Skov Olsen onthult details over flirt met Feyenoord

door
Skov Olsen onthult details over flirt met Feyenoord

Hoewel hij naar eigen zeggen niet tilt aan zijn criticasters praat Andreas Skov Olsen zelden met de Belgische pers. Tegenover enkele media in zijn thuisland liet de 24-jarige Deen van Club Brugge nu wél uitvoerig zijn licht schijnen op zijn flirt met Feyenoord in het slot van de voorbije zomermercato.

Vlak voor de deadline waren de Rotterdammers naar verluidt bereid om 15 miljoen op tafel te leggen voor Skov Olsen, die van Blauw-Zwart evenwel niet meer mocht vertrekken. In gesprek met Tipsbladet en Bold bevestigt de 34-voudig international die versie van de feiten. "Ja, dat klopt. Ik had zelf ook contact met hen", klinkt het. "Ze hebben met Brian Priske ook een Deense coach, dus daar was ik erg in geïnteresseerd."

LEES OOK: Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Club Brugge stelt veto

"Met hem heb ik ook gesprekken gevoerd. Dat is volgens mij niet ongebruikelijk. We spraken ook al toen hij nog trainer was van Antwerp", onthult Skov Olsen, die het moment rijp achtte om zijn carrière elders voort te zeten. "Ik dacht dat ik weg moest en het tijd was om te vertrekken. Dat was ook de bedoeling. Ik dacht dus dat we een oplossing zouden moeten vinden. Maar dat is uiteindelijk dus toch niet gebeurd", luidt het.

"Ik was graag weggegaan, want dat was altijd al het plan, maar de club heeft daar anders over beslist. Zo gaat het nu eenmaal in de voetbalwereld. Ik ben eigendom van de club en moet hun keuze respecteren", vervolgt de linkspoot, die tot medio 2026 vastligt in Jan Breydel en daar al goed was voor 45 goals en 25 assists in 19 duels. Ondanks de kritiek aan zijn adres was Skov Olsen dit seizoen reeds betrokken bij vijf treffers.

Skov Olsen richting exit?

Wie weet komt Feyenoord in januari dus wel opnieuw aankloppen voor de winger, wiens marktwaarde op 18 miljoen wordt geschat. Skov Olsen steekt alvast niet onder stoelen of banken dat hij nog steeds openstaat voor een nieuwe uitdaging. Al lijkt hij niet van plan om een exit te forceren. "Zoals ik ook al tegen het bestuur heb gezegd: ik vind het heerlijk om in Brugge te zijn en ben tevreden dat ik hier nog ben", vertelt hij nog.

"Ik vind de Jupiler Pro League ook een supercoole competitie, die alsmaar meer aandacht krijgt en veel goede teams en spelers heeft. Ik ben dus blij om in België te zijn", besluit Skov Olsen. Ondanks de vrij negatieve perceptie die de buitenwereld heeft over de soms nogal nukkige flankaanvaller voelt hij zich dus nog altijd prima in zijn vel in Westkapelle, waar hij weliswaar dus bij voorkeur niet bijster lang meer zal vertoeven.

Hoeveel is Skov Olsen volgens u waard?

Meest recent

Simeone speelt open kaart: volgende club al bekend

Diego Simeone is nog steeds de trainer van Atlético Madrid. Een clubicoon en een trainer die ...

2
2
'Nieuwe' smaakmaker voor Anderlecht: Hasi heeft er optie bij

Bij RSC Anderlecht haalden ze sinds januari heel wat jonge buitenlanders naar de club. Olivier ...

73
73
Stankovic doorbreekt de stilte over terugkeer naar Inter

Bij Club Brugge worden heel veel spelers gelinkt aan een toptransfer. Onder meer Aleksander ...

127
127
PSV stunt en haalt clublegende terug in huis

PSV is al jaren de nummer één in Nederland. De club lijkt ook dit seizoen weer af te ...

27
27
Kompany verovert Europa: "Heb een hoge dunk van hem"

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vandaag op tegen Arsenal. Kunnen ze daar weer ...

53
53
BV verrast met stevige onthulling over Aster Nzeyimana

Gisterenavond was Aster Nzeyimana nog aanwezig in Istanbul, waar hij getuige was van de ...

24
24
'Uitgaande transfer bij Anderlecht: speler ontevreden'

Bij RSC Anderlecht gaan ze in januari de kern toch danig moeten afslanken. Olivier Renard en Tim ...

197
197
Geen beelden 16de speeldag? DAZN doet opmerkelijke zet

Komend weekend wordt de 16de speeldag van de Jupiler Pro League afgewerkt en daarin staan enkele ...

278
278
'Antwerp nadert nieuwe trainer: gesprekken met topkandidaat'

Antwerp FC staat komend weekend voor de loodzware verplaatsing op Club Brugge. De kans is klein dat ...

216
216
Club Brugge vs. Sporting: Vanhaezebrouck geeft favoriet

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Sporting CP. Een jaartje ...

209
209
Belgisch voetbal op zwart? Kijkers krijgen cruciaal nieuws

Komend weekend gaat de terugronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League van start. De ...

377
377
Charlotte dropt bommetje bij Van Gucht: “Meer vrouwen?”

Ruben Van Gucht lijkt momenteel overal tegelijk te winnen. Gisteren wist hij alweer een aflevering ...

65
65
Niemand zag dit aankomen: Club Brugge choqueert Sporting

In Lissabon kijken ze vol ongeloof naar hoe Club Brugge plots één van de meest ...

215
215
Union verstomt heksenketel: Europese pers diep onder indruk

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

187
187
Sporting-Club Brugge: Hayen voert twee sleutelwissels door

In de Champions League staat Club Brugge woensdagavond voor een erg belangrijke wedstrijd. Zo mikt ...

151
151
Anderlecht gelooft ogen niet: "Zou hem meepakken naar WK"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

386
386
Splinterbom DAZN zindert na: straffe wending rond Proximus

Het Belgische clubvoetbal staat in rep en roer. Rechtenhouder DAZN maakte woensdag bekend dat men ...

808
808
Geen onderschatting: Sporting-coach onder de indruk van Club

Club Brugge pakte in zijn eerste vier wedstrijden in de league phase van de Champions League vier op ...

105
105
Definitieve basisplaats? Bounida en Ajax-coach oordelen

Grote verrassing in de basiself bij Ajax voor de Champions League-wedstrijd tegen Benfica ...

34
34
Hubert onthult straffe boodschap die hij David gaf

Union heeft dinsdag alweer voor een straf resultaat gezorgd in de Champions League. Het ging immers ...

88
88
Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Dinsdagavond hebben FC Barcelona en Manchester City een pijnlijke avond beleefd in de Champions ...

58
58
Bounida krijgt lof ondanks nieuwe zeperd Ajax

Voor Ajax blijft de Champions League een calvarietocht. Ook in hun vijfde wedstrijd liepen de ...

53
53
Vloek eindelijk gebroken: Openda maakt zijn eerste voor Juve

Er was de voorbije maanden heel wat te doen omtrent de vorm van Loïs Openda. De spits versierde ...

52
52
Union stunt opnieuw: "Hopen op knock out-fase"

Na drie nederlagen op rij heeft Union dinsdagavond nog eens voor een stunt gezorgd in de Champions ...

63
63
Zorgt DAZN ook voor VAR-ramp? Dit zegt KBVB

Er viel dinsdag een bom op het Belgische voetbal, want DAZN zegde met onmiddellijke ingang het ...

193
193

Meer sportnieuws