Fink niet verrast door keuze Tedesco: "Toen wist ik genoeg"

door
Fink niet verrast door keuze Tedesco:

KRC Genk jammerde in het verleden al te vaak als er spelers niet werden opgeroepen. Deze keer is er geen reden tot klagen, want Matte Smets werd opgeroepen door Domenico Tedesco. Bij Genk zijn ze uiteraard zeer tevreden. Thorsten Fink sprak erover op zijn persbabbel.

LEES OOK: Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Smets Rode Duivel

"Toen de bondscoach Matte vorige maand uitnodigde op training, wist ik voldoende. Daar zal hij genoeg gezien hebben. Vooral in de opbouw bezorgt Matte een coach extra troeven. Het is bovendien een bescheiden en hardwerkende jongen, die erin slaagt om een heel constant niveau vast te houden. Matte is klaar om volgende stappen te zetten. We mogen als club blij zijn dat we erin slaagden om hem afgelopen zomer aan boord te halen", aldus Fink aan Het Belang van Limburg.

Bij Racing Genk reageerden ze uiteraard trots via de clubkanalen."De selectie van Matte Smets komt niet als een verrassing. De jonge verdediger is bezig aan een uitstekend seizoen bij KRC Genk. Hij stond in acht van de negen wedstrijden aan de aftrap en heeft al 677 speelminuten op de teller staan. Eerder maakte Smets al deel uit van de Belgische U20 en U21-selecties."

Trots KRC Genk

"Naast Smets maken nog vijf spelers met een verleden bij KRC Genk deel uit van de selectie: Casteels, Castagne, Trossard, Theate en Vandevoordt. Alle zes deze spelers zijn opgeleid in onze eigen Jos Vaessen Talent Academy. Dit onderstreept nogmaals de kwaliteit van onze jeugdopleiding en de doorstroming naar het hoogste niveau", deelde de fiere leider nog mee via de clubkanalen.

Terechte selectie voor Smets?

Meest recent

Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

3
3
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

22
22
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

195
195
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

62
62
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

25
25
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

25
25
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

206
206
'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

193
193
Goots waarschuwt voor rampscenario bij Antwerp

Antwerp heeft zondag opnieuw een pijnlijke dag beleefd. In een ondergesneeuwde Bosuil ging het met ...

105
105
'Anderlecht zoekt TD: eerste naam doet de ronde'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard en de Brusselaars zijn ondertussen op zoek naar een opvolger. ...

331
331
'Schreuder naar Anderlecht: nieuwe wending in dossier'

De voorbije dagen was er even euforie bij Anderlecht na de straffe kwalificatie voor de bekerfinale, ...

297
297
Probleempositie Club? "In vergelijking met die toppers..."

Club Brugge deed afgelopen weekend een uitstekende zaak in de titelstrijd. Het naderde tot op drie ...

175
175
Alarmbellen gaan af bij Union na dramatische reeks

De titelstrijd is afgelopen weekend weer wat spannender geworden. STVV en Club Brugge boekten zeges ...

62
62
Clash bij Anderlecht? "Schreuder zal er niet mee lachen"

Het blijft wachten op een nieuwe trainer bij Anderlecht. Paars-Wit richt nog altijd zijn pijlen op ...

326
326
STVV komt met opmerkelijke reactie na racisme-incident

Er viel heel wat na te kaarten over de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League ...

111
111
'Deco geobsedeerd: op één jaar van JPL naar Barça'

De Jupiler Pro League bleek de voorbije jaren een uitstekende springplank voor jongere spelers om de ...

67
67
Anderlecht kijkt met open mond: Vazquez valt in de prijzen

Bij Anderlecht blijven ze met een scoringsprobleem zitten. Tegen La Louvière vond het al voor ...

232
232
Vandenbempt keihard na sneeuwfarces: "Niet reglementair"

De 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft voor enkele zeer opmerkelijke taferelen gezorgd. ...

347
347
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

159
159
TRANSFERUURTJE: 'Deal Club en Barça, Anderlecht krijgt T1-nieuws'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

396
396
Taravel krijgt klappen: Anderlecht-pion springt in de bres

RSC Anderlecht speelde 0-0 gelijk in de competitie tegen La Louviere en de euforie na de ferme ...

312
312
Code rood bij Antwerp: rampscenario plots in zicht

Het is weer code rood bij Royal Antwerp FC. Joseph Oosting was goed begonnen op de Bosuil, maar de ...

369
369
Orban start rel na bizarre rode kaart: “Omdat ik zwart ben”

Gift Orban scoorde in het verleden doelpunten bij KAA Gent, maar inmiddels zit de aanvaller in ...

150
150
Vandenbempt scherp voor Club: "Niet normaal hoe zwak"

Club Brugge won al bij al onverdiend met 1-2 van Cercle Brugge. Via flitsen wist het de zege over de ...

398
398
Heynen verklaart ommekeer onder Hayen

KRC Genk komt steeds meer boven water. Ze staan op twee punten van de top zes en dat zorgt voor ...

242
242

Meer sportnieuws