Beerschot grijpt tegen AA Gent net naast nieuwe stunt

door
Beerschot grijpt tegen AA Gent net naast nieuwe stunt

Beerschot is er net niet in geslaagd om op het Kiel opnieuw te stunten. Twee weken na de knappe zege tegen Anderlecht pakte het bijna ook de scalp van AA Gent. Het doelkader werkte echter niet mee en zo eindigde een mistige partij nog op 0-0.

In een wedstrijd die maar traag op gang kwam, was het wel Gent dat voor het eerste gevaar zorgde. Het claimde al snel een strafschop na een licht contact tussen Surdez en Mbe Soh, maar de bal ging niet op de stip. Daarna bleef het wachten op kansen, tot er op het halfuur plots een goal uit de lucht viel.

LEES OOK: Groot nieuws uit onverwachte hoek: Marc Degryse pakt uit

Paal houdt Beerschot van de zege

Gudjohnsen kon met wat meeval Surdez bedienen en de Zwitser leek Gent op voorsprong te brengen. Dat was echter buiten de VAR gerekend, want die keurde de goal nog af omdat Gudjohnsen eerder in de fase een schouder buitenspel bleek te staan. Daarna ging de match echter weer op slot.

De tweede helft bracht veel meer mist, maar dat bleek geen probleem: op het veld bleek er toch maar weinig te zien. Gent domineerde zonder kansen af te dwingen, tot tien minuten voor tijd bijna de goal aan de overkant viel. Keita knalde nog tegen Watanabe aan, waarna Verlinden de rebound pardoes op de paal poeierde.

Gelijkspel waar niemand beter van wordt

Daarmee was het Kiel plots wakker en in de slotfase kon Beerschot nog een paar keer dreigen. Roef gaf bijna nog een doelpunt weg, maar hij kon zijn eigen balverlies nog rechtzetten door Reyners het scoren te beletten. Daardoor bleef het uiteindelijk bij 0-0.

Met die uitslag schiet geen van beide teams uiteindelijk iets op. Beerschot blijft uiteindelijk de rode lantaarn houden en ziet de achterstand op de concurrentie nog wat groeien. Gent zakt dan weer weg naar de zesde plaats en ziet de achterstand op leider Genk ook verder oplopen.

Trending:

Transferbom op komst? Hong weer naar België?
Transferbom op komst? Hong weer naar België?

Had Beerschot de zege verdiend?

Meest recent

'Antwerp hoopt op herhaling van succestransfer'

Er is bij Antwerp nog heel veel werk aan de winkel voor het nieuwe seizoen. De eerste twee ...

16
16
'Milan verliest geduld: deadline voor Club en Jashari'

Club Brugge ging zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van deze voorbereiding gelijkspelen op het ...

173
173
'PSG verbaast en wil titanendeal met Real Madrid sluiten'

Na jaren van frustratie haalde Paris Saint-Germain dit seizoen eindelijk zijn gram door de Champions ...

49
49
'Antwerp moet afscheid nemen van jeugdinternational'

De voorbije jaren moest de vinger op de knip bij Antwerp, waardoor de grote namen en dikke ...

46
46
'Club schakelt bliksemsnel: op zucht van vervanger Jashari'

Bij Club Brugge viel er de voorbije dagen een transferbommetje, want Ardon Jashari vertrok zaterdag ...

384
384
Antwerp kondigt extra versterking aan voor Stef Wils

Bij Antwerp is het deze zomer nog maar eens herbeginnen, want er vertrekken opnieuw heel wat spelers ...

134
134
'Prestigieuze transfer voor smaakmaker KV Kortrijk'

KV Kortrijk begint dit seizoen met een propere lei, want na de degradatie uit de Jupiler Pro League ...

155
155
'Club Brugge zorgt voor sensatie met vervanger Talbi'

Club Brugge moest zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van de zomer vrede nemen met een ...

1045
1045
Red Flames gaan voor ouderwets voetbalmirakel: "Alles kan!"

De 1-0-nederlaag tegen Italië kwam héél ongelegen voor de Red Flames. Ze treffen ...

40
40
KRC Genk verrast met plotse Spaanse transferdeal

KRC Genk heeft dit weekend een verrassende transfer afgerond. De Limburgers laten een van de ...

224
224
De Cuyper naar Brighton: een exclusieve blik achter de schermen

Maxim De Cuyper heeft zijn transfer naar Brighton & Hove Albion afgerond. De Rode Duivel brengt ...

511
511
'PSV geeft Anderlecht en Antwerp transferboost van jewelste'

Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht zijn nog op zoek naar versterking. Ze krijgen plots bijzonder ...

690
690
'Club Brugge casht wéér: partijen vinden miljoenenakkoord'

Club Brugge weet even niet waar het zijn geld moet stapelen. Het komt plots langs alle kanten ...

915
915
Hasi verklapt eerste indruk: "Dit belooft wat"

Bij RSC Anderlecht kreeg Besnik Hasi al zes nieuwe spelers. De Brusselaars zijn zeker nog niet klaar ...

357
357
Lokeren kondigt culttransfer aan: "Dicht bij akkoord"

Sporting Lokeren is volop bezig om zich klaar te stomen voor het komende seizoen. De Waaslanders ...

222
222
Union SG met ultiem masterplan: "Dit was voorzien"

Het waren al drukke weken bij Union SG. Het geld vloeide al rijkelijk in en uit het Dudenpark. Er ...

105
105
Deze ex-JPL-sterren doen Verenigde Staten nu daveren

In de Major League Soccer spelen de nodige spelers met een verleden in de Jupiler Pro League. Wij ...

346
346
Hayen leert bij: verrassende meevaller plus grote flop

Club Brugge speelde 2-2 tegen Rangers FC. Het werd een partij met twee gezichten. Blauw-Zwart was ...

1064
1064
Mysterie rond Kevin De Bruyne groeit met deze beelden

Voor Kevin De Bruyne begint heel binnenkort een nieuw avontuur. Onze landgenoot gaat aan de slag bij ...

199
199
Standard gokt met Henry: wordt dit drama of droom?

Standard lijkt op weg een meer dan degelijke kern samen te stellen. De Rouches haalden met Casper ...

349
349
Anderlecht in de knoop: drie dossiers barsten open

RSC Anderlecht is nog zeker niet klaar op de transfermarkt. Paars-Wit zoekt naar versterking en ...

908
908
Club Brugge-debuut van Reis verloopt bijzonder opvallend

Club Brugge speelde om 15u een oefenpot op het veld van Rangers FC. Het was vooral uitkijken naar ...

366
366
Salarisbom bij VRT: Vannieuwkerke én Van Gucht shockeren

Ze zijn ongetwijfeld twee van de absolute boegbeelden van de openbare omroep: Karl Vannieuwkerke en ...

481
481
Boetedoening of mediastunt? Antwerp-fan Tom Waes breekt

Het eerste halfjaar van 2025 was ongetwijfeld niet het meest gelukkig uit het leven van Tom Waes. De ...

96
96
AI rukt op: vrouwenploeg test straffe vernieuwing

In Zwitserland vindt momenteel het UEFA Women’s EURO plaats, met onder meer de Red Flames. Zij ...

11
11

Meer sportnieuws