KV Mechelen vreest vertrek smaakmaker naar Belgische topclub

door
KV Mechelen vreest vertrek smaakmaker naar Belgische topclub

KV Mechelen doet het zeer goed en uiteraard lopen bepaalde spelers dan ook danig in de kijker van andere ploegen. Eén van hen is Daam Foulon. De linkerflankverdediger is einde contract Achter de Kazerne. Gaat hij bijtekenen of een stap hogerop zetten?

Foulon is uitgegroeid tot een van de betere linksachters in de Belgische eerste klasse. Met zijn fysiek vermogen is hij een zegen voor een coach. Foulon kan de hele linkerflank bestrijken en defensief en offensief staat hij zijn mannetje. Gaat hij bij KV Mechelen blijven?

LEES OOK: Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

Foulon einde contract bij KV Mechelen

"Dat we hier zo gelukkig zijn, is absoluut belangrijk. Maar er zijn nog factoren die meespelen: het financiële aspect, mijn sportieve ambities. Ik heb nog een paar zaken op mijn bucketlist die ik graag zou willen afvinken: ik zou ooit graag Rode Duivel worden, ik zou nog Champions League willen spelen", vertelt hij aan Gazet van Antwerpen.

Foulon staat dus voor een belangrijke keuze. Hij is 25 jaar en het is een beetje nu of nooit voor een volgende stap. Hij is aan zijn tweede seizoen bezig bij KV Mechelen en met zijn profiel zal hij voor veel Belgische ploegen zeker een optie zijn.

Welke Belgische topclub hapt?

Foulon kreeg zijn jeugdopleiding bij Anderlecht. Daar loopt met Ludwig Augustinsson een ervaren Zweedse international rond, maar Moussa N'Diaye -die vreemd genoeg nu de voorkeur krijgt- kan voorlopig niet overtuigen. Is Foulon een optie voor hen? Bij Royal Antwerp FC is er geen weelde op de linksachter, net als bij KRC Genk.

Ploegen als Club Brugge en AA Gent zitten voorlopig goed, al ziet Gent Archie Brown mogelijk vertrekken in 2025. Er liggen dus kansen om op korte termijn aan de bak te gaan bij een Belgische topclub.

Is hij klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

STVV bibbert: smaakmaker in januari naar Belgische topclub?

STVV is voorlopig bezig aan een uitmuntend seizoen. De Limburgers staan momenteel op een straffe ...

21
21
Lukaku gaat viraal na bijzonder beeld met Noa Lang

SSC Napoli heeft een onvergetelijk 2025 nog wat meer glans kunnen geven. De Italiaanse landskampioen ...

28
28
'Janssen naar Anderlecht? Dit ene detail beslist alles'

Sommige namen blijven in Brussel terugkomen, hoe vaak je ze ook wegwuift. Janssen is zo’n ...

258
258
Africa Cup: Salah bevrijdt Egypte in extra tijd, feest voor Broos

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag was er alvast wisselend ...

175
175
'Hayen drukt stempel: grote veranderingen bij Genk'

De kogel is definitief door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Tijdens de ...

335
335
'Anderlecht en Club in heftige strijd om goudhaantje'

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League kan beginnen. ...

159
159
Club Brugge incasseert mokerslag: sterkhouder valt uit

Club Brugge won zondag de zogenaamde Slag om Vlaanderen tegen AA Gent, waar Rik De Mil de vele ...

372
372
Pro League neemt risico: Belgisch voetbal van de buis?

De soap omtrent de tv-rechten nadert zijn ontknoping. Althans tijdelijk, want een definitieve ...

272
272
Janssen speelt open kaart: van Antwerp naar Anderlecht?

Antwerp leek zondag op weg naar een vierde opeenvolgende zege, maar tegen RSC Anderlecht bleef het ...

497
497
'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

In een meer dan ooit beladen Slag om Vlaanderen trok Club Brugge zondag aan het langste eind. Met ...

655
655
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

793
793
Napoli pakt supercoppa: Lukaku en co vieren na vroeg kerstcadeau

Vlak voor de jaarwissel heeft SSC Napoli nog een mooie prijs aan het palmares toegevoegd. De ...

59
59
Hayen op wenken verdiend: versterking onderweg in Genk

KRC Genk heeft een nieuwe hoofdtrainer beet. Exact een week na het ontslag van Thorsten Fink, ...

1018
1018
Overmars bezorgt Antwerp nieuwe toptransfer: "Heer en meester"

Een overwinning behalen tegen RSC Anderlecht zat er zondagavond net niet in, maar dat neemt geen ...

707
707
Strijdbijl begraven? Opvallend onderonsje na Club-Gent

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van KAA Gent. Rond die wedstrijd hing dit keer wel een ...

399
399
Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

In Italië zijn ze niet bang dat Charles De Ketelaere faalt—ze zijn bang dat ze hem ...

450
450
'Renard keert kar: toptarget Anderlecht lekt uit'

Ondanks de kritiek aan Olivier Renard zijn adres hadden heel wat zomeraanwinsten een flink aandeel ...

701
701
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

396
396
Done deal: KRC Genk stelt Hayen voor als hoofdcoach

De kogel is door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Dat maakten de ...

376
376
'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

575
575
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

444
444
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

940
940
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

443
443
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

449
449
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

472
472

Meer sportnieuws