Engelse pers spaart De Bruyne niet na Man City-drama

door
Engelse pers spaart De Bruyne niet na Man City-drama

Manchester City heeft momenteel te maken met een uitzonderlijke vormdip. De Engelse kampioen verloor immers vier wedstrijden na mekaar, wat alweer van in 2006 (!) geleden was. Ook Kevin De Bruyne kan zijn ploeg voorlopig niet uit het dal trekken.

Tijdens de zomermercato nam City in ruil voor de nodige miljoenen afscheid van Julian Alvarez, voorts werd de spelersgroep grotendeels intact gehouden. De topclub haalde zelfs oud-aanvoerder Ilkay Gündogan terug in huis en pikte met Savinho nog een extra flankaanvaller op. De selectie leek dus voldoende gewapend om weer op meerdere fronten voor de prijzen te gaan.

LEES OOK: De Winter geeft oorzaak voor molenwiekende De Bruyne

Van kwaad naar erger

De ploeg van succescoach Pep Guardiola begon dan ook dominant aan het nieuwe seizoen. Maar het liet vervolgens steeds vaker steken vallen. Niet in het minst na de zware blessure van Gouden Bal-winnaar Rodri. En momenteel gaat het alleen maar van kwaad naar erger. Zo werd zaterdag tegen Brighton alweer voor de vierde keer op rij verloren.

City leek nochtans op weg naar de overwinning na de openingstreffer van Erling Haaland, maar slaagde er niet in om zijn kloof uit te diepen. Daar profiteerde Brighton optimaal van. Via doelpunten van invallers Joao Pedro en Matt O'Riley in het slotkwartier, haalden de Seagulls het alsnog met 2-1. Een enorme opdoffer voor Guardiola en co.

Bleke invalbeurt De Bruyne

Ook De Bruyne kon deze ondergang niet voorkomen. De draaischijf is net terug van blessure en mocht in de tweede helft bij een 1-0-tussenstand invallen om de match uit te controleren. Maar met hem tussen de lijnen werd de zege dus nog uit handen gegegeven. Dat was zeker niet rechtstreeks zijn schuld, veel meer dan een gevaarlijk afstandsschot kon KDB evenwel niet produceren om alsnog punten te halen.

De Engelse pers is dan ook behoorlijk streng. "Hij kon City niet in de wedstrijd slepen", verklaart Manchester Evening News zijn beoordeling van 6 op 10. Bij Sky Sports stelde men dan weer vast dat De Bruyne 'duidelijk nog niet wedstrijdfit is'. "Hij zag er lusteloos uit en dat speelde in de hand van Brighton", stelt men bij de Britse tak van Goal.com

Plannetje Guardiola mislukt

Bij The Daily Mail stelde men dan weer vast hoe het plannetje van Guardiola mislukte. "De Bruyne verving Savinho omdat Guardiola de match gewoon wou uitspelen. Ongelooflijk hoe de zaken niet jouw kant opvallen als je niet in vorm bent", klinkt het. The Express tot slot, zet KDB dan weer uit de wind. "City verloor de controle na hun twee wissels, de treffer van Pedro viel vlak na het inkomen van De Bruyne. Maar er viel de spelers die inkwamen weinig te verwijten."

🚀

De Bruyne is bezig aan zijn laatste seizoen bij City ...

Meest recent

Tranen na Italiaans drama: "Overschatte, arrogante spelers"

Het wereldkampioenschap van komende zomer zal afgewerkt worden zonder een viervoudige winnaar. ...

0
0
Toby Alderweireld in zorgnood: stap roept veel vragen op

Er zijn voetballers die na hun actieve carrière in een zwart gat vallen, anderen lijken het ...

6
6
Alle tickets verdeeld: dit zijn de twee laatste WK-deelnemers

Eindelijk is het zover. Met nog exact 71 dagen te gaan tot de openingsmatch tussen Mexico en ...

36
36
De Winter geeft oorzaak voor molenwiekende De Bruyne

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) heeft bij de Rode Duivels voor een flinke portie frustratie ...

43
43
Frustraties lopen hoog op: opvallend beeld De Bruyne-Witsel

Mexico heeft de Rode Duivels in Chicago een lastige avond bezorgd. Zeker in de eerste helft van de ...

146
146
3 op 10: kranten snoeihard voor 'probleemgeval' Duivels

Het is de Rode Duivels niet gelukt om ook hun tweede oefenmatch in aanloop naar het WK al winnend af ...

210
210
Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

Er zijn van die namen die blijven nazinderen, ook lang nadat het stadionlicht is gedoofd. Sven Kums ...

35
35
De Bruyne en Tielemans botsen: Rode Duivels in problemen

Kevin De Bruyne is terug, maar bij de Rode Duivels duikt daardoor meteen een nieuw probleem op. Zijn ...

110
110
De Punten van VN: zes buizen bij Duivels, één extra WK-zekerheid

De Amerikaanse tourneé van de Rode Duivels zit erop, dinsdagnacht bleven ze op 1-1 steken ...

356
356
"Goede signalen" - Garcia opvallend positief na pover optreden

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt in hun oefenwedstrijd tegen Mexico. Na een ...

33
33
België botst op Mexico: Lukebakio wist drama voor rust uit

De Rode Duivels zijn er niet in geslaagd hun Amerikaanse trip af te sluiten met een perfect rapport. ...

97
97
Nieuw Italiaans fiasco zorgt voor waanzinnige statistieken

Het valt bijna niet te geloven, maar Italië is dinsdagavond wéér tegen een ...

138
138
WK: Nieuw trauma voor Italië, ook drama voor Riemer

De Europese barragematchen van dinsdagavond hebben nog voor heel wat spanning gezorgd. In twee van ...

191
191
Engeland onderuit, Oranje en Spanje stellen ook teleur

Naast de WK-barrages stonden er dinsdagavond ook nog de nodige oefeninterlands op het programma. ...

116
116
Zweden mag na thriller naar WK, Turkije boekt ook ticket

Dinsdagavond worden de laatste Europese tickets voor het WK uitgedeeld. Verlengingen moeten de ...

86
86
'Garcia hakt knopen door: WK-basiself bekend'

De Rode Duivels kunnen voorlopig een goed gevoel overhouden aan hun stage na de klinkende 2-5-zege ...

140
140
'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

207
207
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

140
140
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

94
94
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

101
101
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

796
796
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

34
34
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

79
79
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

195
195
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

226
226

Meer sportnieuws