Vandenbempt ziet grote JPL-ontdekking: “Wat een baas”

door
Vandenbempt ziet grote JPL-ontdekking: “Wat een baas”

De Jupiler Pro League is inmiddels al 13 speeldagen ver en naar goede gewoonte analyseerde Peter Vandenbempt de afgelopen wedstrijden in de Jupiler Pro League tegenover Sporza. KRC Genk deed een uitstekende zaak.

De autoritaire leider van de JPL is een geoliede machine onder Thorsten Fink aan het worden. De Duitser heeft alles goed op orde in Limburg en Vandenbempt ziet dan ook verschillend revelaties opstaan bij KRC Genk.

LEES OOK: Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Een baas

Tegen Antwerp stonden er verschillende uitblinkers op het veld, maar één opvallende naam is een ontdekking: de 20-jarige Ibrahima Bangoura. “Er zijn natuurlijk individuele uitblinkers: Tolu Arokodare was gisteren ijzersterk, een nachtmerrie voor Toby Alderweireld. Hrošovský niet alleen met zijn doelpunten, maar samen met Heynen en die opvallende ontdekking Bangoura baas op het middenveld.”

Fink en KRC Genk lijken niet te stoppen in de Jupiler Pro League. De Limburgse trein dendert onverstoorbaar door de Belgische hoogste klasse. “KRC Genk heeft 10 keer gewonnen in 11 matchen. Indrukwekkend, dan heb je het niet gestolen. Wat zouden die fans die na de 1 op 6 en de nederlaag tegen Leuven aan het begin van het seizoen de spelers al stonden uit te schelden, er zoal van vinden?” 

Groot talent

Bangoura is een verdedigende middenvelder en werd twee jaar geleden uit Guinee weggeplukt. Na een periode bij Jong Genk is hij nu volledig aan het doorbreken bij KRC Genk. De 20-jarige revelatie heeft nog een contract tot 2028 in Limburg met een marktwaarde van 1,2 miljoen euro. Bij KRC Genk is er een nieuw goudhaantje opgestaan.

Heeft KRC Genk met Bangoura goud in handen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

51
51
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

24
24
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

111
111
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

51
51
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

67
67
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

112
112
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

225
225
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

143
143
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

191
191
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

383
383
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

214
214
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

278
278
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

556
556
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

111
111
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

34
34
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

213
213
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

210
210
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

143
143
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

59
59
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

192
192
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

45
45
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

152
152
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

627
627
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

390
390
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

314
314
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

274
274

Meer sportnieuws