Geraerts reageert voor eerst na vertrek bij Schalke

door
Geraerts reageert voor eerst na vertrek bij Schalke

Schalke 04 ging vorig seizoen weer de Belgische toer op, maar dat avontuur is vrij snel geëindigd. Eind september zette de club immers zowel sportief directeur Marc Wilmots als trainer Karel Geraerts alweer op straat. 

Zij betaalden het gelag voor de tegenvallende resultaten, want Schalke was alweer in de onderste regionen van de 2.Bundesliga beland. Voor Geraerts kwam er zo na net geen jaar een einde aan zijn tweede avontuur als hoofdtrainer.

Geraerts neemt afscheid van Schalke

Hij was immers in oktober 2023 aangesteld. Daarvoor was Geraerts een seizoen aan de slag geweest bij Union, waar hij overnam na het vertrek van Felice Mazzu. Ondanks een uitstekend seizoen vond hij echter geen akkoord met de club over een nieuw contract en dus werd de samenwerking beëindigd.

Geraerts moet dus opnieuw op zoek naar een nieuwe uitdaging. Maar eerst blikt hij nog terug op zijn periode in Gelsenkirchen. Op Instagram reageert hij immers voor de eerste keer sinds zijn ontslag.

Geen rancune

"Nu het stof gaan liggen is, wil ik de tijd nemen om uit de grond van mijn hart de ongelooflijke fans van Schalke 04 te bedanken voor hun niet aflatende steun tijdens mijn tijd bij deze legendarische club", schrijft hij. "Samen hebben we mooie momenten beleefd, maar ook moeilijke momenten doorstaan. We deelden dezelfde passie en toewijding aan dit team en die band zal ik nooit vergeten."

Geraerts bedankt ook nog zijn spelers, assistenten en zijn gezin voor de steun die hij gekregen heeft in zijn jaar bij Schalke. Ondanks zijn ontslag lijkt er van rancune absoluut geen sprake te zijn.

"Schalke is een club met een enorme traditie. Ik ben er zeker van dat ze zal terugkeren waar ze thuishoort: aan de top. Ik zal deze tijd altijd in mijn hart koesteren en ik wens jullie en de hele club enkel het beste voor de toekomst", besluit hij immers.

Zal Geraerts snel een nieuwe uitdaging vinden?

Meest recent

Kindermans kiest deze 5 als zijn beste Neerpede-talenten

Jean Kindermans is nu aan de slag bij Royal Antwerp FC, maar hij werkte vele jaren voor RSC ...

2
2
Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

91
91
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

25
25
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

151
151
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

240
240
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

635
635
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

124
124
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

40
40
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

362
362
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

96
96
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

558
558
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

562
562
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

417
417
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

61
61
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1075
1075
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

307
307
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

450
450
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

84
84
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1254
1254
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

118
118
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

235
235
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

366
366
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

126
126
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

506
506
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

378
378

Meer sportnieuws