'Code rood bij Club Brugge: sterkhouder wil vertrekken'

door
'Code rood bij Club Brugge: sterkhouder wil vertrekken'

Club Brugge boekte woensdag een erg fraaie 1-0 zege tegen Aston Villa. Achteraf waren de uitblinkers langs Blauw-Zwarte zijde dan ook haast niet op één hand te tellen. Al viel één sleutelfiguur van de landskampioen toch enigszins door de mand.

Tenslotte had zowat iedereen veel meer verwacht van Andreas Skov Olsen, die er alweer niet echt in slaagde om zijn stempel te drukken. De 24-jarige Deen geeft volgens Nicky Hayen zelf ook toe dat hij momenteel achter zijn beste vorm aanhinkt. Club hoopt alvast dat Skov Olsen zijn niveau snel weer opkrikt. Niet alleen uit sportieve, maar ook omwille van financiële afwegingen.

LEES OOK: Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

Skov Olsen wil weg

Nadat er de voorbije jaren al geregeld werd gespeculeerd over een transfer dreigt de exit van de 35-voudig international namelijk alsmaar dichterbij te komen. Zo ligt Skov Olsen nog maar tot medio 2026 vast in Jan Breydel. Indien men daar nog de jackpot wil vangen voor de flankaanvaller, voor wie Club destijds zelf zo'n 6,5 miljoen betaalde, lijkt het dus stilaan nu of nooit te worden.

Zelf zou Skov Olsen ook openstaan voor een nieuwe uitdaging. "Helaas is hij in een verstandshuwelijk met Club beland. Met zijn lichaam is hij nog in Brugge, met zijn gedachten zit ie al even elders en telt hij de dagen af", klinkt het in Het Laatste Nieuws, dat wel opmerkt hoe de linkspoot tegen Aston Villa plichtbewust zijn defensieve werk opknapte. Niet echt zijn specialiteit nochtans.

Jackpot voor Club?

Ook van onder andere Hein Vanhaezebrouck krijgt Skov Olsen daarvoor een pluim, al vond hij de winger eveneens een van de weinige dissonanten in balbezit. Zoals wel vaker verdeelde de prestatie van de winger dus de meningen. Dat blijkt ook bij de scouts uit het buitenland het geval. Ondanks zijn fraaie statistieken bleek Feyenoord afgelopen zomer de enige concrete gegadigde.

De vraag is dus wie er straks interesse zal tonen in Skov Olsen, tot dusver goed voor 46 treffers en 26 assists in 114 optredens voor Blauw-Zwart. Straffe cijfers die volgens Club een prijskaartje van minstens 20 miljoen rechtvaardigen, een tweetal miljoen meer dan zijn geschatte marktwaarde. Afwachten of er iemand bereid blijkt om zo diep in de buidel te tasten voor het eeuwige enigma.

Hoeveel is Skov Olsen volgens u waard?

Meest recent

'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

3
3
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

33
33
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

49
49
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

200
200
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

238
238
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

147
147
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

185
185
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

175
175
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

94
94
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

110
110
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

56
56
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

158
158
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

440
440
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

355
355
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

261
261
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

129
129
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

414
414
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

92
92
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

793
793
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

276
276
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

220
220
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

171
171
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

403
403
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

152
152
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

132
132

Meer sportnieuws