'Vertrek bepaald: titularis naar uitgang bij Club Brugge'

563
'Vertrek bepaald: titularis naar uitgang bij Club Brugge'

Club Brugge lijkt een relatief kalme wintermercato tegemoet te gaan. De kern van coach Nicky Hayen lijkt voldoende sterk om te strijden op verschillende fronten en vooralsnog staan geen grote uitgaande transfers gepland. Daar zal het na het seizoen evenwel verandering in komen.

De regerende landskampioen deed tijdens de voorbije jaren heel wat mooie zaken op de transfermarkt. Zo werd telkens een selectie gekneed die in staat was om minstens mee te strijden voor de prijzen. Maar vooral aan uitgaande zijde rondde Club verschillende indrukwekkende deals af, de ene recordsom na de andere werd binnengerijfd.

LEES OOK: Van der Elst ziet nieuw fenomeen opstaan bij Union SG

Skov Olsen op vertrekken

En Blauw-Zwart is nog lang niet uitverkocht. Zomeraanwinsten Ardon Jashari en Christos Tzolis zullen op termijn ongetwijfeld een flinke meerwaarde opbrengen, net zoals de ontbolsterde Joel Ordoñez. Om maar te zwijgen van doorgebroken jeugdproducten als Maxim De Cuyper en Joaquin Seys.

Maar de eerstvolgende grote uitgaande transfer zou wel eens die van Andreas Skov Olsen kunnen worden. Aanvankelijk leek de Deen afgelopen zomer al op weg naar de uitgang. Maar ondanks een laat offensief van Feyenoord, besloot Club om de aanvaller toch aan boord te houden. Daar lijkt na het seizoen evenwel verandering in te komen.

Laatste contractjaar in zicht

Niet dat Skov Olsen, die zelf ook op een nieuwe stap zou azen, dusdanig goed speelt dat hij niet meer te houden zal zijn. Integendeel, de international heeft het al wekenlang bijzonder lastig om zijn beste niveau op constante basis vast te houden. Maar vooral zijn contractsituatie dwingt de Brugse sportieve leiding om een vertrek stilaan voor te bereiden.

Zo gaat de flankaanvaller komende zomer het laatste jaar van zijn overeenkomst in. Volgens analist Franky Van der Elst is de situatie dan ook duidelijk. "Eigenlijk moet hij komende zomer vertrekken. Zijn contract loopt af in 2026 en ik zie hem niet nóg eens verlengen", klinkt het bij Het Nieuwsblad. Afwachten dus welke clubs zich in de komende maanden zullen melden.

Bij een goed bod moet Club hem in januari al laten gaan ...

Meest recent

Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

7
7
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

20
20
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

4
4
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

27
27
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

19
19
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

196
196
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

172
172
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

121
121
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

141
141
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

55
55
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

48
48
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

109
109
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

75
75
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

57
57
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

117
117
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

273
273
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

63
63
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

184
184
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

124
124
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

452
452
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

158
158
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

302
302
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

115
115
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

442
442
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

172
172

Meer sportnieuws