Anderlecht-fans zijn het beu: "Door hem spelen we met 10"

964 stemmen
Anderlecht-fans zijn het beu:

In de Jupiler Pro League stond RSC Anderlecht zondagmiddag voor een bezoek aan Cercle Brugge. En na een perfect uitgespeelde tegenaanval wist de recordkampioen in de eerste helft ook op voorsprong te komen. Maar zeker niet alle spelers waren op de afspraak.

Anderlecht had in het Jan Breydel-stadion iets recht te zetten nadat het afgelopen donderdag een Europese zege in extremis uit handen had gegeven. Bovendien was een overwinning nodig om sowieso verzekerd te blijven van een top zes-notering. Maar RSCA had het behoorlijk lastig in de eerste helft.

LEES OOK: TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

Dodelijke Dolberg

Met zijn typische directe en fysieke spel, wist Cercle immers voor het meeste gevaar te zorgen. Mits wat meer precisie in de afwerking had Groen-Zwart voor rust minstens één keer kunnen scoren. De Bruggelingen faalden echter telkens in de finale zone.

Aanvallend gezien zette Paars-Wit daar in de eerste helft weinig tegenover. De Brusselaars toonden zich echter wél uiterst efficiënt. Na een uitstekende aanval via Mario Stroeykens en Samuel Edozie, maakte Kasper Dolberg er tegen de gang van het spel in 0-1 van.

Anonieme Verschaeren

In het slot van de eerste periode kende RSCA wel nog een betere periode wat de voorsprong ietwat kon rechtvaardigen, maar voorts mag toch meer verwacht worden van de recordkampioen. Bepaalde sterkhouders lieten het dan ook afweten. Yari Verschaeren bijvoorbeeld, speelde niet voor het eerst dit seizoen een erg ongelukkige match voor de rust. De supporters beginnen dan ook stilaan hun geduld te verliezen. Zo waren de reacties op het sociale medium 'X' wel erg scherp.

Anderlecht moet Verschaeren zo snel mogelijk verpatsen ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

44
44
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

64
64
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

29
29
Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

35
35
Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

49
49
'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

143
143
Advocaat haalt wéér zeer stevig uit naar Rigaux

Dévy Rigaux wordt stevig aangepakt in Nederland. Het ontslag van Robin van Persie bij ...

167
167
'Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet'

RSC Anderlecht gaat zich de komende weken en maanden flink roeren op de transfermarkt. De ...

221
221
Garcia hakt knoop door: wissel in de basisploeg

De Rode Duivels vertrekken vandaag naar de Verenigde Staten en één speler gaat met een ...

237
237
'Standard hoopt op buitenlands geld: vier dossiers hangende'

Standard zoekt geld, net zoals elke andere Belgische club. Dat moet komen via uitgaande transfers. ...

184
184
Hein voorspelt: "Hij gaat geweldig WK spelen bij Duivels"

De Rode Duivels reizen maandag af naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een goed ...

154
154
Vandenbempt en Van der Elst onthullen: WK-verhaal zindert na

Peter Vandenbempt en Franky Van der Elst hebben in aanloop naar het WK in de Verenigde Staten een ...

66
66
'Club Brugge beeft: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Dat Club Brugge verschillende belangrijke krachten zal verliezen in het tussenseizoen staat buiten ...

546
546
Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

De voorzittersverkiezingen hebben dan toch geen verrassing opgeleverd bij Real Madrid. Zoals ...

117
117
Partner Ngoy gezocht: "Mechele of Theate? Kies voor hem"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

359
359
Garcia maakt van Lukaku plots weer een probleem

De discussie rond Romelu Lukaku is plots veel groter dan nodig. Niet door zijn goal tegen ...

422
422
'Trainersbom Anderlecht: Sibierski praat met bekend gezicht'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht al aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. ...

1026
1026
'Premier League davert: Arsenal haalt uit op mercato'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

142
142
'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Terwijl het wachten is op de eerste grote zomeraanwinst, zag Club Brugge inmiddels wel al een ...

766
766
L'Equipe ziet X-factor bij Duivels: "Hij was monsterlijk"

De Rode Duivels reizen maandag met een gerust gemoed af richting het WK. In hun laatste ...

221
221
'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

214
214
Vanhaezebrouck doet straffe voorspelling over Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

371
371
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

104
104
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

552
552
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

223
223

Meer sportnieuws