Affaire-Mbappé: "We zijn zeker dat hij verdacht wordt"

door
Affaire-Mbappé:

Frankrijk staat in rep en roer, want dinsdagochtend raakte bekend dat Kylian Mbappé een verdachte zou zijn in een verkrachtingzaak. De steraanvaller maakte vorig weekend een veelbesproken reisje naar de Zweedse hoofdstad Stockholm en daar zou er klacht ingediend zijn.

Op verdere details is het nog wachten, maar de beschuldigingen worden vanuit het kamp van Mbappé alvast staalhard ontkend. De Franse vedette deed de berichten zelf op X al af als 'fake news', terwijl zijn advocate dinsdagavond op de Franse televisie dreigde met een rechtszaak wegens laster en eerroof.

LEES OOK: Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Zweden zijn zeker over affaire-Mbappé

In Zweden houden ze echter voet bij stuk. "We zijn 100 procent zeker dat Mbappé van verkrachting verdacht wordt. Geen twijfel mogelijk", verklaart Katrin Krantz aan BFMTV. Krantz is journaliste bij Expressen, de Zweedse krant die het nieuws naar buiten bracht.

"We weten natuurlijk niet of hij schuldig is of niet", voegt ze er wel aan toe. "Dat is aan de procureur en de politie om te onderzoeken. Maar wij zijn zeker van ons stuk. We hebben de klacht niet gelezen, maar we weten zeker dat het over hem gaat. Hoe we dat weten, dat kan ik niet uitleggen. Ik kan onze bron absoluut niet prijsgeven."

Nog wachten op verdere details

Ondanks dat ze in Zweden zeker van hun stuk zijn, blijft het verder wel gissen naar verdere details in de zaak. Het is nog niet duidelijk wat er zich precies afgespeeld zou hebben of zelfs wie het slachtoffer zou zijn.

"We hebben ook niet veel informatie over wat er zich precies in het hotel afgespeeld heeft", stelt Krantz. "Daar weten we weinig over. We weten ook nog niet veel over de vrouw die klacht ingediend heeft. We hebben met haar advocaat gesproken, maar zij wil op dit moment geen commentaar geven."

Denk je dat we ooit meer details zullen kennen?

Meest recent

Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

3
3
Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

7
7
Alderweireld onthult: plan omgegooid voor Antwerp

Vorige zomer zette Toby Alderweireld een punt achter zijn profcarrière. De 36-jarige vond het ...

55
55
Dit is het verdere parcours van Genk in de Europa League

Om 13u werd na de Champions League in het hoofdkwartier van de UEFA in Nyon ook geloot voor de ...

123
123
Sebaoui onthult zéér straffe ambitie STVV

STVV blijft maar verbazen in de Jupiler Pro League. Van zijn laatste veertien competitiewedstrijden ...

45
45
TD Essevee duidelijk over mogelijk ontslag Vandenbroeck

Voor Zulte Waregem worden het nog spannende weken. De promovendus moet nog alles uit de kast halen ...

141
141
Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Vrijdagmiddag om 12u werd in het hoofdkwartier van de UEFA geloot voor de eindfase van de Champions ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

142
142
De Condé scherp voor KRC Genk: “Dat moet er uit!”

KRC Genk heeft zich geplaatst voor de volgende rode van de Europa League. Na een thriller tegen ...

180
180
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

117
117
Euvrard zet Standard weer met voetjes op de grond

Standard Luik verraste vorige speeldag door met 0-3 te winnen van KRC Genk. De Rouches doen nog ...

58
58
Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Neymar wil nog naar het WK 2026 en bij het Braziliaanse Santos hoopt de buitenspeler zich in de ...

39
39
KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

158
158
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

71
71
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

222
222
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

174
174
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

263
263
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

155
155
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

253
253
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

171
171
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

520
520
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

405
405
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

25
25
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

916
916
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

77
77

Meer sportnieuws