Twee wissels bij Antwerp, Cercle zonder Warleson

door
Twee wissels bij Antwerp, Cercle zonder Warleson

Antwerp FC is bezig aan een sterke periode en wist zijn drie voorbije duels telkens te winnen. Die reeks wil de Great Old zondagnamiddag doortrekken tegen Cercle Brugge. Scheidsrechter Nicolas Laforge fluit het duel op de Bosuil om 16u op gang.

In aanloop naar de aftrap was het uitkijken naar de basisteams aan beide zijden. De Antwerpenaren hebben in de voorbije weken een flinke inhaalbeweging gemaakt in het klassement. Bovendien trok het vorige week nog overtuigend aan het langste eind in de tumultueuze derby tegen Beerschot.

Coach De Roeck heeft in principe dus weinig redenen om te sleutelen aan zijn basiself. Toch voert hij een tweetal wissels door. Odoi is immers voldoende fit om weer te starten en krijgt de voorkeur op Corbanie. Daarnaast komt ook Kerk weer in de ploeg, waardoor Valencia moet plaats ruimen. Voorts start de thuisploeg met de gekende namen.

LEES OOK: Totale afgang Antwerp: "Dit is gewoon beschamend"

Warleson geblesseerd

Cercle is op zijn beurt bezig aan een minder seizoen in eigen land en staat zowaar op de voorlaatste plaats in het klassement. Maar de prestaties in de Conference League mogen wél gezien worden. Afgelopen donderdag deelde de revelatie van vorig seizoen immers een 6-2-pandoering uit aan Sankt-Gallen.

Die goede lijn wil men nu ook doortrekken in de Jupiler Pro League. Daarvoor kan coach Muslic wel geen beroep doen op de geblesseerde Warleson, waardoor Delanghe tussen de palen plaats neemt. Ook Nazinho ligt in de lappenmand, terwijl Diakité op de bank start. Nunes en Kakou komen in de ploeg.

Wie wint?

Meest recent

Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

5
5
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

16
16
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

36
36
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

114
114
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

74
74
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

38
38
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

47
47
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

26
26
Bayern op cruise control voorbij moedig 'Belgisch' Werder

Bayern München wist wat het namiddag moest doen op het veld van Werder Bremen: winnen. Borussia ...

35
35
"Anderlecht? Leuk, maar niet te vergelijken met Ajax"

RSC Anderlecht en Ajax zijn twee clubs die al jaren op de sukkel zijn, al is het in Amsterdam minder ...

105
105
Beerschot ruikt bloed: "Zou mooi zijn"

Beerschot neemt het vanavond op verplaatsing op tegen KV Kortrijk. Dat is een bijzonder belangrijk ...

150
150
'Antwerp zoekt geld: twee pistes worden plots genoemd'

Het is al héél lang geen geheim dat Royal Antwerp FC deels te koop staat. Een nieuwe ...

280
280
Boskamp gelooft in Anderlecht: "Zou goede keuze zijn"

Johan Boskamp was dertig jaar geleden trainer in een periode dat RSC Anderlecht de nummer ...

315
315
'Standard gaat strijd aan voor absolute knaltransfer'

Standard hoopt de top zes te halen, maar dat wordt bijzonder moeilijk. De Rouches kijken echter ook ...

135
135
'Kassa, kassa bij STVV: miljoenensom lonkt'

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar dat gaat ook gevolgen hebben. Het lijkt nu al vast ...

158
158
‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

RSC Anderlecht mag Jesper Fredberg mogelijk nog een bedankbriefje sturen. De kans bestaat dat ...

465
465
D-day voor Hoefkens: ontslag loert om de hoek

Carl Hoefkens staat voor een cruciale periode bij NAC Breda. De Belgische trainer moet vrezen voor ...

58
58
KRC Genk blijft scherp: "Dat moet nog beter"

KRC Genk overtuigde zeker niet altijd, maar wist wel met 2-3 te winnen op het veld van KV Mechelen. ...

130
130
Kwakkelend Tottenham verbaast met nieuwe hoofdcoach

Tottenham Hotspur is andermaal bezig aan een bedroevend seizoen in de Premier League. Deze week werd ...

45
45
'Anderlecht-bestuur geeft Schreuder glasheldere opdracht'

Het blijft voorlopig wachten op een definitieve bevestiging. Maar momenteel heeft het er alle schijn ...

570
570
Ploegmaat doet Vanaken-boekje open: "In de kleedkamer ..."

Hans Vanaken is ook dit seizoen weer één van de sleutelfiguren bij Club Brugge KV. ...

858
858
Courtois onomwonden: "De favoriete match uit mijn carrière?"

Thibaut Courtois is wederom bezig aan een sterk seizoen als sluitstuk van Real Madrid en wil straks ...

237
237
Genk helemaal terug: Hayen geeft oorzaak ommekeer

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

306
306
TRANSFERUURTJE: 'Bliksem-exit bij Club, recorddeal Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

401
401
‘Rigaux voorspelt Club-leegloop: monsterbod onthuld’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in de Champions League. Verschillende smaakmakers staan ...

256
256

Meer sportnieuws