Affaire-Mbappé: "We zijn zeker dat hij verdacht wordt"

door
Affaire-Mbappé:

Frankrijk staat in rep en roer, want dinsdagochtend raakte bekend dat Kylian Mbappé een verdachte zou zijn in een verkrachtingzaak. De steraanvaller maakte vorig weekend een veelbesproken reisje naar de Zweedse hoofdstad Stockholm en daar zou er klacht ingediend zijn.

Op verdere details is het nog wachten, maar de beschuldigingen worden vanuit het kamp van Mbappé alvast staalhard ontkend. De Franse vedette deed de berichten zelf op X al af als 'fake news', terwijl zijn advocate dinsdagavond op de Franse televisie dreigde met een rechtszaak wegens laster en eerroof.

LEES OOK: Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Zweden zijn zeker over affaire-Mbappé

In Zweden houden ze echter voet bij stuk. "We zijn 100 procent zeker dat Mbappé van verkrachting verdacht wordt. Geen twijfel mogelijk", verklaart Katrin Krantz aan BFMTV. Krantz is journaliste bij Expressen, de Zweedse krant die het nieuws naar buiten bracht.

"We weten natuurlijk niet of hij schuldig is of niet", voegt ze er wel aan toe. "Dat is aan de procureur en de politie om te onderzoeken. Maar wij zijn zeker van ons stuk. We hebben de klacht niet gelezen, maar we weten zeker dat het over hem gaat. Hoe we dat weten, dat kan ik niet uitleggen. Ik kan onze bron absoluut niet prijsgeven."

Nog wachten op verdere details

Ondanks dat ze in Zweden zeker van hun stuk zijn, blijft het verder wel gissen naar verdere details in de zaak. Het is nog niet duidelijk wat er zich precies afgespeeld zou hebben of zelfs wie het slachtoffer zou zijn.

"We hebben ook niet veel informatie over wat er zich precies in het hotel afgespeeld heeft", stelt Krantz. "Daar weten we weinig over. We weten ook nog niet veel over de vrouw die klacht ingediend heeft. We hebben met haar advocaat gesproken, maar zij wil op dit moment geen commentaar geven."

Denk je dat we ooit meer details zullen kennen?

Meest recent

Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

9
9
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

97
97
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

213
213
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

58
58
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

208
208
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

252
252
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

102
102
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

200
200
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

172
172
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

219
219
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

123
123
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

393
393
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

165
165
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

146
146
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

70
70
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

72
72
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

162
162
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

262
262
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

69
69
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

418
418
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

255
255
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

190
190
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

113
113
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

302
302

Meer sportnieuws