Club kruist de vingers: belangrijke joker voor Hayen

door
Club kruist de vingers: belangrijke joker voor Hayen

Club Brugge zal vlak na de interland-break meteen weer vol aan de bak moeten op verschillende fronten. Coach Nicky Hayen zal zijn selectie dan ook nodig hebben in de breedte. Wat dat betreft kreeg hij alvast goed nieuws in de ziekenboeg.

De regerende kampioen verspeelde afgelopen weekend twee dure punten op het veld van hekkensluiter Beerschot VA. Bij de competitiehervatting zal dan ook een gepaste reactie moeten volgen. In het drieluik tegen STVV, FCV Dender en KV Mechelen lijkt 7 op 9 het absolute minimum voor Blauw-Zwart.

LEES OOK: 'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfers nu al op tafel'

Seys snel terug

Daarnaast staan in de Champions League twee sleutelduels tegen Celtic en Sporting CP op het programma. En tussendoor wacht in de Croky Cup een verplaatsing naar het Patro Eisden van oude bekende Stijn Stijnen. De wedstrijden zullen mekaar dus weer in sneltempo opvolgen bij de Bruggelingen.

Om dat tot een goed einde te brengen, zal Hayen dan ook regelmatig moeten roteren. Daarvoor kreeg hij dinsdag alvast goed nieuws te horen. Zo blijkt de blessure bij Joaquin Seys dan toch mee te vallen. In het beste geval maakt de vleugelback eerstdaags al zijn rentree op het trainingsveld.

Hopen op Nilsson

Tenzij één van de internationals in de komende dagen uitvalt, lijkt Club dus over een nagenoeg volledig fitte selectie te beschikken. Al is er nog steeds één groot vraagteken: Gustaf Nilsson. Het aanvallende speerpunt blijft sukkelen met een probleem aan de achillespees en speelde niet meer sinds eind september.

Volgens Het Laatste Nieuws hoopt men echter dat de Zweed vlak na de interland-break zijn rentree kan maken. Of dat ook zal lukken, moet in de komende dagen blijken. Zijn vervangers Romeo Vermant en Ferran Jutgla deden het tot dusver verdienstelijk, maar Nilsson blijft een veel grotere impact hebben.

Club moet in januari een extra spits aantrekken ...

Meest recent

'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

9
9
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

72
72
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

27
27
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

19
19
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

47
47
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

203
203
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

182
182
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

19
19
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

112
112
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

146
146
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

300
300
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

228
228
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

21
21
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

356
356
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

77
77
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

20
20
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

190
190
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

69
69
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

96
96
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

58
58
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

209
209
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

72
72
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

401
401
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

69
69
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

46
46

Meer sportnieuws