Alles voor titel? KRC Genk willigt wens van Fink in

1120 stemmen
Alles voor titel? KRC Genk willigt wens van Fink in

KRC Genk verloor afgelopen weekend met zware cijfers van Union SG. Desondanks staan de Limburgers nog steeds alleen aan de leiding en blijven ze dus op titelkoers. Tijdens de korte winterbreak zal de club dan ook niets aan het toeval overlaten.

De viervoudige landskampioen begon met de nodige vraagtekens aan het huidige seizoen. Tijdens de zomermercato had Genk immers afscheid moeten nemen van verschillende sterkhouders. Onder meer Maarten Vandevoordt, Bilal El Khannouss, Mark McKenzie en Matias Galarza trokken andere oorden.

Daarnaast werd met Thorsten Fink een nieuwe trainer aangetrokken en werden ook verschillende nieuwe spelers naar de Cegeka Arena gehaald. Maar ondanks die vele veranderingen begonn Genk uitstekend aan het seizoen. Momenteel staat het zelfs met vijf punten voorsprong alleen op kop in het klassement.

LEES OOK: De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Fink vraagt om stage

Ondanks de ruime nederlaag in het Dudenpark, blijft Genk dus goed op koers om voor de titel te gaan. Bovendien wordt het integenstellling tot verschillende concurrenten gespaard van de fysieke en mentale belasting die met het Europees voetbal gepaard gaat. De sterren staan dus gunstig in de Limburgse mijnstad.

Fink wil echter niets aan het toeval overlaten. Ondanks een winterstop van slechts twee weken tijd, wou de Duitse trainer voor de start van de tweede seizoenshelft nog op stage gaan. En de club besloot om die wens in te willigen. Zo meldt Het Belang van Limburg dat Racing begin januari naar Spanje zal trekken.

Ultrakorte trip naar Spanje

Vlak na de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League, krijgen de spelers een zestal dagen vrij. Vervolgens worden op 2 januari de trainingen hervat op Spaanse bodem. Meer bepaald in stageoord Algorfa. De stage duurt wel maar tot 6 januari. Het lijkt dan ook vooral de bedoeling om de sfeer en onderlinge relaties binnen de selectie verder te optimaliseren. Veel tijd voor doorgedreven fysieke en tactische trainingen is er immers niet.

Genk hoort bij de drie grootste titelkandidaten ...

Meest recent

'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

4
4
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

13
13
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

90
90
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

147
147
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

172
172
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

123
123
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

235
235
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

101
101
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

499
499
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

69
69
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

50
50
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

316
316
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

52
52
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

121
121
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

34
34
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

85
85
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

131
131
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

121
121
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

168
168
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

205
205
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

540
540
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

259
259
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

976
976
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

18
18
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

110
110

Meer sportnieuws