TRANSFERUURTJE: 'Europese topper wil De Cuyper, Haaland schokt City'

door
TRANSFERUURTJE: 'Europese topper wil De Cuyper, Haaland schokt City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Jupiler Pro League

Club Brugge dreigt in januari een smaakmaker kwijt te raken. Zo staat Andreas Skov Olsen zaterdag op de voorpagina van Gazzetta dello Sport. De roze sportkrant beweert dat de Deense aanvaller bovenaan de verlanglijst van AC Milan staat. Een concreet bod zou voorlopig niet aan de orde zijn, maar daar kan snel verandering in komen nu de mercato stilaan dichter komt. Het genoemde medium maakt gewag van een transferprijs tussen 15 à 18 miljoen euro.

En blijkbaar is niet enkel Skov Olsen in beeld in het San Siro-stadion. Bij Tuttosport beweert men dat ook Maxim De Cuyper kan rekenen op interesse van de Europese topclub. De kans dat de back in januari vertrekt bij Club Brugge, is evenwel bijzonder klein. Wellicht maakt de Rode Duivel pas na het seizoen een mooie stap. En dan krijgt AC Milan naar alle waarschijnlijkheid concurrentie van een pak andere ploegen.

Buitenland

Manchester City hoopt het contract van Erling Haaland te verlengen, maar volgens El Nacional zou de Noor zijn zinnen hebben gezet op een overstap naar Spanje. FC Barcelona en Real Madrid worden genoemd als mogelijk kanshebbers. Op korte termijn lijkt zo'n transfer echter niet aan de orde. Bij Fichajes beweert men dan weer dat City zelf mikt op een terugkeer van Cole Palmer als mogelijke opvolger van Kevin De Bruyne. Maar ook zo'n deal is momenteel onwaarschijnlijk.

In het begin van de zomer moest Cheikhou Kouyaté op zoek naar een nieuwe werkgever. De intussen 34-jarige defensieve middenvelder zag zijn contract bij Nottingham Forest na twee seizoenen niet meer verlengd worden. Sindsdien zat hij zonder club, maar daar komt weldra allicht verandering in. Volgens The Athletic is Kouyaté in beeld bij Leeds United. De Engelse tweedeklasser zou daarmee willen inspelen op een aantal blessuregevallen.

Volgens Il Mattino gaat SSC Napoli in januari op zoek naar een nieuwe rechterflankspeler. Bovenaan het verlanglijstje zou de naam van Jackson Tchatchoua staan. De 23-jarige is een Kameroens international, maar groeide op in ons land. Hij speelde in de jeugd van onder meer Standard en OHL en brak door bij Charleroi. Momenteel maakt hij het mooie weer bij Hellas Verona.

Wie is volgens u het meeste klaar voor de stap naar een topcompetitie?

Meest recent

‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

1
1
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

12
12
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

21
21
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

26
26
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

142
142
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

52
52
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

26
26
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

102
102
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

55
55
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

123
123
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

182
182
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

431
431
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

112
112
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

92
92
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

414
414
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

114
114
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

156
156
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

415
415
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

237
237
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

227
227
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

263
263
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

81
81
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

127
127
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

208
208

Meer sportnieuws