Makelaar De Cuyper reageert op transfergeruchten

door
Makelaar De Cuyper reageert op transfergeruchten

Sinds het EK is Maxim De Cuyper goed op weg om de vaste linksachter van de Rode Duivels te worden. De 23-jarige stond vorige maand tegen Israël al in de basis, miste vervolgens de match in Frankrijk, maar keerde donderdag terug in de basiself tegen Italië. Met een heerlijke knal liet hij daar ook zijn eerste interlandgoal optekenen.

In Italië kennen ze De Cuyper nu dus ook en dat bleek ook al heel snel. Amper enkele dagen na zijn doelpunt prijkte hij immers alweer in de Italiaanse kranten, deze keer met het nieuws dat AC Milan interesse zou tonen. De Cuyper zou bij de Rossoneri de concurrentie aan moeten gaan met Theo Hernandez.

LEES OOK: 'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Makelaar reageert op geruchten rond De Cuyper

Tot een transfer zou het wel pas ten vroegste in de zomer van 2025 gaan komen en dan zal Milan ook de geldbuidel boven moeten halen. Club zou immers mikken op een transfersom rond de 20 miljoen euro voor zijn jeugdproduct. Een transfer zal dus nog heel wat voeten in de aarde hebben.

Maar in Italië nemen ze het nieuws wel serieus. Zo ging Numero Diez langs bij Axel Vergeylen, de makelaar van De Cuyper, voor een eerste reactie op de interesse van Milan.

Veel interesse voor De Cuyper

"Een speler als Maxim trekt veel interesse, zonder twijfel ook in Italië", vertelt hij. "Voor duidelijke redenen kan ik niet ingaan op de namen van de geïnteresseerde clubs. Maar de Serie A is zeker een grote competitie."

De Cuyper lijkt dus wel open te staan voor een transfer. "Hij moet stap voor stap gaan. Op dit moment is dat bij Club Brugge en op het juiste moment moet hij de volgende stap zetten in zijn carrière. Het enige doel is om zo hoog mogelijk te raken en bij een zo goed mogelijke club te spelen."

Zou de Serie A een goede stap zijn voor De Cuyper?

Meest recent

Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

29
29
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

33
33
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

116
116
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

121
121
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

103
103
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

155
155
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

142
142
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

622
622
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

179
179
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

141
141
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

728
728
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

413
413
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

143
143
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

247
247
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

807
807
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

354
354
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

226
226
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

65
65
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

37
37
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

261
261
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

96
96
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

574
574
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

207
207
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

199
199
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

43
43

Meer sportnieuws