Fans snappen niets van één naam in Hall of Fame: “Waanzin!”

door
Fans snappen niets van één naam in Hall of Fame: “Waanzin!”

De eerste elf namen van de Hall of Fame van de Pro League zijn bekendgemaakt. Één naam wordt echter afgemaakt op sociale media. De supporters snappen er niets van dat Thomas Buffel bij de eerste elf iconen van de Hall of Fame is verkozen.

Maar diezelfde fans konden wel massaal stemmen. Meer dan 40.000 supporters kozen hun legendes en de top 3 bestaat in willekeurige volgorde uit Vincent Kompany, Michel Preud’homme en Jan Ceulemans. Buffel is samen met Wesley Sonck verkozen bij KRC Genk.

LEES OOK: ‘Westerlo mikt op jackpot: strijd om Frigan barst los'

Vreemde naam

Buffel is volgens de supporters de vreemde eend in de bijt. “Buffel bij de eerste stemming met die lijst is waanzin”, en “Is dit echt? Hebben we Buffel effectief in de top 10 staan?”, zijn maar een deel van de reacties op de verkiezing van de eerste Hall of Fame.

Vincent Kompany, Pär Zetterberg en Luc Nilis (Anderlecht). Jan Ceulemans en Franky Van der Elst (Club Brugge). Wesley Sonck en Thomas Buffel (KRC Genk). Jean-Marie Pfaff (SK Beveren). Eric Gerets en Aline Zeler (Standard). En Michel Preud’homme (KV Mechelen) zijn al de namen.

Ceremonie

De legendes werden inmiddels al geëerd met een ceremonie. Enkel Vincent Kompany kon niet aanwezig zijn. De voormalige verdediger van RSC Anderlecht is nu de hoofdtrainer bij Bayern München en heeft een te drukke agenda. De supporters snappen echter niets van de naam van Buffel in de top 10.

Trending:

'Soap ontploft: Jashari zadelt Club Brugge met deadline op'
'Soap ontploft: Jashari zadelt Club Brugge met deadline op'

Vind jij het terecht dat Thomas Buffel in de HOF-top 10 staat?

Meest recent

WK Clubs: grote revelatie knikt Real Madrid naar kwartfinale

Op het wereldkampioenschap voor clubs heeft Real Madrid zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales. ...

28
28
'Transferdetails Nielsen: Club boekt aanzienlijk verlies'

Club Brugge nam deze zomermercato al afscheid van Ferran Jutgla, die terug in Spanje ging ...

99
99
Kop eraf bij Union: nieuwe gezichten tonen zich in oefenzege

Een weekje geleden, exact een maand na het behalen van de titel, begon Union SG als ...

66
66
Kaminski vindt nieuwe club, straffe transfer voor Bodart

Twee Belgische doelmannen hebben sinds dinsdag een nieuwe ploeg gevonden. Thomas Kaminski ruilde ...

45
45
'Na 54 goals in 52 duels: Gyökeres krijgt megatransfer'

De zomerse transferperiode leverde al enkele spraakmakende deals op, maar er zitten nog meer grote ...

133
133
'Union gaat voor spectaculaire dubbelslag van 50 miljoen'

Binnen minder een drietal weken vat Union SG zijn nieuwe seizoen aan in de supercup tegen Club ...

257
257
Wilmots op dreef: Standard stelt zesde zomeraanwinst voor

Marc Wilmots wil Standard opnieuw naar de top loodsen, al lijkt die weg wel nog bijzonder lang. Om ...

100
100
'Club Brugge heeft beet: vervanger Jashari al op komst'

Het lijkt stilaan nog slechts een kwestie van tijd voor Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan ...

602
602
'Witte rook: Standard haalt slag thuis bij Club Brugge'

Standard laat er geen gras over groeien op de zomermercato, want Marc Wilmots haalde tot dusver al ...

331
331
'AC Milan slaat dubbelslag: Club Brugge vangt 60 miljoen'

Charles De Ketelaere flopte in San Siro, maar dat weerhoudt AC Milan er niet van om opnieuw te ...

821
821
‘Club Brugge kapot van plotse bocht Jashari‘

Eerst leek Ardon Jashari Club Brugge trouw te blijven, maar nu is alles anders. Terwijl ...

606
606
Anderlecht-fans vinden nieuwe zondebok: "Tijd voor afscheid"

RSC Anderlecht stelde dinsdag al een vijfde zomeraanwinst voor, maar dat blijkt niet te volstaan ...

307
307
Jong geweld voor Wils: Antwerp licht aankoopoptie

De keuze om Stef Wils te promoveren tot T1 was volgens Sven Jaecques een "weldoordachte beslissing", ...

448
448
'Club Brugge krijgt zin: Milan verhoogt bod op Jashari'

Van een overeenkomst is er nog geen sprake, maar het ziet er hoe langer hoe meer naar uit dat Ardon ...

771
771
Gegeerde keeper speelt open kaart: Anderlecht of AA Gent?

Thomas Kaminski zal het niet worden, maar RSC Anderlecht blijft wel zoeken naar een nieuwe doublure ...

476
476
'Westerlo aan zet: Yow lokt stevige interesse'

We haalden al aan dat er veel staat te gebeuren bij KVC Westerlo. De Kemphanen moeten ook spelers ...

177
177
'AA Gent & Westerlo kloppen aan voor buitenkansje'

Tot dusver hield AA Gent zich gedeinsd op de transfermarkt, maar daar lijkt stilaan verandering in ...

243
243
'Leegloop bij Club Brugge: deal in stroomversnelling'

Momenteel eist Ardon Jashari alle aandacht op, maar dat er deze zomer nog meer volk Club Brugge zal ...

780
780
Hendrik Van Crombrugge en Vanessa delen spetterend nieuws

Voor Hendrik Van Crombrugge waren het op sportief vlak niet de meest fijne jaren uit zijn ...

588
588
'Antwerp in actie: transfervuurwerk barst helemaal los'

Ruim drie weken voor de competitiestart heeft Antwerp nog veel werk aan de winkel. Voorlopig lijkt ...

844
844
'Soap ontploft: Jashari zadelt Club Brugge met deadline op'

Club Brugge wilde Ardon Jashari graag nog een jaartje langer aan boord houden, maar dat lijkt almaar ...

1104
1104
Renard jubelt: “Nieuwe leider mét grinta bij Anderlecht"

RSC Anderlecht is hard aan het gaan op de zomermercato. Enric Llansana is de nieuwste zomeraanwinst ...

427
427
‘Puntenhalvering? Supporters zijn het kotsbeu’

Er werd weer een bom onder de competitiehervorming gelegd na de klacht van Franc Borains, Union SG, ...

338
338
Geraerts speelt open kaart: “Daarom Standard afgewezen”

Karel Geraerts boekte in het verleden successen bij Union SG, maar werd vervolgens ontslagen bij het ...

349
349
Anderlecht-drama nipt vermeden: wending stadionperikelen

RSC Anderlecht is van plan om een nieuw stadion te bouwen, maar die plannen zijn nog lang niet ...

339
339

Meer sportnieuws