Fink verdedigt antiheld: "Vind je niet onder 10 miljoen"

door
Fink verdedigt antiheld:

Het vertrouwen van KRC Genk heeft bij het ingaan van de interlandbreak toch een deukje gekregen. Na zeven overwinningen op rij maakten de Limburgers afgelopen weekend immers opnieuw kennis met de nederlaag. Ze gingen verrassend met 2-1 onderuit op het veld van KV Kortrijk.

Daarmee is er zeker geen man overboord voor Genk, want het blijft gewoon aan de leiding staan in de Jupiler Pro League. Het ziet de voorsprong op eerste achtervolger Antwerp wel slinken tot drie punten en dus heeft trainer Thorsten Fink de nodige stof tot nadenken.

LEES OOK: Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

Tolu mist de kansen in Kortrijk

Onder meer in de spits stelt zich mogelijk een dilemma. Daar liet zomeraankoop Oh de voorbije weken een stijgende vormcurve zien, terwijl in Kortrijk concurrent Tolu Arokodare juist de antiheld was. De Nigeriaan miste vier opgelegde kansen.

Met zes goals is Tolu nog steeds gedeeld topschutter in de competitie, het is duidelijk dat er nog werk aan hem is. Hij blijft wisselvallig presteren en dus lijkt het misschien het moment om Oh een kans te geven. Fink blijft echter in zijn spits geloven.

Fink blijft geloven in Tolu

"Hij is heel belangrijk voor ons spel", benadrukt de trainer in Het Laatste Nieuws. "Hij is iemand met een topprofiel. Een spits van twee meter met een snelheid van 36km/u, dat vind je niet onder de 10 miljoen euro."

Vandaar ook dat Fink zich met hand en tand verzette toen Tolu in de zomer op weg leek naar Trabzonspor. Genk en de speler leken toen wel oren te hebben naar een transfer, maar de trainer wou zijn targetspits absoluut aan boord houden en kreeg uiteindelijk ook zijn zin. Hij zal nu moeten hopen dat Tolu dat vertrouwen ook uitbetaalt.

Moet Tolu ook na de interlandbreak blijven staan?

Meest recent

Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

7
7
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

51
51
Walgelijk incident na Chaleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

416
416
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

240
240
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

232
232
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

228
228
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

405
405
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

126
126
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

48
48
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

74
74
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

336
336
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

45
45
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

16
16
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

466
466
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

415
415
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

40
40
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

81
81
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

292
292
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

258
258
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

209
209
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

40
40
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

304
304
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

158
158
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

365
365
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

290
290

Meer sportnieuws