'Koude douche City: broodnodige transfer in gevaar'

97 stemmen
'Koude douche City: broodnodige transfer in gevaar'

Door de interland-break krijgen de clubleiders in de komende dagen een uitgelezen kans om de komende transferperiode voor te bereiden. Dat is ook bij Manchester City het geval. De Engelse kampioen zou in januari minstens één toptransfer willen realiseren.

City kreeg dit seizoen al af te rekenen met het nodige blessureleed. Kevin De Bruyne bijvoorbeeld, moest de voorbije duels noodgedwongen aan zich voorbij laten gaan. Maar vooral het uitvallen van Rodri is een streep door de rekening.

De beste speler van het voorbije Europese kampioenschap én aanvoerder van de Spaanse nationale ploeg viel tegen Arsenal geblesseerd uit. Het verdict was bijzonder zwaar voor de Spanjaard. De middenvelder liep namelijk een letsel aan de kruisbanden op.

LEES OOK: 'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Vervanger Rodri gezocht

Hierdoor staat de Ballon d'Or-kandidaat enkele maanden aan de kant, wellicht zit zijn seizoen er zelfs al grotendeels op. Voor City is het uitvallen van één van 's werelds beste middenvelders uiteraard een enorme aderlating. De club zou dan ook overwegen om in januari te reageren op de transfermarkt.

Een speler van het kaliber van Rodri vinden, lijkt quasi onmogelijk. Maar men zou wel iemand willen aantrekken met een gelijkaardig profiel voor dezelfde positie zodat de selectie in de breedte voldoende sterk is. En daarvoor is het vizier gericht op één van Rodri's teammaats bij de nationale ploeg.

Toptarget plots vef

Zo bevestigt Relevo dat City alles op alles zet voor de komst van Martin Zubimendi. Die stond in de zomermercato stond hij al dicht bij Liverpool, maar bleef hij uiteindelijk toch bij Real Sociedad. En nu wil de Engelse kampioen hem alsnog naar de Premier League halen. Daarvoor heeft het ook een pak geld over.

Desondanks lijken de kansen van City klein. En dat heeft vooral met Zubimendi zelf te maken. Die liet immers verstaan dat hij nog steeds goed zit bij Sociedad en de club nog veel wil geven. Transferexpert Fabrizio Romano voegt daar aan toe dat er ook nog geen concrete contacten lopen. Hij verwacht dan ook dat de middenvelder pas ten vroegste na het seizoen vertrekt.

City wordt opnieuw kampioen dit seizoen ...

Meest recent

'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

0
0
Grote trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

219
219
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

198
198
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

276
276
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

30
30
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

170
170
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

37
37
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

27
27
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

475
475
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

447
447
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

118
118
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

346
346
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

80
80
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

390
390
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

373
373
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

139
139
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

153
153
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

685
685
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

81
81
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

148
148
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

286
286
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

320
320
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

301
301
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

65
65

Meer sportnieuws