Foulon verrast: "Bij die Belgische club pak meer verdienen"

588 stemmen
Foulon verrast:

Daam Foulon is een jeugdproduct van Anderlecht en trok via Waasland-Beveren naar het Italiaanse Benevento. In de zomer van 2023 pikte KV Mechelen hem op, maar het had volledig anders kunnen lopen.

Tegenover Het Nieuwsblad onthult de vleugelverdediger dat hij indertijd twee keuzes had na zijn Italiaans avontuur: KV Mechelen of Zulte Waregem. Verrassend genoeg was het aanbod van Zulte veel aantrekkelijker, maar koos Foulon toch voor Malinwa.

LEES OOK: KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

Appel en een ei

De voormalige Belgische jeugdinternational geeft ook toe dat Zulte hem weer wou dan KVM. “Maar je moet weten dat ik, toen ik terugkwam naar België, twee opties had: KV Mechelen of Zulte Waregem, waar ik een pak meer kon verdienen en waar ik vooral veel harder het gevoel kreeg dat de club mij echt wilde.”

Toch koos Foulon voor Malinwa. “Maar ik vond dat Malinwa echt een ploeg was die bij mij paste - een club met een geweldige traditie, met fantastische supporters - en ik wilde mij laten zien op het hoogste niveau. Zelfs al was het dan, bij wijze van spreken, voor een appel en een ei.”

Investering

De flankspeler liet zich eerder al uit over zijn toekomst en flirt ook nu weer met een stap hogerop. “Dat kan bij een andere club zijn, dat kan bij KV Mechelen zijn, dat zullen de gesprekken uitwijzen. Het belangrijkste lijkt mij dat er duidelijkheid komt. Maar ik denk wel dat de fans weten dat ik er altijd mijn kop voor zal gooien, wat er ook beslist wordt”, klinkt het.

Dit seizoen is Foulon weer uitstekend bezig bij KV Mechelen. Met twee doelpunten en drie assists in elf wedstrijden kan hij uitstekende statistieken voorleggen. Is hij klaar voor een stap hogerop?

🚀

Heeft Foulon de juiste keuze gemaakt?

Meest recent

Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

0
0
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

12
12
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

9
9
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

29
29
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

75
75
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

171
171
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

23
23
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

157
157
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

28
28
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

328
328
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

161
161
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

436
436
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

362
362
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

642
642
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

241
241
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

356
356
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

169
169
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

572
572
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

641
641
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

432
432
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

676
676
Nederland plots in zevende hemel: "Kunnen WK winnen"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

136
136
Carragher trekt messcherpe conclusie na blamage Duivels

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

270
270
Sleutelduel met Nieuw-Zeeland: Courtois doet voorspelling

Thibaut Courtois is duidelijk op de afspraak tijdens het WK 2026. Jammer genoeg zijn een groot deel ...

493
493
'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

125
125

Meer sportnieuws