Alles voor titel? KRC Genk willigt wens van Fink in

door
Alles voor titel? KRC Genk willigt wens van Fink in

KRC Genk verloor afgelopen weekend met zware cijfers van Union SG. Desondanks staan de Limburgers nog steeds alleen aan de leiding en blijven ze dus op titelkoers. Tijdens de korte winterbreak zal de club dan ook niets aan het toeval overlaten.

De viervoudige landskampioen begon met de nodige vraagtekens aan het huidige seizoen. Tijdens de zomermercato had Genk immers afscheid moeten nemen van verschillende sterkhouders. Onder meer Maarten Vandevoordt, Bilal El Khannouss, Mark McKenzie en Matias Galarza trokken andere oorden.

Daarnaast werd met Thorsten Fink een nieuwe trainer aangetrokken en werden ook verschillende nieuwe spelers naar de Cegeka Arena gehaald. Maar ondanks die vele veranderingen begonn Genk uitstekend aan het seizoen. Momenteel staat het zelfs met vijf punten voorsprong alleen op kop in het klassement.

LEES OOK: Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

Fink vraagt om stage

Ondanks de ruime nederlaag in het Dudenpark, blijft Genk dus goed op koers om voor de titel te gaan. Bovendien wordt het integenstellling tot verschillende concurrenten gespaard van de fysieke en mentale belasting die met het Europees voetbal gepaard gaat. De sterren staan dus gunstig in de Limburgse mijnstad.

Fink wil echter niets aan het toeval overlaten. Ondanks een winterstop van slechts twee weken tijd, wou de Duitse trainer voor de start van de tweede seizoenshelft nog op stage gaan. En de club besloot om die wens in te willigen. Zo meldt Het Belang van Limburg dat Racing begin januari naar Spanje zal trekken.

Ultrakorte trip naar Spanje

Vlak na de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League, krijgen de spelers een zestal dagen vrij. Vervolgens worden op 2 januari de trainingen hervat op Spaanse bodem. Meer bepaald in stageoord Algorfa. De stage duurt wel maar tot 6 januari. Het lijkt dan ook vooral de bedoeling om de sfeer en onderlinge relaties binnen de selectie verder te optimaliseren. Veel tijd voor doorgedreven fysieke en tactische trainingen is er immers niet.

Genk hoort bij de drie grootste titelkandidaten ...

Meest recent

Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

10
10
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

21
21
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

79
79
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

20
20
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

7
7
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

244
244
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

320
320
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

39
39
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

62
62
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

272
272
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

228
228
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

156
156
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

35
35
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

271
271
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

127
127
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

340
340
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

226
226
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

270
270
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

260
260
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

390
390
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

67
67
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

183
183
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

144
144
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

276
276

Meer sportnieuws