'Tuchel eist meteen transfer van 80 miljoen bij United'

4106
'Tuchel eist meteen transfer van 80 miljoen bij United'

Na enkele dagen van topoverleg, blijft het lot van coach Erik ten Hag onduidelijk bij Manchester United. Ondertussen wordt één naam steeds nadrukkelijker naar voren geschoven als opvolger. Zo zou Thomas Tuchel de absolute topkandidaat zijn op Old Trafford.

United is andermaal bezig aan een tegenvallend seizoen. In de Community Shield werd meteen verloren van Manchester City. De Europa League-campagne ging dan weer van start met een gelijke spelen tegen FC Twente en FC Porto. En ook in de Premier League liet het al veel steken vallen: het staat momenteel slechts veertiende in het klassement met een povere 8 op 21.

Logischerwijs staat de positie van Ten Hag dan ook opnieuw serieus onder druk. Volgens verschillende bronnen vond in de voorbije dagen topoverleg op het programma in Old Trafford. Daarbij werd ook Ineos-topman Sir Jim Ratcliffe, sinds begin dit jaar één van de grote bazen bij de Engelse grootmacht, naar verluidt nauw betrokken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Real praat met Liverpool, Brys niet naar JPL'

Naam Tuchel op tafel

Knopen werden evenwel nog niet doorgehakt. Volgens The Daily Mail heerst er intern voorlopig een grote stilte over de positie van Ten Hag. Dat blijft wellicht het geval tot de grote bazen een definitieve beslissing hebben genomen. Maar ondertussen worden wel al alternatieven overlopen voor moest het tot een ontslag komen.

Dinsdag zou naar verluidt de naam van Thomas Tuchel zijn besproken. De Duitser zit momenteel zonder club nadat hij eind vorig seizoen bij Bayern München vertrok. Bij Manchester Evening News weet men dat Tuchel alvast kan rekenen op de steun van Ratcliffe, die in hem een geschikte trainer voor United ziet.

Sterkhouder Barcelona

Bij TeamTalk gaat men nog een stap verder. Daar beweert men dat Tuchel tijdens de gesprekken al een eerste transfereis op tafel heeft gelegd. Zo zou hij United aanmanen om in januari een poging te ondernemen voor Ronald Araujo. De Uruguayaan stond destijds ook al op zijn verlanglijstje bij Bayern en blijkbaar heeft Tuchel nog steeds zijn zinnen gezet op een samenwerking. Zijn huidige werkgever FC Barcelona zou wel een pak geld verlangen voor de verdediger. Zo wordt gewag gemaakt van een prijskaartje van 80 miljoen euro.

Tuchel zou een veel betere coach zijn voor United dan Ten Hag ...

Meest recent

Anderlecht grijpt in: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

15
15
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

69
69
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

90
90
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

76
76
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

36
36
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

140
140
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

112
112
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

157
157
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

83
83
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

92
92
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

194
194
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

123
123
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

225
225
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

306
306
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

90
90
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

449
449
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

559
559
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

210
210
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

136
136
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

142
142
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

212
212
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

203
203

Meer sportnieuws