TRANSFERUURTJE: 'Europese topper wil De Cuyper, Haaland schokt City'

door
TRANSFERUURTJE: 'Europese topper wil De Cuyper, Haaland schokt City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Jupiler Pro League

Club Brugge dreigt in januari een smaakmaker kwijt te raken. Zo staat Andreas Skov Olsen zaterdag op de voorpagina van Gazzetta dello Sport. De roze sportkrant beweert dat de Deense aanvaller bovenaan de verlanglijst van AC Milan staat. Een concreet bod zou voorlopig niet aan de orde zijn, maar daar kan snel verandering in komen nu de mercato stilaan dichter komt. Het genoemde medium maakt gewag van een transferprijs tussen 15 à 18 miljoen euro.

En blijkbaar is niet enkel Skov Olsen in beeld in het San Siro-stadion. Bij Tuttosport beweert men dat ook Maxim De Cuyper kan rekenen op interesse van de Europese topclub. De kans dat de back in januari vertrekt bij Club Brugge, is evenwel bijzonder klein. Wellicht maakt de Rode Duivel pas na het seizoen een mooie stap. En dan krijgt AC Milan naar alle waarschijnlijkheid concurrentie van een pak andere ploegen.

Buitenland

Manchester City hoopt het contract van Erling Haaland te verlengen, maar volgens El Nacional zou de Noor zijn zinnen hebben gezet op een overstap naar Spanje. FC Barcelona en Real Madrid worden genoemd als mogelijk kanshebbers. Op korte termijn lijkt zo'n transfer echter niet aan de orde. Bij Fichajes beweert men dan weer dat City zelf mikt op een terugkeer van Cole Palmer als mogelijke opvolger van Kevin De Bruyne. Maar ook zo'n deal is momenteel onwaarschijnlijk.

In het begin van de zomer moest Cheikhou Kouyaté op zoek naar een nieuwe werkgever. De intussen 34-jarige defensieve middenvelder zag zijn contract bij Nottingham Forest na twee seizoenen niet meer verlengd worden. Sindsdien zat hij zonder club, maar daar komt weldra allicht verandering in. Volgens The Athletic is Kouyaté in beeld bij Leeds United. De Engelse tweedeklasser zou daarmee willen inspelen op een aantal blessuregevallen.

Volgens Il Mattino gaat SSC Napoli in januari op zoek naar een nieuwe rechterflankspeler. Bovenaan het verlanglijstje zou de naam van Jackson Tchatchoua staan. De 23-jarige is een Kameroens international, maar groeide op in ons land. Hij speelde in de jeugd van onder meer Standard en OHL en brak door bij Charleroi. Momenteel maakt hij het mooie weer bij Hellas Verona.

Wie is volgens u het meeste klaar voor de stap naar een topcompetitie?

Meest recent

Atletico kent goede generale repetitie, Godts weer bepalend

Atletico Madrid heeft zaterdag een goede generale repetitie gekend voor de terugmatch tegen Club ...

16
16
Onrust over David: Hubert brengt eerste update

Union heeft zondag zijn koppositie in de Jupiler Pro League kunnen behouden. Tegen Antwerp moest het ...

42
42
'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

48
48
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

86
86
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

201
201
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

67
67
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

74
74
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

45
45
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

192
192
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

45
45
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

39
39
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

68
68
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

103
103
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

301
301
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

137
137
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

188
188
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

141
141
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

106
106
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

542
542
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

95
95
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

19
19
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

48
48
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

20
20
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

162
162
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

170
170

Meer sportnieuws