Affaire-Mbappé: "We zijn zeker dat hij verdacht wordt"

door
Affaire-Mbappé:

Frankrijk staat in rep en roer, want dinsdagochtend raakte bekend dat Kylian Mbappé een verdachte zou zijn in een verkrachtingzaak. De steraanvaller maakte vorig weekend een veelbesproken reisje naar de Zweedse hoofdstad Stockholm en daar zou er klacht ingediend zijn.

Op verdere details is het nog wachten, maar de beschuldigingen worden vanuit het kamp van Mbappé alvast staalhard ontkend. De Franse vedette deed de berichten zelf op X al af als 'fake news', terwijl zijn advocate dinsdagavond op de Franse televisie dreigde met een rechtszaak wegens laster en eerroof.

LEES OOK: Real Madrid wint, Bernabeu spuwt spelersgroep uit

Zweden zijn zeker over affaire-Mbappé

In Zweden houden ze echter voet bij stuk. "We zijn 100 procent zeker dat Mbappé van verkrachting verdacht wordt. Geen twijfel mogelijk", verklaart Katrin Krantz aan BFMTV. Krantz is journaliste bij Expressen, de Zweedse krant die het nieuws naar buiten bracht.

"We weten natuurlijk niet of hij schuldig is of niet", voegt ze er wel aan toe. "Dat is aan de procureur en de politie om te onderzoeken. Maar wij zijn zeker van ons stuk. We hebben de klacht niet gelezen, maar we weten zeker dat het over hem gaat. Hoe we dat weten, dat kan ik niet uitleggen. Ik kan onze bron absoluut niet prijsgeven."

Nog wachten op verdere details

Ondanks dat ze in Zweden zeker van hun stuk zijn, blijft het verder wel gissen naar verdere details in de zaak. Het is nog niet duidelijk wat er zich precies afgespeeld zou hebben of zelfs wie het slachtoffer zou zijn.

"We hebben ook niet veel informatie over wat er zich precies in het hotel afgespeeld heeft", stelt Krantz. "Daar weten we weinig over. We weten ook nog niet veel over de vrouw die klacht ingediend heeft. We hebben met haar advocaat gesproken, maar zij wil op dit moment geen commentaar geven."

Denk je dat we ooit meer details zullen kennen?

Meest recent

'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

48
48
Choc Wallon kleurt zwart-wit, Standard valt uit top zes

De Choc Wallon leverde vanavond voor de Zebra's nieuwe glorie op. Sporting Charleroi zette zijn ...

19
19
Hoe Anderlecht en Hasi énorm probleem hebben

RSC Anderlecht verloor met 4-2 van AA Gent. De tweede helft in de Planet Group arena was van een ...

100
100
‘Club Brugge verrast: topmove voor nieuwe spits’

Club Brugge zit niet stil in het wintermercato. Achter de schermen wordt gewerkt aan een verrassende ...

226
226
Zomeraanwinst spreekt zich uit over snel RSCA-vertrek

RSC Anderlecht verloor alweer. Deze keer met 4-2 van AA Gent. Paars-Wit zit toch in de problemen na ...

73
73
Belgische wonderboy staat op bij Nederlandse topclub

In Nederland is er dit jaar geen strijd voor de titel. PSV is oppermachtig en Ajax en Feyenoord ...

51
51
'Anderlecht waagt poging voor zeer straffe transfer'

RSC Anderlecht heeft een gebrek aan kwaliteit om mee te doen voor de landstitel. Dat is nu wel ...

248
248
Antwerp tuimelt van roze wolk: Oosting trekt harde conclusie

Antwerp FC weet opnieuw wat verliezen is. Sinds het ontslag van Stef Wils als hoofdcoach had de ...

144
144
Crisis Feyenoord compleet na megablunder en krankzinnig slot

Bij Feyenoord is de crisis stilaan compleet. De Rotterdammers leken zondag op weg naar een ...

37
37
Ook Hasi houdt zich niet in: Lardot krijgt tik op vingers

RSC Anderlecht heeft de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League opgestart op dezelfde manier ...

352
352
De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

In de Challenger Pro League gaat het stilaan van kwaad naar erger met Club NXT. Ook na de ...

89
89
Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Antwerp kwam met vertrouwen en een sterke reeks op zak naar Denderleeuw, maar vertrok met een nieuwe ...

96
96
Coosemans haalt fors uit na penalty: "Gent mag Hein danken"

Net zoals na hun onderlinge bekerduel, leverde ook de competitiematch tussen AA Gent en RSC ...

486
486
'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

De winterse transfermarkt is nog een tweetal weken open en verschillende Europese clubs willen zich ...

106
106
Anderlecht pakt door op mercato: laatste match gespeeld in Gent?

RSC Anderlecht blijft druk in de weer op de winterse transfermarkt. De Brusselaars hopen eerstdaags ...

498
498
Unieke beelden: camera's leggen zege-speech De Mil vast

Rik De Mil heeft zijn grootste succes tot dusver geboekt als hoofdcoach van KAA Gent. Zondag nam hij ...

150
150
"Pak je boeltje" - Fans Anderlecht duiden zondebok aan

RSC Anderlecht heeft geen gepast vervolg kunnen breien aan de bekertriomf van afgelopen donderdag. ...

445
445
Bayern-sterren onthullen: dít zei Kompany in kleedkamer na rothelft

Bayern München heeft zaterdagavond andermaal een statement gemaakt in de Bundesliga. Zo ging de ...

518
518
AA Gent wreekt bekerfrustratie met heroïsche comeback

Revanche hing in de lucht in de Planet Group Arena. Wat eerder deze week nog woede en frustratie had ...

205
205
Hayen hard na nieuwe dreun: "Zo kan je geen punten pakken"

De trainerswissel van KRC Genk heeft voorlopig nog niet het gewenste effect opgeleverd. Zo verloren ...

236
236
'Vrancken beloond: STVV vol voor transferdubbelslag'

STVV heeft een uitstekend seizoen achter de rug tot dusver en is goed op weg om zich te plaatsen ...

190
190
Penaltydiscussie bij Gent-Anderlecht: De Bilde spreekt zich uit

AA Gent wou zondagmiddag op eigen veld revanche nemen op RSC Anderlecht voor de bekeruitschakeling ...

645
645
Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Volgende week trekt de Champions League na een winterslaap van enkele maanden zich weer op gang. ...

332
332
'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

FC Barcelona blijft maar talenten produceren via zijn eigen jeugdopleiding. Maar La Masia staat op ...

99
99
Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

81
81

Meer sportnieuws