Ook vijf nieuwe Jonge Duivels: Karetsas maakt keuze

door
Ook vijf nieuwe Jonge Duivels: Karetsas maakt keuze

Door de miserie bij de Rode Duivels komt ook Gill Swerts flink in de problemen met de Belgische U21. Domenico Tedesco haalde Killian Sardella, Samuel Mbangula, Arthur Vermeeren en Sambi Lokonga naar de A-kern en bij de Jonge Duivels vielen ook Mika Godts en Christian Ravych geblesseerd uit.

Tedesco zag op zijn beurt Joaquin Seys (Club Brugge), Malick Fofana (Lyon), Charles De Ketelaere (Atalanta) en Jeremy Doku (Man City) uitvallen waardoor hij ook aanklopte bij Swerts en consorten. Het Laatste Nieuws meldt nu dat er inmiddels vijf nieuwe namen zijn geselecteerd bij de Jonge Duivels.

LEES OOK: Courtois ooit T1? Rode Duivel verklapt grootse plannen

Kos Karetsas maakt keuze

Zo wordt onder meer KRC Genk-supertalent Kos Karetsas bij de selectie van de Belgische talenten gehaald. De aanvallende middenvelder wordt ook het hof gemaakt door Griekenland, maar kiest nu toch voor de Jonge Duivels. Hij zal echter pas zeker een Belgische international zijn wanneer hij een cap voor de A-kern heeft gemaakt.

Naast Karetsas zijn ook Joël Schingtienne (Venezia), Rein Van Helden (STVV), Richie Sagrado (Venezia) en Ilay Camara (Standard) opgeroepen voor de Jonge Duivels. Vrijdag neemt de Belgische U21 het thuis op tegen Tsjechië in verband met de kwalificatiematchen voor het EK. De dinsdag daarop wacht de return in Tsjechië.

Belangrijk tweeluik

De kwalificatie voor het EK staat aldus op het spel voor de Jonge Duivels en bondscoach Swerts had gehoopt op een volledige fitte en sterke selectie. Met onder meer Vermeeren (RB Leipzig en ex-Antwerp) zou hij over veel ervaring kunnen beschikken, maar blessureleed en Tedesco steken daar aldus een stokje voor.

Zie jij Kos Karetsas als toekomstige Rode Duivel?

Meest recent

Transfer naar Belgische topclub? Titraoui reageert

Charleroi loodste de voorbije jaren vrij consistent spelers door naar de Belgische top, met vorige ...

64
64
Broos baalt na eliminatie: "Niet onze dag"

Voor Hugo Broos zit de Africa Cup er al op. Onze landgenoot zag zijn Zuid-Afrika sneuvelen in de ...

19
19
'Standard heeft eerste winteraanwinst beet'

Standard mag nog hopen op een ticket voor de Champions' Play-Off, want na 20 speeldagen prijkt het ...

43
43
Kompany verliest nieuwe chouchou: "Ik wil absoluut naar Real"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een machine gemaakt die amper af te ...

124
124
'Spaans toptalent wil doorbreken in Jupiler Pro League'

Nu de wintermercato van start gegaan is, zijn de Belgische clubs volop aan het zoeken naar ...

101
101
Anderlecht lanceert toptalent: Proto optimistisch

Anderlecht vertrok dit weekend naar Spanje om zich in warmere en zonnigere omstandigheden te kunnen ...

132
132
Broos ziet Africa Cup al in achtste finale eindigen

Hugo Broos is er zondagavond niet in geslaagd om het goede voorbeeld van Tom Saintfiet te volgen. ...

56
56
De Zerbi doet zeer pijnlijke uitspraak over rode Vermeeren

Arthur Vermeeren beleefde zondag een zeer pijnlijke primeur. De middenvelder pakte immers de eerste ...

127
127
Transfer bijna rond: Vanzeir niet mee op stage met Gent

Heel wat eersteklassers brengen de komende week door in zonniger oorden om zich klaar te stomen voor ...

182
182
'Club Brugge trekt dikke streep door twee miljoenentransfers'

Club Brugge vertoeft momenteel in Marbella, waar coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de ...

504
504
Hans Vanaken verovert ook naast het veld alle harten

Hans Vanaken is al jaren een vaste waarde bij Club Brugge. Niet alleen met zijn voeten, maar ook met ...

213
213
City sputtert in 2026: Chelsea steelt punt in 94ste minuut

De eerste grote Premier League-topper van het nieuwe kalenderjaar heeft geen winnaar opgeleverd. ...

55
55
'Wending Anderlecht: onverwachte aanwinst op radar'

RSC Anderlecht wil zich in januari verzekeren van enkele gerichte aanwinsten. Op de verlanglijst ...

402
402
'Club Brugge ruikt bloed: jacht op nieuwe '10' ontploft'

Club Brugge voelt een buitenkans en gaat vol in de aanval voor een nieuwe ‘10’. Leipzig ...

415
415
Africa Cup: Marokko door dankzij uitblinker (en keepersblunder)

Op de Africa Cup wordt momenteel gestreden om de tickets voor de kwartfinales. Marokko wist zich ...

86
86
Transferbom! 'Anderlecht vol voor terugkeer Duranville'

RSC Anderlecht werkt achter de schermen aan een heuse transferbom. Volgens het Duitse Sport1 heeft ...

1197
1197
'KVM neemt drastische beslissing op transfermarkt'

KV Mechelen kan terugblikken op een knap seizoen tot dusver. De Maneblussers staan zelfs vijfde in ...

612
612
Van Gucht krijgt hoon internet over zich na rijbewijs-saga

We zijn nog maar vier dagen ver in het nieuwe jaar, toch heeft Ruben Van Gucht al twee dagen op een ...

175
175
Vervanger Mbappé held bij Real, ijskoude douche Liverpool

Real Madrid heeft het nieuwe kalenderjaar ingezet met een duidelijke zege, De Koninklijke haalde het ...

54
54
Letterlijk code rood: bijzondere beelden op stage Club

Om de tweede seizoenshelft tot in de puntjes voor te bereiden, trokken de meeste eersteklassers naar ...

231
231
'Antwerp maakt balans op: bliksemvertrek in de maak'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

959
959
Absolute nachtmerrie Vermeeren, Napoli wint brute veldslag

Het nieuwe kalenderjaar is dramatisch begonnen voor Athur Vermeeren. De middenvelder pakte zondag ...

170
170
Wéér slipper United: Engelse pers pakt Lammens onder de loep

Manchester United is niet bepaald goed aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. Zondagnamiddag raakten ...

187
187
'Anderlecht en Antwerp nek aan nek voor eerste winteraanwinst'

Officieel gaat de winterse transferperiode voor de Belgische ploegen pas open op 6 januari. Maar ...

419
419
Leko drukt stempel bij Club: drie spelers in vizier

Ivan Leko is goed begonnen aan zijn tweede ambstermijn bij Club Brugge en pakte meteen 9 op 9 in de ...

755
755

Meer sportnieuws