Fink: "Dat is het grote verschil bij Union SG"

door
Fink:

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Union SG. De Limburgers kunnen de Brusselaars al op 18! punten achterstand zetten. Thorsten Fink is ondanks de ronduit mislukte start van het seizoen van de tegenstander op zijn hoede voor de bekerwinnaar. 

"Ze verdienen het om hoger te staan. Ik zie net als vorig seizoen een heel stevige ploeg. Fysiek zijn ze sterk, ook op stilstaande fases wordt het opletten. Voor ons zal de sleutel liggen in de duels”, opende Fink op zijn persbabbel.

LEES OOK: Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Zoals Cercle Brugge?

Racing Genk wil het spel van Union SG ontmantelen, zoals het dit seizoen al elke topclub over de knie wist te leggen. "Hoe zeer wij ook ons spel zullen proberen te spelen, op Union moet je bereid zijn om de duels aan te gaan. En zoveel mogelijk tweede ballen te winnen. Want ze spelen opportunistischer dan bijvoorbeeld AA Gent en Antwerp”, zei Fink. 

"Ik ga hen niet vergelijken met Cercle, maar ze hanteren vaker de lange bal. Aan ons om daar goed op te reageren en de juiste ruimtes te vinden. We hebben vertrouwen en moeten dat ook uitstralen”, klonk het nog.

Aanvallend probleem bij Union SG

Aanvallend heeft Union SG te weinig kwaliteit in de kern. Fink vindt het niet abnormaal dat Union SG daar een stapje terug heeft moeten zetten. Er vertrok daar héél veel kwaliteit.

"Dat is het grote verschil met vorig seizoen. Het ligt natuurlijk niet voor de hand om spelers als Nilsson, Amoura en Puertas van de ene op de andere dag te vervangen. Hun opvolgers hebben zeker kwaliteit, ik verwacht ook dat ze nog zullen klimmen in het klassement. Wij moeten ervoor zorgen dat ze zondag nog niet aan die klim beginnen.”

Gaat Genk winnen van Union?

Meest recent

Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

25
25
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

24
24
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

85
85
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

93
93
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

61
61
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

44
44
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

171
171
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

168
168
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

32
32
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

352
352
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

220
220
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

466
466
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

89
89
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

35
35
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

424
424
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

50
50
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

450
450
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

141
141
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

354
354
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

249
249
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

320
320
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

108
108
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

496
496
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

522
522
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

665
665

Meer sportnieuws