Spanning bij Club: ook Hayen kookt over na Beerschot-fiasco

362 stemmen
Spanning bij Club: ook Hayen kookt over na Beerschot-fiasco

Club Brugge is er voor de zoveelste keer niet in geslaagd om met een goed gevoel de interland-break in te duiken. Zondagavond speelde de regerende kampioen op pijnlijke wijze twee punten kwijt tegen hekkensluiter Beerschot VA. En dat zorgde voor de nodige frustraties in het Brugse kamp.

Dankzij de Europese stuntzege tegen Aston Villa, kon de Belgische kampioen van op een wolk naar Antwerpen afreizen. En het vertrouwen kreeg vervolgens nog een extra boost door de flitsende start. Zo stond de ploeg van coach Nicky Hayen na nog geen kwartier spelen al op een dubbele voorsprong.

Die situatie leek echter ook voor een vorm van gemakzucht te zorgen. Plots ging de voet van het gaspedaal, waardoor Beerschot zich terug in de match kon knokken. En na een dramatische start van de tweede periode, gaf Club plots twee goals weg. De thuisploeg kwam zo op gelijke hoogte en hield dat punt verdienstelijk vast.

LEES OOK: Hayen doet straffe uitspraak over Club Brugge

Terugkerend probleem

De Bruggelingen verspeelden zo twee dure punten. Maar vooral de manier waarop was een doorn in het oog. Het was immers niet de eerste keer dat de spelers het helemaal laten afweten na een goede start van de wedstrijd. Iets wat veel meer te maken heeft met het mentale aspect dan met de fysieke of technische kwaliteiten.

Dat gegeven zorgde uiteraard voor een pak frustraties bij de Brugse architecten. Voorzitter Bart Verhaeghe zou na de wedstrijd bijvoorbeeld openlijk uit zijn krammen zijn geschoten binnen de kleedkamer. Ook Hayen moest naar verluidt op zijn tanden bijten om niet in woede uit te barsten.

Enorm frustrerend

De Brugse trainer had zelf al toegegeven dat hij tijdens de rust een donderspeech had gegeven. Na de match spaarde hij zijn spelersgroep dan weer niet door te wijzen naar een terugkerend 'attitudeprobleem'. Bij Het Laatste Nieuws weet men dan ook dat de situatie voor de coach extra vervelend is omdat zijn tactische plannetjes doorgaans wel kloppen. Alleen laten de spelers het afweten in de uitvoering, waardoor een trainer vroeg of laat toch de rekening krijgt gepresenteerd. Hayen hoopt dan ook dat dit 'attitudeprobleem' zo snel mogelijk wordt opgelost.

De selectie van Club telt te weinig leidersfiguren ...

Meest recent

Geen Champions League voor Vrancken na nieuwe zeperd

Wouter Vrancken maakte deze zomer een opmerkelijke overstap, want na een boerenjaar verruilde hij ...

173
173
Einde van tijdperk? Neuer geeft grote toekomsthint

Bij Bayern München willen ze in het komende seizoen nog beter doen dan de Duitse dubbel en ...

63
63
'Doorbraak op Mambourg met straf Titraoui-plan'

Charleroi opent binnen een tiental dagen zijn seizoen met een thuiswedstrijd tegen OH Leuven. Het ...

18
18
OHL in lastige papieren: "We moeten spelers verkopen"

OH Leuven neemt dit seizoen een frisse start. De technische staf werd opnieuw grondig vernieuwd, ...

109
109
Hayen doet straffe uitspraak over Club Brugge

Nicky Hayen kreeg deze zomer een verrassende nieuwe uitdaging voorgeschoteld. Ondanks een ...

434
434
'Tweede kandidaat-trainer bij Antwerp bekend'

De tijd dringt stilaan voor Antwerp om een nieuwe trainer te vinden. Binnen minder dan twee weken ...

147
147
'Charleroi nadert op één na duurste transfer ooit'

Charleroi hoopt komend seizoen weer aan te kunnen sluiten bij de subtop na een minder jaar. De ...

26
26
'Fernandez-Pardo ontketent forse transfersoap'

Matias Fernandez-Pardo was deze zomer de verrassing in de WK-selectie van de Rode Duivels. De ...

123
123
'Antwerp nadert nieuwe coach: 2 kandidaten over'

Bij Antwerp lijken ze eindelijk aan hun huiswerk voor deze zomer begonnen te zijn. De club was ...

306
306
'Hoefkens klopt voor transfer aan bij Anderlecht'

Gaat er nog een speler vertrekken bij RSC Anderlecht? Die kans is zeker aanwezig. NAC Breda zou wel ...

238
238
'Reden afhaken Anderlecht bekend: énorme vraagprijs'

De zoektocht naar aanvallende versterking bij RSC Anderlecht verloopt heel moeizaam. Vitor Bruno ...

584
584
Massimo Bruno stopt, versterking voor Lokeren

De mercato komt stilaan op gang. Zo viel er nog wat officieel nieuws te bespeuren. Massimo Bruno ...

38
38
‘Courtois laat Duivels vallen: pijnlijke waarheid komt uit’

Thibaut Courtois wil alleen Rode Duivel blijven als hij de volledige Nations League mag overslaan. ...

903
903
Patro Eisden verrast met transfer oude bekende

Patro Eisden was al zeer actief op de transfermarkt en er komt nog volk bij. Zopas maakte de ...

88
88
Openda verlost van Juventus en heeft nieuwe club beet

Een vreugdekreet. Dat zal er ongetwijfeld zijn geweest bij Loïs Openda toen hij zijn contract ...

48
48
Anderlecht maakt fans bijzonder gelukkig met primeur

De fans van RSC Anderlecht worden stilaan ongeduldig, want tot op heden was het nog maar een rustige ...

263
263
'Antwerp op toerental: publiekslieveling keert terug'

De fans van Antwerp hebben lang op hun honger moeten zitten, maar in de laatste rechte lijn richting ...

711
711
'Club Brugge stunt: gegeerde WK-revelatie geeft jawoord'

Club Brugge hoopt Ivan Leko nog van minstens drie versterkingen te voorzien. Op de verlanglijst van ...

959
959
'Kassa rinkelt in Genk: bliksemvertrek ruwe diamant'

De geruchtenmolen draait stilaan op volle toeren bij KRC Genk, dat niet alleen op het punt staat om ...

621
621
'Leko dumpt trio: miscast Club Brugge weigert transfer'

Terwijl het wemelt van de geruchten rond sterkhouders zoals Nicolo Tresoldi en Joaquin Seys, en ...

1186
1186
'Overmars slaat toe: Antwerp verrast met oude bekende'

Nu de overname door het consortium rond Wouter Vandenhaute eindelijk helemaal rond is, wil Antwerp ...

529
529
'Code rood bij Club Brugge: Tresoldi op weg naar PL'

Als het van Bart Verhaeghe afhangt gaat hij helemaal nergens naartoe, maar na amper ...

651
651
Witte rook in Anderlecht: Sibierski dumpt dure flop

Antoine Sibierski moet RSC Anderlecht weer naar successen zien te loodsen, al torst de nieuwe ...

384
384
'Genk kan cashen: exit El Ouahdi in stroomversnelling'

KRC Genk staat op het punt om te cashen op Konstantinos Karetsas, wiens recordtransfer naar Borussia ...

1064
1064
Telenet onthult voetbalplannen: opvallende rol Ruben Van Gucht

Het WK 2026 behoort inmiddels weer definitief tot het verleden en dus is het weer reikhalzend ...

707
707

Meer sportnieuws