Skov Olsen onthult details over flirt met Feyenoord

241
Skov Olsen onthult details over flirt met Feyenoord

Hoewel hij naar eigen zeggen niet tilt aan zijn criticasters praat Andreas Skov Olsen zelden met de Belgische pers. Tegenover enkele media in zijn thuisland liet de 24-jarige Deen van Club Brugge nu wél uitvoerig zijn licht schijnen op zijn flirt met Feyenoord in het slot van de voorbije zomermercato.

Vlak voor de deadline waren de Rotterdammers naar verluidt bereid om 15 miljoen op tafel te leggen voor Skov Olsen, die van Blauw-Zwart evenwel niet meer mocht vertrekken. In gesprek met Tipsbladet en Bold bevestigt de 34-voudig international die versie van de feiten. "Ja, dat klopt. Ik had zelf ook contact met hen", klinkt het. "Ze hebben met Brian Priske ook een Deense coach, dus daar was ik erg in geïnteresseerd."

LEES OOK: Vanhoutte vergeleken met Belgisch icoon: "Begrijp het wel"

Club Brugge stelt veto

"Met hem heb ik ook gesprekken gevoerd. Dat is volgens mij niet ongebruikelijk. We spraken ook al toen hij nog trainer was van Antwerp", onthult Skov Olsen, die het moment rijp achtte om zijn carrière elders voort te zeten. "Ik dacht dat ik weg moest en het tijd was om te vertrekken. Dat was ook de bedoeling. Ik dacht dus dat we een oplossing zouden moeten vinden. Maar dat is uiteindelijk dus toch niet gebeurd", luidt het.

"Ik was graag weggegaan, want dat was altijd al het plan, maar de club heeft daar anders over beslist. Zo gaat het nu eenmaal in de voetbalwereld. Ik ben eigendom van de club en moet hun keuze respecteren", vervolgt de linkspoot, die tot medio 2026 vastligt in Jan Breydel en daar al goed was voor 45 goals en 25 assists in 19 duels. Ondanks de kritiek aan zijn adres was Skov Olsen dit seizoen reeds betrokken bij vijf treffers.

Skov Olsen richting exit?

Wie weet komt Feyenoord in januari dus wel opnieuw aankloppen voor de winger, wiens marktwaarde op 18 miljoen wordt geschat. Skov Olsen steekt alvast niet onder stoelen of banken dat hij nog steeds openstaat voor een nieuwe uitdaging. Al lijkt hij niet van plan om een exit te forceren. "Zoals ik ook al tegen het bestuur heb gezegd: ik vind het heerlijk om in Brugge te zijn en ben tevreden dat ik hier nog ben", vertelt hij nog.

"Ik vind de Jupiler Pro League ook een supercoole competitie, die alsmaar meer aandacht krijgt en veel goede teams en spelers heeft. Ik ben dus blij om in België te zijn", besluit Skov Olsen. Ondanks de vrij negatieve perceptie die de buitenwereld heeft over de soms nogal nukkige flankaanvaller voelt hij zich dus nog altijd prima in zijn vel in Westkapelle, waar hij weliswaar dus bij voorkeur niet bijster lang meer zal vertoeven.

Hoeveel is Skov Olsen volgens u waard?

Meest recent

'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

31
31
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

15
15
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

15
15
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

39
39
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

153
153
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

26
26
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

40
40
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

96
96
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

55
55
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

187
187
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

62
62
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

177
177
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

28
28
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

83
83
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

928
928
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

52
52
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

163
163
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

913
913
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

49
49
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

153
153
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

133
133
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

301
301
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

107
107

Meer sportnieuws