Foulon verrast: "Bij die Belgische club pak meer verdienen"

588 stemmen
Foulon verrast:

Daam Foulon is een jeugdproduct van Anderlecht en trok via Waasland-Beveren naar het Italiaanse Benevento. In de zomer van 2023 pikte KV Mechelen hem op, maar het had volledig anders kunnen lopen.

Tegenover Het Nieuwsblad onthult de vleugelverdediger dat hij indertijd twee keuzes had na zijn Italiaans avontuur: KV Mechelen of Zulte Waregem. Verrassend genoeg was het aanbod van Zulte veel aantrekkelijker, maar koos Foulon toch voor Malinwa.

LEES OOK: 'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

Appel en een ei

De voormalige Belgische jeugdinternational geeft ook toe dat Zulte hem weer wou dan KVM. “Maar je moet weten dat ik, toen ik terugkwam naar België, twee opties had: KV Mechelen of Zulte Waregem, waar ik een pak meer kon verdienen en waar ik vooral veel harder het gevoel kreeg dat de club mij echt wilde.”

Toch koos Foulon voor Malinwa. “Maar ik vond dat Malinwa echt een ploeg was die bij mij paste - een club met een geweldige traditie, met fantastische supporters - en ik wilde mij laten zien op het hoogste niveau. Zelfs al was het dan, bij wijze van spreken, voor een appel en een ei.”

Investering

De flankspeler liet zich eerder al uit over zijn toekomst en flirt ook nu weer met een stap hogerop. “Dat kan bij een andere club zijn, dat kan bij KV Mechelen zijn, dat zullen de gesprekken uitwijzen. Het belangrijkste lijkt mij dat er duidelijkheid komt. Maar ik denk wel dat de fans weten dat ik er altijd mijn kop voor zal gooien, wat er ook beslist wordt”, klinkt het.

Dit seizoen is Foulon weer uitstekend bezig bij KV Mechelen. Met twee doelpunten en drie assists in elf wedstrijden kan hij uitstekende statistieken voorleggen. Is hij klaar voor een stap hogerop?

🚀

Heeft Foulon de juiste keuze gemaakt?

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

40
40
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

78
78
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

20
20
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

132
132
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

128
128
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

24
24
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

29
29
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

119
119
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

205
205
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

57
57
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

185
185
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

37
37
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

191
191
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

268
268
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

105
105
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

414
414
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

583
583
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

150
150
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

229
229
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

312
312
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

300
300
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

587
587
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

162
162
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

174
174

Meer sportnieuws