Ook vijf nieuwe Jonge Duivels: Karetsas maakt keuze

door
Ook vijf nieuwe Jonge Duivels: Karetsas maakt keuze

Door de miserie bij de Rode Duivels komt ook Gill Swerts flink in de problemen met de Belgische U21. Domenico Tedesco haalde Killian Sardella, Samuel Mbangula, Arthur Vermeeren en Sambi Lokonga naar de A-kern en bij de Jonge Duivels vielen ook Mika Godts en Christian Ravych geblesseerd uit.

Tedesco zag op zijn beurt Joaquin Seys (Club Brugge), Malick Fofana (Lyon), Charles De Ketelaere (Atalanta) en Jeremy Doku (Man City) uitvallen waardoor hij ook aanklopte bij Swerts en consorten. Het Laatste Nieuws meldt nu dat er inmiddels vijf nieuwe namen zijn geselecteerd bij de Jonge Duivels.

LEES OOK: Jonge Duivel snoeihard voor Anderlecht: “Dat stoorde mij”

Kos Karetsas maakt keuze

Zo wordt onder meer KRC Genk-supertalent Kos Karetsas bij de selectie van de Belgische talenten gehaald. De aanvallende middenvelder wordt ook het hof gemaakt door Griekenland, maar kiest nu toch voor de Jonge Duivels. Hij zal echter pas zeker een Belgische international zijn wanneer hij een cap voor de A-kern heeft gemaakt.

Naast Karetsas zijn ook Joël Schingtienne (Venezia), Rein Van Helden (STVV), Richie Sagrado (Venezia) en Ilay Camara (Standard) opgeroepen voor de Jonge Duivels. Vrijdag neemt de Belgische U21 het thuis op tegen Tsjechië in verband met de kwalificatiematchen voor het EK. De dinsdag daarop wacht de return in Tsjechië.

Belangrijk tweeluik

De kwalificatie voor het EK staat aldus op het spel voor de Jonge Duivels en bondscoach Swerts had gehoopt op een volledige fitte en sterke selectie. Met onder meer Vermeeren (RB Leipzig en ex-Antwerp) zou hij over veel ervaring kunnen beschikken, maar blessureleed en Tedesco steken daar aldus een stokje voor.

Zie jij Kos Karetsas als toekomstige Rode Duivel?

Meest recent

Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

6
6
Leko drukt stempel: Club Brugge vist 'miskoop' weer op

Ivan Leko vierde een comeback in mineur bij Club Brugge, dat woensdag met 0-3 onderuit ging tegen ...

88
88
Anderlecht titelkandidaat? Hasi spreekt duidelijke taal

RSC Anderlecht zat in de zevende hemel na zeges tegen Union SG en KRC Genk, maar Westerlo zette ...

69
69
Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De Rode Duivels nemen het volgende zomer in de groepsfase op tegen Egypte, Nieuw-Zeeland en Iran ...

40
40
De Mil bonkt direct op tafel: “Zeker versterkingen"

Rik De Mil staat voor zijn vuurdoop bij KAA Gent. De oefenmeester verliet Sporting Charleroi voor de ...

99
99
Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Vincent Kompany is dit seizoen geweldig bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester is ...

58
58
Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Door het ontslag van Nicky Hayen klopte Club Brugge aan bij KAA Gent en door de exit van Ivan Leko ...

260
260
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

182
182
UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

50
50
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

175
175
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

52
52
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

155
155
Ajax-trainer doet boekje open over Godts, Bounida en Mokio

Ajax wist deze week eindelijk zijn eerste punten te pakken in de Champions League door met 2-4 te ...

98
98
Hasi hint naar opmerkelijke wintertransfer: "Hij is welkom"

Anderlecht zat de voorbije weken op een wolk, maar donderde daar vorig weekend weer af met een ...

407
407
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt opvolger Ordoñez, weer vertrekker Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

200
200
‘Fans in opstand tegen ‘Anderlechtisering’ van Club Brugge’

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door Nicky Hayen de laan uit te sturen. Ivan Leko werd ...

564
564
Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Simon Mignolet kent dit seizoen veel pech. De doelman van Club Brugge moest ook plots verstek geven ...

450
450
Antwerp fan Huybrechts stort in op WK: 'Pure nachtmerrie'

In het befaamde Ally Pally is gisteren weer de hoogmis van het darts begonnen: het prestigieuze WK. ...

56
56
Mehdi Bayat snauwt na vertrek De Mil: eis om nieuwe regel

Er vond een heuse trainerscarrousel plaats in de Jupiler Pro League. Club Brugge stuurde Nicky Hayen ...

400
400
Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

142
142
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

64
64
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

129
129
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

110
110
Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

391
391
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

260
260

Meer sportnieuws