'Vertrek bepaald: titularis naar uitgang bij Club Brugge'

563 stemmen
'Vertrek bepaald: titularis naar uitgang bij Club Brugge'

Club Brugge lijkt een relatief kalme wintermercato tegemoet te gaan. De kern van coach Nicky Hayen lijkt voldoende sterk om te strijden op verschillende fronten en vooralsnog staan geen grote uitgaande transfers gepland. Daar zal het na het seizoen evenwel verandering in komen.

De regerende landskampioen deed tijdens de voorbije jaren heel wat mooie zaken op de transfermarkt. Zo werd telkens een selectie gekneed die in staat was om minstens mee te strijden voor de prijzen. Maar vooral aan uitgaande zijde rondde Club verschillende indrukwekkende deals af, de ene recordsom na de andere werd binnengerijfd.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

Skov Olsen op vertrekken

En Blauw-Zwart is nog lang niet uitverkocht. Zomeraanwinsten Ardon Jashari en Christos Tzolis zullen op termijn ongetwijfeld een flinke meerwaarde opbrengen, net zoals de ontbolsterde Joel Ordoñez. Om maar te zwijgen van doorgebroken jeugdproducten als Maxim De Cuyper en Joaquin Seys.

Maar de eerstvolgende grote uitgaande transfer zou wel eens die van Andreas Skov Olsen kunnen worden. Aanvankelijk leek de Deen afgelopen zomer al op weg naar de uitgang. Maar ondanks een laat offensief van Feyenoord, besloot Club om de aanvaller toch aan boord te houden. Daar lijkt na het seizoen evenwel verandering in te komen.

Laatste contractjaar in zicht

Niet dat Skov Olsen, die zelf ook op een nieuwe stap zou azen, dusdanig goed speelt dat hij niet meer te houden zal zijn. Integendeel, de international heeft het al wekenlang bijzonder lastig om zijn beste niveau op constante basis vast te houden. Maar vooral zijn contractsituatie dwingt de Brugse sportieve leiding om een vertrek stilaan voor te bereiden.

Zo gaat de flankaanvaller komende zomer het laatste jaar van zijn overeenkomst in. Volgens analist Franky Van der Elst is de situatie dan ook duidelijk. "Eigenlijk moet hij komende zomer vertrekken. Zijn contract loopt af in 2026 en ik zie hem niet nóg eens verlengen", klinkt het bij Het Nieuwsblad. Afwachten dus welke clubs zich in de komende maanden zullen melden.

Bij een goed bod moet Club hem in januari al laten gaan ...

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

62
62
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

30
30
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

25
25
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

22
22
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

300
300
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

45
45
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

182
182
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

37
37
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

215
215
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

151
151
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

105
105
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

656
656
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

63
63
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

159
159
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

161
161
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1035
1035
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

65
65
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

654
654
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

440
440
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

829
829
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

816
816
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

132
132
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

484
484
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

801
801
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

389
389

Meer sportnieuws