Genoemd in verkrachtingszaak: Mbappé slaat keihard terug

door
Genoemd in verkrachtingszaak: Mbappé slaat keihard terug

Er is de voorbije weken al heel wat ophef geweest rond Kylian Mbappé. Hij lag in Frankrijk zwaar onder vuur omdat hij geblesseerd paste voor de interlands tegen Israël en België, maar wel voor Real Madrid speelde. Toen hij enkele dagen geleden in Stockholm gespot werd, was het hek helemaal van de dam.

Dat tripje krijgt nu nog een zeer vervelend staartje, want Zweedse media kwamen met het nieuws dat de steraanvaller betrokken zou zijn in een onderzoek naar verkrachting. Dat wordt door Mbappé zelf wel in alle talen ontkend.

Mbappé ontkent beschuldigingen

"Er wordt gezegd dat er klacht ingediend is, maar op dit moment weten we nog niet eens tegen wie", herhaalde zijn advocate Marie-Alix Canu-Bernard nog eens bij TF1. "Een klacht is nog geen waarheid, een klacht is nog geen bewijs van wat er gebeurd zou zijn en ik weet niet eens of de klacht wel de waarheid voor ogen heeft."

Volgens haar zijn de beschuldigingen simpelweg onmogelijk. "Mbappé is nooit alleen. Hij stelt zichzelf nooit bloot aan een situatie die een risico voor hem zou kunnen zijn. Dat sluit al uit dat hij ontoelaatbare handelingen gesteld zou hebben. Dat is een absolute zekerheid."

Klacht wegens laster en eerroof

Mbappé lijkt zich voortaan in stilzwijgen te zullen hullen over de zaak, al zal hij wel meewerken als het Zweedse gerecht hem aan de tand zou willen voelen in de zaak. Maar hij zal de beschuldigingen niet blauw-blauw laten.

"Hij ging liever trainen, maar hij heeft mijn kabinet gevraagd om de zaken niet zo te laten, want het is niet mogelijk om zo'n lasterlijke taal te tolereren. We zullen daarom een klacht indienen wegens laster en eerroof", waarschuwt de advocate.

🚀

Kan je de frustratie van Mbappé begrijpen?

Meest recent

Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

4
4
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

44
44
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

23
23
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

136
136
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

258
258
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

51
51
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

96
96
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

81
81
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

12
12
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

164
164
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

122
122
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

242
242
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

147
147
'Standard ruikt centen: transfersom van 10 miljoen'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

181
181
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

24
24
Hayen klopt op tafel bij Genk: "Gaan er alles aan doen"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

215
215
'City steekt zomermercato in de fik met topmiddenvelder'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

75
75
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

233
233
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

301
301
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

143
143
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

44
44
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

223
223
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

43
43
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

114
114
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

260
260

Meer sportnieuws