Anderlecht-fans zijn het beu: "Door hem spelen we met 10"

door
Anderlecht-fans zijn het beu:

In de Jupiler Pro League stond RSC Anderlecht zondagmiddag voor een bezoek aan Cercle Brugge. En na een perfect uitgespeelde tegenaanval wist de recordkampioen in de eerste helft ook op voorsprong te komen. Maar zeker niet alle spelers waren op de afspraak.

Anderlecht had in het Jan Breydel-stadion iets recht te zetten nadat het afgelopen donderdag een Europese zege in extremis uit handen had gegeven. Bovendien was een overwinning nodig om sowieso verzekerd te blijven van een top zes-notering. Maar RSCA had het behoorlijk lastig in de eerste helft.

LEES OOK: Vertrek Hasi bevrijdend voor ‘vergeten’ RSCA-smaakmaker

Dodelijke Dolberg

Met zijn typische directe en fysieke spel, wist Cercle immers voor het meeste gevaar te zorgen. Mits wat meer precisie in de afwerking had Groen-Zwart voor rust minstens één keer kunnen scoren. De Bruggelingen faalden echter telkens in de finale zone.

Aanvallend gezien zette Paars-Wit daar in de eerste helft weinig tegenover. De Brusselaars toonden zich echter wél uiterst efficiënt. Na een uitstekende aanval via Mario Stroeykens en Samuel Edozie, maakte Kasper Dolberg er tegen de gang van het spel in 0-1 van.

Anonieme Verschaeren

In het slot van de eerste periode kende RSCA wel nog een betere periode wat de voorsprong ietwat kon rechtvaardigen, maar voorts mag toch meer verwacht worden van de recordkampioen. Bepaalde sterkhouders lieten het dan ook afweten. Yari Verschaeren bijvoorbeeld, speelde niet voor het eerst dit seizoen een erg ongelukkige match voor de rust. De supporters beginnen dan ook stilaan hun geduld te verliezen. Zo waren de reacties op het sociale medium 'X' wel erg scherp.

Anderlecht moet Verschaeren zo snel mogelijk verpatsen ...

Meest recent

'Standard baalt: miljoenen zomaar vergooid'

Standard was de voorbije jaren vrijwel altijd op zoek naar extra centen, want de financiële ...

17
17
'Anderlecht denkt ook aan Fransman als nieuwe TD'

Het zijn voor Anderlecht zeer drukke tijden. Er staan grote veranderingen op til bij Paars-Wit, dat ...

63
63
Noa Lang bezorgt Galatasaray topavond tegen Juventus

De openingswedstrijd in de play-offs van de Champions League heeft meteen spektakel opgeleverd. ...

36
36
'Kink in de kabel: Schreuder niet naar Anderlecht?'

Het shockeffect van tussenpaus Jérémy Taravel lijkt al uitgewerkt, en dus hoopt RSC ...

256
256
Antwerp jaagt Gheysens weg: kandidaat-overnemers bekend

Door de nederlaag tegen Westerlo is de top zes ver weg voor Antwerp, dat plots zelfs weer achterom ...

465
465
‘Pijnlijke exit: Anderlecht zet speler brutaal buiten’

Anderlecht wil de kern verder afslanken, maar die operatie loopt niet zoals gepland — en ...

473
473
Commotie bij Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge hoopt zich straks voorbij Atlético Madrid naar de 1/8 finale van de Champions ...

318
318
Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting uitgang?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

320
320
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

226
226
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

561
561
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

228
228
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

83
83
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

269
269
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

80
80
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

439
439
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

195
195
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

70
70
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

46
46
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

72
72
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

193
193
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

117
117
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

63
63
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

262
262
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

128
128
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

81
81

Meer sportnieuws