Engelse pers spaart De Bruyne niet na Man City-drama

door
Engelse pers spaart De Bruyne niet na Man City-drama

Manchester City heeft momenteel te maken met een uitzonderlijke vormdip. De Engelse kampioen verloor immers vier wedstrijden na mekaar, wat alweer van in 2006 (!) geleden was. Ook Kevin De Bruyne kan zijn ploeg voorlopig niet uit het dal trekken.

Tijdens de zomermercato nam City in ruil voor de nodige miljoenen afscheid van Julian Alvarez, voorts werd de spelersgroep grotendeels intact gehouden. De topclub haalde zelfs oud-aanvoerder Ilkay Gündogan terug in huis en pikte met Savinho nog een extra flankaanvaller op. De selectie leek dus voldoende gewapend om weer op meerdere fronten voor de prijzen te gaan.

LEES OOK: 'Allianz Arena davert: vertrek Vincent Kompany plots reëel'

Van kwaad naar erger

De ploeg van succescoach Pep Guardiola begon dan ook dominant aan het nieuwe seizoen. Maar het liet vervolgens steeds vaker steken vallen. Niet in het minst na de zware blessure van Gouden Bal-winnaar Rodri. En momenteel gaat het alleen maar van kwaad naar erger. Zo werd zaterdag tegen Brighton alweer voor de vierde keer op rij verloren.

City leek nochtans op weg naar de overwinning na de openingstreffer van Erling Haaland, maar slaagde er niet in om zijn kloof uit te diepen. Daar profiteerde Brighton optimaal van. Via doelpunten van invallers Joao Pedro en Matt O'Riley in het slotkwartier, haalden de Seagulls het alsnog met 2-1. Een enorme opdoffer voor Guardiola en co.

Bleke invalbeurt De Bruyne

Ook De Bruyne kon deze ondergang niet voorkomen. De draaischijf is net terug van blessure en mocht in de tweede helft bij een 1-0-tussenstand invallen om de match uit te controleren. Maar met hem tussen de lijnen werd de zege dus nog uit handen gegegeven. Dat was zeker niet rechtstreeks zijn schuld, veel meer dan een gevaarlijk afstandsschot kon KDB evenwel niet produceren om alsnog punten te halen.

De Engelse pers is dan ook behoorlijk streng. "Hij kon City niet in de wedstrijd slepen", verklaart Manchester Evening News zijn beoordeling van 6 op 10. Bij Sky Sports stelde men dan weer vast dat De Bruyne 'duidelijk nog niet wedstrijdfit is'. "Hij zag er lusteloos uit en dat speelde in de hand van Brighton", stelt men bij de Britse tak van Goal.com

Plannetje Guardiola mislukt

Bij The Daily Mail stelde men dan weer vast hoe het plannetje van Guardiola mislukte. "De Bruyne verving Savinho omdat Guardiola de match gewoon wou uitspelen. Ongelooflijk hoe de zaken niet jouw kant opvallen als je niet in vorm bent", klinkt het. The Express tot slot, zet KDB dan weer uit de wind. "City verloor de controle na hun twee wissels, de treffer van Pedro viel vlak na het inkomen van De Bruyne. Maar er viel de spelers die inkwamen weinig te verwijten."

De Bruyne is bezig aan zijn laatste seizoen bij City ...

Meest recent

AA Gent-flop verrijst: "Alles veranderde met De Mil"

AA Gent leed vorig weekend een pijnlijke en verrassende thuisnederlaag tegen OH Leuven, maar staat ...

0
0
Stankovic geeft grote hint over zijn toekomst

Bij Club Brugge kunnen ze de komende maanden maar beter genieten van Aleksandar Stankovic, want het ...

52
52
'Nieuwe klap Anderlecht: volgende kandidaat-T1 haakt af'

Zal Anderlecht nog voor het einde van de week zijn nieuwe hoofdtrainer vinden? Dat is volgens CEO ...

198
198
Fraudeproces RSCA eindigt al snel met sisser

Donderdagvoormiddag ging in Brussel de rechtszaak van start rond vermeende fraude bij de overname ...

104
104
TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

140
140
Vanhaezebrouck reageert duidelijk op Anderlecht: "TD of T1?"

RSC Anderlecht maakt weer een paleisrevolutie mee. Olivier Renard en Besnik Hasi werden ontslagen ...

280
280
Olie op het vuur voor Antwerp-Anderlecht: gouden raad Goots

Royal Antwerp FC verdedigt in de terugwedstrijd van de halve finales van de Croky Cup een 0-1 ...

179
179
Juridische strijd Coucke barst los: “Van Holsbeeck oplichter”

De juridische strijd tussen Marc Coucke en ex-Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck is ...

178
178
'Mokerslag Anderlecht: Tomasson haakt toch nog af'

Anderlecht probeert donderdagavond om een ticket voor de bekerfinale te pakken met T4 ...

465
465
Oude bekende solliciteert bij Anderlecht: "Morgen sta ik er"

Het zijn drukke dagen voor Anderlecht. Dat is immers op zoek naar een nieuwe technisch directeur ...

325
325
Volledig onbekende Belg maakt plots furore in Portugal

Alsmaar vaker trekken Belgische talenten op zeer jonge leeftijd naar het buitenland, en niet alleen ...

80
80
'Nog één struikelblok voor Anderlecht en Tomasson'

Bij Anderlecht blijft de zoektocht naar een nieuwe trainer aan de gang. CEO Kenneth Bornauw gaf ...

188
188
'Standard weigert miljoenenbod voor toptalent'

Standard was tijdens de voorbije wintermercato weer druk in de weer en haalde vier nieuwe spelers ...

215
215
Rechtbank vernietigend: Mokerslag voor afwezige Snelders

Vandaag heeft het hof van beroep uitspraak gedaan over de straf van Eddy Snelders. De beslissing ...

137
137
Charleroi bestolen? "Als Titraoui daar geel krijgt, dan..."

Charleroi droomde van een eerste bekerfinale sinds 1993, maar is er uiteindelijk niet in geslaagd om ...

112
112
'Anderlecht heeft beet: Tomasson nieuwe coach'

RSC Anderlecht staat op het punt om een nieuwe trainer aan te trekken. De Brusselaars zouden volgens ...

483
483
Radzinski fileert Anderlecht genadeloos

Thomasz Radzinski maakte 25 jaar geleden nog gouden tijden mee met RSC Anderlecht. Titels, de ...

192
192
Gheysens ziet gigantische ommekeer bij Antwerp

Royal Antwerp FC maakte de afgelopen jaren stevig verlies. De club heeft zijn jaarrekening ...

316
316
‘Anderlecht beeft: Tomasson duwt meteen richting drama’

Anderlecht zoekt koortsachtig naar een opvolger voor Besnik Hasi, en plots duikt een opvallende naam ...

369
369
Alles of niets: zo starten Antwerp en Anderlecht

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC maken vanavond onderling uit wie van de twee Union SG zal ...

220
220
‘Anderlecht breekt alle regels: JPL-coachdeal ontploft’

Anderlecht wilde deze keer géén coach wegkapen en vooral geen afkoopsom betalen. Maar ...

208
208
Anderlecht zet mes in de kern: rollen er 8 koppen?

RSC Anderlecht gaat komende zomer weer aan de bak moeten. Maar is er ook een héél ...

432
432
Union SG gaat voor droomseizoen: "Dé ambitie!"

Union SG blijft een bijzonder straffe ploeg. Ze plaatsten zich ten koste van Sporting Charleroi voor ...

55
55
Cruijff verdedigt omstreden Ajax-beslissing

Ajax zorgde voor een enorme verrassing door Oscar Garcia aan te stellen als nieuwe trainer van Jong ...

22
22
'Anderlecht raast door: deal met Antwerp nakende'

Bij RSC Anderlecht is het bestuur heel erg bezig met het invullen van cruciale posities. De ...

678
678

Meer sportnieuws