Genoemd in verkrachtingszaak: Mbappé slaat keihard terug

door
Genoemd in verkrachtingszaak: Mbappé slaat keihard terug

Er is de voorbije weken al heel wat ophef geweest rond Kylian Mbappé. Hij lag in Frankrijk zwaar onder vuur omdat hij geblesseerd paste voor de interlands tegen Israël en België, maar wel voor Real Madrid speelde. Toen hij enkele dagen geleden in Stockholm gespot werd, was het hek helemaal van de dam.

Dat tripje krijgt nu nog een zeer vervelend staartje, want Zweedse media kwamen met het nieuws dat de steraanvaller betrokken zou zijn in een onderzoek naar verkrachting. Dat wordt door Mbappé zelf wel in alle talen ontkend.

Mbappé ontkent beschuldigingen

"Er wordt gezegd dat er klacht ingediend is, maar op dit moment weten we nog niet eens tegen wie", herhaalde zijn advocate Marie-Alix Canu-Bernard nog eens bij TF1. "Een klacht is nog geen waarheid, een klacht is nog geen bewijs van wat er gebeurd zou zijn en ik weet niet eens of de klacht wel de waarheid voor ogen heeft."

Volgens haar zijn de beschuldigingen simpelweg onmogelijk. "Mbappé is nooit alleen. Hij stelt zichzelf nooit bloot aan een situatie die een risico voor hem zou kunnen zijn. Dat sluit al uit dat hij ontoelaatbare handelingen gesteld zou hebben. Dat is een absolute zekerheid."

Klacht wegens laster en eerroof

Mbappé lijkt zich voortaan in stilzwijgen te zullen hullen over de zaak, al zal hij wel meewerken als het Zweedse gerecht hem aan de tand zou willen voelen in de zaak. Maar hij zal de beschuldigingen niet blauw-blauw laten.

"Hij ging liever trainen, maar hij heeft mijn kabinet gevraagd om de zaken niet zo te laten, want het is niet mogelijk om zo'n lasterlijke taal te tolereren. We zullen daarom een klacht indienen wegens laster en eerroof", waarschuwt de advocate.

Kan je de frustratie van Mbappé begrijpen?

Meest recent

Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

2
2
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

70
70
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

65
65
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

110
110
'Kompany ontploft: één Bayern-topper krijgt volle lading'

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

80
80
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

340
340
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

366
366
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

34
34
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

293
293
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

145
145
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

193
193
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

164
164
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

361
361
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

492
492
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

131
131
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

109
109
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

61
61
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

68
68
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

230
230
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1698
1698
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

298
298
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

133
133
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

170
170
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

48
48
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

236
236

Meer sportnieuws