Genoemd in verkrachtingszaak: Mbappé slaat keihard terug

113 stemmen
Genoemd in verkrachtingszaak: Mbappé slaat keihard terug

Er is de voorbije weken al heel wat ophef geweest rond Kylian Mbappé. Hij lag in Frankrijk zwaar onder vuur omdat hij geblesseerd paste voor de interlands tegen Israël en België, maar wel voor Real Madrid speelde. Toen hij enkele dagen geleden in Stockholm gespot werd, was het hek helemaal van de dam.

Dat tripje krijgt nu nog een zeer vervelend staartje, want Zweedse media kwamen met het nieuws dat de steraanvaller betrokken zou zijn in een onderzoek naar verkrachting. Dat wordt door Mbappé zelf wel in alle talen ontkend.

Mbappé ontkent beschuldigingen

"Er wordt gezegd dat er klacht ingediend is, maar op dit moment weten we nog niet eens tegen wie", herhaalde zijn advocate Marie-Alix Canu-Bernard nog eens bij TF1. "Een klacht is nog geen waarheid, een klacht is nog geen bewijs van wat er gebeurd zou zijn en ik weet niet eens of de klacht wel de waarheid voor ogen heeft."

Volgens haar zijn de beschuldigingen simpelweg onmogelijk. "Mbappé is nooit alleen. Hij stelt zichzelf nooit bloot aan een situatie die een risico voor hem zou kunnen zijn. Dat sluit al uit dat hij ontoelaatbare handelingen gesteld zou hebben. Dat is een absolute zekerheid."

Klacht wegens laster en eerroof

Mbappé lijkt zich voortaan in stilzwijgen te zullen hullen over de zaak, al zal hij wel meewerken als het Zweedse gerecht hem aan de tand zou willen voelen in de zaak. Maar hij zal de beschuldigingen niet blauw-blauw laten.

"Hij ging liever trainen, maar hij heeft mijn kabinet gevraagd om de zaken niet zo te laten, want het is niet mogelijk om zo'n lasterlijke taal te tolereren. We zullen daarom een klacht indienen wegens laster en eerroof", waarschuwt de advocate.

Kan je de frustratie van Mbappé begrijpen?

Meest recent

Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

14
14
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

8
8
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

24
24
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

129
129
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

94
94
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

210
210
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

188
188
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

352
352
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

350
350
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

238
238
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

71
71
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

97
97
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

173
173
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

54
54
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

63
63
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

507
507
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

126
126
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

177
177
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

186
186
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

926
926
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

99
99
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

253
253
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

120
120
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

81
81
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

36
36

Meer sportnieuws