Mbappé in vieze papieren: onderzoek naar verkrachting

door
Mbappé in vieze papieren: onderzoek naar verkrachting

Frankrijk wist maandagavond voor de derde keer dit kalenderjaar van de Rode Duivels te winnen. Kylian Mbappé kwam zoals geweten niet in actie bij Les Bleus, maar de superster haalde wel op een andere manier de headlines. Zo viel zijn naam in een onderzoek naar verkrachting en seksuele agressie.

Mbappé blijft de absolute ster van de Fransen, maar zijn relatie met de nationale ploeg raakte in de voorbije maanden danig verzuurd. Na zijn tegenvallende EK kreeg de aanvaller van Real Madrid heel wat kritiek in eigen land. En in september gooide hij nog wat olie op het vuur door te beweren dat die kritiek hem totaal niet interesseerde.

De huidige interland-periode liet Mbappé dan weer aan zich voorbij gaan wegens fysieke redenen. En ook die beslissing leverde hem opnieuw de wind van voren op. Vlak voor de break kwam de aanvaller immers nog gewoon in actie namens zijn club. Heel wat waarnemers vonden dan ook dat hij zijn verantwoordelijkheden als aanvoerder ontloopt.

LEES OOK: Spectaculaire Courtois-uitspraken: "Het is officieel ..."

Onderzoek in Zweden

Het relletje werd vorige week nog groter. Zo bleek dat Mbappé van de gelegenheid gebruik had gemaakt om te gaan feesten in de Zweedse hoofdstad Stockholm. Daar werd hij donderdag met zijn entourage gespot op een restaurant, waarna het gezelschap ook een nachtclub opzocht. Maar deze trip krijgt nu een zorgwekkend staartje.

Zweedse bronnen als Expressen en Aftonbladet melden namelijk dat er een gerechtelijk onderzoek naar Mbappé werd opgestart. Zo werd een klacht neergelegd wegens verkrachting en seksuele agressie. Die klacht wordt door de lokale autoriteiten serieus genomen. Mbappé wordt bestempeld als 'redelijk verdacht', dat is weliswaar de laagste vorm van verdenking in het Scandinavische land.

Rechtszaak met PSG

Het onderzoek zal de schuld of onschuld van Mbappé moeten bewijzen. Zelf beweert de aanvaller alvast dat hij er totaal niets mee te maken heeft. "Fake news! Het wordt voorspelbaar, toevalig de dag voor de hoorzitting", verwijst hij naar de rechtszaak die hij aanspan tegen ex-club PSG, dat hem nog een smak geld zou moeten betalen. Zijn entourage dreigt dan weer met juridische stappen om zijn eer te herstellen.

Mbappé is het slachtoffer van een slechte entourage ...

Meest recent

Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

24
24
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

119
119
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

167
167
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

36
36
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

197
197
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

104
104
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

104
104
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

79
79
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

189
189
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

78
78
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

141
141
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1222
1222
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

67
67
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

78
78
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

537
537
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

242
242
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

123
123
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

155
155
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

140
140
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

32
32
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1071
1071
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

131
131
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

63
63
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

402
402
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

900
900

Meer sportnieuws