Vandenbempt zet 'liegende' Tedesco stevig op zijn plaats

door
Vandenbempt zet 'liegende' Tedesco stevig op zijn plaats

Bondscoach Domenico Tedesco heeft zijn selectie voor komende interlandperiode bekendgemaakt. Verrassend genoeg zat Romelu Lukaku weer in de selectie ondanks ferme uitspraken van de aanvaller van Napoli.

Lukaku zei dat het vuur bij de Rode Duivels even was uitgedoofd, maar Big Rom is er aldus meteen weer bij. Tedesco liet weten dat hij de topscorer aller tijden van de Rode Duivels niet heeft moeten overtuigen, maar Peter Vandenbempt spreekt dat resoluut tegen.

LEES OOK: Vandenbempt geeft Duivelse 'droom- en horrorloting' prijs

Twijfelende Lukaku

Lukaku sprak in een podcast duidelijke taal. “We hebben toch goed geluisterd naar wat Lukaku een tijdje geleden heeft verteld in die podcast en daarin zei hij toch dat het heilige vuur voor de nationale ploeg even wat minder brandde. Dat was al zo na het EK, dus ging hij er nu even aan verzaken.”

Big Rom zou pas voor de WK-kwalificatiematchen terugkeren, althans zo leek het gebaseerd op zijn straffe uitspraken. “In het voorjaar wanneer de barragewedstrijden voor het behoud in de Nations League en de WK-kwalificatiewedstrijden eraan kwamen, zou hij de draad wel weer oppikken”, citeert Sporza Vandenbempt.

Liegende Tedesco

Tedesco liet verstaan dat Lukaku zich op eigen houtje, zonder gesprek, weer beschikbaar heeft gesteld voor de Rode Duivels. “Maar kijk, hij is verrassend teruggekeerd. Waarom dat nu precies is, weten we niet. De bondscoach heeft in elk geval aangegeven dat hij Lukaku niet speciaal heeft moeten overhalen of motiveren."

Vandenbempt weet echter dat Tedesco wél met Lukaku heeft gepraat. “Tedesco wilde ook niet echt gezegd hebben dat er een gesprek tussen hen nodig was geweest, maar volgens onze informatie is dat er toch geweest. Zelfs gisteren nog. Het is in elk geval een heel goed signaal van Lukaku zelf en zeer belangrijk voor de Rode Duivels dat hij er weer bij is en dat hij weer de kar wil trekken.”

Is het een goede zaak dat Lukaku er weer bij is?

Meest recent

Garcia spreekt na loting duidelijke WK-ambitie uit

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het komende WK. Ze openen hun toernooi op 15 juni ...

7
7
Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Vrijdagavond werden de eerste wedstrijden van de zestiende speeldag in de Challenger Pro League ...

8
8
1B-sensatie reageert op interesse van STVV en Gent

Er vallen in de Challenger Pro League regelmatig interessante zaakjes te doen. Ook dit seizoen ...

38
38
Analisten unaniem over loting Duivels: "Groepswinst is must"

De Rode Duivels keken reikhalzend uit naar vrijdagavond en de ontdekking van hun tegenstanders op ...

74
74
Genk pakt uit met contract voor bekende naam

Bij KRC Genk blijft het dit seizoen met pieken en dalen gaan. Er leek de laatste weken beterschap op ...

69
69
Dit zijn de Belgische tegenstanders: 2 primeurs en zwarte beest

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn voor het WK van volgende zomer. Bij de loting kwam ons ...

156
156
Hasi met handen in haar: Anderlecht slikte nieuwe blessure

Anderlecht blijft de zeges aaneenrijgen, want donderdagavond wisten ze ook KRC Genk uit de beker te ...

113
113
'Mannaert ligt niet wakker: topclubs staan te dringen'

Vraag het aan mensen die met hem gewerkt hebben en je voelt meteen de verdeeldheid. Terwijl de ...

150
150
Loting WK: Rode Duivels krijgen zeer gunstige loting

Vrijdag werd in de Amerikaanse hoofdstad Washington DC geloot voor de groepsfase van het WK van ...

265
265
AA Gent heeft beet: jeugdinternational tekent

AA Gent heeft de voorbije jaren stevig geïnvesteerd in zijn jonge talenten en dat begint ...

31
31
'AA Gent & KRC Genk neus aan neus op wintermercato'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug bengelen AA Gent en KRC Genk aan de ...

127
127
Mannaert & Garcia doen boekje open over droomloting WK

De ogen van de voetbalwereld zijn momenteel integraal op Washington gericht, waar zo dadelijk de ...

89
89
Oosting verschaft cruciale update uit ziekenboeg Antwerp

Bekerspektakel op de Bosuil woensdag, waar Antwerp na strafschoppen aan het langste eind trok tegen ...

133
133
'Transferbom in Anderlecht: Angulo grof wild in Engeland'

Donderdag in Genk sleepte RSC Anderlecht op de valreep verlengen uit de brand, waarna Thorgan Hazard ...

529
529
Hayen kiest selectie: goed & slecht nieuws bij Club Brugge

In de achtste finale van de Croky Cup boekte Club Brugge een krappe zege tegen OH Leuven, maar ook ...

285
285
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

155
155
Blessuregolf in Genk: Fink ontwaakt met fikse kater

Het bekeravontuur zit er al op voor KRC Genk, dat in de verlengingen zijn meerdere moest erkennen in ...

318
318
Hasi moet puzzelen: Anderlecht incasseert mokerslag

De trein van RSC Anderlecht dendert onverstoord verder. Nadat ze eerder al Club Brugge en Union ...

374
374
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

122
122
Oosting verstuurt scherpe waarschuwing bij Antwerp

Royal Antwerp FC tankte vertrouwen in de beker en in de competitie kijkt het komende speeldag KRC ...

357
357
Rode Duivel krijgt mokerslag: definitief streep door WK?

Rudi Garcia moet stilaan beginnen nadenken over zijn selectie voor het WK 2026. Vanavond staat de ...

76
76
Euvrard explodeert: kleedkameronthulling en ferm dreigement

Standard Luik hoopt snel weer de top 6 te bereiken, maar het loopt niet van een leien dakje bij de ...

230
230
DAZN maakt Pro League en CEO Parys compleet af

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder en houdt de gemoederen bezig. De Belgische ...

506
506
Turks gokschandaal barst los: 29 spelers gearresteerd

Er is een grootschalig gokschandaal in Turkije losgebarsten. Vorige maand kwam het nieuws al naar ...

183
183
‘Genk wil uitpakken op wintermercato: toptarget in vizier’

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Anderlecht won na verlengingen en de Limburgers dropen ...

323
323

Meer sportnieuws