Affaire-Mbappé: "We zijn zeker dat hij verdacht wordt"

169 stemmen
Affaire-Mbappé:

Frankrijk staat in rep en roer, want dinsdagochtend raakte bekend dat Kylian Mbappé een verdachte zou zijn in een verkrachtingzaak. De steraanvaller maakte vorig weekend een veelbesproken reisje naar de Zweedse hoofdstad Stockholm en daar zou er klacht ingediend zijn.

Op verdere details is het nog wachten, maar de beschuldigingen worden vanuit het kamp van Mbappé alvast staalhard ontkend. De Franse vedette deed de berichten zelf op X al af als 'fake news', terwijl zijn advocate dinsdagavond op de Franse televisie dreigde met een rechtszaak wegens laster en eerroof.

LEES OOK: 'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Zweden zijn zeker over affaire-Mbappé

In Zweden houden ze echter voet bij stuk. "We zijn 100 procent zeker dat Mbappé van verkrachting verdacht wordt. Geen twijfel mogelijk", verklaart Katrin Krantz aan BFMTV. Krantz is journaliste bij Expressen, de Zweedse krant die het nieuws naar buiten bracht.

"We weten natuurlijk niet of hij schuldig is of niet", voegt ze er wel aan toe. "Dat is aan de procureur en de politie om te onderzoeken. Maar wij zijn zeker van ons stuk. We hebben de klacht niet gelezen, maar we weten zeker dat het over hem gaat. Hoe we dat weten, dat kan ik niet uitleggen. Ik kan onze bron absoluut niet prijsgeven."

Nog wachten op verdere details

Ondanks dat ze in Zweden zeker van hun stuk zijn, blijft het verder wel gissen naar verdere details in de zaak. Het is nog niet duidelijk wat er zich precies afgespeeld zou hebben of zelfs wie het slachtoffer zou zijn.

"We hebben ook niet veel informatie over wat er zich precies in het hotel afgespeeld heeft", stelt Krantz. "Daar weten we weinig over. We weten ook nog niet veel over de vrouw die klacht ingediend heeft. We hebben met haar advocaat gesproken, maar zij wil op dit moment geen commentaar geven."

Denk je dat we ooit meer details zullen kennen?

Meest recent

Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

54
54
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

55
55
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

354
354
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

296
296
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3059
3059
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

54
54
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

59
59
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

136
136
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

52
52
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

176
176
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

63
63
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

20
20
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

182
182
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

186
186
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

166
166
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

99
99
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

35
35
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

113
113
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

119
119
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

120
120
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

119
119
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

248
248
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

51
51
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

185
185
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

373
373

Meer sportnieuws