Spanning bij Club: ook Hayen kookt over na Beerschot-fiasco

362
Spanning bij Club: ook Hayen kookt over na Beerschot-fiasco

Club Brugge is er voor de zoveelste keer niet in geslaagd om met een goed gevoel de interland-break in te duiken. Zondagavond speelde de regerende kampioen op pijnlijke wijze twee punten kwijt tegen hekkensluiter Beerschot VA. En dat zorgde voor de nodige frustraties in het Brugse kamp.

Dankzij de Europese stuntzege tegen Aston Villa, kon de Belgische kampioen van op een wolk naar Antwerpen afreizen. En het vertrouwen kreeg vervolgens nog een extra boost door de flitsende start. Zo stond de ploeg van coach Nicky Hayen na nog geen kwartier spelen al op een dubbele voorsprong.

Die situatie leek echter ook voor een vorm van gemakzucht te zorgen. Plots ging de voet van het gaspedaal, waardoor Beerschot zich terug in de match kon knokken. En na een dramatische start van de tweede periode, gaf Club plots twee goals weg. De thuisploeg kwam zo op gelijke hoogte en hield dat punt verdienstelijk vast.

LEES OOK: ‘Shinton verbaast na Beerschot met opvallende transfer’

Terugkerend probleem

De Bruggelingen verspeelden zo twee dure punten. Maar vooral de manier waarop was een doorn in het oog. Het was immers niet de eerste keer dat de spelers het helemaal laten afweten na een goede start van de wedstrijd. Iets wat veel meer te maken heeft met het mentale aspect dan met de fysieke of technische kwaliteiten.

Dat gegeven zorgde uiteraard voor een pak frustraties bij de Brugse architecten. Voorzitter Bart Verhaeghe zou na de wedstrijd bijvoorbeeld openlijk uit zijn krammen zijn geschoten binnen de kleedkamer. Ook Hayen moest naar verluidt op zijn tanden bijten om niet in woede uit te barsten.

Enorm frustrerend

De Brugse trainer had zelf al toegegeven dat hij tijdens de rust een donderspeech had gegeven. Na de match spaarde hij zijn spelersgroep dan weer niet door te wijzen naar een terugkerend 'attitudeprobleem'. Bij Het Laatste Nieuws weet men dan ook dat de situatie voor de coach extra vervelend is omdat zijn tactische plannetjes doorgaans wel kloppen. Alleen laten de spelers het afweten in de uitvoering, waardoor een trainer vroeg of laat toch de rekening krijgt gepresenteerd. Hayen hoopt dan ook dat dit 'attitudeprobleem' zo snel mogelijk wordt opgelost.

De selectie van Club telt te weinig leidersfiguren ...

Meest recent

Cercle gewaarschuwd: Friis geeft mening over swingend Gent

AA Gent is uitstekend aan het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League begonnen. Met 12 op 12 staan ...

5
5
United-insiders doen boekje open: collectieve verbazing over Lammens

In de Premier League wil Manchester United zondag op het veld van Everton zijn eerste uitzege van ...

63
63
Toby Alderweireld en Ruben Van Gucht keihard in de clinch

De spanning liep recent bijzonder hoog op tussen Ruben Van Gucht en Toby Alderweireld. Wat begon als ...

42
42
Standard-Antwerp: supporterssoap kent totale wending

In de Jupiler Pro League staat zaterdagavond het interessante duel tussen Standard en Antwerp FC op ...

76
76
Steun voor zondebok Club: "Zijn shirt weegt 100 kilo"

Club Brugge pakte vrijdagavond de drie punten mee uit het Soevereinstadion, maar maakte tegen Lommel ...

455
455
TRANSFERUURTJE: 'Genk slaat toe bij Anderlecht, zware klap Talbi'

De zomermercato mag in België dan wel voorbij zijn, ploegen kunnen nog steeds spelers verpatsen ...

315
315
Westerlo wrijft zich in de handen met nieuwe aanvalsleider

Westerlo heeft zich deze zomermercato flink geroerd. De Kemphanen haalde bijna een nieuwe selectie ...

49
49
Vanaken eerlijk na speciale wedstrijd tegen Lommel

Club Brugge kreeg vorige speeldag een mokerslag te verwerken met de nederlaag tegen KAA Gent, maar ...

121
121
Hairemans neemt met pijn in het hart afscheid van Antwerp

Geoffrey Hairemans (35) maakt de overstap van Royal Antwerp FC naar Sporting Hasselt. De ...

94
94
Lille stampt hard na en maakt Meunier compleet af

Thomas Meunier vertrok afgelopen zomer transfervrij van Lille naar Sunderland. De Rode Duivel was ...

168
168
Antwerp-fans kloppen op tafel: dreigende taal voor Standard

Vlak voor de topper tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd plots bekend dat de supporters van ...

122
122
Thorup overweegt drastische Brughmans-keuze

De grote transferverrassing van afgelopen zomermercato was de uitgaande deal van Lucca Brughmans. De ...

303
303
Basispion Club Brugge: "Ben geen 15 miljoen waard"

Club Brugge had nog véél meer geld kunnen vangen op de transfermarkt, maar ze ...

204
204
Smaakmaker voor Union: "Explosief, stevig en prima schot"

In het Belgische voetbal worden er héél veel transfers gedaan. Elke zomer worden de ...

65
65
Nostalgie voor Kompany: "Krijgen steun uit België"

Bayern München is uitstekend begonnen aan het seizoen. Vincent Kompany & co wonnen drie ...

68
68
Selectie Van Bommel: eerste grote slachtoffers al bekend?

Eind deze maand maakt Mark van Bommel zijn officiële debuut als Belgisch bondscoach. De ...

2126
2126
Anderlecht bikkelhard: kaakslag voor Stroeykens/Bertaccini

RSC Anderlecht heeft een razend drukke mercato achter de rug. De Brusselaars haalden een elftal aan ...

712
712
Verhaeghe voorspelt complete Club Brugge-ramp

Bart Verhaeghe waarschuwde zelf al voor het enorme financiële risico dat Club Brugge liep met ...

626
626
"Lamentabel" - Club Brugge-schlemiel 'delft eigen graf'

Club Brugge heeft zich vrijdagavond herpakt na de slipper op het veld van AA Gent. Tenminste toch ...

584
584
UCL-koorts: dramatische start PSG, eerste uitschuiver Real

Volgende week gaat de League Phase in de Champions League van start. Maar enkele van de Europese ...

59
59
Patro stunt op de transfermarkt: Stijnen geeft uitleg

Patro Eisden sloeg op de laatste dag van de mercato nog keihard toe. De club uit de Challenger Pro ...

144
144
Euvrard tempert verwachtingen: “Wellicht niet tegen Antwerp”

Bij Standard begonnen ze niet onaardig aan het nieuwe seizoen. De ploeg had zelfs nog meer punten ...

164
164
Anderlecht strikt smaakmaker: "Snel, technisch en goede vrije trap"

RSC Anderlecht kende een héél drukke zomermercato. De Brusselaars haalden met Thelo ...

501
501
Zegevierend Club overtuigt wederom niet tegen moedig Lommel

Club Brugge blijft voorlopig bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Na de pijnlijke nederlaag ...

217
217
Thorup maakt balans op van mercato KRC Genk

KRC Genk spendeerde ruim dertig miljoen euro op de transfermarkt, enkel Club Brugge investeerde meer ...

223
223

Meer sportnieuws