Fink verdedigt antiheld: "Vind je niet onder 10 miljoen"

513 stemmen
Fink verdedigt antiheld:

Het vertrouwen van KRC Genk heeft bij het ingaan van de interlandbreak toch een deukje gekregen. Na zeven overwinningen op rij maakten de Limburgers afgelopen weekend immers opnieuw kennis met de nederlaag. Ze gingen verrassend met 2-1 onderuit op het veld van KV Kortrijk.

Daarmee is er zeker geen man overboord voor Genk, want het blijft gewoon aan de leiding staan in de Jupiler Pro League. Het ziet de voorsprong op eerste achtervolger Antwerp wel slinken tot drie punten en dus heeft trainer Thorsten Fink de nodige stof tot nadenken.

LEES OOK: Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

Tolu mist de kansen in Kortrijk

Onder meer in de spits stelt zich mogelijk een dilemma. Daar liet zomeraankoop Oh de voorbije weken een stijgende vormcurve zien, terwijl in Kortrijk concurrent Tolu Arokodare juist de antiheld was. De Nigeriaan miste vier opgelegde kansen.

Met zes goals is Tolu nog steeds gedeeld topschutter in de competitie, het is duidelijk dat er nog werk aan hem is. Hij blijft wisselvallig presteren en dus lijkt het misschien het moment om Oh een kans te geven. Fink blijft echter in zijn spits geloven.

Fink blijft geloven in Tolu

"Hij is heel belangrijk voor ons spel", benadrukt de trainer in Het Laatste Nieuws. "Hij is iemand met een topprofiel. Een spits van twee meter met een snelheid van 36km/u, dat vind je niet onder de 10 miljoen euro."

Vandaar ook dat Fink zich met hand en tand verzette toen Tolu in de zomer op weg leek naar Trabzonspor. Genk en de speler leken toen wel oren te hebben naar een transfer, maar de trainer wou zijn targetspits absoluut aan boord houden en kreeg uiteindelijk ook zijn zin. Hij zal nu moeten hopen dat Tolu dat vertrouwen ook uitbetaalt.

Moet Tolu ook na de interlandbreak blijven staan?

Meest recent

Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

5
5
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

86
86
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

35
35
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

40
40
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

102
102
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

184
184
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

259
259
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

176
176
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

488
488
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

47
47
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

284
284
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

229
229
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

333
333
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

222
222
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

154
154
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

204
204
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

157
157
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

62
62
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

618
618
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

98
98
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

49
49
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

275
275
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

108
108
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

233
233
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

522
522

Meer sportnieuws