Vandenbempt zet 'liegende' Tedesco stevig op zijn plaats

door
Vandenbempt zet 'liegende' Tedesco stevig op zijn plaats

Bondscoach Domenico Tedesco heeft zijn selectie voor komende interlandperiode bekendgemaakt. Verrassend genoeg zat Romelu Lukaku weer in de selectie ondanks ferme uitspraken van de aanvaller van Napoli.

Lukaku zei dat het vuur bij de Rode Duivels even was uitgedoofd, maar Big Rom is er aldus meteen weer bij. Tedesco liet weten dat hij de topscorer aller tijden van de Rode Duivels niet heeft moeten overtuigen, maar Peter Vandenbempt spreekt dat resoluut tegen.

LEES OOK: Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Twijfelende Lukaku

Lukaku sprak in een podcast duidelijke taal. “We hebben toch goed geluisterd naar wat Lukaku een tijdje geleden heeft verteld in die podcast en daarin zei hij toch dat het heilige vuur voor de nationale ploeg even wat minder brandde. Dat was al zo na het EK, dus ging hij er nu even aan verzaken.”

Big Rom zou pas voor de WK-kwalificatiematchen terugkeren, althans zo leek het gebaseerd op zijn straffe uitspraken. “In het voorjaar wanneer de barragewedstrijden voor het behoud in de Nations League en de WK-kwalificatiewedstrijden eraan kwamen, zou hij de draad wel weer oppikken”, citeert Sporza Vandenbempt.

Liegende Tedesco

Tedesco liet verstaan dat Lukaku zich op eigen houtje, zonder gesprek, weer beschikbaar heeft gesteld voor de Rode Duivels. “Maar kijk, hij is verrassend teruggekeerd. Waarom dat nu precies is, weten we niet. De bondscoach heeft in elk geval aangegeven dat hij Lukaku niet speciaal heeft moeten overhalen of motiveren."

Vandenbempt weet echter dat Tedesco wél met Lukaku heeft gepraat. “Tedesco wilde ook niet echt gezegd hebben dat er een gesprek tussen hen nodig was geweest, maar volgens onze informatie is dat er toch geweest. Zelfs gisteren nog. Het is in elk geval een heel goed signaal van Lukaku zelf en zeer belangrijk voor de Rode Duivels dat hij er weer bij is en dat hij weer de kar wil trekken.”

Is het een goede zaak dat Lukaku er weer bij is?

Meest recent

‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

11
11
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

34
34
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

41
41
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

35
35
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

214
214
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

152
152
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

220
220
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

62
62
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

218
218
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

513
513
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

41
41
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

356
356
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

457
457
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

387
387
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

64
64
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

63
63
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

95
95
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

131
131
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

57
57
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

231
231
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

542
542
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

134
134
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

168
168
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

97
97
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

15
15

Meer sportnieuws