Club Brugge vreest: smaakmaker in januari al weg?

door
Club Brugge vreest: smaakmaker in januari al weg?

Club Brugge staat in de komende weken opnieuw voor een bijzonder drukke periode. Ondertussen wordt achter de schermen echter ongetwijfeld ook al richting de komende transferperiode toegewerkt. Dan moet mogelijk geanticipeerd worden op het vertrek van een smaakmaker.

Tijdens de vorige zomermercato ging Club andermaal met de jackpot aan de haal. Zo werd Igor Thiago al na amper één seizoen aan Brentford FC verpatst voor een bedrag dat kan oplopen tot liefst 36 miljoen euro. Vervolgens werd opnieuw ruim meer dan 20 miljoen euro aan verdiend aan de verkoop van Antonio Nusa aan RB Leipzig.

En die opbrengsten hadden nog een pak hoger kunnen liggen. Aanvankelijk was het immers ook de bedoeling om Skov Olsen van de hand te doen. De Deen is intrinsiek één van de beste spelers bij Blauw-Zwart en legde vorig seizoen knappe cijfers voor. Maar door zijn wispelturigheid toonde Blauw-Zwart zich bereid om te cashen op de 24-jarige international.

LEES OOK: Duivel maakt statement in VS: "Rol als blikopener"

Milan op de loer?

De interesse bleef in eerste instantie evenwel beperkt, iets waar zijn tegenvallende EK ongetwijfeld mee te maken had. In het absolute slot van de mercato duwde Feyenoord plots wel nog stevig door. De Nederlandse vicekampioen wou naar verluidt zelfs zijn clubrecord verbreken. Uiteindelijk werd evenwel geen akkoord gevonden.

Skov Olsen bleef dus op post, maar binnen enkele maanden komt daar mogelijk verandering in. Zo raakte vorige week bekend dat AC Milan een oogje op hem heeft laten vallen. En die interesse is naar verluidt behoorlijk concreet. De kans bestaat zelfs dat de Milanezen in januari al een concrete poging onder ondernemen.

Vertrek in januari?

Bij SempreMilan weet men dat veel afhangt van de situatie met Noah Okafor en Samuel Chukwueze. Indien beide aanvallers zich in de komende weken niet kunnen herpakken, zal wellicht elders voor hun een oplossing gezocht worden. In dat geval wil Milan een nieuwe aanvaller binnen halen en geldt Skov Olsen als het topdoelwit. Een winters vertrek lijkt dus niet ondenkbaar. Al zal Club sowieso de nodige miljoenen willen verdienen en is de kans reëel dat er een directe vervanger wordt aangetrokken indien de Deen effectief vertrekt.

Skov Olsen vertrekt in januari al bij Club ...

Meest recent

Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

0
0
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

5
5
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

248
248
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

105
105
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

223
223
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

26
26
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

199
199
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

179
179
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

146
146
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

275
275
Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

169
169
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Club Brugge was afgelopen zomer nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Daarvoor viel ...

414
414
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Komend weekend trekken ook de Europe Play-Offs zich op gang in de Jupiler Pro League. Standard staat ...

129
129
Ex-JPL-held verrast met extreme fysieke transformatie

Een transformatie die niemand zag aankomen: Jules Van Cleemput duikt plots opnieuw op, maar niet ...

41
41
Onverwachte Duivel imponeert: "Hij deed het geweldig"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

234
234
JPL hot in Engeland: Seys en De Cat naar zelfde club?

Komend weekend worden de Champions' Play-Offs afgetrapt met enkele mooie affiches. Zo is het nu al ...

421
421
De interland-week op TV: zes WK-tickets en oefenclashes

Komend weekend gaat het beslissende luik van het seizoen in het clubvoetbal van start. Maar eerst ...

48
48
Degryse haalt verschroeiend uit na VS-België: "Kan écht niet"

De oefenwedstrijd in en tegen de Verenigde Staten, heeft de Rode Duivels een klinkende ...

130
130
De Bruyne moet wijken: nieuwe leider Duivels staat op

Kevin De Bruyne blijft de grootste naam bij de Rode Duivels, maar tegen de Verenigde Staten werd ook ...

474
474
België charmeert Europa: L'Equipe gek van twee Duivels

Er blijft zeker nog ruimte voor verbetering, maar de Rode Duivels hebben toch vooral goede punten ...

282
282
'Lukaku-soap duurt voort: Anderlecht-comeback wordt reëel'

Terwijl de Rode Duivels hun Amerikaanse tournée verder afwerken, wordt het op het thuisfront ...

517
517
Ook VS gaan los op truitjes-drama: sterren halen fors uit

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

362
362
Eén Rode Duivel valt door de mand: Albert is keihard

De Rode Duivels hebben zaterdag met 2-5 gewonnen van de Verenigde Staten. Met die oefenzege tankten ...

258
258
KV Mechelen verrast met opvallende ambitie

De Champions' Play-Off telt dit seizoen enkele verrassingen. Met Antwerp en Genk grepen twee van de ...

198
198

Meer sportnieuws