'Tuchel eist meteen transfer van 80 miljoen bij United'

door stemmen
'Tuchel eist meteen transfer van 80 miljoen bij United'

Na enkele dagen van topoverleg, blijft het lot van coach Erik ten Hag onduidelijk bij Manchester United. Ondertussen wordt één naam steeds nadrukkelijker naar voren geschoven als opvolger. Zo zou Thomas Tuchel de absolute topkandidaat zijn op Old Trafford.

United is andermaal bezig aan een tegenvallend seizoen. In de Community Shield werd meteen verloren van Manchester City. De Europa League-campagne ging dan weer van start met een gelijke spelen tegen FC Twente en FC Porto. En ook in de Premier League liet het al veel steken vallen: het staat momenteel slechts veertiende in het klassement met een povere 8 op 21.

Logischerwijs staat de positie van Ten Hag dan ook opnieuw serieus onder druk. Volgens verschillende bronnen vond in de voorbije dagen topoverleg op het programma in Old Trafford. Daarbij werd ook Ineos-topman Sir Jim Ratcliffe, sinds begin dit jaar één van de grote bazen bij de Engelse grootmacht, naar verluidt nauw betrokken.

LEES OOK: Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Naam Tuchel op tafel

Knopen werden evenwel nog niet doorgehakt. Volgens The Daily Mail heerst er intern voorlopig een grote stilte over de positie van Ten Hag. Dat blijft wellicht het geval tot de grote bazen een definitieve beslissing hebben genomen. Maar ondertussen worden wel al alternatieven overlopen voor moest het tot een ontslag komen.

Dinsdag zou naar verluidt de naam van Thomas Tuchel zijn besproken. De Duitser zit momenteel zonder club nadat hij eind vorig seizoen bij Bayern München vertrok. Bij Manchester Evening News weet men dat Tuchel alvast kan rekenen op de steun van Ratcliffe, die in hem een geschikte trainer voor United ziet.

Sterkhouder Barcelona

Bij TeamTalk gaat men nog een stap verder. Daar beweert men dat Tuchel tijdens de gesprekken al een eerste transfereis op tafel heeft gelegd. Zo zou hij United aanmanen om in januari een poging te ondernemen voor Ronald Araujo. De Uruguayaan stond destijds ook al op zijn verlanglijstje bij Bayern en blijkbaar heeft Tuchel nog steeds zijn zinnen gezet op een samenwerking. Zijn huidige werkgever FC Barcelona zou wel een pak geld verlangen voor de verdediger. Zo wordt gewag gemaakt van een prijskaartje van 80 miljoen euro.

Tuchel zou een veel betere coach zijn voor United dan Ten Hag ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

28
28
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

71
71
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

103
103
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

83
83
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

175
175
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

188
188
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

147
147
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

130
130
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

487
487
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

707
707
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

410
410
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

213
213
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

125
125
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

82
82
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

206
206
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

419
419
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

191
191
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

306
306
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

281
281
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

434
434
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

442
442
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

296
296
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

48
48

Meer sportnieuws