Pocognoli voelt bui al hangen en is snoeihard voor Union SG

205
Pocognoli voelt bui al hangen en is snoeihard voor Union SG

Union SG draait al enkele jaren mee bovenin het klassement van de Jupiler Pro League. Dit seizoen loopt het onder Sébastien Pocognoli echter erg stroef. Afgelopen speeldag werd er in eigen huis verrassend verloren van Cercle Brugge, dat onderaan de stand bengelt. 

Cercle Brugge heeft al heel het seizoen moeite om de vorm van vorig seizoen terug te vinden, maar kon wél op Union SG winnen. Het begint heet te worden onder de stoel van Pocognoli want zowel in de competitie als in Europa loopt het niet bij de Brusselse club.

LEES OOK: 'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Zware uithaal

Na de wedstrijd bleven de spelers en staf zéér lang in de kleedkamer, laat Sporza weten. Pocognoli hield zijn lippen echter stijf. "Wat er daar gezegd is? Dat blijft tussen ons. Ik geef mijn speeches altijd in de kleedkamer en niet op het terrein.”

Toch was de T1 snoeihard voor zijn manschappen. "We blijven hier toch vooral met een teleurgesteld gevoel achter. Over het verloop van de wedstrijd, over enkele spelers die onder hun niveau bleven en ook over de supporters die we graag de 3 punten cadeau hadden gedaan."

Pijnlijke conclusie

Union ligt al weken in hetzelfde bedje ziek. De afwerking ontbreekt. De Brusselaars creëren wel veel kansen, maar scoren gaat o zo moeilijk. Ook tegen Cercle Brugge was dat het geval terwijl Groen-Zwart wél efficiënt was.

"En je weet dat Cercle een directe en opportunistische ploeg is. Ze hebben ons dan ook afgestraft en dat betaalden we cash”, besloot Pocognoli. Ondertussen beginnen de supporters al om het ontslag van de opvolger van Alexander Blessin te roepen.

Denk jij dat Pocognoli binnenkort zal worden ontslagen?

Meest recent

‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

53
53
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

27
27
Club Brugge mag dromen in CL: top 8 binnen handbereik

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

15
15
Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

41
41
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

18
18
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

211
211
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

269
269
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

188
188
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

244
244
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na PSV-clash

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

165
165
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

59
59
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

266
266
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

94
94
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

117
117
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

38
38
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

260
260
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

181
181
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

58
58
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

191
191
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1138
1138
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

94
94
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

52
52
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

212
212
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

106
106

Meer sportnieuws