'AC Milan zet zinnen op tweede Club Brugge-smaakmaker'

door
'AC Milan zet zinnen op tweede Club Brugge-smaakmaker'

Bij Club Brugge zullen ze in 2025 wellicht weer een aantal sterkhouders de club zien verlaten. Volgens Tuttosport heeft AC Milan niet alleen Andreas Skov Olsen in het vizier. Er is nog een speler die in de kijker loopt bij de Italiaanse topclub.

LEES OOK: 'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

AC Milan aast op De Cuyper

Théo Hernandez ligt onder vuur bij AC Milan en ze kijken op de achtergrond rustig uit naar een alternatief. De Italianen zouden Maxim De Cuyper op de radar hebben staan, maar van concrete interesse lijkt nog geen sprake. Italiaanse geruchten moeten we ook met een korrel zout nemen.

Zo gebeurt het wel vaker dat spelers van de tegenstander van Italië enkele dagen nadien worden genoemd bij Italiaanse ploegen. De Cuyper, die defensief zeker geen geweldige partij speelde tegen Italië, maar wel een zéér mooie goal scoorde, is de volgende in de rij. 

Geen wintertransfer aanstaande

Dat De Cuyper wordt gevolgd door Europese ploegen, dat staat vast. De fans van Club Brugge moeten echter niet vrezen dat hij in januari de club zal verlaten. Het is de bedoeling van de linksachter om het seizoen af te maken in het Jan Breydelstadion.

Nadien zullen de speler en Club Brugge wel samenzitten als er eventueel ploegen zijn die hem willen vastleggen. De Cuyper kan zich ondertussen verder in de kijker spelen bij de Rode Duivels en in de Champions League. De volgende tegenstander op het kampioenenbal is... AC Milan.

Zou De Cuyper goed bij AC Milan passen?

Meest recent

Romeo Vermant toont grote liefde: "Ik ben gek op haar"

Club Brugge droomt weer van de volgende ronde in de Champions League. Na een moeilijke periode won ...

4
4
'KRC Genk droomt van onverwachte miljoenendeal'

Bij Racing Genk zouden ze idealiter deze mercato een uitgaande transfer afronden die veel geld in de ...

84
84
Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Vincent Kompany ging al een aantal keren viraal. De coach haalde een paar keer stevig uit bij RSC ...

41
41
Nederlandse pers twijfelt: "Als hij het bij RSCA al niet redt…"

Bij RSC Anderlecht haalden ze een jaar geleden Cédric Hatenboer in huis. Hij speelde echter ...

117
117
De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

78
78
Saudische aanval op Rode Duivels: twee namen geviseerd

Met dank van de miljardensteun van het staatsfonds 'PIF', investeerden het Saudische voetbal de ...

47
47
Vandaag Inside eindigt in shock na vertrek Johan Derksen

Vandaag Inside keerde deze week terug op televisie. Maar wie vrijdagavond bleef kijken na de ...

18
18
Nainggolan onthult megabedrag dat hij in casino verloor

Radja Nainggolan maakte recent de overstap van Lokeren naar Patro Eisden Maasmechelen, maar het zijn ...

77
77
Boskamp verrast: "Van deze JPL-ploeg geniet ik het meest"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

143
143
'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Club Brugge zal ook in 2026 ongetwijfeld weer gaan cashen op de transfermarkt. Men wil de ...

326
326
'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

220
220
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

217
217
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

350
350
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

50
50
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

472
472
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

332
332
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

658
658
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

456
456
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

354
354
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

77
77
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

132
132
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

792
792
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

623
623
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

299
299
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

358
358

Meer sportnieuws