Affaire-Mbappé: "We zijn zeker dat hij verdacht wordt"

door
Affaire-Mbappé:

Frankrijk staat in rep en roer, want dinsdagochtend raakte bekend dat Kylian Mbappé een verdachte zou zijn in een verkrachtingzaak. De steraanvaller maakte vorig weekend een veelbesproken reisje naar de Zweedse hoofdstad Stockholm en daar zou er klacht ingediend zijn.

Op verdere details is het nog wachten, maar de beschuldigingen worden vanuit het kamp van Mbappé alvast staalhard ontkend. De Franse vedette deed de berichten zelf op X al af als 'fake news', terwijl zijn advocate dinsdagavond op de Franse televisie dreigde met een rechtszaak wegens laster en eerroof.

LEES OOK: Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

Zweden zijn zeker over affaire-Mbappé

In Zweden houden ze echter voet bij stuk. "We zijn 100 procent zeker dat Mbappé van verkrachting verdacht wordt. Geen twijfel mogelijk", verklaart Katrin Krantz aan BFMTV. Krantz is journaliste bij Expressen, de Zweedse krant die het nieuws naar buiten bracht.

"We weten natuurlijk niet of hij schuldig is of niet", voegt ze er wel aan toe. "Dat is aan de procureur en de politie om te onderzoeken. Maar wij zijn zeker van ons stuk. We hebben de klacht niet gelezen, maar we weten zeker dat het over hem gaat. Hoe we dat weten, dat kan ik niet uitleggen. Ik kan onze bron absoluut niet prijsgeven."

Nog wachten op verdere details

Ondanks dat ze in Zweden zeker van hun stuk zijn, blijft het verder wel gissen naar verdere details in de zaak. Het is nog niet duidelijk wat er zich precies afgespeeld zou hebben of zelfs wie het slachtoffer zou zijn.

"We hebben ook niet veel informatie over wat er zich precies in het hotel afgespeeld heeft", stelt Krantz. "Daar weten we weinig over. We weten ook nog niet veel over de vrouw die klacht ingediend heeft. We hebben met haar advocaat gesproken, maar zij wil op dit moment geen commentaar geven."

Denk je dat we ooit meer details zullen kennen?

Meest recent

‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

141
141
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

149
149
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

661
661
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

268
268
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

361
361
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

62
62
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

46
46
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

296
296
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

93
93
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

82
82
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

17
17
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

82
82
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

446
446
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

53
53
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

920
920
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

120
120
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

130
130
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

415
415
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

204
204
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

740
740
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

76
76
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

61
61
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

60
60
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

389
389
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

195
195

Meer sportnieuws