Fink verdedigt antiheld: "Vind je niet onder 10 miljoen"

513 stemmen
Fink verdedigt antiheld:

Het vertrouwen van KRC Genk heeft bij het ingaan van de interlandbreak toch een deukje gekregen. Na zeven overwinningen op rij maakten de Limburgers afgelopen weekend immers opnieuw kennis met de nederlaag. Ze gingen verrassend met 2-1 onderuit op het veld van KV Kortrijk.

Daarmee is er zeker geen man overboord voor Genk, want het blijft gewoon aan de leiding staan in de Jupiler Pro League. Het ziet de voorsprong op eerste achtervolger Antwerp wel slinken tot drie punten en dus heeft trainer Thorsten Fink de nodige stof tot nadenken.

LEES OOK: Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Tolu mist de kansen in Kortrijk

Onder meer in de spits stelt zich mogelijk een dilemma. Daar liet zomeraankoop Oh de voorbije weken een stijgende vormcurve zien, terwijl in Kortrijk concurrent Tolu Arokodare juist de antiheld was. De Nigeriaan miste vier opgelegde kansen.

Met zes goals is Tolu nog steeds gedeeld topschutter in de competitie, het is duidelijk dat er nog werk aan hem is. Hij blijft wisselvallig presteren en dus lijkt het misschien het moment om Oh een kans te geven. Fink blijft echter in zijn spits geloven.

Fink blijft geloven in Tolu

"Hij is heel belangrijk voor ons spel", benadrukt de trainer in Het Laatste Nieuws. "Hij is iemand met een topprofiel. Een spits van twee meter met een snelheid van 36km/u, dat vind je niet onder de 10 miljoen euro."

Vandaar ook dat Fink zich met hand en tand verzette toen Tolu in de zomer op weg leek naar Trabzonspor. Genk en de speler leken toen wel oren te hebben naar een transfer, maar de trainer wou zijn targetspits absoluut aan boord houden en kreeg uiteindelijk ook zijn zin. Hij zal nu moeten hopen dat Tolu dat vertrouwen ook uitbetaalt.

Moet Tolu ook na de interlandbreak blijven staan?

Meest recent

Anderlecht voert opvallend pleidooi voor Cvetkovic

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

16
16
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

164
164
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

200
200
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

78
78
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

51
51
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

284
284
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

311
311
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

91
91
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

213
213
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

164
164
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

324
324
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

265
265
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

84
84
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

289
289
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

300
300
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

509
509
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

373
373
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

282
282
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

493
493
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

157
157
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

65
65
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

304
304
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

285
285
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

646
646
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

358
358

Meer sportnieuws