Anderlecht-fans zijn het beu: "Door hem spelen we met 10"

964 stemmen
Anderlecht-fans zijn het beu:

In de Jupiler Pro League stond RSC Anderlecht zondagmiddag voor een bezoek aan Cercle Brugge. En na een perfect uitgespeelde tegenaanval wist de recordkampioen in de eerste helft ook op voorsprong te komen. Maar zeker niet alle spelers waren op de afspraak.

Anderlecht had in het Jan Breydel-stadion iets recht te zetten nadat het afgelopen donderdag een Europese zege in extremis uit handen had gegeven. Bovendien was een overwinning nodig om sowieso verzekerd te blijven van een top zes-notering. Maar RSCA had het behoorlijk lastig in de eerste helft.

LEES OOK: Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

Dodelijke Dolberg

Met zijn typische directe en fysieke spel, wist Cercle immers voor het meeste gevaar te zorgen. Mits wat meer precisie in de afwerking had Groen-Zwart voor rust minstens één keer kunnen scoren. De Bruggelingen faalden echter telkens in de finale zone.

Aanvallend gezien zette Paars-Wit daar in de eerste helft weinig tegenover. De Brusselaars toonden zich echter wél uiterst efficiënt. Na een uitstekende aanval via Mario Stroeykens en Samuel Edozie, maakte Kasper Dolberg er tegen de gang van het spel in 0-1 van.

Anonieme Verschaeren

In het slot van de eerste periode kende RSCA wel nog een betere periode wat de voorsprong ietwat kon rechtvaardigen, maar voorts mag toch meer verwacht worden van de recordkampioen. Bepaalde sterkhouders lieten het dan ook afweten. Yari Verschaeren bijvoorbeeld, speelde niet voor het eerst dit seizoen een erg ongelukkige match voor de rust. De supporters beginnen dan ook stilaan hun geduld te verliezen. Zo waren de reacties op het sociale medium 'X' wel erg scherp.

Anderlecht moet Verschaeren zo snel mogelijk verpatsen ...

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

8
8
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

27
27
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

10
10
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

61
61
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

96
96
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

69
69
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

210
210
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

53
53
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

379
379
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

342
342
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

282
282
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

80
80
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

141
141
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

626
626
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

39
39
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

119
119
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

73
73
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

29
29
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

98
98
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

198
198
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

91
91
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

180
180
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

94
94
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

709
709
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

208
208

Meer sportnieuws