Vandenbempt ziet grote JPL-ontdekking: “Wat een baas”

792 stemmen
Vandenbempt ziet grote JPL-ontdekking: “Wat een baas”

De Jupiler Pro League is inmiddels al 13 speeldagen ver en naar goede gewoonte analyseerde Peter Vandenbempt de afgelopen wedstrijden in de Jupiler Pro League tegenover Sporza. KRC Genk deed een uitstekende zaak.

De autoritaire leider van de JPL is een geoliede machine onder Thorsten Fink aan het worden. De Duitser heeft alles goed op orde in Limburg en Vandenbempt ziet dan ook verschillend revelaties opstaan bij KRC Genk.

LEES OOK: AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

Een baas

Tegen Antwerp stonden er verschillende uitblinkers op het veld, maar één opvallende naam is een ontdekking: de 20-jarige Ibrahima Bangoura. “Er zijn natuurlijk individuele uitblinkers: Tolu Arokodare was gisteren ijzersterk, een nachtmerrie voor Toby Alderweireld. Hrošovský niet alleen met zijn doelpunten, maar samen met Heynen en die opvallende ontdekking Bangoura baas op het middenveld.”

Fink en KRC Genk lijken niet te stoppen in de Jupiler Pro League. De Limburgse trein dendert onverstoorbaar door de Belgische hoogste klasse. “KRC Genk heeft 10 keer gewonnen in 11 matchen. Indrukwekkend, dan heb je het niet gestolen. Wat zouden die fans die na de 1 op 6 en de nederlaag tegen Leuven aan het begin van het seizoen de spelers al stonden uit te schelden, er zoal van vinden?” 

Groot talent

Bangoura is een verdedigende middenvelder en werd twee jaar geleden uit Guinee weggeplukt. Na een periode bij Jong Genk is hij nu volledig aan het doorbreken bij KRC Genk. De 20-jarige revelatie heeft nog een contract tot 2028 in Limburg met een marktwaarde van 1,2 miljoen euro. Bij KRC Genk is er een nieuw goudhaantje opgestaan.

Heeft KRC Genk met Bangoura goud in handen?

Meest recent

Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

36
36
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

138
138
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

68
68
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

137
137
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

383
383
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

386
386
Titelkoorts bij Club Brugge: groot scherm & busparade

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

171
171
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

70
70
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

193
193
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

270
270
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

119
119
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

358
358
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

138
138
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

219
219
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

603
603
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

45
45
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

109
109
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

306
306
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

199
199
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

164
164
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

121
121
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

198
198
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

491
491
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

95
95
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

506
506

Meer sportnieuws