TRANSFERUURTJE: 'Europese topper wil De Cuyper, Haaland schokt City'

door
TRANSFERUURTJE: 'Europese topper wil De Cuyper, Haaland schokt City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Jupiler Pro League

Club Brugge dreigt in januari een smaakmaker kwijt te raken. Zo staat Andreas Skov Olsen zaterdag op de voorpagina van Gazzetta dello Sport. De roze sportkrant beweert dat de Deense aanvaller bovenaan de verlanglijst van AC Milan staat. Een concreet bod zou voorlopig niet aan de orde zijn, maar daar kan snel verandering in komen nu de mercato stilaan dichter komt. Het genoemde medium maakt gewag van een transferprijs tussen 15 à 18 miljoen euro.

En blijkbaar is niet enkel Skov Olsen in beeld in het San Siro-stadion. Bij Tuttosport beweert men dat ook Maxim De Cuyper kan rekenen op interesse van de Europese topclub. De kans dat de back in januari vertrekt bij Club Brugge, is evenwel bijzonder klein. Wellicht maakt de Rode Duivel pas na het seizoen een mooie stap. En dan krijgt AC Milan naar alle waarschijnlijkheid concurrentie van een pak andere ploegen.

Buitenland

Manchester City hoopt het contract van Erling Haaland te verlengen, maar volgens El Nacional zou de Noor zijn zinnen hebben gezet op een overstap naar Spanje. FC Barcelona en Real Madrid worden genoemd als mogelijk kanshebbers. Op korte termijn lijkt zo'n transfer echter niet aan de orde. Bij Fichajes beweert men dan weer dat City zelf mikt op een terugkeer van Cole Palmer als mogelijke opvolger van Kevin De Bruyne. Maar ook zo'n deal is momenteel onwaarschijnlijk.

In het begin van de zomer moest Cheikhou Kouyaté op zoek naar een nieuwe werkgever. De intussen 34-jarige defensieve middenvelder zag zijn contract bij Nottingham Forest na twee seizoenen niet meer verlengd worden. Sindsdien zat hij zonder club, maar daar komt weldra allicht verandering in. Volgens The Athletic is Kouyaté in beeld bij Leeds United. De Engelse tweedeklasser zou daarmee willen inspelen op een aantal blessuregevallen.

Volgens Il Mattino gaat SSC Napoli in januari op zoek naar een nieuwe rechterflankspeler. Bovenaan het verlanglijstje zou de naam van Jackson Tchatchoua staan. De 23-jarige is een Kameroens international, maar groeide op in ons land. Hij speelde in de jeugd van onder meer Standard en OHL en brak door bij Charleroi. Momenteel maakt hij het mooie weer bij Hellas Verona.

Wie is volgens u het meeste klaar voor de stap naar een topcompetitie?

Meest recent

Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

31
31
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

15
15
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

116
116
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

86
86
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

121
121
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

161
161
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

208
208
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

11
11
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

344
344
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

54
54
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

158
158
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

241
241
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

56
56
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

196
196
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

246
246
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

123
123
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

158
158
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

70
70
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

531
531
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

49
49
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

122
122
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

317
317
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

72
72
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

458
458
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

501
501

Meer sportnieuws