'Verhaeghe in alle staten na inzinking Club Brugge'

door
'Verhaeghe in alle staten na inzinking Club Brugge'

Heel even leek de trein vertrokken, maar met een teleurstellend 2-2 gelijkspel tegen Beerschot lijkt Club Brugge plots terug bij af. In het Blauw-Zwarte kamp viel de spanning na afloop dan ook te snijden op Het Kiel.

Zo nam Nicky Hayen geen blad voor de mond over de gemakzucht van zijn troepen, waar een paar sleutelfiguren ook zelf de vinger op de wonde legden nadat de landskampioen zomaar een dubbele voorsprong uit handen gegeven op bezoek bij de rode lantaarn. "Hayen was een donderwolk", aldus Het Nieuwsblad.

LEES OOK: "Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

Verhaeghe geeft bolwassing

"Maar de stemming van de Club-trainer was nog niets vergeleken met de boosheid van voorzitter Bart Verhaeghe", klinkt het verder. Volgens de krant stond zijn blik op oneindig nadat hij zich eens goed had laten horen in de kleedkamer, waar tijdens de rust eerder ook Hayen al eens uit zijn krammen was geschoten.

Achteraf las dus ook Verhaeghe zijn spelers dus de levieten door hen op hun plichten te wijzen. Niet alleen begint de manier waarop Club zichzelf in slaap laat wiegen van zodra het haar schaapjes op het droge denkt te hebben afgezaagd te worden, in de jacht op koploper KRC Genk liet het na de kloof te verkleinen.

(Geen) reeksje in november?

In plaats van zelf te naderen tot op vier punten van de leider moet Club nu ook Antwerp opnieuw voor zich dulden. Een kans verzuimd dus, en dat terwijl Verhaeghe ongetwijfeld hoopte om een reeks neer te zetten in november. Straks komen met STVV en Dender twee hapklare brokken over de vloer in Jan Breydel.

Tenminste, indien Hans Vanaken en co zich dan niet nogmaals laten verrassen. Vandaar dat Verhaeghe, die wil waken over de winnaarscultuur in Westkapelle, besloot om hen nog eens wakker te schudden. Ook volgens Het Laatste Nieuws was de voorzitter "furieus" over de punten die te grabbel werden gegooid.

Goed dat Verhaeghe zich eens kwaad maakt?

Meest recent

‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

32
32
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

133
133
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

26
26
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

95
95
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

55
55
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

50
50
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

157
157
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

89
89
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

347
347
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

146
146
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

71
71
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

355
355
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

15
15
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

156
156
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

612
612
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

65
65
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

84
84
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

290
290
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

260
260
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

231
231
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

185
185
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

160
160
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

230
230
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

326
326
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

310
310

Meer sportnieuws