'Code rood bij Club Brugge: sterkhouder wil vertrekken'

2463
'Code rood bij Club Brugge: sterkhouder wil vertrekken'

Club Brugge boekte woensdag een erg fraaie 1-0 zege tegen Aston Villa. Achteraf waren de uitblinkers langs Blauw-Zwarte zijde dan ook haast niet op één hand te tellen. Al viel één sleutelfiguur van de landskampioen toch enigszins door de mand.

Tenslotte had zowat iedereen veel meer verwacht van Andreas Skov Olsen, die er alweer niet echt in slaagde om zijn stempel te drukken. De 24-jarige Deen geeft volgens Nicky Hayen zelf ook toe dat hij momenteel achter zijn beste vorm aanhinkt. Club hoopt alvast dat Skov Olsen zijn niveau snel weer opkrikt. Niet alleen uit sportieve, maar ook omwille van financiële afwegingen.

LEES OOK: HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Skov Olsen wil weg

Nadat er de voorbije jaren al geregeld werd gespeculeerd over een transfer dreigt de exit van de 35-voudig international namelijk alsmaar dichterbij te komen. Zo ligt Skov Olsen nog maar tot medio 2026 vast in Jan Breydel. Indien men daar nog de jackpot wil vangen voor de flankaanvaller, voor wie Club destijds zelf zo'n 6,5 miljoen betaalde, lijkt het dus stilaan nu of nooit te worden.

Zelf zou Skov Olsen ook openstaan voor een nieuwe uitdaging. "Helaas is hij in een verstandshuwelijk met Club beland. Met zijn lichaam is hij nog in Brugge, met zijn gedachten zit ie al even elders en telt hij de dagen af", klinkt het in Het Laatste Nieuws, dat wel opmerkt hoe de linkspoot tegen Aston Villa plichtbewust zijn defensieve werk opknapte. Niet echt zijn specialiteit nochtans.

Jackpot voor Club?

Ook van onder andere Hein Vanhaezebrouck krijgt Skov Olsen daarvoor een pluim, al vond hij de winger eveneens een van de weinige dissonanten in balbezit. Zoals wel vaker verdeelde de prestatie van de winger dus de meningen. Dat blijkt ook bij de scouts uit het buitenland het geval. Ondanks zijn fraaie statistieken bleek Feyenoord afgelopen zomer de enige concrete gegadigde.

De vraag is dus wie er straks interesse zal tonen in Skov Olsen, tot dusver goed voor 46 treffers en 26 assists in 114 optredens voor Blauw-Zwart. Straffe cijfers die volgens Club een prijskaartje van minstens 20 miljoen rechtvaardigen, een tweetal miljoen meer dan zijn geschatte marktwaarde. Afwachten of er iemand bereid blijkt om zo diep in de buidel te tasten voor het eeuwige enigma.

Hoeveel is Skov Olsen volgens u waard?

Meest recent

'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

10
10
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

19
19
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

81
81
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

64
64
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

42
42
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

150
150
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

144
144
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

28
28
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

202
202
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

116
116
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

198
198
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

199
199
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

276
276
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

216
216
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

286
286
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

447
447
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

210
210
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

200
200
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

175
175
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

155
155
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

80
80
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

47
47
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

225
225
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

143
143
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

62
62

Meer sportnieuws