'Tuchel eist meteen transfer van 80 miljoen bij United'

4106
'Tuchel eist meteen transfer van 80 miljoen bij United'

Na enkele dagen van topoverleg, blijft het lot van coach Erik ten Hag onduidelijk bij Manchester United. Ondertussen wordt één naam steeds nadrukkelijker naar voren geschoven als opvolger. Zo zou Thomas Tuchel de absolute topkandidaat zijn op Old Trafford.

United is andermaal bezig aan een tegenvallend seizoen. In de Community Shield werd meteen verloren van Manchester City. De Europa League-campagne ging dan weer van start met een gelijke spelen tegen FC Twente en FC Porto. En ook in de Premier League liet het al veel steken vallen: het staat momenteel slechts veertiende in het klassement met een povere 8 op 21.

Logischerwijs staat de positie van Ten Hag dan ook opnieuw serieus onder druk. Volgens verschillende bronnen vond in de voorbije dagen topoverleg op het programma in Old Trafford. Daarbij werd ook Ineos-topman Sir Jim Ratcliffe, sinds begin dit jaar één van de grote bazen bij de Engelse grootmacht, naar verluidt nauw betrokken.

LEES OOK: Icoon van FC Barcelona stopt op 39-jarige leeftijd

Naam Tuchel op tafel

Knopen werden evenwel nog niet doorgehakt. Volgens The Daily Mail heerst er intern voorlopig een grote stilte over de positie van Ten Hag. Dat blijft wellicht het geval tot de grote bazen een definitieve beslissing hebben genomen. Maar ondertussen worden wel al alternatieven overlopen voor moest het tot een ontslag komen.

Dinsdag zou naar verluidt de naam van Thomas Tuchel zijn besproken. De Duitser zit momenteel zonder club nadat hij eind vorig seizoen bij Bayern München vertrok. Bij Manchester Evening News weet men dat Tuchel alvast kan rekenen op de steun van Ratcliffe, die in hem een geschikte trainer voor United ziet.

Sterkhouder Barcelona

Bij TeamTalk gaat men nog een stap verder. Daar beweert men dat Tuchel tijdens de gesprekken al een eerste transfereis op tafel heeft gelegd. Zo zou hij United aanmanen om in januari een poging te ondernemen voor Ronald Araujo. De Uruguayaan stond destijds ook al op zijn verlanglijstje bij Bayern en blijkbaar heeft Tuchel nog steeds zijn zinnen gezet op een samenwerking. Zijn huidige werkgever FC Barcelona zou wel een pak geld verlangen voor de verdediger. Zo wordt gewag gemaakt van een prijskaartje van 80 miljoen euro.

Tuchel zou een veel betere coach zijn voor United dan Ten Hag ...

Meest recent

Vermeeren en Frey als exponenten: pijnpunt bij Antwerp

Voor Antwerp is het tot dusver een seizoen met twee gezichten. De Great Old begon nog verrassend ...

0
0
Afscheid Messi ontspoort: Bedrijf gaat diep door het stof

Het afscheid van Lionel Messi in Buenos Aires moest een avond worden om nooit te vergeten. Voor ...

6
6
'Kompany lonkt naar PL: topdeal van 60 miljoen'

Bayern München is alweer scherp aan het seizoen begonnen. Het pakte tot dusver tien op twaalf ...

3
3
Beerschot onthoofd zonder Vossen? Ex-speler velt oordeel

Komend weekend wordt ook de Challenger Pro League weer op gang getrapt na een onderbreking van ...

10
10
Balans Van Bommel: gemiste kans versus nieuwe schwung

De eerste interlandperiode van Mark van Bommel ligt achter de rug. Het werd er eentje met ups en ...

75
75
STVV maakt zich klaar voor historische avond

Het aftellen is begonnen. Volgende week donderdag om 21 uur maakt STVV zich op voor een historische ...

35
35
David Silva keert op 40-jarige leeftijd plots terug

David Silva (40) keert terug op de voetbalvelden. Drie jaar na zijn noodgedwongen afscheid heeft de ...

20
20
'Tegenstander België zet coach op straat'

Vincenzo Montella is niet langer bondscoach van Turkije. De Turkse voetbalbond (TFF) heeft volgens ...

58
58
Icoon van FC Barcelona stopt op 39-jarige leeftijd

Op 39-jarige leeftijd is het definitief voorbij voor Pedro Rodríguez. De Spaanse aanvaller ...

53
53
Bellingham: "Hij is de beste Engelse speler ooit"

Engeland heeft al héél wat wereldtoppers gehad in zijn geschiedenis. Eén van de ...

44
44
'Essevee wil in januari toeslaan met buitenlands talent'

De extra lange interlandbreak gaf de clubs uit de Jupiler Pro League de tijd om al een eerste ...

57
57
Jorge Jesus reageert kurkdroog op statement Ronaldo

Portugal was de voorbije dagen in de ban van de rel rond Cristiano Ronaldo. De 41-jarige vedette ...

112
112
Ex-Rode Duivel miste droomtransfer: "Bayern en Ajax..."

Dezer dagen spelen heel wat Rode Duivels bij de allergrootste clubs van Europa, maar rond de ...

39
39
'Nieuw FIFA-schandaal rond WK-deelname van Congo'

De laatste maanden liggen de FIFA en voorzitter Gianni Infantino zwaar onder vuur. Alles begon met ...

136
136
KV Kortrijk heeft nieuwe trainer helemaal beet

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich na een aanzienlijke pauze weer op gang. Dat zal ...

47
47
De Ketelaere incasseert slecht nieuws bij Atalanta

In Frankrijk verscheen Romelu Lukaku nog eens aan de aftrap als diepe spits van de Rode Duivels, ...

309
309
Coucke krijgt heel emotionele smeekbede: "Help me..."

Marc Coucke blijft iemand die het leven duidelijk ten volle wil beleven. De ondernemer is ...

40
40
De Mil doet straf verhaal: "Zonder hen nooit profcoach"

De voorbije jaren manifesteerden enkele verrassende namen zich aan het Belgische trainersfirmament. ...

80
80
Jonge Duivels naar EK: Swerts ziet grote verandering

Het was bibberen tot het bittere einde, maar de Jonge Duivels zijn er dinsdagavond wel in geslaagd ...

35
35
JPL-aanvoerder gaat plots aan de slag in Litouwen

De transfermarkt mag momenteel dan wel gesloten zijn, toch zien we regelmatig nog deals voorbij ...

74
74
TRANSFERUURTJE: 'Cercle slaat fraaie slag, grote kuis Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

285
285
Vrancken geeft Vanderbiest gouden KV Mechelen-raad

Wouter Vrancken is nu actief bij het Schotse Hearts, maar de oefenmeester boekte eerder succes bij ...

148
148
Kompany krijgt “zwaarbeveiligde gevangenis” bij Bayern

Vincent Kompany werd afgelopen seizoen kampioen met Bayern München en ook dit seizoen maakt de ...

68
68
Vanden Borre praat over toekomst: opvallend plan

Anthony Vanden Borre speelde in het verleden onder meer bij RSC Anderlecht en KRC Genk en was ook ...

91
91
Vanhaezebrouck over Rode Duivel: "Gouden Bal-niveau"

Hein Vanhaezebrouck heeft weinig twijfels over de kwaliteiten van Roméo Lavia. De analist is ...

240
240

Meer sportnieuws