'Vertrek bepaald: titularis naar uitgang bij Club Brugge'

door
'Vertrek bepaald: titularis naar uitgang bij Club Brugge'

Club Brugge lijkt een relatief kalme wintermercato tegemoet te gaan. De kern van coach Nicky Hayen lijkt voldoende sterk om te strijden op verschillende fronten en vooralsnog staan geen grote uitgaande transfers gepland. Daar zal het na het seizoen evenwel verandering in komen.

De regerende landskampioen deed tijdens de voorbije jaren heel wat mooie zaken op de transfermarkt. Zo werd telkens een selectie gekneed die in staat was om minstens mee te strijden voor de prijzen. Maar vooral aan uitgaande zijde rondde Club verschillende indrukwekkende deals af, de ene recordsom na de andere werd binnengerijfd.

LEES OOK: Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Skov Olsen op vertrekken

En Blauw-Zwart is nog lang niet uitverkocht. Zomeraanwinsten Ardon Jashari en Christos Tzolis zullen op termijn ongetwijfeld een flinke meerwaarde opbrengen, net zoals de ontbolsterde Joel Ordoñez. Om maar te zwijgen van doorgebroken jeugdproducten als Maxim De Cuyper en Joaquin Seys.

Maar de eerstvolgende grote uitgaande transfer zou wel eens die van Andreas Skov Olsen kunnen worden. Aanvankelijk leek de Deen afgelopen zomer al op weg naar de uitgang. Maar ondanks een laat offensief van Feyenoord, besloot Club om de aanvaller toch aan boord te houden. Daar lijkt na het seizoen evenwel verandering in te komen.

Laatste contractjaar in zicht

Niet dat Skov Olsen, die zelf ook op een nieuwe stap zou azen, dusdanig goed speelt dat hij niet meer te houden zal zijn. Integendeel, de international heeft het al wekenlang bijzonder lastig om zijn beste niveau op constante basis vast te houden. Maar vooral zijn contractsituatie dwingt de Brugse sportieve leiding om een vertrek stilaan voor te bereiden.

Zo gaat de flankaanvaller komende zomer het laatste jaar van zijn overeenkomst in. Volgens analist Franky Van der Elst is de situatie dan ook duidelijk. "Eigenlijk moet hij komende zomer vertrekken. Zijn contract loopt af in 2026 en ik zie hem niet nóg eens verlengen", klinkt het bij Het Nieuwsblad. Afwachten dus welke clubs zich in de komende maanden zullen melden.

Bij een goed bod moet Club hem in januari al laten gaan ...

Meest recent

Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

30
30
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

134
134
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

86
86
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

20
20
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

293
293
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

149
149
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

97
97
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

22
22
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

36
36
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

68
68
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

236
236
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

160
160
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

105
105
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

370
370
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

110
110
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

221
221
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

110
110
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

98
98
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

82
82
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

66
66
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

261
261
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

134
134
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

138
138
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

41
41
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

388
388

Meer sportnieuws