Hete avond voor Lukaku? "Hij zal zeker boegeroep krijgen"

door
Hete avond voor Lukaku?

Bij Napoli beklagen ze zich allerminst de transfer van Romelu Lukaku. De Belgische aanvaller is er bezig aan een goed seizoen en Napoli lijkt weer mee te gaan doen voor de landstitel. Dit weekend staat de beladen topper tegen Inter op het programma.

LEES OOK: 'Vuurwerk bij Club Brugge: steunpilaar weg in januari?'

Lukaku keert terug naar Inter

Lukaku presteerde daar zeer goed, maar na een flirt met Juventus trok hij naar AS Roma. Sindsdien is hij er persona non grata bij de fans, nadat hij Inter eerder verliet voor Chelsea. Marco Materazzi denkt dat de fans van Inter niet meer wakker liggen van de Belgische topspits.

"Wat het Inter-publiek tegen Lukaku te zeggen had, hebben ze hem al verteld. Hij zal zeker wat boegeroep krijgen, maar ik denk niet dat de focus van de wedstrijd op zijn terugkeer zal liggen", zei de voormalige verdediger aan La Gazetta dello Sport.

Enorme topper in de Serie A

Antonio Conte keert ook terug. Hij zal wellicht wel applaus gaan krijgen, vanwege de successen die hij daar boekte. "De Inter-fans zijn intelligent: ze kennen Conte en zijn manier om voor zijn carrière te kiezen. De Inter-fans hebben alleen maar positieve dingen van hem gehad", aldus Conte. 

Conte bewijst dat hij nog steeds een toptrainer is. Hij heeft een zwalpend Napoli meteen naar de top geloodst. Inter-Napoli is een fantastische topper in de Serie A. Napoli staat aan de leiding in de Italiaanse eerste klasse en heeft een punt meer dan Inter.

Wie gaat zondag het laken naar zich toe trekken?

Gaat Lukaku schitteren tegen Inter?

Meest recent

'Saelemaekers krijgt cruciaal toekomstnieuws bij Milan'

Het valt nog af te wachten of Rudi Garcia straks tegen Liechtenstein een basisplaats in petto zal ...

0
0
Bizar verhaal: Onana zorgt voor paniek bij Rode Duivels

De Rode Duivels moeten straks tegen Liechtenstein alsnog hun ticket voor het WK zien binnen te ...

25
25
Garcia zet verrassende naam op tribune tegen Liechtenstein

De Rode Duivels moeten om 20u45 hun ticket voor het WK helemaal veilig zien te stellen. Daarvoor is ...

167
167
Stijnen moet alwéér stevige schorsing vrezen

Rond Stijn Stijnen is het maar zelden stil. De trainer van Patro Eisden stond de voorbije jaren ...

37
37
Argentinië straks met Union-speler naar WK?

Union maakte de voorbije jaren een stevige opmars en zag zijn reputatie zo gevoelig stijgen. Die ...

21
21
Mannaert spreekt klare taal over thuishaven Rode Duivels

De Rode Duivels sluiten dinsdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK af met een thuiswedstrijd ...

143
143
'De rugzak zit vol'-Alderweireld slaat geheel nieuwe weg in

Toby Alderweireld ruilde sinds enige tijd het voetbalveld in voor de televisiestudio, waar hij nu ...

25
25
Clement maakt droom waar en heeft nieuwe club beet

Philippe Clement heeft weer een nieuwe werkgever gevonden. De Belgische trainer werd zopas ...

127
127
Kogel is door de kerk: Club speelt niét in Almaty

Het zat er al een tijdje aan te komen, maar nu is het ook officieel. Club Brugge zal niet in Almaty ...

137
137
Croonen speelt open kaart: grote plannen bij KRC Genk

Bij KRC Genk zijn ze volop aan het werken aan het nieuwe oefencomplex wat volgend jaar in gebruik ...

99
99
TRANSFERUURTJE: 'Monsterdeal voor Club, Clement tekent'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

143
143
'Done deal: Clement verrast iedereen met nieuwe club'

Philippe Clement heeft een nieuwe club gevonden, althans dat maken buitenlandse media bekend. De ...

170
170
Liefde voor Beerschot: "Antwerp toonde al interesse"

Royal Antwerp FC en Beerschot zijn kat en hond. Op en naast het veld. Ilias Sebaoui is een jongen ...

324
324
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

215
215
Albert voorspelt basiself Duivels: "Hij is onaantastbaar"

De Rode Duivels spelen dinsdagavond op Sclessin tegen Liechtenstein met een direct WK-ticket als ...

326
326
'Relletje bij La Roja: ploegmaats keren zich tegen Yamal'

Europees kampioen Spanje verzekerde zich afgelopen met een 0-4-zege tegen Georgië van zijn ...

232
232
Nieuw 'Vanaken-verhaal' bij Duivels? "Hij verdient de kans"

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, krijgt Hans Vanaken volop zijn kans bij de Rode ...

238
238
'Vidarsson verrast: topjob lonkt bij nieuwe Belgische club'

Arnar Vidarsson is momenteel weer aan de slag als televisie-analist bij onder meer Sporza. De ...

182
182
'Alonso maakt slachtoffer: Rodrygo naar absolute grootmacht'

De winterse transferperiode komt steeds dichterbij en ook aan de top van Europa worden alweer grote ...

150
150
Defour onthult: 'Dit vond De Bruyne van Duivels in Kazachstan'

De Rode Duivels hebben dinsdagavond iets recht te zetten in de laatste WK-kwalificatiematch tegen ...

359
359
'Stormachtige Lammens dwingt United tot drastische beslissing'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

201
201
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

181
181
Rudi Garcia wankelt: nieuwe bondscoach nog vóór WK?

Als alles vlot verloopt, mogen de Rode Duivels dinsdagavond hun WK-ticket vieren. Maar zelfs mits ...

398
398
Vanaken ontploft: schokkend signaal zet García onder vuur

Terwijl de Rode Duivels punten lieten liggen in Kazachstan, is er één man die ...

712
712
WK-selectie Rode Duivels: Raes schrijft één naam al af

In theorie kan het dinsdagavond nog foutlopen tegen Liechtenstein, maar niemand die nog twijfelt aan ...

475
475

Meer sportnieuws