'Jackpot Club Brugge: Skov Olsen maakt knaltransfer'

door
'Jackpot Club Brugge: Skov Olsen maakt knaltransfer'

Club Brugge mag zich in januari aan transfervuurwerk verwachten, alvast uitgaand. Het doorgaans goed geïnformeerde La Gazzetta dello Sport laat namelijk weten dat smaakmaker Andreas Skov Olsen bovenaan het lijstje van AC Milan staat.

De Italiaanse grootmacht lijkt al naar de transferperiode van januari te kijken. Jovic, Okafor en Chukwueze kunnen geen potten breken in de modestad en AC Milan zoekt dan ook versterkingen om de selectie een kwaliteitsinjectie te geven. Onder meer Skov Olsen (Club Brugge) en Noa Lang (ex-Club Brugge) worden nadrukkelijk genoemd.

LEES OOK: 'Déjà vu: AC Milan wil opnieuw shoppen bij Club Brugge'

Winterse knaltransfer

Het is niet de eerste keer dat Skov Olsen met een knaltransfer in verband wordt gebracht, maar komende wintertransferperiode kan het er wel eens van gaan komen. AC Milan voelt zich genoodzaakt om de mercato op te gaan en zal in januari aankloppen bij Club Brugge.

Skov Olsen wordt als eerste genoemd als versterking omdat hij eerder al bij het Italiaanse Bologna heeft gespeeld. Ook PSV-buitenspeler Lang is een optie. De ex-Club Brugge-sterkhouder is niet altijd zeker van een basisplaats in Nederland. Als laatste staat ook Ismaïla Sarr van Crystal Palace op het lijstje.

Jackpot

Club Brugge-smaakmaker Skov Olsen staat bovenaan het lijstje omdat men in Milaan denkt dat de Deen geen moeite zal hebben om zich aan te passen. Coach Paulo Fonseca wil dan ook over een speler beschikken die meteen een impact kan maken. Er wordt gesproken over een transferbedrag van vijftien miljoen euro.

De Deense international werd in 2022 al in verband gebracht met een overgang naar AC Milan toen de club na zware onderhandelingen Charles De Ketelaere binnenhaalde. Lang is ook een speler die al op het lijstje van de Italianen prijkte. Nu is hij een ‘goedkopere’ optie omdat de Oranje-international naar de achtergrond is verdwenen bij PSV.

Zie jij Skov Olsen komende winter vertrekken bij Club Brugge?

Meest recent

Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

4
4
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

297
297
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

51
51
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

173
173
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

37
37
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

339
339
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

103
103
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

48
48
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

336
336
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

95
95
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

227
227
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

256
256
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

726
726
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

92
92
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

188
188
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

449
449
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

57
57
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

304
304
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

318
318
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

126
126
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

652
652
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

52
52
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

107
107
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

205
205
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

859
859

Meer sportnieuws