Club kruist de vingers: belangrijke joker voor Hayen

1405 stemmen
Club kruist de vingers: belangrijke joker voor Hayen

Club Brugge zal vlak na de interland-break meteen weer vol aan de bak moeten op verschillende fronten. Coach Nicky Hayen zal zijn selectie dan ook nodig hebben in de breedte. Wat dat betreft kreeg hij alvast goed nieuws in de ziekenboeg.

De regerende kampioen verspeelde afgelopen weekend twee dure punten op het veld van hekkensluiter Beerschot VA. Bij de competitiehervatting zal dan ook een gepaste reactie moeten volgen. In het drieluik tegen STVV, FCV Dender en KV Mechelen lijkt 7 op 9 het absolute minimum voor Blauw-Zwart.

LEES OOK: Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Seys snel terug

Daarnaast staan in de Champions League twee sleutelduels tegen Celtic en Sporting CP op het programma. En tussendoor wacht in de Croky Cup een verplaatsing naar het Patro Eisden van oude bekende Stijn Stijnen. De wedstrijden zullen mekaar dus weer in sneltempo opvolgen bij de Bruggelingen.

Om dat tot een goed einde te brengen, zal Hayen dan ook regelmatig moeten roteren. Daarvoor kreeg hij dinsdag alvast goed nieuws te horen. Zo blijkt de blessure bij Joaquin Seys dan toch mee te vallen. In het beste geval maakt de vleugelback eerstdaags al zijn rentree op het trainingsveld.

Hopen op Nilsson

Tenzij één van de internationals in de komende dagen uitvalt, lijkt Club dus over een nagenoeg volledig fitte selectie te beschikken. Al is er nog steeds één groot vraagteken: Gustaf Nilsson. Het aanvallende speerpunt blijft sukkelen met een probleem aan de achillespees en speelde niet meer sinds eind september.

Volgens Het Laatste Nieuws hoopt men echter dat de Zweed vlak na de interland-break zijn rentree kan maken. Of dat ook zal lukken, moet in de komende dagen blijken. Zijn vervangers Romeo Vermant en Ferran Jutgla deden het tot dusver verdienstelijk, maar Nilsson blijft een veel grotere impact hebben.

Club moet in januari een extra spits aantrekken ...

Meest recent

Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

15
15
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

55
55
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

77
77
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

17
17
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

364
364
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

125
125
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

115
115
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

37
37
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

78
78
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

56
56
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

378
378
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

232
232
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

509
509
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

164
164
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

107
107
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

133
133
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

155
155
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

199
199
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

170
170
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

146
146
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

519
519
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

618
618
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

970
970
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

280
280
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

219
219

Meer sportnieuws