Spanning bij Club: ook Hayen kookt over na Beerschot-fiasco

362
Spanning bij Club: ook Hayen kookt over na Beerschot-fiasco

Club Brugge is er voor de zoveelste keer niet in geslaagd om met een goed gevoel de interland-break in te duiken. Zondagavond speelde de regerende kampioen op pijnlijke wijze twee punten kwijt tegen hekkensluiter Beerschot VA. En dat zorgde voor de nodige frustraties in het Brugse kamp.

Dankzij de Europese stuntzege tegen Aston Villa, kon de Belgische kampioen van op een wolk naar Antwerpen afreizen. En het vertrouwen kreeg vervolgens nog een extra boost door de flitsende start. Zo stond de ploeg van coach Nicky Hayen na nog geen kwartier spelen al op een dubbele voorsprong.

Die situatie leek echter ook voor een vorm van gemakzucht te zorgen. Plots ging de voet van het gaspedaal, waardoor Beerschot zich terug in de match kon knokken. En na een dramatische start van de tweede periode, gaf Club plots twee goals weg. De thuisploeg kwam zo op gelijke hoogte en hield dat punt verdienstelijk vast.

LEES OOK: 18 op 18! Beerschot blijft op paarse wolk zweven in CPL

Terugkerend probleem

De Bruggelingen verspeelden zo twee dure punten. Maar vooral de manier waarop was een doorn in het oog. Het was immers niet de eerste keer dat de spelers het helemaal laten afweten na een goede start van de wedstrijd. Iets wat veel meer te maken heeft met het mentale aspect dan met de fysieke of technische kwaliteiten.

Dat gegeven zorgde uiteraard voor een pak frustraties bij de Brugse architecten. Voorzitter Bart Verhaeghe zou na de wedstrijd bijvoorbeeld openlijk uit zijn krammen zijn geschoten binnen de kleedkamer. Ook Hayen moest naar verluidt op zijn tanden bijten om niet in woede uit te barsten.

Enorm frustrerend

De Brugse trainer had zelf al toegegeven dat hij tijdens de rust een donderspeech had gegeven. Na de match spaarde hij zijn spelersgroep dan weer niet door te wijzen naar een terugkerend 'attitudeprobleem'. Bij Het Laatste Nieuws weet men dan ook dat de situatie voor de coach extra vervelend is omdat zijn tactische plannetjes doorgaans wel kloppen. Alleen laten de spelers het afweten in de uitvoering, waardoor een trainer vroeg of laat toch de rekening krijgt gepresenteerd. Hayen hoopt dan ook dat dit 'attitudeprobleem' zo snel mogelijk wordt opgelost.

De selectie van Club telt te weinig leidersfiguren ...

Meest recent

Defour ziet opvallende reden voor wisselzucht Bruno

Het lijkt weer volop crisis te zijn bij Anderlecht na de 4-0-pandoering die het zondag kreeg van AA ...

0
0
Knaltransfer bij Club Brugge? Van der Elst doet voorspelling

Er resten nog twee maanden voor de wintermercato zijn deuren opent, maar nu lijkt het er al op dat ...

70
70
De Ketelaere haalt zijn gram na harde woorden van coach

Na een sterk WK was Charles De Ketelaere ook in de vorige interlandperiode weer beslissend bij de ...

25
25
'Villarreal aast op volgende miljoenentransfer in JPL'

Villarreal zorgde afgelopen zomer voor één van de meest opvallende transfers in de ...

28
28
Defour geeft STVV raad: "Daar moeten ze pieken"

STVV beleefde bijna een absolute droomweek. Het boekte donderdag een knappe zege in de Conference ...

16
16
Degryse benoemt hét pijnpunt bij Anderlecht

Anderlecht kreeg zondag een nieuwe klap door met 4-0 te verliezen in Gent. Het blikt zo terug op ...

135
135
"Ga naar Club Brugge": opvallend advies voor supertalent

Club Brugge mocht zondag weer Nicolo Tresoldi dankbaar zijn, want met een hattrick loodste de ...

393
393
België is klaar met Vitor Bruno: 7 verschroeiende uithalen

Belgische voetbalprogramma’s bekijkt hij naar eigen zeggen niet. Maar Vitor Bruno krijgt op ...

286
286
Van Bommel krijgt verrassende versterking bij Rode Duivels

Binnenkort zal Mark van Bommel zijn tweede selectie als bondscoach van de Rode Duivels bekend maken, ...

139
139
TRANSFERUURTJE: 'City en Chelsea azen op Club-speler, trainerswissels in JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

180
180
Club Brugge in rouw: "Zijn klaroen zal altijd bijblijven"

Blauw-Zwart pakte gisteren een nieuwe zege, thuis tegen STVV was Tresoldi andermaal de grote man. ...

190
190
Ontslag Euvrard bij Standard? Vandenbempt roept straffe taal

Standard Luik ging afgelopen speeldag met 2-1 onderuit op het veld van KRC Genk. De Rouches moesten ...

238
238
Ongeziene Club-transformatie: “Werd met hem gelachen”

Club Brugge begint op toerental te komen. Na enkele knappe Europese overwinningen tegen ...

401
401
Bruno onder vuur: Vandenbempt oordeelt over ontslag

RSC Anderlecht kende een dramatische zondag. Ze verloren met 4-0 van AA Gent, al had het ook ...

439
439
Euvrard onder druk bij Standard: "Dat is aan Wilmots"

Standard verloor na een degelijke prestatie met 2-1 op het veld van KRC Genk. De Rouches boekten zo ...

114
114
Jambon beleeft zijn Clasico-droom: "Uitnodiging kwam van hem"

Jan Jambon (N-VA) heeft zondagavond een voetbalavond beleefd die hij niet snel zal vergeten. De ...

57
57
Hoe Van Gucht met roddels omgaat? "Kijk naar mijn bankrekening"

Ruben Van Gucht ligt al geruime tijd onder een vergrootglas. Over zijn privéleven, zijn werk ...

71
71
Bruno doet opvallende bekentenis na afgang Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt de volle laag na de 4-0 tegen AA Gent. Dat valt ergens te begrijpen, maar er ...

515
515
De Meyer ziet twéé absolute klasbakken bij Club Brugge

STVV speelde een correcte partij op het veld van Club Brugge. Ze verloren met 3-2 in het Jan ...

260
260
Uitslag AA Gent-Anderlecht "ongelooflijk oneerlijk"

AA Gent won met 4-0 van RSC Anderlecht. Toch had het helemaal anders kunnen en misschien wel moeten ...

446
446
Thorgan Hazard beleeft eindelijk grote ommekeer bij Lens

Thorgan Hazard heeft eindelijk weer reden tot lachen bij Lens. De 33-jarige Belg kende een bijzonder ...

110
110
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Vitor Bruno'

RSC Anderlecht zit in zijn eerste crisis van het seizoen na de 4-0-nederlaag tegen AA Gent. Dat ...

1288
1288
Bloedstollende strijd om Ballon d'Or: dé top 5 volgens VN

Maandagavond wordt in Londen de 70ste editie van de Ballon d'Or-uitgereikt. En is nu al de ...

155
155
Euvrard na 0 op 12: "Neem hem niets kwalijk"

Standard heeft grote zorgen. De Rouches verloren op het veld van KRC Genk en blijven zo achter met ...

93
93
‘United neemt drastisch besluit na Lammens-blunder’

Senne Lammens ging zondag opnieuw in de fout. Bij de derde goal van Bournemouth kwam hij te laat uit ...

159
159

Meer sportnieuws