'Tuchel eist meteen transfer van 80 miljoen bij United'

door
'Tuchel eist meteen transfer van 80 miljoen bij United'

Na enkele dagen van topoverleg, blijft het lot van coach Erik ten Hag onduidelijk bij Manchester United. Ondertussen wordt één naam steeds nadrukkelijker naar voren geschoven als opvolger. Zo zou Thomas Tuchel de absolute topkandidaat zijn op Old Trafford.

United is andermaal bezig aan een tegenvallend seizoen. In de Community Shield werd meteen verloren van Manchester City. De Europa League-campagne ging dan weer van start met een gelijke spelen tegen FC Twente en FC Porto. En ook in de Premier League liet het al veel steken vallen: het staat momenteel slechts veertiende in het klassement met een povere 8 op 21.

Logischerwijs staat de positie van Ten Hag dan ook opnieuw serieus onder druk. Volgens verschillende bronnen vond in de voorbije dagen topoverleg op het programma in Old Trafford. Daarbij werd ook Ineos-topman Sir Jim Ratcliffe, sinds begin dit jaar één van de grote bazen bij de Engelse grootmacht, naar verluidt nauw betrokken.

LEES OOK: 'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Naam Tuchel op tafel

Knopen werden evenwel nog niet doorgehakt. Volgens The Daily Mail heerst er intern voorlopig een grote stilte over de positie van Ten Hag. Dat blijft wellicht het geval tot de grote bazen een definitieve beslissing hebben genomen. Maar ondertussen worden wel al alternatieven overlopen voor moest het tot een ontslag komen.

Dinsdag zou naar verluidt de naam van Thomas Tuchel zijn besproken. De Duitser zit momenteel zonder club nadat hij eind vorig seizoen bij Bayern München vertrok. Bij Manchester Evening News weet men dat Tuchel alvast kan rekenen op de steun van Ratcliffe, die in hem een geschikte trainer voor United ziet.

Sterkhouder Barcelona

Bij TeamTalk gaat men nog een stap verder. Daar beweert men dat Tuchel tijdens de gesprekken al een eerste transfereis op tafel heeft gelegd. Zo zou hij United aanmanen om in januari een poging te ondernemen voor Ronald Araujo. De Uruguayaan stond destijds ook al op zijn verlanglijstje bij Bayern en blijkbaar heeft Tuchel nog steeds zijn zinnen gezet op een samenwerking. Zijn huidige werkgever FC Barcelona zou wel een pak geld verlangen voor de verdediger. Zo wordt gewag gemaakt van een prijskaartje van 80 miljoen euro.

Tuchel zou een veel betere coach zijn voor United dan Ten Hag ...

Meest recent

'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

5
5
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

17
17
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

90
90
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

39
39
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

65
65
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

847
847
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

46
46
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

58
58
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

344
344
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

186
186
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

106
106
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

121
121
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

119
119
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

30
30
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

935
935
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

115
115
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

55
55
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

347
347
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

802
802
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

122
122
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

81
81
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

409
409
'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Royal Antwerp FC blijft alles verkopen wat verkoopbaar is. De Great Old staat volgens Sky Sports ...

621
621
'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

De Belgische topclubs zijn op zoek naar versterking. Eén speler geniet de nodige interesse, ...

272
272
'STVV slaat toe en laat JPL-topclub verweesd achter'

STVV wil alles op alles zetten om zijn plaats in de top zes te behouden én de toekomst voor ...

731
731

Meer sportnieuws