Club Brugge vreest: smaakmaker in januari al weg?

door
Club Brugge vreest: smaakmaker in januari al weg?

Club Brugge staat in de komende weken opnieuw voor een bijzonder drukke periode. Ondertussen wordt achter de schermen echter ongetwijfeld ook al richting de komende transferperiode toegewerkt. Dan moet mogelijk geanticipeerd worden op het vertrek van een smaakmaker.

Tijdens de vorige zomermercato ging Club andermaal met de jackpot aan de haal. Zo werd Igor Thiago al na amper één seizoen aan Brentford FC verpatst voor een bedrag dat kan oplopen tot liefst 36 miljoen euro. Vervolgens werd opnieuw ruim meer dan 20 miljoen euro aan verdiend aan de verkoop van Antonio Nusa aan RB Leipzig.

En die opbrengsten hadden nog een pak hoger kunnen liggen. Aanvankelijk was het immers ook de bedoeling om Skov Olsen van de hand te doen. De Deen is intrinsiek één van de beste spelers bij Blauw-Zwart en legde vorig seizoen knappe cijfers voor. Maar door zijn wispelturigheid toonde Blauw-Zwart zich bereid om te cashen op de 24-jarige international.

LEES OOK: Rode Duivel afgemaakt: ‘Genadeloos vertrek dreigt'

Milan op de loer?

De interesse bleef in eerste instantie evenwel beperkt, iets waar zijn tegenvallende EK ongetwijfeld mee te maken had. In het absolute slot van de mercato duwde Feyenoord plots wel nog stevig door. De Nederlandse vicekampioen wou naar verluidt zelfs zijn clubrecord verbreken. Uiteindelijk werd evenwel geen akkoord gevonden.

Skov Olsen bleef dus op post, maar binnen enkele maanden komt daar mogelijk verandering in. Zo raakte vorige week bekend dat AC Milan een oogje op hem heeft laten vallen. En die interesse is naar verluidt behoorlijk concreet. De kans bestaat zelfs dat de Milanezen in januari al een concrete poging onder ondernemen.

Vertrek in januari?

Bij SempreMilan weet men dat veel afhangt van de situatie met Noah Okafor en Samuel Chukwueze. Indien beide aanvallers zich in de komende weken niet kunnen herpakken, zal wellicht elders voor hun een oplossing gezocht worden. In dat geval wil Milan een nieuwe aanvaller binnen halen en geldt Skov Olsen als het topdoelwit. Een winters vertrek lijkt dus niet ondenkbaar. Al zal Club sowieso de nodige miljoenen willen verdienen en is de kans reëel dat er een directe vervanger wordt aangetrokken indien de Deen effectief vertrekt.

Skov Olsen vertrekt in januari al bij Club ...

Meest recent

Anderlecht troeft Standard Luik én buitenland af

RSC Anderlecht is al bezig met de wintermercato, maar ook achter de schermen wordt de club na het ...

28
28
De Mil gooit olie op het vuur voor Slag om Vlaanderen

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. De ...

52
52
‘KRC Genk incasseert klappen: topkandidaat haakt af’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. ...

222
222
'Essevee pakt uit met zeer straffe aanwinst'

Zulte Waregem heeft intussen al twee maanden geen wedstrijd meer gewonnen, maar desondanks kan de ...

60
60
'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Vrijdagavond opent Borussia Dortmund de vijftiende speeldag in de Bundesliga met een thuiswedstrijd ...

55
55
Uithaal Garcia naar Club: Albert kiest duidelijke kant

Rudi Garcia gaf donderdag een persconferentie over de Rode Duivels en het nakende WK, maar die werd ...

133
133
'PSG wil België veroveren en legt masterplan op tafel'

Paris Saint-Germain gooide jarenlang vruchteloos met miljoenen om de wereld te veroveren. In 2025 ...

81
81
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

68
68
Anderlecht slaat toe en houdt talent uit buitenlandse handen

Anderlecht zag dit seizoen Nathan De Cat helemaal ontbolsteren en hoopt dat het in de komende ...

115
115
'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

Ook dit seizoen is Charles De Ketelaere weer een cruciale pion bij Atalanta. De Rode Duivel was ...

90
90
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

251
251
‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

RSC Anderlecht heeft een bekende jeugdopleiding, maar het gebeurt meer en meer dat een toptalent op ...

223
223
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

64
64
‘Club Brugge en Anderlecht strijden om bekende naam’

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn naarstig op zoek naar versterkingen. ...

161
161
Penders verbaast zelfs tegenstander: “In godsnaam…”

Mike Penders staat onder contract bij Chelsea, maar de doelman speelt dit seizoen op huurbasis bij ...

52
52
Beerschot in diepe rouw: clubicoon Ludo Driesen overleden

Beerschot is in diepe rouw gedompeld. De club kwam op de officiële kanalen met het nieuws dat ...

0
0
Vandenbempt haalt hard uit naar hervorming

De competitiehervorming is een gespreksonderwerp dat nog even de voorpagina’s zal halen. De ...

311
311
Rode Duivel afgemaakt: ‘Genadeloos vertrek dreigt'

Koni De Winter werd de afgelopen interlandperiodes telkens geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia ...

149
149
Ronald Koeman deelt nieuws dat door merg en been gaat

Ronald Koeman heeft donderdagavond in het televisieprogramma Eva openhartig verteld over een ...

134
134
Breekt voormalige 'Kompany-revelatie' eindelijk door in JPL?

Vanavond nemen Sporting Charleroi en KRC Genk het tegen elkaar op. De kans is bestaande dat de ...

69
69
AA Gent verrast met terugkeer van oude bekende

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. De Buffalo's hebben vandaag nog meer nieuws ...

133
133
Garcia ziet één 'voordeel' aan blessures Lukaku en De Bruyne

België maakt zich stilaan al klaar voor het WK van komende zomer. Met Egypte, Iran en ...

48
48
Vanderhaeghe verrast bij comeback: 'Club of Anderlecht?'

Veel langer dan hem lief is, zat Yves Vanderhaeghe de laatste maanden aan de bank gekluisterd. De ...

464
464
Van Dijk onthult hoe hij echt over Salah denkt

Heeft Mohammed Salah zijn laatste match gespeeld voor Liverpool? De kans is zeker bestaande, want de ...

66
66
Heymans baalt, maar ziet ook nieuwe kans na vertrek Fink

Bij KRC Genk nemen ze het vanavond op tegen Sporting Charleroi. Het is de eerste match na het ...

205
205

Meer sportnieuws