Philippe Clement verwoest in Schotland: “Alleen maar excuses”

228 stemmen
Philippe Clement verwoest in Schotland: “Alleen maar excuses”

Hoe lang houdt Philippe Clement het nog vol in Schotland. De Belgische oefenmeester zit in de hoek waar de klappen vallen met Rangers. Ook tegen rechtstreekse concurrent Aberdeen ging het mis.

Clement krijgt al weken kritiek in Schotland. De prestaties van topclub Rangers zijn niet om over naar huis te schrijven en nu werd er ook verloren van gedeelde leider Aberdeen. Samen met Celtic lopen zij nu al negen punten uit op Rangers in de Schotse hoogste klasse.

LEES OOK: 'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Clement compleet verwoest

Na de nederlaag tegen Aberdeen werd Clement volledig verwoest door clubicoon Kris Boyd. Ook zijn interview na de match werd niet gesmaakt. "Het zijn alleen maar excuses. Hoe langer het interview doorging, hoe meer excuses er kwamen. Wat je ook zegt, uiteindelijk draait het om resultaten. Het is gewoonweg niet goed genoeg. Hij spreekt over verbetering, maar ik zie het niet."

Rangers heeft één van de grootste budgetten van Schotland en het verschil met Aberdeen is achter de schermen dan ook gigantisch. Op het veld was daar echter niets van te zien. "Aberdeen heeft dit team gebouwd met minder dan twee miljoen pond én ze zijn hun beste speler kwijtgespeeld. Rangers hebben een fortuin uitgegeven en zijn op elke positie zwakker geworden."

Ontslag onvermijdbaar 

Volgens de analist zal Clement het niet lang meer uitzingen bij Rangers. "Hij zei dat Rangers 200 tot 300 procent beter zou zijn in oktober of november. Maar dit werkt niet. Uiteindelijk gaat het om de wil om een match te winnen en dat ontbreekt gewoon bij hen", citeert Edinburgh News de voormalige Schotse international.

Denk jij dat Clement binnenkort zal worden ontslagen bij Rangers?

Meest recent

'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

15
15
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

89
89
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

29
29
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

94
94
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

32
32
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

12
12
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

124
124
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

146
146
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

150
150
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

91
91
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

30
30
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

104
104
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

108
108
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

103
103
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

117
117
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

221
221
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

43
43
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

157
157
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

347
347
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

390
390
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

374
374
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

70
70
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

66
66
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

369
369
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

202
202

Meer sportnieuws