Skov Olsen onthult details over flirt met Feyenoord

241 stemmen
Skov Olsen onthult details over flirt met Feyenoord

Hoewel hij naar eigen zeggen niet tilt aan zijn criticasters praat Andreas Skov Olsen zelden met de Belgische pers. Tegenover enkele media in zijn thuisland liet de 24-jarige Deen van Club Brugge nu wél uitvoerig zijn licht schijnen op zijn flirt met Feyenoord in het slot van de voorbije zomermercato.

Vlak voor de deadline waren de Rotterdammers naar verluidt bereid om 15 miljoen op tafel te leggen voor Skov Olsen, die van Blauw-Zwart evenwel niet meer mocht vertrekken. In gesprek met Tipsbladet en Bold bevestigt de 34-voudig international die versie van de feiten. "Ja, dat klopt. Ik had zelf ook contact met hen", klinkt het. "Ze hebben met Brian Priske ook een Deense coach, dus daar was ik erg in geïnteresseerd."

LEES OOK: 'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge stelt veto

"Met hem heb ik ook gesprekken gevoerd. Dat is volgens mij niet ongebruikelijk. We spraken ook al toen hij nog trainer was van Antwerp", onthult Skov Olsen, die het moment rijp achtte om zijn carrière elders voort te zeten. "Ik dacht dat ik weg moest en het tijd was om te vertrekken. Dat was ook de bedoeling. Ik dacht dus dat we een oplossing zouden moeten vinden. Maar dat is uiteindelijk dus toch niet gebeurd", luidt het.

"Ik was graag weggegaan, want dat was altijd al het plan, maar de club heeft daar anders over beslist. Zo gaat het nu eenmaal in de voetbalwereld. Ik ben eigendom van de club en moet hun keuze respecteren", vervolgt de linkspoot, die tot medio 2026 vastligt in Jan Breydel en daar al goed was voor 45 goals en 25 assists in 19 duels. Ondanks de kritiek aan zijn adres was Skov Olsen dit seizoen reeds betrokken bij vijf treffers.

Skov Olsen richting exit?

Wie weet komt Feyenoord in januari dus wel opnieuw aankloppen voor de winger, wiens marktwaarde op 18 miljoen wordt geschat. Skov Olsen steekt alvast niet onder stoelen of banken dat hij nog steeds openstaat voor een nieuwe uitdaging. Al lijkt hij niet van plan om een exit te forceren. "Zoals ik ook al tegen het bestuur heb gezegd: ik vind het heerlijk om in Brugge te zijn en ben tevreden dat ik hier nog ben", vertelt hij nog.

"Ik vind de Jupiler Pro League ook een supercoole competitie, die alsmaar meer aandacht krijgt en veel goede teams en spelers heeft. Ik ben dus blij om in België te zijn", besluit Skov Olsen. Ondanks de vrij negatieve perceptie die de buitenwereld heeft over de soms nogal nukkige flankaanvaller voelt hij zich dus nog altijd prima in zijn vel in Westkapelle, waar hij weliswaar dus bij voorkeur niet bijster lang meer zal vertoeven.

Hoeveel is Skov Olsen volgens u waard?

Meest recent

Met déze Google-tip krijg je nog beter voetbalnieuws

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

119
119
"Union niet beter" - Taravel geeft oorzaak verloren finale

Jérémy Taravel zal voor altijd de man blijven die RSC Anderlecht naar de bekerfinale ...

77
77
Real klopt rode lantaarn: Pérez zorgt voor ongezien tafereel

Real Madrid heeft enkele dagen na de blamage in Barcelona aangeknoopt met een simpele zege. Op eigen ...

42
42
Gigantisch sprookje: "Dé reden om naar Union te komen"

Vijf jaar geleden speelde het nog in de tweede divisie, nu staat Union SG te pronken bovenaan de ...

43
43
'Zware gevolgen na bekerfiasco: nieuwe trainer Anderlecht'

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen afsluiten met lege handen. De Brusselaars moeten na het verlies ...

375
375
Deschamps maakt WK-selectie live bekend: grote naam afwezig

Binnen minder dan een maand is het zover, dan gaat het wereldkampioenschap officieel van start. ...

96
96
Stad Brussel walgt: enorme ravage aan stadion na bekerfinale

De bekerfinale heeft voor aanzienlijke schade gezorgd aan het Koning Boudewijn-stadion. Vooral de ...

1004
1004
Grote honger Union: Club Brugge krijgt pittige waarschuwing

Union SG heeft voor het derde jaar op rij een grote prijs gepakt. De Brusselaars wonnen donderdag de ...

242
242
Transfergevecht Bayern: 'Kompany wil hém er wanhopig bij'

Bayern München werkt momenteel naar de Duitse bekerfinale van binnen anderhalve week. Achter de ...

91
91
Europese tickets: waarom STVV en co meevieren met Union

Union SG is een nieuw sportief succes rijker. De regerende landskampioen won donderdagnamiddag ...

376
376
Coucke druipt gedesillusioneerd af, Verschueren baalt luidop

De clubleiding van RSC Anderlecht keek donderdag reikhalzend uit naar de finale van de Croky Cup. ...

373
373
Gênant moment: Anderlecht-tifo viraal na pijnlijke fout

Het is uiteindelijk een bijzonder pijnlijke namiddag geworden voor RSC Anderlecht. In de verloren ...

197
197
'Anderlecht davert: eerste miljoenentransfer Sibierski'

Anderlecht heeft zijn eerste zomerklapper in het vizier, en die komt uit onverwachte hoek. De ...

317
317
Hommeles Anderlecht: Bertaccini sneert openlijk naar Taravel

Maandenlang had RSC Anderlecht uitgekeken naar de bekerfinale. Nadat het tegen Union SG wederom ...

431
431
Club grijnst: Union kondigt meteen bekerviering aan

Union SG heeft voor het derde jaar op rij een hoofdprijs gepakt en legde donderdagnamiddag beslag op ...

421
421
WK-selectie België: 'Duivel na 136 caps níét mee naar WK'

Aanstaande vrijdag is het zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het ...

426
426
3 op 10 - Kranten geven vette buis aan Anderlecht-zondebok

RSC Anderlecht zal volgend jaar exact tien jaar zonder prijs zitten. Donderdag volgde een uitgelezen ...

485
485
Eregast Lukaku reageert vlak na nieuwe Anderlecht-miskleun

De tribunes van het Koning Boudewijn-stadion zaten donderdag vol met Anderlecht-vips, maar wederom ...

462
462
Krankzinnig! Het magistrale parcours van Union sinds promotie

Union SG heeft donderdag de beker van België gewonnen door RSC Anderlecht in de finale te ...

146
146
Brussel ontploft: Union laat Anderlecht achter met kater

Union heeft een zinderende bekerfinale naar zijn hand gezet. De landskampioen leek na rust de ...

124
124
LIVE BEKERFINALE: Union maakt komaf met Anderlecht

In een uitverkocht Koning Boudewijnstadon hebben Union en Anderlecht om 15 uur de bekerfinale op ...

33
33
Union bestolen in bekerfinale? Lardot velt verdict

Halfweg stond de nul nog steeds op het bord in de bekerfinale tussen Union en Anderlecht. Namens de ...

210
210
Coucke verrast met project voor ‘broekschijters’

Een zenuwachtige Marc Coucke zit op dit moment in het Heizelstadion voor de finale van de Croky Cup. ...

66
66
Bekerfinale baart muis: gebeten hond bij Anderlecht

De eerste helft van de bekerfinale tussen Union en Anderlecht zit erop. Tot dusver viel er nog maar ...

94
94
Luxeprobleem voor Leko: twee wissels bij Club Brugge?

Momenteel neemt Union het in de bekerfinale op tegen Anderlecht, maar ook in de competitie gaat het ...

566
566
Taravel kop van Jut: "En wanneer de echte opstelling?"

Voor de derde keer in vijf jaar tijd moet RSC Anderlecht zijn seizoen zien te redden in de ...

108
108

Meer sportnieuws