Pocognoli voelt bui al hangen en is snoeihard voor Union SG

door
Pocognoli voelt bui al hangen en is snoeihard voor Union SG

Union SG draait al enkele jaren mee bovenin het klassement van de Jupiler Pro League. Dit seizoen loopt het onder Sébastien Pocognoli echter erg stroef. Afgelopen speeldag werd er in eigen huis verrassend verloren van Cercle Brugge, dat onderaan de stand bengelt. 

Cercle Brugge heeft al heel het seizoen moeite om de vorm van vorig seizoen terug te vinden, maar kon wél op Union SG winnen. Het begint heet te worden onder de stoel van Pocognoli want zowel in de competitie als in Europa loopt het niet bij de Brusselse club.

LEES OOK: Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Zware uithaal

Na de wedstrijd bleven de spelers en staf zéér lang in de kleedkamer, laat Sporza weten. Pocognoli hield zijn lippen echter stijf. "Wat er daar gezegd is? Dat blijft tussen ons. Ik geef mijn speeches altijd in de kleedkamer en niet op het terrein.”

Toch was de T1 snoeihard voor zijn manschappen. "We blijven hier toch vooral met een teleurgesteld gevoel achter. Over het verloop van de wedstrijd, over enkele spelers die onder hun niveau bleven en ook over de supporters die we graag de 3 punten cadeau hadden gedaan."

Pijnlijke conclusie

Union ligt al weken in hetzelfde bedje ziek. De afwerking ontbreekt. De Brusselaars creëren wel veel kansen, maar scoren gaat o zo moeilijk. Ook tegen Cercle Brugge was dat het geval terwijl Groen-Zwart wél efficiënt was.

"En je weet dat Cercle een directe en opportunistische ploeg is. Ze hebben ons dan ook afgestraft en dat betaalden we cash”, besloot Pocognoli. Ondertussen beginnen de supporters al om het ontslag van de opvolger van Alexander Blessin te roepen.

Denk jij dat Pocognoli binnenkort zal worden ontslagen?

Meest recent

Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

5
5
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

81
81
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

80
80
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

92
92
Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

71
71
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

221
221
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

136
136
Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Het rommelt ferm bij Zulte Waregem. Sven Vandenbroeck werd ontslagen en assistent Steve Colpaert ...

65
65
Comeback onder Taravel? Flips met statement naar Anderlecht

Alexis Flips staat nog tot 2028 onder contract bij RSC Anderlecht. De Franse middenvelder werd twee ...

213
213
Wesley Sonck kotsmisselijk na VTM-horror met Koen Wauters

Voor Wesley Sonck werd een ogenschijnlijk onschuldige uitdaging plots een kleine nachtmerrie. De ...

29
29
KAA Gent met de rug tegen de muur: De Mil waarschuwt

KAA Gent staat voorlopig op een zesde plek, maar het is ongemeen spannend. KRC Genk, Standard Luik ...

142
142
Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Jelle Bataille maakte de opvallende overstap naar Maccabi Haifa na zijn periode bij Royal Antwerp ...

110
110
Focus op derby: Heymans roept oorlogstaal naar STVV

KRC Genk blijft verbazen in Europa. De Limburgers wonnen de heenwedstrijd tegen het Duitse Freiburg ...

203
203
Iran draait kar en maakt Trump met de grond gelijk

Iran leek aanvankelijk niet deel te nemen aan het Wereldkampioenschap voetbal dit jaar, maar na een ...

180
180
Onana breekt lans voor deze Rode Duivel

Het wordt uitkijken naar wie volgende week de selectie van de Rode Duivels zal halen. Bondscoach ...

81
81
Hazard eerlijk over Duivels: "Dan blijf ik liever thuis"

Krijgen we deze maand opnieuw een opmerkelijke comeback bij de Rode Duivels? Het zou kunnen, want ...

208
208
Smaakmaker STVV onthult dé sleutel voor winst tegen Genk

Komend weekend zullen in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. ...

155
155
'Revolutie Standard: overname én verdwijnen 2 elftallen?'

Voor Standard staan er zeer belangrijke weken voor de boeg. De Rouches hopen in de laatste twee ...

377
377
Thorgan Hazard onthult: contacten met deze JPL-club

Voor Thorgan Hazard zou maart weleens een heel mooie maand kunnen worden. De 32-jarige scoort de ...

828
828
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

85
85
Garcia krijgt boodschap: Rode Duivel in bloedvorm

Volgende week zal Rudi Garcia zijn selectie bekend maken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

93
93
Opluchting voor Genk: Hayen meldt dubbele opsteker

KRC Genk boekte donderdagavond een knap resultaat door Freiburg te kloppen. Daarmee heeft het niet ...

168
168
'Strasbourg haalt opvolger Penders in JPL'

Strasbourg ging donderdagavond met 1-2 winnen op het veld van Rijeka en zette zo een grote stap ...

107
107
Biglia schokt Anderlecht: ‘Blaast hij alle bruggen op?’

Lucas Biglia zet de deur naar België opnieuw open. Net dat zal in Anderlecht hard binnenkomen, ...

393
393
KV Mechelen moet nog vrezen voor 'enorme ontgoocheling'

Komend weekend krijgen we sowieso zekerheid over een vierde deelnemer aan de Champions' Play-Off. In ...

333
333

Meer sportnieuws