'Cruciale' Rode Duivel voor Tedesco maakt comeback

door
'Cruciale' Rode Duivel voor Tedesco maakt comeback

Domenico Tedesco heeft achteraan niet al te veel weelde. Mogelijk kan hij volgende maand een verdediger weer bij de kern halen. Hij is stilaan weer terug nadat hij negen maanden out was. Het zou alvast een goede zaak zijn voor de nationale ploeg.

Al-Dakhil weer topfit

Tedesco is een fan van Ameen Al-Dakhil. De jonge verdediger werd al opgeroepen door de bondscoach, ondanks het feit dat hij het niet makkelijk had in de Premier League met Burnley. Maar hij viel daar ook al snel uit met een vervelende blessure. Desondanks wist hij afgelopen zomer een transfer te versieren naar VfB Stuttgart, dat 9 miljoen euro betaalde.

Al-Dakhil speelde onlangs eindelijk eens 40 minuten mee in een oefenmatch. Hij is weer fit en dat doet héél veel deugd bij de ex-speler van STVV en Standard.

Weldra debuut in Bundesliga

"Het was heel goed om mijn eerste minuten voor Stuttgart te pakken. Door mijn blessure heb ik negen maanden niet kunnen spelen. Het is dus nog leuker om weer op het veld te staan. Ik voel me steeds beter, stap voor stap, en keer geleidelijk aan terug naar het gewenste niveau."

Trainer Sebastien Hoeness kijkt uiteraard ook uit naar de terugkeer van Al-Dakhil. “Hij staat dichtbij een selectie. Ik ben blij dat Ameen zijn eerste minuten speelde. Hij maakte vanaf de eerste dag hier een zeer goede indruk en wij zijn volledig van hem overtuigd en zijn kwaliteiten Wij zullen hem met het nodige geduld verder ontwikkelen. “

POLL: Zal hij weldra spelen?

Meest recent

Nieuwe diamant Anderlecht: ‘Deze wel met respect behandelen’

RSC Anderlecht won met 1-3 op het veld van Royal Antwerp FC en Paars-Wit lijkt de vierde plek zo ...

0
0
Ferme twijfels over De Ketelaere, wat is er aan de hand?

Charles De Ketelaere stond vorig jaar plots aan de top. Met Atalanta was de Rode Duivel enorm ...

39
39
Antwerp-fans woedend: “Slechtste transfer dit jaar!”

Royal Antwerp FC hoopte de strijd om plek 4 nieuw leven in te blazen, maar RSC Anderlecht deed een ...

97
97
Perfect voorgerecht: Paars-Wit overvleugelt pover Antwerp

Hasi gokte vandaag stevig met een B-elftal op de Bosuil, die zet pakte echter geweldig uit. Een meer ...

74
74
Club Brugge - KAA Gent plots uitgesteld, opstellingen bekend

Club Brugge en KAA Gent bekampen elkaar in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart strijdt nog volop ...

222
222
Croky Cup: op deze tv-zenders kan je de finale bekijken

Zondagavond staat de eerste hoofdprijs in het Belgische voetbalseizoen op het spel. Terwijl de ...

132
132
Mogelijke overname Antwerp: CEO schept klaarheid

Bij Antwerp konden ze donderdag uitstekend nieuws melden, want eindelijk staan alle lichten op groen ...

105
105
Fans ergeren zich mateloos aan Antwerp-Anderlecht

De zevende speeldag in de Champions' Play-Off wordt donderdagmiddag geopend met een kraker tussen ...

186
186
'Totale verrassing bij Anderlecht: transferlicht toch op groen'

Anderlecht strijdt nog volop om de vierde plaats in de Jupiler Pro League en speelt zondag nog de ...

167
167
Zaterdag kan degradatiestrijd in 1 klap beslist zijn

De play-offs gaan hun laatste rechte lijn in. Komend weekend kan de strijd om het behoud in de ...

129
129
‘Megakorting op Rode Duivel: één club dringt aan’

Komende zomer zullen heel wat Rode Duivels weer een hoofdrol vertolken op de transfermarkt. Al ...

79
79
'Anderlecht mag volgende uitgaande transfer schrappen'

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer. Het legde met Cedric Hatenboer en Mihajlo ...

104
104
Marc Coucke biedt Anderlecht-fans unieke kans richting bekerfinale

Deze namiddag staat voor Anderlecht nog een wedstrijd in de Play-Offs op het programma. De wedstrijd ...

115
115
Hasi verbaast compleet met basiself, Antwerp op sterkst

Om 13u30 trappen Anderlecht en Antwerp de zevende speeldag van de Champions' Play-Off op gang. Die ...

165
165
Antwerp bevestigt tribune 2-nieuws: deadline bekend

Straks gaat Antwerp op zoek naar een tweede overwinning op rij om zich weer helemaal te mengen in de ...

63
63
TRANSFERUURTJE: 'Transferdomper Anderlecht, Karetsas beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

208
208
Paniek bij Antwerp: bliksemverkoop in aantocht?

De bevestiging van de afbraak van Tribune 2 viel samen met de bekendmaking van de jaarcijfers van ...

223
223
Odoi windt er geen doekjes om: “Ik voel nog steeds schaamte”

Denis Odoi is inmiddels al 37 jaar, maar de polyvalente middenvelder blijft gaan. Bij Royal Antwerp ...

86
86
Milicevic vuurt stevige waarschuwing af aan Club Brugge

KAA Gent neemt het donderdag op tegen Club Brugge. De Buffalo’s zitten momenteel in de hoek ...

257
257
OH Leuven moet vertrek van belangrijke pion vrezen

OH Leuven beleefde opnieuw een vrij grijs seizoen, waarin het nooit uit de buik van het klassement ...

77
77

Meer sportnieuws