Fink niet verrast door keuze Tedesco: "Toen wist ik genoeg"

door
Fink niet verrast door keuze Tedesco:

KRC Genk jammerde in het verleden al te vaak als er spelers niet werden opgeroepen. Deze keer is er geen reden tot klagen, want Matte Smets werd opgeroepen door Domenico Tedesco. Bij Genk zijn ze uiteraard zeer tevreden. Thorsten Fink sprak erover op zijn persbabbel.

LEES OOK: Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

Smets Rode Duivel

"Toen de bondscoach Matte vorige maand uitnodigde op training, wist ik voldoende. Daar zal hij genoeg gezien hebben. Vooral in de opbouw bezorgt Matte een coach extra troeven. Het is bovendien een bescheiden en hardwerkende jongen, die erin slaagt om een heel constant niveau vast te houden. Matte is klaar om volgende stappen te zetten. We mogen als club blij zijn dat we erin slaagden om hem afgelopen zomer aan boord te halen", aldus Fink aan Het Belang van Limburg.

Bij Racing Genk reageerden ze uiteraard trots via de clubkanalen."De selectie van Matte Smets komt niet als een verrassing. De jonge verdediger is bezig aan een uitstekend seizoen bij KRC Genk. Hij stond in acht van de negen wedstrijden aan de aftrap en heeft al 677 speelminuten op de teller staan. Eerder maakte Smets al deel uit van de Belgische U20 en U21-selecties."

Trots KRC Genk

"Naast Smets maken nog vijf spelers met een verleden bij KRC Genk deel uit van de selectie: Casteels, Castagne, Trossard, Theate en Vandevoordt. Alle zes deze spelers zijn opgeleid in onze eigen Jos Vaessen Talent Academy. Dit onderstreept nogmaals de kwaliteit van onze jeugdopleiding en de doorstroming naar het hoogste niveau", deelde de fiere leider nog mee via de clubkanalen.

Terechte selectie voor Smets?

Meest recent

Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

18
18
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

4
4
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

24
24
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

199
199
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

91
91
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

134
134
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

34
34
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

232
232
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

16
16
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

66
66
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

73
73
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

91
91
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

909
909
Selecties Africa Cup: zo worden Belgische clubs getroffen

Het zal de komende weken puzzelen worden voor een aantal Belgische clubs. Op 21 december gaat in ...

165
165
Standard haalt opgelucht adem na angstwekkend moment

Standard beleefde vrijdag een tegenvallende avond. Met een pijnlijke thuisnederlaag tegen OHL gooide ...

47
47
OHL kraait victorie: "Mazzu was deze week boos"

Oud-Heverlee Leuven won met 0-1 op het veld van Standard. Een zeer goede zege voor de troepen van ...

36
36
STVV met ongekende weelde: klasbak staat op ontploffen

Bij STVV hebben ze al jaren best een goed transferbeleid. Daarmee werd de club financieel gezond ...

90
90
‘KRC Genk neemt beslissing over komst spits’

KRC Genk gaat in de mercato geen gekke dingen doen. Financieel is dat ook niet echt mogelijk, al kan ...

404
404
Done deal: OHL legt miljoenen op tafel voor aanwinst

OH Leuven won met 0-1 van Standard, wat de club héél veel deugd deed. Die match zorgde ...

48
48
Anderlecht aan zet: 'no-brainer' bij 'onmisbare' pion

RSC Anderlecht wil dit seizoen stiekem zeker een prijs winnen. Union SG en Club Brugge lijken toch ...

222
222
Vrancken ziet STVV-topper vertrekken: "Wellicht in de zomer"

Bij STVV weten ze nu al dat er in 2026 een aantal sterkhouders de club gaan verlaten. Dat is het lot ...

78
78
Grote surprise in WK-selectie? "Of het nu realistisch is ..."

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

73
73
'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Verschillende oud-spelers uit de Jupiler Pro League maken momenteel het mooie weer op de ...

334
334
Ivan Leko nú al onder vuur: "Beter in Gent gebleven"

Ivan Leko maakte deze week een veelbesproken rentree als hoofdcoach van Club Brugge. Op termijn zal ...

494
494
Januari-transfer De Cat? CEO Anderlecht doet bekentenis

Terwijl Besnik Hasi zijn troepen klaarstoomt voor de laatste wedstrijden van 2025, is het management ...

458
458

Meer sportnieuws