Club kruist de vingers: belangrijke joker voor Hayen

door
Club kruist de vingers: belangrijke joker voor Hayen

Club Brugge zal vlak na de interland-break meteen weer vol aan de bak moeten op verschillende fronten. Coach Nicky Hayen zal zijn selectie dan ook nodig hebben in de breedte. Wat dat betreft kreeg hij alvast goed nieuws in de ziekenboeg.

De regerende kampioen verspeelde afgelopen weekend twee dure punten op het veld van hekkensluiter Beerschot VA. Bij de competitiehervatting zal dan ook een gepaste reactie moeten volgen. In het drieluik tegen STVV, FCV Dender en KV Mechelen lijkt 7 op 9 het absolute minimum voor Blauw-Zwart.

LEES OOK: Nood breekt wet: Club Brugge vist overbodige outcast op

Seys snel terug

Daarnaast staan in de Champions League twee sleutelduels tegen Celtic en Sporting CP op het programma. En tussendoor wacht in de Croky Cup een verplaatsing naar het Patro Eisden van oude bekende Stijn Stijnen. De wedstrijden zullen mekaar dus weer in sneltempo opvolgen bij de Bruggelingen.

Om dat tot een goed einde te brengen, zal Hayen dan ook regelmatig moeten roteren. Daarvoor kreeg hij dinsdag alvast goed nieuws te horen. Zo blijkt de blessure bij Joaquin Seys dan toch mee te vallen. In het beste geval maakt de vleugelback eerstdaags al zijn rentree op het trainingsveld.

Hopen op Nilsson

Tenzij één van de internationals in de komende dagen uitvalt, lijkt Club dus over een nagenoeg volledig fitte selectie te beschikken. Al is er nog steeds één groot vraagteken: Gustaf Nilsson. Het aanvallende speerpunt blijft sukkelen met een probleem aan de achillespees en speelde niet meer sinds eind september.

Volgens Het Laatste Nieuws hoopt men echter dat de Zweed vlak na de interland-break zijn rentree kan maken. Of dat ook zal lukken, moet in de komende dagen blijken. Zijn vervangers Romeo Vermant en Ferran Jutgla deden het tot dusver verdienstelijk, maar Nilsson blijft een veel grotere impact hebben.

Club moet in januari een extra spits aantrekken ...

Meest recent

Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

63
63
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

26
26
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

47
47
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

45
45
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

77
77
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

215
215
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

176
176
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

295
295
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

52
52
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

365
365
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

97
97
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

157
157
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

146
146
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

82
82
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

118
118
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

293
293
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

948
948
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

393
393
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

294
294
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

796
796
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

226
226
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

743
743
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

496
496
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

156
156
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

1065
1065

Meer sportnieuws