Club Brugge vreest: smaakmaker in januari al weg?

door
Club Brugge vreest: smaakmaker in januari al weg?

Club Brugge staat in de komende weken opnieuw voor een bijzonder drukke periode. Ondertussen wordt achter de schermen echter ongetwijfeld ook al richting de komende transferperiode toegewerkt. Dan moet mogelijk geanticipeerd worden op het vertrek van een smaakmaker.

Tijdens de vorige zomermercato ging Club andermaal met de jackpot aan de haal. Zo werd Igor Thiago al na amper één seizoen aan Brentford FC verpatst voor een bedrag dat kan oplopen tot liefst 36 miljoen euro. Vervolgens werd opnieuw ruim meer dan 20 miljoen euro aan verdiend aan de verkoop van Antonio Nusa aan RB Leipzig.

En die opbrengsten hadden nog een pak hoger kunnen liggen. Aanvankelijk was het immers ook de bedoeling om Skov Olsen van de hand te doen. De Deen is intrinsiek één van de beste spelers bij Blauw-Zwart en legde vorig seizoen knappe cijfers voor. Maar door zijn wispelturigheid toonde Blauw-Zwart zich bereid om te cashen op de 24-jarige international.

LEES OOK: 'De Winter plots genoemd in bijzonder gek transfergerucht'

Milan op de loer?

De interesse bleef in eerste instantie evenwel beperkt, iets waar zijn tegenvallende EK ongetwijfeld mee te maken had. In het absolute slot van de mercato duwde Feyenoord plots wel nog stevig door. De Nederlandse vicekampioen wou naar verluidt zelfs zijn clubrecord verbreken. Uiteindelijk werd evenwel geen akkoord gevonden.

Skov Olsen bleef dus op post, maar binnen enkele maanden komt daar mogelijk verandering in. Zo raakte vorige week bekend dat AC Milan een oogje op hem heeft laten vallen. En die interesse is naar verluidt behoorlijk concreet. De kans bestaat zelfs dat de Milanezen in januari al een concrete poging onder ondernemen.

Vertrek in januari?

Bij SempreMilan weet men dat veel afhangt van de situatie met Noah Okafor en Samuel Chukwueze. Indien beide aanvallers zich in de komende weken niet kunnen herpakken, zal wellicht elders voor hun een oplossing gezocht worden. In dat geval wil Milan een nieuwe aanvaller binnen halen en geldt Skov Olsen als het topdoelwit. Een winters vertrek lijkt dus niet ondenkbaar. Al zal Club sowieso de nodige miljoenen willen verdienen en is de kans reëel dat er een directe vervanger wordt aangetrokken indien de Deen effectief vertrekt.

Skov Olsen vertrekt in januari al bij Club ...

Meest recent

JPL blijft cashen: 6 potentiële miljoenentransfers voor 2026

De Jupiler Pro League heeft te kampen met behoorlijk wat problemen, maar blijft desondanks een erg ...

203
203
WK-jaar barst los! Drie Duivels bij 100 grootste blikvangers

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

59
59
Trainer vh Jaar: opzienbarende opvolger voor Hayen?

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

167
167
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

67
67
Strijd om Gouden Bal: nu al absolute topfavoriet voor 2026

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

625
625
EINDEJAARSPOLL: wie verdient de Gouden Schoen 2025?

Het kalenderjaar zit er weer op en traditiegetrouw komt de uitreiking van de Gouden Schoen er dus ...

758
758
'Nederland wrijft ogen uit: Anderlecht dropt winterknaller'

In Eindhoven willen ze één ding: hun goudhaantje houden. Alleen duikt Anderlecht nu op ...

285
285
'Historisch slechte cijfers voor Anderlecht'

Bij Anderlecht bleven ze nog voor het nieuwjaarsfeest al achter met een kater. In hun laatste ...

174
174
'Chelsea schokt na onwaarschijnlijk zwakke reeks'

Zowat halfweg het seizoen lijkt het er in de Premier League op dat de titelstrijd een duel zal ...

61
61
Overname Anderlecht: Verschueren spreekt klare taal

Voor Anderlecht is 2025 alweer een woelig jaar geweest. Dat ging nog maar eens gepaard met de nodige ...

205
205
Union verrast iedereen met beslissing tijdens winterstop

Vorig weekend werd er nog gevoetbald in de Jupiler Pro League, maar nu genieten de eersteklassers ...

133
133
'Knaltransfer Ordoñez nadert: grootmacht legt contact'

Bij Club Brugge hebben ze in december hard ingegrepen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart ...

400
400
Westerlo is aanvaller nu ook helemaal kwijt

Officieel gaat de transfermarkt pas op donderdag weer open, maar achter de schermen worden de eerste ...

30
30
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

190
190
Turkse en Amerikaanse figuren polsen bij Sporting Hasselt

Sporting Hasselt was enkele jaren geleden een club in verval. Een verouderd stadion, weinig volk... ...

208
208
'Westerlo wil stunten met ingaande miljoenentransfer'

KVC Westerlo zal in 2026 spelers moeten verkopen om de rekeningen te laten kloppen. De Turkse ...

77
77
Baouf (ex-Anderlecht) beslist over absolute toptransfer

RSC Anderlecht liet afgelopen zomer heel wat volk vertrekken. Daar zat onder meer Ismaël Baouf ...

118
118
Bayern-ster Davies lovend over RSCA-speler: "Maakt indruk"

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Dat zien we aan de matige resultaten van dit ...

298
298
Dit zijn de 10 meeste waardevolle Belgen van 2025

Het jaar 2025 ligt zo goed als achter de rug. Het was het jaar waar Rudi Garcia de Rode Duivels weer ...

208
208
Guardiola komt met uitstekend nieuws over Doku

Manchester City is bezig aan een uitstekende reeks en heeft zijn laatste acht officiële ...

25
25
Kindermans gooit meteen transferplannen La Louvière op tafel

La Louvière is dit seizoen een zeer verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. Daardoor ...

72
72
'Knaltransfer Mandela Keita naar Engelse grootmacht'

Bij de Rode Duivels is de weelde op het middenveld enorm. De Bruyne, Tielemans, Onana, Vanaken en ...

137
137
Nieuw plan met Keisuke Goto bij Anderlecht?

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi maakte vlak voor het ingaan van de winterstop nog maar ...

523
523
'Barça maakt zich op voor transferbom van 100 miljoen'

Bij FC Barcelona beloven de komende mercato's weer spannend te worden. Het blijft voor de Catalanen ...

123
123
DAZN bijt in het zand, maar stuurt stevige waarschuwing

De voorbije weken was het bang afwachten voor de Belgische profclubs, nadat DAZN plots eenzijdig het ...

761
761

Meer sportnieuws