Engelse pers spaart De Bruyne niet na Man City-drama

door
Engelse pers spaart De Bruyne niet na Man City-drama

Manchester City heeft momenteel te maken met een uitzonderlijke vormdip. De Engelse kampioen verloor immers vier wedstrijden na mekaar, wat alweer van in 2006 (!) geleden was. Ook Kevin De Bruyne kan zijn ploeg voorlopig niet uit het dal trekken.

Tijdens de zomermercato nam City in ruil voor de nodige miljoenen afscheid van Julian Alvarez, voorts werd de spelersgroep grotendeels intact gehouden. De topclub haalde zelfs oud-aanvoerder Ilkay Gündogan terug in huis en pikte met Savinho nog een extra flankaanvaller op. De selectie leek dus voldoende gewapend om weer op meerdere fronten voor de prijzen te gaan.

LEES OOK: De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Van kwaad naar erger

De ploeg van succescoach Pep Guardiola begon dan ook dominant aan het nieuwe seizoen. Maar het liet vervolgens steeds vaker steken vallen. Niet in het minst na de zware blessure van Gouden Bal-winnaar Rodri. En momenteel gaat het alleen maar van kwaad naar erger. Zo werd zaterdag tegen Brighton alweer voor de vierde keer op rij verloren.

City leek nochtans op weg naar de overwinning na de openingstreffer van Erling Haaland, maar slaagde er niet in om zijn kloof uit te diepen. Daar profiteerde Brighton optimaal van. Via doelpunten van invallers Joao Pedro en Matt O'Riley in het slotkwartier, haalden de Seagulls het alsnog met 2-1. Een enorme opdoffer voor Guardiola en co.

Bleke invalbeurt De Bruyne

Ook De Bruyne kon deze ondergang niet voorkomen. De draaischijf is net terug van blessure en mocht in de tweede helft bij een 1-0-tussenstand invallen om de match uit te controleren. Maar met hem tussen de lijnen werd de zege dus nog uit handen gegegeven. Dat was zeker niet rechtstreeks zijn schuld, veel meer dan een gevaarlijk afstandsschot kon KDB evenwel niet produceren om alsnog punten te halen.

De Engelse pers is dan ook behoorlijk streng. "Hij kon City niet in de wedstrijd slepen", verklaart Manchester Evening News zijn beoordeling van 6 op 10. Bij Sky Sports stelde men dan weer vast dat De Bruyne 'duidelijk nog niet wedstrijdfit is'. "Hij zag er lusteloos uit en dat speelde in de hand van Brighton", stelt men bij de Britse tak van Goal.com

Plannetje Guardiola mislukt

Bij The Daily Mail stelde men dan weer vast hoe het plannetje van Guardiola mislukte. "De Bruyne verving Savinho omdat Guardiola de match gewoon wou uitspelen. Ongelooflijk hoe de zaken niet jouw kant opvallen als je niet in vorm bent", klinkt het. The Express tot slot, zet KDB dan weer uit de wind. "City verloor de controle na hun twee wissels, de treffer van Pedro viel vlak na het inkomen van De Bruyne. Maar er viel de spelers die inkwamen weinig te verwijten."

De Bruyne is bezig aan zijn laatste seizoen bij City ...

Meest recent

Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

1
1
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

28
28
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

41
41
Taravel zorgt voor grote koerswijziging: "Wij zijn Anderlecht!"

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen geen landskampioen spelen. Daarvoor werd de kern het afgelopen ...

105
105
Standard nekt zichzelf: "Eigenlijk is het een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

58
58
'Barça hoest miljoenen op: eerste zomertransfer binnen'

FC Barcelona staat zaterdagnamiddag voor een belangrijke afspraak in La Liga. De Catalanen willen ...

39
39
Het knalt bij Club Brugge: Leko kegelt speler eruit

Bij Club Brugge is de boodschap plots keihard. Ivan Leko heeft een duidelijke keuze gemaakt en dat ...

269
269
Gecontesteerde scheidsrechter voor Genk-Gent: De Mil reageert

De strijd om de drie resterende tickets voor de Champions' Play-Offs loopt volop en dit weekend ...

185
185
'Taravel grijpt in: groot slachtoffer in basisploeg'

RSC Anderlecht krijgt zaterdagavond het bezoek van OH Leuven. Indien Paars-Wit de drie punten thuis ...

248
248
'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

403
403
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

246
246
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

49
49
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

78
78
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

98
98
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

175
175
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

60
60
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

224
224
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

387
387
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

323
323
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

163
163
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

96
96
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

710
710
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

125
125
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

148
148
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

201
201

Meer sportnieuws