'Club kan miljoenen tellen: pittige vraagprijs De Cuyper'

door
'Club kan miljoenen tellen: pittige vraagprijs De Cuyper'

Club Brugge rekende zich in de voorbije seizoen rijk door verschillende sterkhouders voor aanzienlijke bedragen te verkopen. En ook de huidige spelersgroep telt behoorlijk wat kapitaal aan spelersmateriaal. Jeuggdproduct Maxim De Cuyper bijvoorbeeld, zou wel eens een aardige som kunnen opleveren.

De linkervleugelback startte afgelopen donderdag in de basis bij de nationale ploeg tijdens het Nations League-duel tegen Italië. In de eerste 40 minuten acteerde hij net zoals de rest van het team ondermaats. Maar vervolgens tekende De Cuyper op puike wijze voor de gelijkmaker en daarna speelde hij in Rome wél een sterke wedstrijd.

Zijn prestaties zullen ongetwijfeld ook door verschillende Europese scouts gevolgd zijn. In de voorbije maanden heeft de vleugelback zich dan ook als interessant target gemanifesteerd. Nochtans duurde het een tijdje alvorens hij ontbolsterde bij Club. De Cuyper moest zelfs twee seizoenen op huurbasis bij Westerlo gaan spelen om aan voldoende minuten te komen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Jackpot voor Club, Antwerp, Genk & Union

Gegeerd in Europa

Maar vorig seizoen brak hij dan toch door bij zijn geliefde Blauw-Zwart. Zijn prestaties waren dusdanig goed, dat bondscoach Domenico Tedesco hem zonder enige cap aan de EK-selectie toevoegde. Ook al speelde hij uiteindelijk niet op dat toernooi. En momenteel maakt hij dus opnieuw deel uit van de spelersgroep bij de Rode Duivels.

Weinig verrassend dus dat De Cuyper tijdens de voorbije maanden op de radar van verschillende buitenlandse ploegen is terecht gekomen. Onze redactie wist bijvoorbeeld te melden dat onder meer Ajax, Fiorentina, Wolfsburg en Galatasaray eerder al interesse toonden. Nu wordt ook AC Milan genoemd als mogelijke bestemming.

Doublure Hernandez

De Rossoneri zouden op zoek zijn naar een doublure en mogelijk zelfs vervanger voor de gegeerde Théo Hernandez. En volgens Tuttosport is het vizier daarbij op De Cuyper gericht. Hij zou dan in de komende maanden dan ook van dichtbij gevolgd worden door Milan. Niet in het minst tijdens het onderlingen Champions League-duel met Club van binnen anderhalve week.

Wel zal de Rode Duivel normaal gezien het seizoen nog afwerken in Brugge. Bovendien zal MDC geen koopje worden. Zo maakt men gewag van een transferprijs van zo'n 20 miljoen euro. En er wordt bij vermeld dat die som nog aanzienlijk kan stijgen indien hij in de komende weken en maanden dezelfde progressie blijft maken.

Trending:

'Jashari baalt: Club brengt keiharde transferboodschap'
'Jashari baalt: Club brengt keiharde transferboodschap'

De Cuyper is momenteel de beste Belgische linksback ...

Meest recent

KBVB komt met groot nieuws: contract tot 2028

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is al een tijdje een nieuwe weg ingeslagen. Onder leiding van ...

13
13
Straffe Stromae: Anderlecht verbaast met vier nieuwe shirts

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen de nieuwe shirts voor volgend seizoen voorgesteld. ...

73
73
'Lokeren past voor ex-Rode Duivel, wel zoon Gouden Schoen?'

Begin augustus wordt het seizoen in de Challenger Pro League afgetrapt en dus zijn heel wat clubs ...

29
29
'Jashari-bom barst: Milan en Club neus aan neus'

Bij Club Brugge lijkt het echte transfervuurwerk nog te moeten losbarsten. Ferran Jutgla trok wel ...

523
523
‘Bang afwachten: Bakayoko dreigt alles te verliezen’

In de voorbije mercato's draaide de geruchtenmolen telkens op volle toeren rond Johan Bakayoko, maar ...

41
41
‘Spaans duel ontbrandt: Anderlecht ruikt miljoenen’

Bij Anderlecht blijft het een zeer drukke transferzomer. Vooral op inkomend vlak is sportief ...

534
534
'Genk sluit opvallende transferdeal’'

Bij KRC Genk kennen ze tot dusver een vrij rustige zomermercato. Met Daan Heymans streek er tot ...

183
183
Voetbalwereld rouwt weer: iconische ex-doelman JPL overleden

De voetbalwereld kreeg donderdag een enorme schok te verwerken met het plotse overlijden van ...

0
0
‘Belgische droom spat uiteen bij Napoli’

Napoli heeft straffe plannen voor het komende seizoen. Nadat ze vorig seizoen toch ietwat verrassend ...

81
81
‘Wim De Decker verrast vriend en vijand met keuze’

Dezer dagen zijn Belgische trainers best 'hot' in het buitenland. We zien alsmaar meer Belgische ...

81
81
'Camara zorgt voor gedonder bij Anderlecht-comeback'

Ilay Camara keert terug naar Anderlecht – een club die hem ooit zonder pardon liet gaan. Hoe ...

419
419
Genk lanceert nieuw talent: "Fink heeft een plan"

KRC Genk vergaarde de voorbije jaren een stevige reputatie omwille van zijn geroemde jeugdopleiding. ...

164
164
'Strijd om goudhaantje Cercle barst helemaal los'

Cercle Brugge hoopt het straks beter te doen na een vervelend seizoen, waarin het pas in de barrages ...

205
205
'Jashari baalt: Club brengt keiharde transferboodschap'

Club Brugge reist binnen enkele dagen af naar het Verenigd Koninkrijk voor zijn stage en een ...

1115
1115
Oude bekende naar Anderlecht? "Goede band met Coucke"

Bij Anderlecht zijn ze dit seizoen een andere weg ingeslagen. CEO Sports Tim Borguet en sportief ...

687
687
‘Club Brugge ontsnapt aan miljoenenflop met Meijer’

In navolging van Casper Nielsen (Standard) en Ferran Jutgla (Celta de Vigo), staat de derde grote ...

588
588
Bataille-soap: Antwerp sneert terug met messcherp statement

Royal Antwerp FC heeft donderdag met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Jelle Bataille. ...

487
487
'Toptransfer De Winter: Genoa legt stevige vraagprijs vast'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens de huidige mercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

81
81
Flames vervloeken Italianen: "Ze maakten de match kapot"

De Red Flames zijn met een domper aan het Europees kampioenschap in Zwitserland begonnen. Donderdag ...

102
102
Peperdure fout bij Antwerp: sterkhouder per direct weg

Antwerp FC zag in het tussenseizoen al verschillende sterkhouders wegvallen. Toby Alderweireld ging ...

266
266
Versterking voor De Mil, Zulte Waregem strikt opvolger Messoudi

De start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League komt steeds dichterbij, maar de ploegen ...

102
102
'Club Brugge omver geblazen: bod van 35 miljoen'

Bij Club Brugge KV zitten nog verschillende grote uitgaande transfers in de pijplijn. Zo wordt volop ...

1337
1337
'Medische proeven gepland: Noa Lang heeft toptransfer beet'

Noa Lang speelde afgelopen seizoen een belangrijke rol in het kampioenschap van PSV. Maar het ...

205
205
Slot komt met hartbrekende reactie na Jota-drama

De voetbalwereld rouwt momenteel om het plotse heengaan van Diogo Jota. De 28-jarige aanvaller van ...

186
186
"Grootste van België" - aanwinst lyrisch over Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde directe aanwinst voor komend seizoen in huis gehaald. Zo werd ...

630
630

Meer sportnieuws