Pocognoli voelt bui al hangen en is snoeihard voor Union SG

205 stemmen
Pocognoli voelt bui al hangen en is snoeihard voor Union SG

Union SG draait al enkele jaren mee bovenin het klassement van de Jupiler Pro League. Dit seizoen loopt het onder Sébastien Pocognoli echter erg stroef. Afgelopen speeldag werd er in eigen huis verrassend verloren van Cercle Brugge, dat onderaan de stand bengelt. 

Cercle Brugge heeft al heel het seizoen moeite om de vorm van vorig seizoen terug te vinden, maar kon wél op Union SG winnen. Het begint heet te worden onder de stoel van Pocognoli want zowel in de competitie als in Europa loopt het niet bij de Brusselse club.

LEES OOK: ‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Zware uithaal

Na de wedstrijd bleven de spelers en staf zéér lang in de kleedkamer, laat Sporza weten. Pocognoli hield zijn lippen echter stijf. "Wat er daar gezegd is? Dat blijft tussen ons. Ik geef mijn speeches altijd in de kleedkamer en niet op het terrein.”

Toch was de T1 snoeihard voor zijn manschappen. "We blijven hier toch vooral met een teleurgesteld gevoel achter. Over het verloop van de wedstrijd, over enkele spelers die onder hun niveau bleven en ook over de supporters die we graag de 3 punten cadeau hadden gedaan."

Pijnlijke conclusie

Union ligt al weken in hetzelfde bedje ziek. De afwerking ontbreekt. De Brusselaars creëren wel veel kansen, maar scoren gaat o zo moeilijk. Ook tegen Cercle Brugge was dat het geval terwijl Groen-Zwart wél efficiënt was.

"En je weet dat Cercle een directe en opportunistische ploeg is. Ze hebben ons dan ook afgestraft en dat betaalden we cash”, besloot Pocognoli. Ondertussen beginnen de supporters al om het ontslag van de opvolger van Alexander Blessin te roepen.

Denk jij dat Pocognoli binnenkort zal worden ontslagen?

Meest recent

Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

1
1
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

18
18
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

33
33
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

97
97
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

265
265
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

144
144
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

302
302
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

237
237
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

152
152
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

76
76
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

77
77
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

135
135
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

160
160
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

316
316
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

318
318
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

241
241
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

427
427
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

139
139
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

652
652
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

97
97
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

64
64
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

361
361
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

61
61
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

158
158
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

39
39

Meer sportnieuws