Fink niet verrast door keuze Tedesco: "Toen wist ik genoeg"

484
Fink niet verrast door keuze Tedesco:

KRC Genk jammerde in het verleden al te vaak als er spelers niet werden opgeroepen. Deze keer is er geen reden tot klagen, want Matte Smets werd opgeroepen door Domenico Tedesco. Bij Genk zijn ze uiteraard zeer tevreden. Thorsten Fink sprak erover op zijn persbabbel.

LEES OOK: ‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Smets Rode Duivel

"Toen de bondscoach Matte vorige maand uitnodigde op training, wist ik voldoende. Daar zal hij genoeg gezien hebben. Vooral in de opbouw bezorgt Matte een coach extra troeven. Het is bovendien een bescheiden en hardwerkende jongen, die erin slaagt om een heel constant niveau vast te houden. Matte is klaar om volgende stappen te zetten. We mogen als club blij zijn dat we erin slaagden om hem afgelopen zomer aan boord te halen", aldus Fink aan Het Belang van Limburg.

Bij Racing Genk reageerden ze uiteraard trots via de clubkanalen."De selectie van Matte Smets komt niet als een verrassing. De jonge verdediger is bezig aan een uitstekend seizoen bij KRC Genk. Hij stond in acht van de negen wedstrijden aan de aftrap en heeft al 677 speelminuten op de teller staan. Eerder maakte Smets al deel uit van de Belgische U20 en U21-selecties."

Trots KRC Genk

"Naast Smets maken nog vijf spelers met een verleden bij KRC Genk deel uit van de selectie: Casteels, Castagne, Trossard, Theate en Vandevoordt. Alle zes deze spelers zijn opgeleid in onze eigen Jos Vaessen Talent Academy. Dit onderstreept nogmaals de kwaliteit van onze jeugdopleiding en de doorstroming naar het hoogste niveau", deelde de fiere leider nog mee via de clubkanalen.

Terechte selectie voor Smets?

Meest recent

AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

12
12
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

7
7
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

31
31
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

37
37
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

44
44
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

169
169
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

281
281
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

95
95
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

230
230
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

115
115
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

91
91
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

427
427
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

34
34
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

523
523
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

61
61
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

737
737
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

71
71
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

610
610
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

221
221
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1110
1110
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

166
166
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

30
30
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

214
214
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

17
17

Meer sportnieuws