TRANSFERUURTJE: 'Europese topper wil De Cuyper, Haaland schokt City'

door
TRANSFERUURTJE: 'Europese topper wil De Cuyper, Haaland schokt City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Jupiler Pro League

Club Brugge dreigt in januari een smaakmaker kwijt te raken. Zo staat Andreas Skov Olsen zaterdag op de voorpagina van Gazzetta dello Sport. De roze sportkrant beweert dat de Deense aanvaller bovenaan de verlanglijst van AC Milan staat. Een concreet bod zou voorlopig niet aan de orde zijn, maar daar kan snel verandering in komen nu de mercato stilaan dichter komt. Het genoemde medium maakt gewag van een transferprijs tussen 15 à 18 miljoen euro.

En blijkbaar is niet enkel Skov Olsen in beeld in het San Siro-stadion. Bij Tuttosport beweert men dat ook Maxim De Cuyper kan rekenen op interesse van de Europese topclub. De kans dat de back in januari vertrekt bij Club Brugge, is evenwel bijzonder klein. Wellicht maakt de Rode Duivel pas na het seizoen een mooie stap. En dan krijgt AC Milan naar alle waarschijnlijkheid concurrentie van een pak andere ploegen.

Buitenland

Manchester City hoopt het contract van Erling Haaland te verlengen, maar volgens El Nacional zou de Noor zijn zinnen hebben gezet op een overstap naar Spanje. FC Barcelona en Real Madrid worden genoemd als mogelijk kanshebbers. Op korte termijn lijkt zo'n transfer echter niet aan de orde. Bij Fichajes beweert men dan weer dat City zelf mikt op een terugkeer van Cole Palmer als mogelijke opvolger van Kevin De Bruyne. Maar ook zo'n deal is momenteel onwaarschijnlijk.

In het begin van de zomer moest Cheikhou Kouyaté op zoek naar een nieuwe werkgever. De intussen 34-jarige defensieve middenvelder zag zijn contract bij Nottingham Forest na twee seizoenen niet meer verlengd worden. Sindsdien zat hij zonder club, maar daar komt weldra allicht verandering in. Volgens The Athletic is Kouyaté in beeld bij Leeds United. De Engelse tweedeklasser zou daarmee willen inspelen op een aantal blessuregevallen.

Volgens Il Mattino gaat SSC Napoli in januari op zoek naar een nieuwe rechterflankspeler. Bovenaan het verlanglijstje zou de naam van Jackson Tchatchoua staan. De 23-jarige is een Kameroens international, maar groeide op in ons land. Hij speelde in de jeugd van onder meer Standard en OHL en brak door bij Charleroi. Momenteel maakt hij het mooie weer bij Hellas Verona.

Wie is volgens u het meeste klaar voor de stap naar een topcompetitie?

Meest recent

"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

30
30
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

33
33
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

17
17
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

95
95
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

315
315
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

149
149
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

649
649
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

136
136
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

101
101
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

127
127
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

183
183
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

600
600
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

42
42
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

323
323
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

247
247
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

168
168
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

383
383
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

194
194
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

66
66
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

48
48
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

294
294
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

97
97
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

355
355
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

192
192
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

52
52

Meer sportnieuws