'Code rood bij Club Brugge: sterkhouder wil vertrekken'

door
'Code rood bij Club Brugge: sterkhouder wil vertrekken'

Club Brugge boekte woensdag een erg fraaie 1-0 zege tegen Aston Villa. Achteraf waren de uitblinkers langs Blauw-Zwarte zijde dan ook haast niet op één hand te tellen. Al viel één sleutelfiguur van de landskampioen toch enigszins door de mand.

Tenslotte had zowat iedereen veel meer verwacht van Andreas Skov Olsen, die er alweer niet echt in slaagde om zijn stempel te drukken. De 24-jarige Deen geeft volgens Nicky Hayen zelf ook toe dat hij momenteel achter zijn beste vorm aanhinkt. Club hoopt alvast dat Skov Olsen zijn niveau snel weer opkrikt. Niet alleen uit sportieve, maar ook omwille van financiële afwegingen.

LEES OOK: Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Skov Olsen wil weg

Nadat er de voorbije jaren al geregeld werd gespeculeerd over een transfer dreigt de exit van de 35-voudig international namelijk alsmaar dichterbij te komen. Zo ligt Skov Olsen nog maar tot medio 2026 vast in Jan Breydel. Indien men daar nog de jackpot wil vangen voor de flankaanvaller, voor wie Club destijds zelf zo'n 6,5 miljoen betaalde, lijkt het dus stilaan nu of nooit te worden.

Zelf zou Skov Olsen ook openstaan voor een nieuwe uitdaging. "Helaas is hij in een verstandshuwelijk met Club beland. Met zijn lichaam is hij nog in Brugge, met zijn gedachten zit ie al even elders en telt hij de dagen af", klinkt het in Het Laatste Nieuws, dat wel opmerkt hoe de linkspoot tegen Aston Villa plichtbewust zijn defensieve werk opknapte. Niet echt zijn specialiteit nochtans.

Jackpot voor Club?

Ook van onder andere Hein Vanhaezebrouck krijgt Skov Olsen daarvoor een pluim, al vond hij de winger eveneens een van de weinige dissonanten in balbezit. Zoals wel vaker verdeelde de prestatie van de winger dus de meningen. Dat blijkt ook bij de scouts uit het buitenland het geval. Ondanks zijn fraaie statistieken bleek Feyenoord afgelopen zomer de enige concrete gegadigde.

De vraag is dus wie er straks interesse zal tonen in Skov Olsen, tot dusver goed voor 46 treffers en 26 assists in 114 optredens voor Blauw-Zwart. Straffe cijfers die volgens Club een prijskaartje van minstens 20 miljoen rechtvaardigen, een tweetal miljoen meer dan zijn geschatte marktwaarde. Afwachten of er iemand bereid blijkt om zo diep in de buidel te tasten voor het eeuwige enigma.

Hoeveel is Skov Olsen volgens u waard?

Meest recent

Sensatie in Premier League, pech voor De Cuyper

Om 16u begonnen er twee matchen in de Premier League. Wolverhampton probeerde tegen West Ham United ...

12
12
Steun voor Rudi Garcia: "Als dat al niet meer mag..."

Rudi Garcia kreeg uit bepaalde hoek overdreven veel kritiek. De Rode Duivels zijn anno 2026 een ...

28
28
'Real Madrid plant énorme coup bij Manchester City'

Real Madrid kent een moeilijke seizoen onder Xabi Alonso. De Madrilenen beseffen dat er meer rust in ...

85
85
Oyen verlaat KRC Genk: dit vangen de Limburgers

Er gaat weldra een volgende Belgische transfer meegedeeld worden. De Nederlandse trainer Robin ...

169
169
Union SG heeft prijs en stelt eerste aanwinst officieel voor

Union SG heeft zopas zijn eerste winteraanwinst aangetrokken. Dat deelde de club via de clubkanalen ...

97
97
'AA Gent zet verrassende naam op verlanglijstje'

AA Gent wil deze mercato een aantal nieuwe spelers halen. Ze worden ondertussen steeds vaker aan ...

131
131
'Union SG legt spits vast: kostprijs een half miljoen euro'

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens Sky Sports Deutschland staat de ...

56
56
Tielemans bepalend, Celtic onderuit in Old Firm

In Engeland en Schotland stonden er om 13u30 twee matchen op het programma. Aston Villa ontving ...

57
57
Gaat Garcia in maart voor stunt in selectie Rode Duivels?

Bondscoach Rudi Garcia maakt zich klaar voor het WK. In maart trekken de Belgen naar Chicago om er ...

112
112
'Club Brugge heeft vervanger Ordoñez al in het vizier'

Joel Ordoñez gaat Club Brugge deze maand of ten laatste in de zomer verlaten. Dat staat vast. ...

277
277
Nieuwe topclub in JPL? 'Kompany waarschuwt'

In België zijn er zeer veel buitenlandse eigenaren en dat is tot op heden niet bepaald vaak een ...

302
302
Topspeler Union na één jaar weg? "In de zomer kijken"

Bij Union SG gaan er in de zomer weer de nodige spelers vertrekken. De Brusselaars zien mogelijk ...

60
60
'Recordtransfer Club back on track: enorme som onthuld'

Club Brugge KV hoopt zijn basiself zo goed mogelijk intact te houden tijdens de wintermercato, maar ...

364
364
'Chelsea schakelt razendsnel: nieuwe trainer staat al klaar'

Het nieuwe jaar was amper begonnen, of Chelsea FC besloot een trainerswissel door te voeren. Zo werd ...

57
57
Leko draait duimschroeven aan: drietal moet tandje bijsteken

Ivan Leko is goed begonnen aan zijn tweede ambstermijn bij Club Brugge en pakte meteen 9 op 9 in de ...

353
353
Versterking Hayen: Genk realiseert derde comeback bij AA Gent

Na een tegenvallende eerste helft van het seizoen, wil KRC Genk na de jaarwissel een frisse start ...

406
406
Mannaert verbaast: "Gaf je hém punten voor Gouden Schoen?"

Christos Tzolis, Adem Zorgane, Hans Vanaken ... . De topfavorieten voor de komende Gouden Schoen ...

388
388
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Anderlecht, schok-exit Noa Lang'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

372
372
'Overmars gokt: Antwerp all-in op gigantisch risico'

Royal Antwerp FC is de wintermercato naarstig aan het afspeuren om de selectie te versterken. The ...

305
305
‘Anderlecht en KV Mechelen incasseren transferklap’

De wintermercato zorgt er weer voor dat de geruchtenmolen op volle toeren draait. RSC Anderlecht en ...

187
187
Ruben Van Gucht pakt uit met wel heel pikante onthulling

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gesprekstof gezorgd. De sportjournalist van de VRT, bekend om ...

170
170
‘Vier Club-smaakmakers gewild: niet te weigeren bedragen’

Club Brugge vreest vertrekkers deze wintermercato. Verschillende sterkhouders worden in verband ...

569
569
De Camargo hangt vuile was buiten: Bouchez afgemaakt

Igor De Camargo gaat aan de slag als trainer van de beloften van KRC Genk, maar nog niet zo lang ...

307
307
‘Gheysens breekt woord: transferplan Antwerp bekend’

De wintermercato is volop aan de gang en ook Royal Antwerp FC zoekt naar versterkingen. Eerder werd ...

790
790
Ramp in Crans-Montana zorgt voor drama's in voetbalwereld

Het Zwitserse skioord Crans-Montana is opgeschrikt door een zware tragedie. Bij een verwoestende ...

87
87

Meer sportnieuws