Anderlecht-fans zijn het beu: "Door hem spelen we met 10"

door
Anderlecht-fans zijn het beu:

In de Jupiler Pro League stond RSC Anderlecht zondagmiddag voor een bezoek aan Cercle Brugge. En na een perfect uitgespeelde tegenaanval wist de recordkampioen in de eerste helft ook op voorsprong te komen. Maar zeker niet alle spelers waren op de afspraak.

Anderlecht had in het Jan Breydel-stadion iets recht te zetten nadat het afgelopen donderdag een Europese zege in extremis uit handen had gegeven. Bovendien was een overwinning nodig om sowieso verzekerd te blijven van een top zes-notering. Maar RSCA had het behoorlijk lastig in de eerste helft.

LEES OOK: 'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

Dodelijke Dolberg

Met zijn typische directe en fysieke spel, wist Cercle immers voor het meeste gevaar te zorgen. Mits wat meer precisie in de afwerking had Groen-Zwart voor rust minstens één keer kunnen scoren. De Bruggelingen faalden echter telkens in de finale zone.

Aanvallend gezien zette Paars-Wit daar in de eerste helft weinig tegenover. De Brusselaars toonden zich echter wél uiterst efficiënt. Na een uitstekende aanval via Mario Stroeykens en Samuel Edozie, maakte Kasper Dolberg er tegen de gang van het spel in 0-1 van.

Anonieme Verschaeren

In het slot van de eerste periode kende RSCA wel nog een betere periode wat de voorsprong ietwat kon rechtvaardigen, maar voorts mag toch meer verwacht worden van de recordkampioen. Bepaalde sterkhouders lieten het dan ook afweten. Yari Verschaeren bijvoorbeeld, speelde niet voor het eerst dit seizoen een erg ongelukkige match voor de rust. De supporters beginnen dan ook stilaan hun geduld te verliezen. Zo waren de reacties op het sociale medium 'X' wel erg scherp.

Anderlecht moet Verschaeren zo snel mogelijk verpatsen ...

Meest recent

'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

87
87
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

85
85
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

332
332
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

255
255
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

420
420
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

198
198
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

335
335
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

305
305
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

75
75
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

483
483
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

302
302
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

89
89
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

184
184
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

549
549
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

287
287
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

68
68
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

104
104
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

74
74
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

42
42
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

457
457
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

402
402
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

143
143
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

33
33
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

222
222
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

141
141

Meer sportnieuws