Pocognoli voelt bui al hangen en is snoeihard voor Union SG

door
Pocognoli voelt bui al hangen en is snoeihard voor Union SG

Union SG draait al enkele jaren mee bovenin het klassement van de Jupiler Pro League. Dit seizoen loopt het onder Sébastien Pocognoli echter erg stroef. Afgelopen speeldag werd er in eigen huis verrassend verloren van Cercle Brugge, dat onderaan de stand bengelt. 

Cercle Brugge heeft al heel het seizoen moeite om de vorm van vorig seizoen terug te vinden, maar kon wél op Union SG winnen. Het begint heet te worden onder de stoel van Pocognoli want zowel in de competitie als in Europa loopt het niet bij de Brusselse club.

LEES OOK: Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Zware uithaal

Na de wedstrijd bleven de spelers en staf zéér lang in de kleedkamer, laat Sporza weten. Pocognoli hield zijn lippen echter stijf. "Wat er daar gezegd is? Dat blijft tussen ons. Ik geef mijn speeches altijd in de kleedkamer en niet op het terrein.”

Toch was de T1 snoeihard voor zijn manschappen. "We blijven hier toch vooral met een teleurgesteld gevoel achter. Over het verloop van de wedstrijd, over enkele spelers die onder hun niveau bleven en ook over de supporters die we graag de 3 punten cadeau hadden gedaan."

Pijnlijke conclusie

Union ligt al weken in hetzelfde bedje ziek. De afwerking ontbreekt. De Brusselaars creëren wel veel kansen, maar scoren gaat o zo moeilijk. Ook tegen Cercle Brugge was dat het geval terwijl Groen-Zwart wél efficiënt was.

"En je weet dat Cercle een directe en opportunistische ploeg is. Ze hebben ons dan ook afgestraft en dat betaalden we cash”, besloot Pocognoli. Ondertussen beginnen de supporters al om het ontslag van de opvolger van Alexander Blessin te roepen.

Denk jij dat Pocognoli binnenkort zal worden ontslagen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

80
80
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

0
0
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

26
26
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

138
138
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

192
192
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

155
155
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

171
171
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

152
152
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

479
479
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

51
51
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

64
64
'Pittige vuurdoop: Sibierski krijgt eerste transferopdracht'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

408
408
'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

528
528
'Duiventil in Genk: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

368
368
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

264
264
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

438
438
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

684
684
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

402
402
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

399
399
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

488
488
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

677
677
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

167
167
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

154
154
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

74
74
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

29
29
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

58
58

Meer sportnieuws