Ook vijf nieuwe Jonge Duivels: Karetsas maakt keuze

door
Ook vijf nieuwe Jonge Duivels: Karetsas maakt keuze

Door de miserie bij de Rode Duivels komt ook Gill Swerts flink in de problemen met de Belgische U21. Domenico Tedesco haalde Killian Sardella, Samuel Mbangula, Arthur Vermeeren en Sambi Lokonga naar de A-kern en bij de Jonge Duivels vielen ook Mika Godts en Christian Ravych geblesseerd uit.

Tedesco zag op zijn beurt Joaquin Seys (Club Brugge), Malick Fofana (Lyon), Charles De Ketelaere (Atalanta) en Jeremy Doku (Man City) uitvallen waardoor hij ook aanklopte bij Swerts en consorten. Het Laatste Nieuws meldt nu dat er inmiddels vijf nieuwe namen zijn geselecteerd bij de Jonge Duivels.

LEES OOK: Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

Kos Karetsas maakt keuze

Zo wordt onder meer KRC Genk-supertalent Kos Karetsas bij de selectie van de Belgische talenten gehaald. De aanvallende middenvelder wordt ook het hof gemaakt door Griekenland, maar kiest nu toch voor de Jonge Duivels. Hij zal echter pas zeker een Belgische international zijn wanneer hij een cap voor de A-kern heeft gemaakt.

Naast Karetsas zijn ook Joël Schingtienne (Venezia), Rein Van Helden (STVV), Richie Sagrado (Venezia) en Ilay Camara (Standard) opgeroepen voor de Jonge Duivels. Vrijdag neemt de Belgische U21 het thuis op tegen Tsjechië in verband met de kwalificatiematchen voor het EK. De dinsdag daarop wacht de return in Tsjechië.

Belangrijk tweeluik

De kwalificatie voor het EK staat aldus op het spel voor de Jonge Duivels en bondscoach Swerts had gehoopt op een volledige fitte en sterke selectie. Met onder meer Vermeeren (RB Leipzig en ex-Antwerp) zou hij over veel ervaring kunnen beschikken, maar blessureleed en Tedesco steken daar aldus een stokje voor.

Zie jij Kos Karetsas als toekomstige Rode Duivel?

Meest recent

'Tielemans verbaast iedereen met transfer na WK'

Wanneer de Rode Duivels komende zomer op het WK staan, zal Youri Tielemans in principe de ...

21
21
Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

In de Champions League ontving Galatasaray om 18u45 Liverpool in eigen huis. De Turken hoopten na de ...

47
47
Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

17
17
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

24
24
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

42
42
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

38
38
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

18
18
'Anderlecht schiet in actie: eerste zomertarget bekend'

Dankzij de aanstelling van Jérémy Taravel als T1 koopt RSC Anderlecht tijd om alsnog ...

375
375
Fink schenkt klare wijn: transfercoup bij KRC Genk?

Met nog twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie staat KRC Genk buiten de top zes ...

103
103
Schreuder verrast: niet naar Anderlecht, wél naar het WK

Behoudens een verrassing maakt Jérémy Taravel het seizoen gewoon vol als hoofdcoach ...

109
109
'Rampscenario voor Anderlecht: korting op De Cat?'

Nathan De Cat weigert voorlopig om zijn toekomst langer aan RSC Anderlecht te verbinden, en dus ...

357
357
Horror bij Belgische cultclub: Bom ontploft door sabotage

Kent u hem nog: François De Keersmaecker? De olijke ex-voorzitter van de Belgische ...

54
54
'Totale leegloop bij Club Brugge: zomer van 150 miljoen'

Club Brugge hoopt zich de komende maanden koste wat het kost opnieuw tot landskampioen te kronen. ...

454
454
'Anderlecht loopt blauwtje: De Cat weigert contract'

Voor zover het nog nodig was gaf Nathan De Cat afgelopen zondag tegen Club Brugge nog maar eens zijn ...

543
543
Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Het is crisis aan de zee en dat heeft ook Karl Vannieuwkerke geweten. Eén van de sterke ...

112
112
Nieuwe T1 voor Essevee van volgend seizoen al bekend?

Zulte Waregem koos ervoor om Sven Vandenbroeck de laan uit te sturen na desastreuze resultaten en de ...

290
290
'Club Brugge grijpt genadeloos in bij Shandre Campbell'

Club Brugge doet nog volop mee voor de titel, maar er wacht nog eerst een interlandperiode. ...

271
271
Van der Elst ziet nu al kampioen: verrassend oordeel

De titelstrijd in de Jupiler Pro League gaat dit seizoen tussen Union SG, STVV en Club Brugge. ...

307
307
De Cat krijgt ultieme transferraad: “Hij moet naar daar”

Nathan De Cat is gespreksonderwerp nummer 1 in het Lotto Park. Het 17-jarige supertalent behoort ...

196
196
Trump verbaast weer met uitspraken: "Anders afgemaakt"

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ligt zwaar onder vuur. Er zijn problemen met de ...

68
68
Goots maakt Antwerp compleet af: onbegrip over één man

Patrick Goots is een clubicoon van Royal Antwerp FC. De voormalige aanvaller volgt zijn oude club ...

180
180
Rigaux doet boekje open over transfersituatie Tresoldi

Nicolo Tresoldi verkeert in bloedvorm bij Club Brugge. Afgelopen speeldag was de goaltjesdief weer ...

253
253
‘Spectaculaire terugkeer Tessa Wullaert in de maak’

Tessa Wullaert is één van de grootste voetbalsterren die het Belgische vrouwenvoetbal ...

195
195
Club Brugge pakt weer uit met contractverlenging

Club Brugge is volop bezig met de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen werd er weer ...

211
211
Hommeles bij KV Mechelen: “Hartig woordje gesproken"

KV Mechelen zit nog steeds in de top 6, maar de kansloze nederlaag tegen KAA Gent kwam hard aan. ...

328
328

Meer sportnieuws