Makelaar De Cuyper reageert op transfergeruchten

370
Makelaar De Cuyper reageert op transfergeruchten

Sinds het EK is Maxim De Cuyper goed op weg om de vaste linksachter van de Rode Duivels te worden. De 23-jarige stond vorige maand tegen Israël al in de basis, miste vervolgens de match in Frankrijk, maar keerde donderdag terug in de basiself tegen Italië. Met een heerlijke knal liet hij daar ook zijn eerste interlandgoal optekenen.

In Italië kennen ze De Cuyper nu dus ook en dat bleek ook al heel snel. Amper enkele dagen na zijn doelpunt prijkte hij immers alweer in de Italiaanse kranten, deze keer met het nieuws dat AC Milan interesse zou tonen. De Cuyper zou bij de Rossoneri de concurrentie aan moeten gaan met Theo Hernandez.

LEES OOK: 'Strijd om Tresoldi barst los: grootmachten in de rij'

Makelaar reageert op geruchten rond De Cuyper

Tot een transfer zou het wel pas ten vroegste in de zomer van 2025 gaan komen en dan zal Milan ook de geldbuidel boven moeten halen. Club zou immers mikken op een transfersom rond de 20 miljoen euro voor zijn jeugdproduct. Een transfer zal dus nog heel wat voeten in de aarde hebben.

Maar in Italië nemen ze het nieuws wel serieus. Zo ging Numero Diez langs bij Axel Vergeylen, de makelaar van De Cuyper, voor een eerste reactie op de interesse van Milan.

Veel interesse voor De Cuyper

"Een speler als Maxim trekt veel interesse, zonder twijfel ook in Italië", vertelt hij. "Voor duidelijke redenen kan ik niet ingaan op de namen van de geïnteresseerde clubs. Maar de Serie A is zeker een grote competitie."

De Cuyper lijkt dus wel open te staan voor een transfer. "Hij moet stap voor stap gaan. Op dit moment is dat bij Club Brugge en op het juiste moment moet hij de volgende stap zetten in zijn carrière. Het enige doel is om zo hoog mogelijk te raken en bij een zo goed mogelijke club te spelen."

Zou de Serie A een goede stap zijn voor De Cuyper?

Meest recent

Anderlecht afgemaakt: "Al op drie fronten uitgeschakeld"

RSC Anderlecht ligt uit de Beker van België en de messen worden geslepen. Vitor Bruno & co ...

0
0
Vitinha: "Zij zijn de twee beste spelers ter wereld"

Paris Saint-Germain staat deze week voor een van de meest beladen affiches in de Champions League. ...

16
16
Keert voormalig talent van Anderlecht terug naar de JPL?

Belgische ploegen gaan vaak (te) ver kijken in hun zoektocht naar die witte merel. Nog te vaak doen ...

17
17
JPL-topclubs, opgelet: Belgische winger maakt furore

Belgische topclubs die nog een snelle, dribbelvaardige flankaanvaller zoeken: speur eens rond in ...

39
39
OHL wil eindelijk swingen: "Zou seizoen glans geven"

Bij OH Leuven wisten ze een glansloze bekerkwalificatie af te dwingen tegen Francs Borains. ...

15
15
Anderlecht greep naast toptransfer: "Kreeg rondleiding in de stad"

RSC Anderlecht kende een heel drukke zomermercato. De Brusselaars wisten niet altijd hun topfavoriet ...

135
135
STVV op zoek naar stunt: "Het wordt moeilijk"

STVV heeft indruk gemaakt tegen Lommel SK. Ze wonnen met 4-1 en plaatsten zich zo voor de volgende ...

35
35
Zulte Waregem lonkt naar méér: "Goede hoop"

Zulte Waregem doet het goed in de Jupiler Pro League. In de Beker van België kenden ze ook geen ...

66
66
'Race tegen de klok voor Kompany voor kraker tegen Arsenal'

Er wordt deze week opnieuw gevoetbald in de Champions League en op de derde speeldag van de league ...

22
22
Dure fout van Bruno: één speler blijkt onmisbaar

RSC Anderlecht speelde tegen Beerschot alweer zijn zeventiende match van het seizoen. Het verloor ...

228
228
Club krijgt tegen Lens te maken met Portugese ref

Club Brugge zit in een zeer drukke periode met in bijna elke week een midweekwedstrijd in de ...

103
103
"Dacht dat ik zou sterven"-Totti laat iedereen verbijsterd achter

Francesco Totti heeft als voetballegende al heel wat meegemaakt, maar één periode uit ...

15
15
'Charleroi moet wéér matchen achter gesloten deuren vrezen'

Charleroi is tot dusver dé revelatie van het seizoen en staat na acht speeldagen op een zeer ...

72
72
'Bekerstunt met gevolg: profclubs kloppen aan in Rochefort'

De Croky Cup bracht afgelopen weekend enkele stevige verrassingen met zich mee. Hét strafste ...

152
152
Italianen blijven vissen naar Tresoldi: vader geeft antwoord

Zowat heel Europa is dezer dagen in de ban van Nicolo Tresoldi. Zijn hattrick op het veld van Inter ...

293
293
Union heeft goud in handen: Sylla bij Europese top

Union wist in de zomer alweer de nodige sterkhouders te gelde te maken, maar hun vertrek werd ...

32
32
Deschacht is kop van Jut na nieuwe dreun voor Anderlecht

Olivier Deschacht heeft het als Anderlecht-supporter momenteel niet onder de markt. Paars-wit ...

197
197
KV Mechelen ontdekt goudhaantje dankzij 'domme' oefenmatch

Na een vervelend seizoensbegin lijkt de hemel eindelijk op te klaren voor KV Mechelen. Nadat het ...

114
114
Duranville eindelijk vertrokken? "Onmiskenbaar talent"

De Rode Duivels beschikken dezer dagen over enorme weelde op de flanken, en dan hebben nog niet eens ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Tresoldi, Club heeft opvolger in vizier'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

337
337
Grove fout De Mil bloot: “Pijnlijk en blamage KAA Gent”

KAA Gent is de fiere leider in de Jupiler Pro League en de Buffalo’s leken ook in de beker op ...

198
198
Zoon Oosting duwt ex-Antwerp-coach dieper de put in

Joseph Oosting was de opvolger van Mark van Bommel bij Royal Antwerp FC, maar de Nederlander werd ...

36
36
Karetsas incasseert wéér ferme mokerslag bij Dortmund

Konstantinos Karetsas maakte de overstap van KRC Genk naar Borussia Dortmund, maar na een vliegende ...

150
150
Augustinsson velt eerste oordeel over kern én Bruno

RSC Anderlecht ligt uit de Beker van België. Dat is uiteraard hard aangekomen in Brussel. De ...

322
322
STVV kent heerlijke week: De Meyer haalt zijn gram

In het voetbal worden er héél snel conclusies getrokken. Ook in bepaalde media. Zwart ...

53
53

Meer sportnieuws