Aanvankelijk werd gedacht dat Marouane Fellaini allicht out was voor het duel tegen Kroatië. Volgens Marc Wilmots kan de middenvelder echter wel nog spelen. "Hij moet geopereerd worden, maar we weten nog niet wanneer. We moeten afwachten", zei de bondscoach aan
Het Nieuwsblad.
"Fellaini kan aantreden met een brace of met een speciaal ingetapete pols. Hij wil spelen en de operatie is niet voor nu, dat is zeker. We gaan het dinsdag bekijken en op medisch vlak zullen we zien of ze de pols kunnen spalken of dat hij met een draagband kan spelen."
Volgens Wilmots is het geen risico dat hij Fellaini zou inzetten tegen Kroatië. De speler van Manchester United liep vorige week woensdag een polsblessure op in het Champions League-duel met Shakhtar Donetsk.
LEES OOK:
‘Wending van formaat: 60 miljoen euro voor Rode Duivel’