Herman Van Holsbeeck stond maandag de pers te woord. Wat hij erover dacht dat Guillaume Gillet en Gohi Cyriac werden uitgefloten tegen KV Kortrijk? "Toen ik na de wedstrijd in de kleedkamer binnenkwam, had ik te doen met die twee jongens", zei de
Anderlecht-manager aan
Het Nieuwsblad.
"Het huilen stond hen naderbij dan het lachen. Vooral Cyriac is zijn zelfvertrouwen helemaal kwijt. Nochtans is hij goed op de weg terug na twee loodzware blessures. Maar kijk: als Anderlechtspeler ben je goed betaald en mag je rondrijden in een dikke Mercedes, dus dan moet je ook tegen de kritiek kunnen. Dat hoort erbij."
Van Holsbeeck vindt ook dat Anderlecht een leider mist. "Er zit veel potentieel in deze jonge groep, maar we missen absoluut iemand zoals Lucas Biglia, die eigenlijk nog altijd niet vervangen is. We hebben voor die positie wel Luka Milivojevic gehaald, maar die is jong en heeft nog tijd nodig om zich aan te passen."
LEES OOK:
Kassa rinkelt: Anderlecht is Saliba definitief kwijt