Teken aan de wand? De Bruyne verbaast met erg slecht nieuws

door
Teken aan de wand? De Bruyne verbaast met erg slecht nieuws

Kevin De Bruyne is de aanvoerder van de Rode Duivels en hield zich vorige interlandperiode na de verloren Nations League-clash tegen Frankrijk niet in. De spelverdeler van Manchester City zit niet in de selectie van bondscoach Domenico Tedesco.

De Bruyne kampt namelijk met een blessure sinds de Champions League-match tegen Inter en speelde de voorbije wedstrijden ook niet in Engeland. De afwezigheid van KDB heeft aldus niets te maken met zijn uitbarsting, maar Tedesco bracht wel opvallend en erg slecht nieuws naar buiten.

LEES OOK: Zorgen om Lukaku: zorgt Garcia voor de oplossing?

Nu al afgezegd

Volgens Tedesco is De Bruyne, ondanks zijn tirade, nog steeds gemotiveerd om voor de Rode Duivels uit te komen. "Ik heb een lang telefoongesprek gehad met Kevin. Hij heeft een blessure, maar hij is heel gemotiveerd om verder te doen bij de Rode Duivels en om het WK in 2026 te spelen”, citeert Het Laatste Nieuws.

De bondscoach liet weten dat De Bruyne echter ook al heeft afgezegd voor de volgende interlandperiode in november, dan wachten Italië en Israël. ”Hij heeft gevraagd om dit tweeluik over te slaan en ook november, om voor zijn lichaam te kunnen zorgen. Het schema is mede door het WK voor clubs nog drukker geworden. Daarom is hij er nu en in november niet bij. Maar wanneer het echt telt - het WK -, zal hij erbij zijn."

Teken aan de wand?

De Bruyne klaagt al een tijdje over de overvolle kalender en de middenvelder flirtte zelfs even met een lucratieve transfer naar Saudi-Arabië. Uiteindelijk bleef hij gewoon bij Manchester City, maar net zoals afgelopen seizoen kampt KDB wéér met blessureleed.

Afgelopen interlandperiode zat er ook ruis op de relatie tussen De Bruyne en de Rode Duivels. De aanvoerder was niet te spreken over zijn ploegmakkers en in een gesprek met Frank Vercauteren leek hij ook zijn afscheid aan te kondigen. Is zijn constante afwezigheid een teken aan de wand?

Vind jij het kunnen dat KDB nu al afzegt voor volgende interlandperiode?

Meest recent

'Gigantische verrassing bij Anderlecht rond Rits'

Mats Rits is al geruime tijd naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht, maar onder Jeremy ...

72
72
Rob Schoofs zorgt voor kippenvel bij oude liefde

De naam van Rob Schoofs blijft onlosmakelijk verbonden met KV Mechelen, ook al draagt hij vandaag ...

18
18
‘Drama voor Lavia: rampscenario bij Chelsea in de maak’

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense club hoopte het tij te keren met de ...

22
22
De Ketelaere in diep dal: zorgen nemen razendsnel toe

De zorgen rond Charles De Ketelaere nemen opnieuw toe. Na zijn blessure en moeilijke weken lijkt hij ...

46
46
Stassin heeft vleugels na selectie: “Het is ongelooflijk”

Lucas Stassin kreeg een mooie verrassing in de bus. De aanvaller werd geselecteerd door bondscoach ...

14
14
Taravel heeft erg opvallend plan met De Cat

Nathan De Cat is opgeroepen voor de Rode Duivels, maar de middenvelder moet eerst nog met RSC ...

82
82
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

196
196
Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

343
343
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

139
139
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

107
107
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

32
32
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

54
54
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

246
246
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

82
82
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

181
181
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

257
257
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

157
157
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

16
16
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

545
545
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

24
24
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

113
113
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

165
165
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

60
60
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

267
267
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

334
334

Meer sportnieuws