KV Mechelen vreest vertrek smaakmaker naar Belgische topclub

door
KV Mechelen vreest vertrek smaakmaker naar Belgische topclub

KV Mechelen doet het zeer goed en uiteraard lopen bepaalde spelers dan ook danig in de kijker van andere ploegen. Eén van hen is Daam Foulon. De linkerflankverdediger is einde contract Achter de Kazerne. Gaat hij bijtekenen of een stap hogerop zetten?

Foulon is uitgegroeid tot een van de betere linksachters in de Belgische eerste klasse. Met zijn fysiek vermogen is hij een zegen voor een coach. Foulon kan de hele linkerflank bestrijken en defensief en offensief staat hij zijn mannetje. Gaat hij bij KV Mechelen blijven?

LEES OOK: De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

Foulon einde contract bij KV Mechelen

"Dat we hier zo gelukkig zijn, is absoluut belangrijk. Maar er zijn nog factoren die meespelen: het financiële aspect, mijn sportieve ambities. Ik heb nog een paar zaken op mijn bucketlist die ik graag zou willen afvinken: ik zou ooit graag Rode Duivel worden, ik zou nog Champions League willen spelen", vertelt hij aan Gazet van Antwerpen.

Foulon staat dus voor een belangrijke keuze. Hij is 25 jaar en het is een beetje nu of nooit voor een volgende stap. Hij is aan zijn tweede seizoen bezig bij KV Mechelen en met zijn profiel zal hij voor veel Belgische ploegen zeker een optie zijn.

Welke Belgische topclub hapt?

Foulon kreeg zijn jeugdopleiding bij Anderlecht. Daar loopt met Ludwig Augustinsson een ervaren Zweedse international rond, maar Moussa N'Diaye -die vreemd genoeg nu de voorkeur krijgt- kan voorlopig niet overtuigen. Is Foulon een optie voor hen? Bij Royal Antwerp FC is er geen weelde op de linksachter, net als bij KRC Genk.

Ploegen als Club Brugge en AA Gent zitten voorlopig goed, al ziet Gent Archie Brown mogelijk vertrekken in 2025. Er liggen dus kansen om op korte termijn aan de bak te gaan bij een Belgische topclub.

Is hij klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

6
6
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

71
71
De Bruyne schittert plots in opmerkelijk filmpje: "King Kev"

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

2
2
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

154
154
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

89
89
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

96
96
Vannieuwkerke geeft inkijk in financiën: absurd unicum

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

22
22
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

141
141
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

47
47
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

189
189
Van Gucht zorgt voor absolute toptransfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

34
34
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

68
68
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

100
100
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

75
75
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

65
65
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

552
552
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

54
54
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

70
70
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

263
263
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

153
153
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

54
54
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

193
193
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

211
211
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

211
211

Meer sportnieuws