Skov Olsen onthult details over flirt met Feyenoord

241 stemmen
Skov Olsen onthult details over flirt met Feyenoord

Hoewel hij naar eigen zeggen niet tilt aan zijn criticasters praat Andreas Skov Olsen zelden met de Belgische pers. Tegenover enkele media in zijn thuisland liet de 24-jarige Deen van Club Brugge nu wél uitvoerig zijn licht schijnen op zijn flirt met Feyenoord in het slot van de voorbije zomermercato.

Vlak voor de deadline waren de Rotterdammers naar verluidt bereid om 15 miljoen op tafel te leggen voor Skov Olsen, die van Blauw-Zwart evenwel niet meer mocht vertrekken. In gesprek met Tipsbladet en Bold bevestigt de 34-voudig international die versie van de feiten. "Ja, dat klopt. Ik had zelf ook contact met hen", klinkt het. "Ze hebben met Brian Priske ook een Deense coach, dus daar was ik erg in geïnteresseerd."

LEES OOK: 'Rigaux plant volgende aanwinst in Jupiler Pro League'

Club Brugge stelt veto

"Met hem heb ik ook gesprekken gevoerd. Dat is volgens mij niet ongebruikelijk. We spraken ook al toen hij nog trainer was van Antwerp", onthult Skov Olsen, die het moment rijp achtte om zijn carrière elders voort te zeten. "Ik dacht dat ik weg moest en het tijd was om te vertrekken. Dat was ook de bedoeling. Ik dacht dus dat we een oplossing zouden moeten vinden. Maar dat is uiteindelijk dus toch niet gebeurd", luidt het.

"Ik was graag weggegaan, want dat was altijd al het plan, maar de club heeft daar anders over beslist. Zo gaat het nu eenmaal in de voetbalwereld. Ik ben eigendom van de club en moet hun keuze respecteren", vervolgt de linkspoot, die tot medio 2026 vastligt in Jan Breydel en daar al goed was voor 45 goals en 25 assists in 19 duels. Ondanks de kritiek aan zijn adres was Skov Olsen dit seizoen reeds betrokken bij vijf treffers.

Skov Olsen richting exit?

Wie weet komt Feyenoord in januari dus wel opnieuw aankloppen voor de winger, wiens marktwaarde op 18 miljoen wordt geschat. Skov Olsen steekt alvast niet onder stoelen of banken dat hij nog steeds openstaat voor een nieuwe uitdaging. Al lijkt hij niet van plan om een exit te forceren. "Zoals ik ook al tegen het bestuur heb gezegd: ik vind het heerlijk om in Brugge te zijn en ben tevreden dat ik hier nog ben", vertelt hij nog.

"Ik vind de Jupiler Pro League ook een supercoole competitie, die alsmaar meer aandacht krijgt en veel goede teams en spelers heeft. Ik ben dus blij om in België te zijn", besluit Skov Olsen. Ondanks de vrij negatieve perceptie die de buitenwereld heeft over de soms nogal nukkige flankaanvaller voelt hij zich dus nog altijd prima in zijn vel in Westkapelle, waar hij weliswaar dus bij voorkeur niet bijster lang meer zal vertoeven.

Hoeveel is Skov Olsen volgens u waard?

Meest recent

Geen Champions League voor Vrancken na nieuwe zeperd

Wouter Vrancken maakte deze zomer een opmerkelijke overstap, want na een boerenjaar verruilde hij ...

148
148
Einde van tijdperk? Neuer geeft grote toekomsthint

Bij Bayern München willen ze in het komende seizoen nog beter doen dan de Duitse dubbel en ...

53
53
'Doorbraak op Mambourg met straf Titraoui-plan'

Charleroi opent binnen een tiental dagen zijn seizoen met een thuiswedstrijd tegen OH Leuven. Het ...

16
16
OHL in lastige papieren: "We moeten spelers verkopen"

OH Leuven neemt dit seizoen een frisse start. De technische staf werd opnieuw grondig vernieuwd, ...

103
103
Hayen doet straffe uitspraak over Club Brugge

Nicky Hayen kreeg deze zomer een verrassende nieuwe uitdaging voorgeschoteld. Ondanks een ...

411
411
'Tweede kandidaat-trainer bij Antwerp bekend'

De tijd dringt stilaan voor Antwerp om een nieuwe trainer te vinden. Binnen minder dan twee weken ...

140
140
'Charleroi nadert op één na duurste transfer ooit'

Charleroi hoopt komend seizoen weer aan te kunnen sluiten bij de subtop na een minder jaar. De ...

26
26
'Fernandez-Pardo ontketent forse transfersoap'

Matias Fernandez-Pardo was deze zomer de verrassing in de WK-selectie van de Rode Duivels. De ...

122
122
'Antwerp nadert nieuwe coach: 2 kandidaten over'

Bij Antwerp lijken ze eindelijk aan hun huiswerk voor deze zomer begonnen te zijn. De club was ...

305
305
'Hoefkens klopt voor transfer aan bij Anderlecht'

Gaat er nog een speler vertrekken bij RSC Anderlecht? Die kans is zeker aanwezig. NAC Breda zou wel ...

232
232
'Reden afhaken Anderlecht bekend: énorme vraagprijs'

De zoektocht naar aanvallende versterking bij RSC Anderlecht verloopt heel moeizaam. Vitor Bruno ...

574
574
Massimo Bruno stopt, versterking voor Lokeren

De mercato komt stilaan op gang. Zo viel er nog wat officieel nieuws te bespeuren. Massimo Bruno ...

38
38
‘Courtois laat Duivels vallen: pijnlijke waarheid komt uit’

Thibaut Courtois wil alleen Rode Duivel blijven als hij de volledige Nations League mag overslaan. ...

895
895
Patro Eisden verrast met transfer oude bekende

Patro Eisden was al zeer actief op de transfermarkt en er komt nog volk bij. Zopas maakte de ...

88
88
Openda verlost van Juventus en heeft nieuwe club beet

Een vreugdekreet. Dat zal er ongetwijfeld zijn geweest bij Loïs Openda toen hij zijn contract ...

48
48
Anderlecht maakt fans bijzonder gelukkig met primeur

De fans van RSC Anderlecht worden stilaan ongeduldig, want tot op heden was het nog maar een rustige ...

261
261
'Antwerp op toerental: publiekslieveling keert terug'

De fans van Antwerp hebben lang op hun honger moeten zitten, maar in de laatste rechte lijn richting ...

708
708
'Club Brugge stunt: gegeerde WK-revelatie geeft jawoord'

Club Brugge hoopt Ivan Leko nog van minstens drie versterkingen te voorzien. Op de verlanglijst van ...

954
954
'Kassa rinkelt in Genk: bliksemvertrek ruwe diamant'

De geruchtenmolen draait stilaan op volle toeren bij KRC Genk, dat niet alleen op het punt staat om ...

620
620
'Leko dumpt trio: miscast Club Brugge weigert transfer'

Terwijl het wemelt van de geruchten rond sterkhouders zoals Nicolo Tresoldi en Joaquin Seys, en ...

1183
1183
'Overmars slaat toe: Antwerp verrast met oude bekende'

Nu de overname door het consortium rond Wouter Vandenhaute eindelijk helemaal rond is, wil Antwerp ...

528
528
'Code rood bij Club Brugge: Tresoldi op weg naar PL'

Als het van Bart Verhaeghe afhangt gaat hij helemaal nergens naartoe, maar na amper ...

651
651
Witte rook in Anderlecht: Sibierski dumpt dure flop

Antoine Sibierski moet RSC Anderlecht weer naar successen zien te loodsen, al torst de nieuwe ...

384
384
'Genk kan cashen: exit El Ouahdi in stroomversnelling'

KRC Genk staat op het punt om te cashen op Konstantinos Karetsas, wiens recordtransfer naar Borussia ...

1062
1062
Telenet onthult voetbalplannen: opvallende rol Ruben Van Gucht

Het WK 2026 behoort inmiddels weer definitief tot het verleden en dus is het weer reikhalzend ...

705
705

Meer sportnieuws