KV Mechelen blijft winnen: "Moeten van niemand bang zijn"

door
KV Mechelen blijft winnen:

KV Mechelen strandde vorig seizoen slechts op een zucht van Play-Off I en lijkt van plan om dit seizoen weer een gooi te doen naar de top zes. Het pakte zaterdagavond op Dender al een derde zege op rij en rukt daardoor voorlopig zelfs op naar de derde plaats, terwijl het enkel op basis van het doelsaldo de tweede plaats aan Antwerp moet laten.

Opnieuw zorgde Malinwa bovendien voor spektakel. Het werd in Denderleeuw maar liefst 2-5 na vooral een knotsgekke slotfase. Vanaf minuut 86 vielen er immers maar liefst vijf doelpunten, waarvan vier in blessuretijd. Daarmee werd de overwinning helemaal veilig gesteld.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

Hasi blij dat KV Mechelen veel scoort

Besnik Hasi zag wel dat zijn ploeg geen makkelijke eerste helft beleefde. "We zijn een ploeg die moet voetballen. Dender wilde krachtig voetballen en was goed georganiseerd. Wij mochten niet meegaan in dat spel", aldus de trainer bij Sporza.

Na rust liep het echter wel snel los. "De tweede helft was gewoon fantastisch. Ik ben fier. Voor de ploeg is het spijtig dat er twee tegengoals zijn, maar zolang wij veel scoren is dat oké."

Van niemand bang zijn

Nikola Storm droeg ook zijn steentje bij aan de overwinning. Hij tekende op het uur voor de 0-2. "In de eerste helft stond Dender heel goed in blok. We probeerden een opening te vinden, maar we wisten dat het eens los zou komen", beseft de flankaanvaller.

"Met de 1-2 was het even bibberen, maar de invallers hebben hun ding gedaan. We hebben een volwassen partij gespeeld. Als we doen wat we moeten doen, moeten we van niemand bang zijn", maakt hij zich ook sterk.

Zal KV Mechelen deze vorm kunnen verderzetten?

Meest recent

Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

10
10
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

45
45
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

35
35
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

36
36
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

63
63
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

233
233
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

202
202
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

29
29
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

122
122
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

373
373
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

288
288
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

979
979
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

610
610
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

229
229
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

171
171
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

368
368
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

168
168
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

333
333
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

249
249
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

216
216
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

419
419
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

286
286
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

436
436
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

211
211
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

196
196

Meer sportnieuws