Genoemd in verkrachtingszaak: Mbappé slaat keihard terug

door
Genoemd in verkrachtingszaak: Mbappé slaat keihard terug

Er is de voorbije weken al heel wat ophef geweest rond Kylian Mbappé. Hij lag in Frankrijk zwaar onder vuur omdat hij geblesseerd paste voor de interlands tegen Israël en België, maar wel voor Real Madrid speelde. Toen hij enkele dagen geleden in Stockholm gespot werd, was het hek helemaal van de dam.

Dat tripje krijgt nu nog een zeer vervelend staartje, want Zweedse media kwamen met het nieuws dat de steraanvaller betrokken zou zijn in een onderzoek naar verkrachting. Dat wordt door Mbappé zelf wel in alle talen ontkend.

Mbappé ontkent beschuldigingen

"Er wordt gezegd dat er klacht ingediend is, maar op dit moment weten we nog niet eens tegen wie", herhaalde zijn advocate Marie-Alix Canu-Bernard nog eens bij TF1. "Een klacht is nog geen waarheid, een klacht is nog geen bewijs van wat er gebeurd zou zijn en ik weet niet eens of de klacht wel de waarheid voor ogen heeft."

Volgens haar zijn de beschuldigingen simpelweg onmogelijk. "Mbappé is nooit alleen. Hij stelt zichzelf nooit bloot aan een situatie die een risico voor hem zou kunnen zijn. Dat sluit al uit dat hij ontoelaatbare handelingen gesteld zou hebben. Dat is een absolute zekerheid."

Klacht wegens laster en eerroof

Mbappé lijkt zich voortaan in stilzwijgen te zullen hullen over de zaak, al zal hij wel meewerken als het Zweedse gerecht hem aan de tand zou willen voelen in de zaak. Maar hij zal de beschuldigingen niet blauw-blauw laten.

"Hij ging liever trainen, maar hij heeft mijn kabinet gevraagd om de zaken niet zo te laten, want het is niet mogelijk om zo'n lasterlijke taal te tolereren. We zullen daarom een klacht indienen wegens laster en eerroof", waarschuwt de advocate.

Kan je de frustratie van Mbappé begrijpen?

Meest recent

'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

11
11
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

211
211
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

170
170
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

39
39
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

114
114
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

41
41
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

27
27
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

137
137
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

162
162
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

99
99
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

412
412
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

94
94
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

236
236
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

352
352
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

104
104
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

479
479
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

317
317
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

88
88
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

160
160
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

86
86
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

239
239
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

459
459
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

411
411
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

174
174
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

222
222

Meer sportnieuws