'AC Milan zet zinnen op tweede Club Brugge-smaakmaker'

door
'AC Milan zet zinnen op tweede Club Brugge-smaakmaker'

Bij Club Brugge zullen ze in 2025 wellicht weer een aantal sterkhouders de club zien verlaten. Volgens Tuttosport heeft AC Milan niet alleen Andreas Skov Olsen in het vizier. Er is nog een speler die in de kijker loopt bij de Italiaanse topclub.

LEES OOK: Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

AC Milan aast op De Cuyper

Théo Hernandez ligt onder vuur bij AC Milan en ze kijken op de achtergrond rustig uit naar een alternatief. De Italianen zouden Maxim De Cuyper op de radar hebben staan, maar van concrete interesse lijkt nog geen sprake. Italiaanse geruchten moeten we ook met een korrel zout nemen.

Zo gebeurt het wel vaker dat spelers van de tegenstander van Italië enkele dagen nadien worden genoemd bij Italiaanse ploegen. De Cuyper, die defensief zeker geen geweldige partij speelde tegen Italië, maar wel een zéér mooie goal scoorde, is de volgende in de rij. 

Geen wintertransfer aanstaande

Dat De Cuyper wordt gevolgd door Europese ploegen, dat staat vast. De fans van Club Brugge moeten echter niet vrezen dat hij in januari de club zal verlaten. Het is de bedoeling van de linksachter om het seizoen af te maken in het Jan Breydelstadion.

Nadien zullen de speler en Club Brugge wel samenzitten als er eventueel ploegen zijn die hem willen vastleggen. De Cuyper kan zich ondertussen verder in de kijker spelen bij de Rode Duivels en in de Champions League. De volgende tegenstander op het kampioenenbal is... AC Milan.

Zou De Cuyper goed bij AC Milan passen?

Meest recent

Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

8
8
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

48
48
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

22
22
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

48
48
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

48
48
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

53
53
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

27
27
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

76
76
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

191
191
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

34
34
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

251
251
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

140
140
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

175
175
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

95
95
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

122
122
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

73
73
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

130
130
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

230
230
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

73
73
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

485
485
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

100
100
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

316
316
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

176
176
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

107
107

Meer sportnieuws