Club Brugge vreest: smaakmaker in januari al weg?

526
Club Brugge vreest: smaakmaker in januari al weg?

Club Brugge staat in de komende weken opnieuw voor een bijzonder drukke periode. Ondertussen wordt achter de schermen echter ongetwijfeld ook al richting de komende transferperiode toegewerkt. Dan moet mogelijk geanticipeerd worden op het vertrek van een smaakmaker.

Tijdens de vorige zomermercato ging Club andermaal met de jackpot aan de haal. Zo werd Igor Thiago al na amper één seizoen aan Brentford FC verpatst voor een bedrag dat kan oplopen tot liefst 36 miljoen euro. Vervolgens werd opnieuw ruim meer dan 20 miljoen euro aan verdiend aan de verkoop van Antonio Nusa aan RB Leipzig.

En die opbrengsten hadden nog een pak hoger kunnen liggen. Aanvankelijk was het immers ook de bedoeling om Skov Olsen van de hand te doen. De Deen is intrinsiek één van de beste spelers bij Blauw-Zwart en legde vorig seizoen knappe cijfers voor. Maar door zijn wispelturigheid toonde Blauw-Zwart zich bereid om te cashen op de 24-jarige international.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

Milan op de loer?

De interesse bleef in eerste instantie evenwel beperkt, iets waar zijn tegenvallende EK ongetwijfeld mee te maken had. In het absolute slot van de mercato duwde Feyenoord plots wel nog stevig door. De Nederlandse vicekampioen wou naar verluidt zelfs zijn clubrecord verbreken. Uiteindelijk werd evenwel geen akkoord gevonden.

Skov Olsen bleef dus op post, maar binnen enkele maanden komt daar mogelijk verandering in. Zo raakte vorige week bekend dat AC Milan een oogje op hem heeft laten vallen. En die interesse is naar verluidt behoorlijk concreet. De kans bestaat zelfs dat de Milanezen in januari al een concrete poging onder ondernemen.

Vertrek in januari?

Bij SempreMilan weet men dat veel afhangt van de situatie met Noah Okafor en Samuel Chukwueze. Indien beide aanvallers zich in de komende weken niet kunnen herpakken, zal wellicht elders voor hun een oplossing gezocht worden. In dat geval wil Milan een nieuwe aanvaller binnen halen en geldt Skov Olsen als het topdoelwit. Een winters vertrek lijkt dus niet ondenkbaar. Al zal Club sowieso de nodige miljoenen willen verdienen en is de kans reëel dat er een directe vervanger wordt aangetrokken indien de Deen effectief vertrekt.

Skov Olsen vertrekt in januari al bij Club ...

Meest recent

Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

18
18
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

32
32
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

149
149
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

81
81
‘Van Bommel schokt België met harde De Bruyne-ingreep’

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

56
56
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

61
61
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

186
186
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

111
111
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

225
225
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

171
171
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

154
154
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

145
145
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

112
112
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

204
204
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

264
264
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

91
91
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

127
127
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

102
102
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

128
128
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

20
20
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

26
26
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

89
89
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

242
242
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

133
133
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

116
116

Meer sportnieuws