De Ketelaere krijgt grote lof: "Hij is nu al een leider"

door
De Ketelaere krijgt grote lof:

Deze week is er opnieuw Champions League-voetbal en daarbij komen heel wat Belgen in actie. Woensdag is bijvoorbeeld ook Charles De Ketelaere aan zet. Hij gaat dan met Atalanta op bezoek bij Shakhtar Donetsk.

De jonge Rode Duivel mocht daags voor die wedstrijd aanschuiven op de traditionele persconferentie. Hij kreeg er onder meer vragen over zijn verleden in de Champions League met Club Brugge en AC Milan. Hij gaf ook aan dat hij graag zijn eerste goal voor Atalanta in het kampioenenbal zou maken.

LEES OOK: 'Italië davert: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

De Ketelaere krijgt lof van trainer

Daarvoor zal hij uiteraard wel zijn kans moeten krijgen van Gian Piero Gasperini. Dat lijkt wel te gaan gebeuren, want de coach van Atalanta had op zijn beurt grote lof in petto voor onze landgenoot.

"In vergelijking met een jaar geleden is zijn présence zoveel groter. Het is duidelijk dat hij een speler is die aan het groeien is", verklaarde hij. "Dat is wat ik wil zien van jonge spelers. Dat ze niet alleen op fysiek vlak matuur worden, maar ook qua mentaliteit en persoonlijkheid."

Nu al een leider bij Atalanta

Vooral op dat laatste vlak zet De Ketelaere dus stappen. "Hij is nu al een leider in de groep", vindt Gasperini. "Hij is heel betrokken en altijd positief. Dat zijn goede voortekenen. Hij is een heel erg positieve jongen en voelt zich duidelijk verbonden met Atalanta. Hij is een voorbeeld voor zijn ploegmaats."

De volgende stap voor De Ketelaere wordt om ook bij de Rode Duivels een grotere rol te gaan spelen. Bij de nationale ploeg blijft hij vooralsnog immers in de schaduw en moet hij vrede nemen met korte invalbeurten. Zijn profiel als tweede spits past niet helemaal in de 4-3-3 die Domenico Tedesco voor ogen heeft.

Zal De Ketelaere ook bij de Rode Duivels een leider worden?

Meest recent

Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

10
10
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

13
13
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

48
48
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

15
15
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

393
393
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

162
162
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

141
141
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

68
68
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

81
81
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

47
47
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

77
77
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

543
543
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

129
129
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

281
281
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

41
41
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

564
564
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

256
256
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

76
76
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

138
138
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

75
75
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

397
397
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

345
345
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

116
116
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

221
221
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

280
280

Meer sportnieuws