KV Mechelen vreest vertrek smaakmaker naar Belgische topclub

door
KV Mechelen vreest vertrek smaakmaker naar Belgische topclub

KV Mechelen doet het zeer goed en uiteraard lopen bepaalde spelers dan ook danig in de kijker van andere ploegen. Eén van hen is Daam Foulon. De linkerflankverdediger is einde contract Achter de Kazerne. Gaat hij bijtekenen of een stap hogerop zetten?

Foulon is uitgegroeid tot een van de betere linksachters in de Belgische eerste klasse. Met zijn fysiek vermogen is hij een zegen voor een coach. Foulon kan de hele linkerflank bestrijken en defensief en offensief staat hij zijn mannetje. Gaat hij bij KV Mechelen blijven?

LEES OOK: WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Foulon einde contract bij KV Mechelen

"Dat we hier zo gelukkig zijn, is absoluut belangrijk. Maar er zijn nog factoren die meespelen: het financiële aspect, mijn sportieve ambities. Ik heb nog een paar zaken op mijn bucketlist die ik graag zou willen afvinken: ik zou ooit graag Rode Duivel worden, ik zou nog Champions League willen spelen", vertelt hij aan Gazet van Antwerpen.

Foulon staat dus voor een belangrijke keuze. Hij is 25 jaar en het is een beetje nu of nooit voor een volgende stap. Hij is aan zijn tweede seizoen bezig bij KV Mechelen en met zijn profiel zal hij voor veel Belgische ploegen zeker een optie zijn.

Welke Belgische topclub hapt?

Foulon kreeg zijn jeugdopleiding bij Anderlecht. Daar loopt met Ludwig Augustinsson een ervaren Zweedse international rond, maar Moussa N'Diaye -die vreemd genoeg nu de voorkeur krijgt- kan voorlopig niet overtuigen. Is Foulon een optie voor hen? Bij Royal Antwerp FC is er geen weelde op de linksachter, net als bij KRC Genk.

Ploegen als Club Brugge en AA Gent zitten voorlopig goed, al ziet Gent Archie Brown mogelijk vertrekken in 2025. Er liggen dus kansen om op korte termijn aan de bak te gaan bij een Belgische topclub.

Is hij klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

66
66
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

61
61
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

459
459
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

74
74
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

136
136
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

243
243
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

58
58
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

561
561
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

353
353
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

409
409
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

484
484
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

255
255
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1224
1224
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

356
356
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

373
373
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

141
141
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

318
318
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

189
189
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

82
82
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

86
86
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

846
846
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

164
164
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

525
525
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

124
124
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

579
579

Meer sportnieuws