Club kruist de vingers: belangrijke joker voor Hayen

door
Club kruist de vingers: belangrijke joker voor Hayen

Club Brugge zal vlak na de interland-break meteen weer vol aan de bak moeten op verschillende fronten. Coach Nicky Hayen zal zijn selectie dan ook nodig hebben in de breedte. Wat dat betreft kreeg hij alvast goed nieuws in de ziekenboeg.

De regerende kampioen verspeelde afgelopen weekend twee dure punten op het veld van hekkensluiter Beerschot VA. Bij de competitiehervatting zal dan ook een gepaste reactie moeten volgen. In het drieluik tegen STVV, FCV Dender en KV Mechelen lijkt 7 op 9 het absolute minimum voor Blauw-Zwart.

LEES OOK: Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Seys snel terug

Daarnaast staan in de Champions League twee sleutelduels tegen Celtic en Sporting CP op het programma. En tussendoor wacht in de Croky Cup een verplaatsing naar het Patro Eisden van oude bekende Stijn Stijnen. De wedstrijden zullen mekaar dus weer in sneltempo opvolgen bij de Bruggelingen.

Om dat tot een goed einde te brengen, zal Hayen dan ook regelmatig moeten roteren. Daarvoor kreeg hij dinsdag alvast goed nieuws te horen. Zo blijkt de blessure bij Joaquin Seys dan toch mee te vallen. In het beste geval maakt de vleugelback eerstdaags al zijn rentree op het trainingsveld.

Hopen op Nilsson

Tenzij één van de internationals in de komende dagen uitvalt, lijkt Club dus over een nagenoeg volledig fitte selectie te beschikken. Al is er nog steeds één groot vraagteken: Gustaf Nilsson. Het aanvallende speerpunt blijft sukkelen met een probleem aan de achillespees en speelde niet meer sinds eind september.

Volgens Het Laatste Nieuws hoopt men echter dat de Zweed vlak na de interland-break zijn rentree kan maken. Of dat ook zal lukken, moet in de komende dagen blijken. Zijn vervangers Romeo Vermant en Ferran Jutgla deden het tot dusver verdienstelijk, maar Nilsson blijft een veel grotere impact hebben.

Club moet in januari een extra spits aantrekken ...

Meest recent

'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

11
11
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

14
14
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

37
37
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

367
367
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

42
42
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

280
280
Hayen voert druk bij Genk op: "Onze ambitie is duidelijk"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

43
43
Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

407
407
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

64
64
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

91
91
'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

193
193
Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

28
28
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

108
108
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

99
99
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

56
56
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

126
126
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

180
180
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

245
245
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

89
89
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

544
544
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

167
167
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

177
177
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

421
421
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

160
160
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

181
181

Meer sportnieuws