep’

Kevin De Bruyne ruilde deze zomer Manchester City in voor Napoli. KDB is zeer goed begonnen aan zijn ...

158
158
Club Brugge opgelet voor ex-JPL'ers: "De 'nieuwe Dirar'"

Club Brugge speelt om 18u45 in het eigen Jan Breydelstadion tegen AS Monaco. Bij de Monegasken ...

123
123
Heftige beelden: Simeone gaat compléét over de rooie

Het is Liverpool FC andermaal gelukt om in de absolute slotfase met de zege aan de haal te gaan. ...

153
153
Onthutste Fink luidt alarmbel: "Niemand verwachtte dit"

KRC Genk is bezig aan een erg teleurstellende start van de competitie. De Limburgers verloren ...

322
322
Doemscenario Club Brugge: Europese thuisduels in buitenland?

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League met ...

627
627
UCL: Kompany viert, Liverpool ontsnapt en pijnlijke avond Ajax

Bayern München heeft de eerste absolute topaffiches van het nieuwe seizoen in de Champions ...

136
136
Charleroi zet pijnlijk zwak Genk te kijk in eigen huis

Racing Genk stelde vanavond zwaar teleur in de inhaalwedstrijd tegen Charleroi. De thuisploeg oogde ...

252
252
Hasi en co aan zet: "Hij is een speler voor Anderlecht"

RSC Anderlecht bleef zondagavond op een 1-1-gelijkspel steken tegen KRC Genk. Er had misschien wel ...

517
517

Meer sportnieuws