'Code rood bij Club Brugge: sterkhouder wil vertrekken'

2463 stemmen
'Code rood bij Club Brugge: sterkhouder wil vertrekken'

Club Brugge boekte woensdag een erg fraaie 1-0 zege tegen Aston Villa. Achteraf waren de uitblinkers langs Blauw-Zwarte zijde dan ook haast niet op één hand te tellen. Al viel één sleutelfiguur van de landskampioen toch enigszins door de mand.

Tenslotte had zowat iedereen veel meer verwacht van Andreas Skov Olsen, die er alweer niet echt in slaagde om zijn stempel te drukken. De 24-jarige Deen geeft volgens Nicky Hayen zelf ook toe dat hij momenteel achter zijn beste vorm aanhinkt. Club hoopt alvast dat Skov Olsen zijn niveau snel weer opkrikt. Niet alleen uit sportieve, maar ook omwille van financiële afwegingen.

LEES OOK: Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Skov Olsen wil weg

Nadat er de voorbije jaren al geregeld werd gespeculeerd over een transfer dreigt de exit van de 35-voudig international namelijk alsmaar dichterbij te komen. Zo ligt Skov Olsen nog maar tot medio 2026 vast in Jan Breydel. Indien men daar nog de jackpot wil vangen voor de flankaanvaller, voor wie Club destijds zelf zo'n 6,5 miljoen betaalde, lijkt het dus stilaan nu of nooit te worden.

Zelf zou Skov Olsen ook openstaan voor een nieuwe uitdaging. "Helaas is hij in een verstandshuwelijk met Club beland. Met zijn lichaam is hij nog in Brugge, met zijn gedachten zit ie al even elders en telt hij de dagen af", klinkt het in Het Laatste Nieuws, dat wel opmerkt hoe de linkspoot tegen Aston Villa plichtbewust zijn defensieve werk opknapte. Niet echt zijn specialiteit nochtans.

Jackpot voor Club?

Ook van onder andere Hein Vanhaezebrouck krijgt Skov Olsen daarvoor een pluim, al vond hij de winger eveneens een van de weinige dissonanten in balbezit. Zoals wel vaker verdeelde de prestatie van de winger dus de meningen. Dat blijkt ook bij de scouts uit het buitenland het geval. Ondanks zijn fraaie statistieken bleek Feyenoord afgelopen zomer de enige concrete gegadigde.

De vraag is dus wie er straks interesse zal tonen in Skov Olsen, tot dusver goed voor 46 treffers en 26 assists in 114 optredens voor Blauw-Zwart. Straffe cijfers die volgens Club een prijskaartje van minstens 20 miljoen rechtvaardigen, een tweetal miljoen meer dan zijn geschatte marktwaarde. Afwachten of er iemand bereid blijkt om zo diep in de buidel te tasten voor het eeuwige enigma.

Hoeveel is Skov Olsen volgens u waard?

Meest recent

Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

37
37
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

52
52
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

37
37
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

112
112
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

363
363
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

509
509
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

469
469
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

79
79
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

399
399
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

538
538
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

249
249
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

68
68
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

235
235
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

464
464
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

267
267
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

726
726
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

221
221
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

247
247
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

570
570
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

395
395
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

751
751
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

629
629
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

225
225
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

739
739
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

180
180

Meer sportnieuws