Club kruist de vingers: belangrijke joker voor Hayen

door
Club kruist de vingers: belangrijke joker voor Hayen

Club Brugge zal vlak na de interland-break meteen weer vol aan de bak moeten op verschillende fronten. Coach Nicky Hayen zal zijn selectie dan ook nodig hebben in de breedte. Wat dat betreft kreeg hij alvast goed nieuws in de ziekenboeg.

De regerende kampioen verspeelde afgelopen weekend twee dure punten op het veld van hekkensluiter Beerschot VA. Bij de competitiehervatting zal dan ook een gepaste reactie moeten volgen. In het drieluik tegen STVV, FCV Dender en KV Mechelen lijkt 7 op 9 het absolute minimum voor Blauw-Zwart.

LEES OOK: Drama Club Brugge en Hayen: verdict over Meijer

Seys snel terug

Daarnaast staan in de Champions League twee sleutelduels tegen Celtic en Sporting CP op het programma. En tussendoor wacht in de Croky Cup een verplaatsing naar het Patro Eisden van oude bekende Stijn Stijnen. De wedstrijden zullen mekaar dus weer in sneltempo opvolgen bij de Bruggelingen.

Om dat tot een goed einde te brengen, zal Hayen dan ook regelmatig moeten roteren. Daarvoor kreeg hij dinsdag alvast goed nieuws te horen. Zo blijkt de blessure bij Joaquin Seys dan toch mee te vallen. In het beste geval maakt de vleugelback eerstdaags al zijn rentree op het trainingsveld.

Hopen op Nilsson

Tenzij één van de internationals in de komende dagen uitvalt, lijkt Club dus over een nagenoeg volledig fitte selectie te beschikken. Al is er nog steeds één groot vraagteken: Gustaf Nilsson. Het aanvallende speerpunt blijft sukkelen met een probleem aan de achillespees en speelde niet meer sinds eind september.

Volgens Het Laatste Nieuws hoopt men echter dat de Zweed vlak na de interland-break zijn rentree kan maken. Of dat ook zal lukken, moet in de komende dagen blijken. Zijn vervangers Romeo Vermant en Ferran Jutgla deden het tot dusver verdienstelijk, maar Nilsson blijft een veel grotere impact hebben.

Club moet in januari een extra spits aantrekken ...

Meest recent

'Transferstrijd neemt toe: Club en Anderlecht in pole'

De wintermercato nadert met rasse schreden en heel wat clubs zullen stilaan hun verlanglijstje aan ...

0
0
Marc Degryse slaat iedereen met verstomming: "Nieuw leven"

Marc Degryse behoort tot het kruim van het Belgische voetbal. Zijn naam roept nog steeds nostalgie ...

7
7
'Nieuwe WK-domper voor U17: ook Gent ligt dwars'

Het wordt in de komende weken uitkijken naar mogelijk een nieuwe generatie Belgische toptalenten. In ...

16
16
Opsteker Anderlecht: Futures pakken uit met knap resultaat

Het zijn alweer woelige tijden bij Anderlecht. Er was de voorbije weken de controverse rond het ...

53
53
'Club bibbert: kans op vertrek Hayen stijgt'

Club Brugge wist zich zondag zonder al te veel moeite te plaatsen voor de volgende ronde in de Croky ...

174
174
TRANSFERUURTJE: 'Pikante transfer bij Club, ster verlaat Real'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

168
168
“Loopt spuigaten uit” - STVV kampt met ‘nieuwe Lamkel Zé’

Sint-Truiden VV kampt met een 'nieuwe Didier Lamkel Zé'. Het Nieuwsblad kwam met enkele ...

134
134
Vossen spreekt klare taal bij Zulte: "Ik wil spelen"

Zulte Waregem won in de beker probleemloos van Belisia Bilzen. Essevee won met 1-4 en gaat aldus ...

74
74
Hayen zéér streng na monsterzege Club Brugge

Club Brugge won in de beker overtuigend van Eendracht Aals-Lede. Blauw-Zwart is ook dit seizoen weer ...

277
277
'Belgische revolutie van 200 miljoen in Champions League'

Er is de voorbije jaren alweer heel wat veranderd in de Champions League, met de invoering van de ...

93
93
Godts reageert op controverse na afhaken bij Jonge Duivels

Tijdens de laatste interlandbreak maakten de Jonge Duivels grote indruk. Ze gingen met maar liefst ...

86
86
Hubert ziet 2 enorme pluspunten na bekerzege Union

Ook woensdagavond liet er weer geen enkele eersteklasser zich in de luren leggen in de Croky Cup. ...

22
22
'STVV troefde Ajax en Juventus af voor goudhaantje'

STVV is bezig aan een sterk seizoen en lijkt dit seizoen een kandidaat voor de top zes. De Kanaries ...

72
72
Mechele onthult pikante reden voor basisplaats

Club Brugge rekende woensdagavond vlotjes af met Eendracht Aalst Lede in de beker. De ...

181
181
Eindelijk weer gescoord: Janssen oordeelt over 'vloek'

Antwerp is er woensdagavond eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. Dat was ...

57
57
'MLS gaat volop voor sterspeler van Real Madrid'

In de Major League Soccer is het niveau de afgelopen jaren enorm vooruit gegaan. De Amerikaanse ...

47
47
Duivelse vervanger Debast: twee 'vergeten spelers' in beeld

Bondscoach Rudi Garcia zag de afgelopen week drie Rode Duivels uitvallen. Zij zullen niet van de ...

350
350
Hasi dringend aan zet: twee grote wissels op komst?

RSC Anderlecht moet aan de bak tegen KV Mechelen. Winnen is de enige optie, anders lijkt de positie ...

337
337
'Man Utd leert van fouten en weigert komst wereldster'

Manchester United maakte de afgelopen jaren héél veel fouten op de transfermarkt. De ...

218
218
Anderlecht slaat toe: topschutter met absurde cijfers op komst

Anderlecht ruikt z’n kans: een pure afmaker met krankzinnige stats staat binnen handbereik. In ...

641
641
Zware taak Garcia: wie vervangt Fofana na pittige blessure?

Bondscoach Rudi Garcia zag de afgelopen week drie Rode Duivels uitvallen. Zij zullen niet van de ...

109
109
Renard één jaar bij RSCA: dit is het grote jaarrapport

Olivier Renard is sinds vandaag exact een jaar aan de slag bij RSC Anderlecht. Tijd om een eerste ...

282
282
Zorgt Messi dat de transfermarkt helemaal ontploft?

De Amerikanen hebben het voetbal en het vele geld dat daarin omgaat ondertussen ook al een aantal ...

100
100
Janssen breekt los, nieuw goudhaantje voor Antwerp

Royal Antwerp FC heeft na zeven matchen nog eens kunnen zegevieren. In de beker werd KAS Eupen met ...

300
300
Club Brugge beeft: Hayen reageert op vertrekgeruchten

Club Brugge heeft zonder problemen gewonnen in de 1/16e finales Croky Cup. Eendracht Aalst Lede werd ...

285
285

Meer sportnieuws