Marcus Berg staat wellicht voor een nieuwe kans bij Hamburger SV. De Zweedse aanvaller is dit seizoen geen vaste keus bij de Duitse club, maar na de blessure van Mladen Petric is er weer wat hoop voor de voormalig speler van FC Groningen.
Petric liep afgelopen week een spierscheuring op en is ongeveer een maand uitgeschakeld. Door de blessure van de Kroaat mocht Berg in het bekerduel met Eintracht Trier weer eens in de basis starten. De Zweed beloonde het vertrouwen direct met een doelpunt en hielp daardoor zijn ploeg aan een benauwde 1-2 overwinning.
Of de 25-jarige Zweed ook de komende wedstrijden mag starten, weet trainer Thorsten Fink nog niet. De nieuwbakken trainer van de Noord-Duitse club kan namelijk ook nog kiezen voor Heung-Min Son. De Zuid-Koreaan kreeg onder de inmiddels ontslagen Michael Oenning veel speeltijd.
"Ik ben er in ieder geval nog niet uit. Berg scoorde tijdens het bekerduel, terwijl Son een doelpunt maakte tijdens de vorige competitiewedstrijd. Het zal hoe dan ook een beslissing worden op gevoel", zo liet trainer Fink weten.