Fink verdedigt antiheld: "Vind je niet onder 10 miljoen"

door
Fink verdedigt antiheld:

Het vertrouwen van KRC Genk heeft bij het ingaan van de interlandbreak toch een deukje gekregen. Na zeven overwinningen op rij maakten de Limburgers afgelopen weekend immers opnieuw kennis met de nederlaag. Ze gingen verrassend met 2-1 onderuit op het veld van KV Kortrijk.

Daarmee is er zeker geen man overboord voor Genk, want het blijft gewoon aan de leiding staan in de Jupiler Pro League. Het ziet de voorsprong op eerste achtervolger Antwerp wel slinken tot drie punten en dus heeft trainer Thorsten Fink de nodige stof tot nadenken.

LEES OOK: Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

Tolu mist de kansen in Kortrijk

Onder meer in de spits stelt zich mogelijk een dilemma. Daar liet zomeraankoop Oh de voorbije weken een stijgende vormcurve zien, terwijl in Kortrijk concurrent Tolu Arokodare juist de antiheld was. De Nigeriaan miste vier opgelegde kansen.

Met zes goals is Tolu nog steeds gedeeld topschutter in de competitie, het is duidelijk dat er nog werk aan hem is. Hij blijft wisselvallig presteren en dus lijkt het misschien het moment om Oh een kans te geven. Fink blijft echter in zijn spits geloven.

Fink blijft geloven in Tolu

"Hij is heel belangrijk voor ons spel", benadrukt de trainer in Het Laatste Nieuws. "Hij is iemand met een topprofiel. Een spits van twee meter met een snelheid van 36km/u, dat vind je niet onder de 10 miljoen euro."

Vandaar ook dat Fink zich met hand en tand verzette toen Tolu in de zomer op weg leek naar Trabzonspor. Genk en de speler leken toen wel oren te hebben naar een transfer, maar de trainer wou zijn targetspits absoluut aan boord houden en kreeg uiteindelijk ook zijn zin. Hij zal nu moeten hopen dat Tolu dat vertrouwen ook uitbetaalt.

Moet Tolu ook na de interlandbreak blijven staan?

Meest recent

'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

56
56
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

75
75
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

230
230
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

117
117
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

111
111
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

188
188
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

186
186
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

368
368
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

156
156
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

135
135
Club Brugge krijgt gigantisch nieuws over stadiondossier

Club Brugge en het stadiondossier is een ongeziene soap in het Belgische voetbal. Blauw-Zwart wil al ...

515
515
‘KV Mechelen rondt toptransfer af: akkoord gevonden’

KV Mechelen staat op een zucht van een uitgaande toptransfer. Journalist Nicolo Schira laat weten ...

180
180
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

123
123
‘Anderlecht heeft beet: Renard pakt uit met verrassing’

RSC Anderlecht wil nog toeslaan op de wintermercato en volgens Het Laatste Nieuws staat Paars-Wit op ...

640
640
‘Grote Tielemans-vrees: Garcia huivert, Villa grijpt in’

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder bij de Rode Duivels. Dit seizoen is de ...

189
189
TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

430
430
Leko krijgt gigantische opsteker vlak voor Club-Marseille

Club Brugge kijkt woensdag Olympique Marseille recht in de ogen namens de Champions League. ...

353
353
Middenvelder Anderlecht kiest voor straffe Belgische transfer

Bij RSC Anderlecht gaan er ook dit jaar een aantal talenten vertrekken. Vanuit RSCA Futures is er ...

258
258
Vanhaezebrouck snoeihard: “Beschamend voor een topclub”

Naar goede gewoonte neemt Hein Vanhaezebrouck de Belgische clubs onder de loep. Deze keer keek de ...

248
248
‘Club Brugge geeft niet op: nieuw bod op toptarget’

Club Brugge wil deze mercato nog flink uitpakken. Blauw-Zwart kent dit seizoen wisselende resultaten ...

582
582
‘KAA Gent zit niet stil en lonkt naar verdediger'

KAA Gent is niet van plan om af te remmen op de wintermercato. De Buffalo’s willen op het slot ...

316
316
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

154
154
‘Olivier Deman verbaast en heeft knappe transfer beet’

Olivier Deman is op zoek naar een vaste basisstek. De Rode Duivel is volgens Het Nieuwsblad op weg ...

91
91
Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Blauw-Zwart kan zich nog ...

197
197
OM-coach De Zerbi dropt straffe Club Brugge-uitspraak

Woensdagavond is het zover, dan bereikt de League Phase van de Champions League zijn climax. Club ...

659
659

Meer sportnieuws