'Verhaeghe in alle staten na inzinking Club Brugge'

2298 stemmen
'Verhaeghe in alle staten na inzinking Club Brugge'

Heel even leek de trein vertrokken, maar met een teleurstellend 2-2 gelijkspel tegen Beerschot lijkt Club Brugge plots terug bij af. In het Blauw-Zwarte kamp viel de spanning na afloop dan ook te snijden op Het Kiel.

Zo nam Nicky Hayen geen blad voor de mond over de gemakzucht van zijn troepen, waar een paar sleutelfiguren ook zelf de vinger op de wonde legden nadat de landskampioen zomaar een dubbele voorsprong uit handen gegeven op bezoek bij de rode lantaarn. "Hayen was een donderwolk", aldus Het Nieuwsblad.

LEES OOK: De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Verhaeghe geeft bolwassing

"Maar de stemming van de Club-trainer was nog niets vergeleken met de boosheid van voorzitter Bart Verhaeghe", klinkt het verder. Volgens de krant stond zijn blik op oneindig nadat hij zich eens goed had laten horen in de kleedkamer, waar tijdens de rust eerder ook Hayen al eens uit zijn krammen was geschoten.

Achteraf las dus ook Verhaeghe zijn spelers dus de levieten door hen op hun plichten te wijzen. Niet alleen begint de manier waarop Club zichzelf in slaap laat wiegen van zodra het haar schaapjes op het droge denkt te hebben afgezaagd te worden, in de jacht op koploper KRC Genk liet het na de kloof te verkleinen.

(Geen) reeksje in november?

In plaats van zelf te naderen tot op vier punten van de leider moet Club nu ook Antwerp opnieuw voor zich dulden. Een kans verzuimd dus, en dat terwijl Verhaeghe ongetwijfeld hoopte om een reeks neer te zetten in november. Straks komen met STVV en Dender twee hapklare brokken over de vloer in Jan Breydel.

Tenminste, indien Hans Vanaken en co zich dan niet nogmaals laten verrassen. Vandaar dat Verhaeghe, die wil waken over de winnaarscultuur in Westkapelle, besloot om hen nog eens wakker te schudden. Ook volgens Het Laatste Nieuws was de voorzitter "furieus" over de punten die te grabbel werden gegooid.

Goed dat Verhaeghe zich eens kwaad maakt?

Meest recent

Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

23
23
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

6
6
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

21
21
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

15
15
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

109
109
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

87
87
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

19
19
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

107
107
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

22
22
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

263
263
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

352
352
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

157
157
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

104
104
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

159
159
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

785
785
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

459
459
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

362
362
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

264
264
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

47
47
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

36
36
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

813
813
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

599
599
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

128
128

Meer sportnieuws