Skov Olsen onthult details over flirt met Feyenoord

door
Skov Olsen onthult details over flirt met Feyenoord

Hoewel hij naar eigen zeggen niet tilt aan zijn criticasters praat Andreas Skov Olsen zelden met de Belgische pers. Tegenover enkele media in zijn thuisland liet de 24-jarige Deen van Club Brugge nu wél uitvoerig zijn licht schijnen op zijn flirt met Feyenoord in het slot van de voorbije zomermercato.

Vlak voor de deadline waren de Rotterdammers naar verluidt bereid om 15 miljoen op tafel te leggen voor Skov Olsen, die van Blauw-Zwart evenwel niet meer mocht vertrekken. In gesprek met Tipsbladet en Bold bevestigt de 34-voudig international die versie van de feiten. "Ja, dat klopt. Ik had zelf ook contact met hen", klinkt het. "Ze hebben met Brian Priske ook een Deense coach, dus daar was ik erg in geïnteresseerd."

LEES OOK: ‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Club Brugge stelt veto

"Met hem heb ik ook gesprekken gevoerd. Dat is volgens mij niet ongebruikelijk. We spraken ook al toen hij nog trainer was van Antwerp", onthult Skov Olsen, die het moment rijp achtte om zijn carrière elders voort te zeten. "Ik dacht dat ik weg moest en het tijd was om te vertrekken. Dat was ook de bedoeling. Ik dacht dus dat we een oplossing zouden moeten vinden. Maar dat is uiteindelijk dus toch niet gebeurd", luidt het.

"Ik was graag weggegaan, want dat was altijd al het plan, maar de club heeft daar anders over beslist. Zo gaat het nu eenmaal in de voetbalwereld. Ik ben eigendom van de club en moet hun keuze respecteren", vervolgt de linkspoot, die tot medio 2026 vastligt in Jan Breydel en daar al goed was voor 45 goals en 25 assists in 19 duels. Ondanks de kritiek aan zijn adres was Skov Olsen dit seizoen reeds betrokken bij vijf treffers.

Skov Olsen richting exit?

Wie weet komt Feyenoord in januari dus wel opnieuw aankloppen voor de winger, wiens marktwaarde op 18 miljoen wordt geschat. Skov Olsen steekt alvast niet onder stoelen of banken dat hij nog steeds openstaat voor een nieuwe uitdaging. Al lijkt hij niet van plan om een exit te forceren. "Zoals ik ook al tegen het bestuur heb gezegd: ik vind het heerlijk om in Brugge te zijn en ben tevreden dat ik hier nog ben", vertelt hij nog.

"Ik vind de Jupiler Pro League ook een supercoole competitie, die alsmaar meer aandacht krijgt en veel goede teams en spelers heeft. Ik ben dus blij om in België te zijn", besluit Skov Olsen. Ondanks de vrij negatieve perceptie die de buitenwereld heeft over de soms nogal nukkige flankaanvaller voelt hij zich dus nog altijd prima in zijn vel in Westkapelle, waar hij weliswaar dus bij voorkeur niet bijster lang meer zal vertoeven.

Hoeveel is Skov Olsen volgens u waard?

Meest recent

'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

11
11
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

20
20
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

19
19
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

18
18
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

52
52
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

130
130
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

27
27
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

204
204
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

119
119
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

157
157
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

84
84
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

108
108
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

62
62
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

123
123
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

215
215
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

63
63
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

464
464
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

88
88
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

290
290
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

174
174
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

100
100
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

126
126
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

117
117
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

82
82

Meer sportnieuws